Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

Gość LuKrEcJa*
daria123-nie bierz tego sobie tak bardzo do serca,bo wiadomo że co lekarz to inna teoria.Jeden ci powie,że to wskazane a następny,że wykluczone-potem człowiek rozkojarzony tylko jest i w rozterce kogo słuchać.....???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny Kurde ale mnie dzisiaj spotkało :( Pszłam po synka do szkoły i wiecie plotki i stanie z kumpelami pod szkołą. I prosiłam jak zwykle 100 razy patryk nie biegaj bo glebniesz a on dobra no i stało się. Wywalił się na twarza dokładnie nos, jeeessssu myslałam że szału dostanę, zalał sie krwią, nos zdarty, krzywy a ja wiecie spanikowana od razu. No ale na szczęscie miałam chusteczki i wode w butelce to przyłożyłam mu do nosa, kilka osób mi pomogło no i do domu. Ja w krwii Patryk też. Płakał całą drogę że juz nigdy w życiu nie będzie biegał i że \"będzie słuchał swojej najkochanszej mamusi, ale jak krew mu przestanie lecieć\". Z jednej strony płakać mi sie chciało bo myslałam że mu coś się stało a z drugiej śmiałam się w duchu z jego tekstu bo i tak wiedziałam że jak nos sie zagoi to bedzie latał jak rzeciąg. Ludzie się zbiegli dzieciaki też a ja oczywiście wykład walnęłam innym dzieciakom \"że jak się nie będa słuchac rodziców to tak samo może się stać\". A w domu okazało się że nie tak starasznie jest jak się wydawało i i lekarz stwierdził że do wesela się zagoi. Ale wygląda nieciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Jak miło, że ktoś o mnie się martwi. :) Przepraszam, że nie odzywałam się przez ostatnie kilka dni. Było kilka powodów... Pierwszy to moja choroba, w piątek mialam nawrót choroby. Leżałam przez weekend w łóżku. Drugi to Katynka....... A trzeci to Ja.... ostatnio mam wielkiego doła... zaczynam wpadać w panikę...i w związku z tym nie mogę tutaj pisać.... nie mogę zadręczać Was moimi schizami, moimi strachami..... No ale dziś wypowiedź \'mamusieńki\' spowodowała, że musiałam się odezwać :) :) Irysek - pytałaś mnie o sklepy w Manufakturze. Są tam dwa sklepy tylko z odzieżą ciążową oprócz tego są wydzielone stoiska/półki w różnych sklepach. Rzeczywiście trzeba się nachodzić, ale ja wolę łażenie po sklepach w pomieszczeniu, niż bieganie po ulicach od sklepu do sklepu. A jak się zmęczę to są ławeczki i pyszny bar sałatkowy z fantastycznym pieczywem czosnkowym :) lea76 - widziałam, że miałaś problemy z dostaniem się na bloga. Czy hasło dotarło do Ciebie?? Poruszyłyście temat Kanady. Już raz wspomniałam jest to kraj bliski memu sercu. Wg mnie ludzie są zupełnie inni niż my Polacy. Ludzie tam nie przejmują się tym co inni myślą, ubierają się jak mają ochotę, a nie jak wypada. Żyją jak chcą. Uważam, że nie jest to przejawem zacofania, tylko wręcz odwrotnie - niesamowitej tolerancji wobec innych. rinka - wszystko będzie dobrze... chociaż ja nie wytrzymałabym i poleciała na usg do innego lekarza.... kaska 0110 - na blogu wprowadzono zabezpiecznie antyspamowe - przy wpisaniu komentarza należy wprowadzić kod, który pojawia się pod zdjęciem. Odnośnie kremów na rozstępy to przez dwie poprzednie ciąże troszkę ich przetestowałam. Stosowałam Vichy, Penaten, Fissan i Erisa z serii Pharmaceris, po za nimi całą gamę oliwek dla niemowląt. Najmniej zadowolona byłam z kremu Erisa, bo jego stosowałam w tej drugiej ciąży. Używałam tylko jego... i mam kilka nowych rozstępów, mimo że ciąża zakończyła się wcześniej, więc skóra nie rozciągnęła się tak bardzo jak w pierwszej ciąży. Całe szczęście, że moje rozstępy są jasne, więc mało widoczne. Największe zaufanie mam do Fissana. LuKrEcJa - pomysł z pokoikiem super! Odnośnie nieba na suficie to fajnie jeszcze wyglądają, dostępne na allegro, gwiazdki fosforyzujące. Mają ładne pastelowe kolory, a w wieczorem, gdy zrobi się ciemno, pięknie świecą przez jakiś czas. Mój Kamilek ma taki sufit i na początku był nim zachwycony. :) niunia - ale strachu dziś mieliście, dobrze, że wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peppetti - jesteś dobrym duchem naszego forum, więc odzywaj się jak najczęściej. Ja też złapałam doła po przeczytaniu historii katynki. Nawet mój mąż się denerwował, że to może zaszkodzić dziecku, ale tak prawdę mówiąć sam się przestraszył, bo myślał, że jak się skończy pierwszy trymestr, to nie ma żadnego niebezpieczeństwa. Także teraz jest bardzo przewrażliwiony i na każdym kroku mnie pilnuje, żebym nie zadwyrężała się. Tak w ogóle, to może kiedyś się umówimy. Nie wiem, czy wiesz, ale będę miała synka, więc jako doświadczona mamusia chłopca pewnie byłabyś dla mnie skarbnicą wiedzy w tym zakresie :) A to choróbsko coś nie chce Ci dać spokoju. Niestety to wynik tej zmiennej pogody - jeden dzień ponad 25 stopni, a drugi - 14. Zaskoczyłaś mnie z tym kremem erisa, bo mój mąż zajmuje się trochę tą branżą i przed wyborem każdego kosmetyku dla mnie przeprowadza szeroki wywiad :) Na wszelki wypadek kupię chyba jeszcze ten polecany przez Ciebie. Pozdrawiam Cię serdecznie i pozostałe przyszłe i obecne mamusie 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamusie. Mam pytanko. Dziewczynki znacie może jakiś sposób na zaparcia? Od kilku dni nie mogę się wypróżnić. Strasznie z tego powodu boli mnie brzuszek z lewej strony. Nie mogę się ruszać z bólu. Co robić? Może powodem tego jest że ostatnio jem tony czekolady i batonów. Pomóżcie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malagocha - dobre są suszone owoce (podgryzaj jako przekąskę w razie tych problemów) i świeże też - np. jabłka. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malgocha-suszone sliwki i kefir albo maslanka-jak dla mnie dzialaja rewelacyjnie:) co do rozstepow to ja uzywam Stretch Mark Double Action by Mustela i vichy a o rezultatach pogadamy za 5 miesiecy:)moja skora ma tendencje wiec dzialam 2 razy dziennie i robie co moge zeby pozniej nie miec sobie za zle,ze nie zrobilam wszystkiego co sie dalo-zobaczymy na ile sie to zda:) pozdrawiam was wszystkie dziewuszki i brzuszki i zycze fantastycznego wypoczynku w ten dlugasny majowy weekend:) trzymajcie sie babeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki!!! Ja dziś niedostępna byłam, bo mężuś miał wolne. Z racji, że wkrótce (za miesiąc) kończy nam się umowa o mieszkanie - zaczynamy powoli rozglądać się za czymś nowym. Odpowiednim. Łaziliśmy dzisiaj troche po agencjach i tak w sumie niby ofert sporo ale zawsze coś: albo za małe, albo za daleko albo za drogie :? Ogólnie to czuję się doskonale, tylko \"nicnierobienie\" mi doskwiera 😠 Mój brzdąc w brzuszku - kimkolwiek jest - rozszalał się na dobre ❤️ Dawał mi dzisiaj taaaakie fajne kopniaczki, że aż mąż był jakby troszkę zazdrosny, że nie może poczuć ;) Moje usg zbliża się wielkimi krokami - jeszcze tylko 9 dni i będę wiedziała, czy z moim maluszkiem wszystko dobrze!!! Może też dowiem się kogo noszę pod serduszkiem... :) 🌼 Lukrecja - świetny pomysł na pokoik :) Czekam z niecierpliwością na zdjęcia :) 🌼 To - tylko - ja czekamy na Ciebie :) 🌼 Niunia - no to dzionek pełen wrażeń - oby takich jak najmniej!!! Swoją drogą - ale ma teksty Twój Patryk :) Boskie są takie smyki :) 🌼 Peppetti - no wreszcie!!!❤️ Tym razem to my Ciebie przez kolanko przełożymy!!!! I żadnych dołów słonko!!!! Nie słyszałaś o zakazie dołowania się kobiet ciężarnych?????? A tak serio to nie smuć się mała, głowa do góry - pamiętaj, że po to nas masz żeby móc nam sie tu wygadać!!!! Dziękuję za radę co do komentarzy na bloga - udało się :) 🌼 Irysek - jeszcze nie miałam okazji - GRATULUJĘ pierwszych ruchów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌼 Dawaj zdjęcie tych orzechowych włosów na bloga :) Na pewno ślicznie wyglądasz :) Przy okazji pochwalisz się brzuszkiem :) 🌼 Zekanna - miejmy nadzieję że te wszystkie tabletki pomogą!!!! Bądź dzielna ❤️ 🌼 Kasiek78 dzięki za linka - warto poczytać. Buuuuziaki dla Ciebie i córeńki :) 🌼 Tristeza - suwaczek śliczny :) 9 dni wolnego...to korzystaj kochana :) Wypoczywaj i ciesz się \"nicnierobieniem\". No i zapomnij, że my o Tobie zapomnimy :P Nie ma szans :) 🌼 Miśka ❤️ wszystko będzie dobrze - zobaczysz !!! Musi być !!!! Jesteśmy z Tobą całym sercem!!!! Daj znać co i jak po powrocie od gina. 🌼 Soophiee znakomicie, że wszystko z dzidzią dobrze - to najważniejsze. Dzieciątka jak Kubuś o którym pisałaś są cudne :) 🌼 Shiva - WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO z okazji rocznicy ❤️ Co do płci - to mam tak samo jak Ty - jest mi obojętna ale gdzie taka ciekawska baba jak ja wytrzyma do końca ciązy...nie ma mowy ;) 🌼 Monia - usg 3/4d to rewelacyjna sprawa. Myślę, że nie jest to \"męczarnia\" dla dzidzi a wrażenia niesamowite :) 🌼 Daria123 no ja właśnie tez słyszałam o tym masażu brodawek!!!! Też już sama nie wiem - masować czy nie... 🌼 Vanilam Kubuś Puchatek też się fajnie zapowiada - jak coś w tym względzie będziesz działać - to czekamy na fotki :) 🌼 Greta jesteś w końcu :) Długo Cię nie było! Z tymi rozstępami to ja też mam tendencje, że się tak wyrażę i masz rację - trzeba się przygotować na walkę ;) 🌼 Aniołek...gdzie jesteś???? Odezwij się! Martwimy się o Ciebie. ❤️ Przepraszam dziewczyny, jeśli którąś z Was pominęłam ❤️ Przesyłam całusy. Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogłam wam tego nie napisać, wczoraj poczułam ruchy i to napewno to jak by mi małe banieczki pękały. jak ja bym chciała cały czas to czuc ale wiem ze na poczatku to są nieregularne oznaki. Uciekam bo musze wyłaczyc komputer. Pa pa Buziaki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!!! Pobuuuuudka ;) To-tylko-ja ❤️ GRATULUJĘ!!! Może będziesz czuła, ja np. jak już poczułam to codziennie wieczorami czułam te \"muśnięcia\" króciutko i delikatnie ale czułam :) Wieczorem - leżąc lub odpoczywając najlepiej czułam dzidzię. Do teraz \"ujawnia\" się około 20 -tej :) Chociaż od niedawno w dzień też już zaczęła. Buziaki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Dziewczynki czy badanie szyjki macicy że się nie skraca to polega na badaniu ginekologicznym przez lekarza czy musi się odbyć USG? Ja mam USG 10 maja i wtedy sę dopiero dowiem czy wszystko jest w porządku. Jak do tej pory dzidzia daje mi znać co 2 dzień. Czy to normalne? Łaskocze od środka tak jakby jeździła piętką po wewnętrznej stronie brzuszka.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malagocha-ja przy tym podejrzeniu mialam tylko badanie ginekologiczne-wyszlo w miare i nie robili mi juz usg,a moj maly tez wierci sie zbyt rzadko(w moim mniemaniu oczywiscie)az juz wczoraj ryczalam ze na pewno jest cos nie tak,poplakalam sobie i w koncu uspokoil matke kilkoma ruchami:)na naszym etapie to normalne,ze czujemy malenstwa np.raz dziennie albo raz na 2dni-ale trudno to sobie wytlumaczyc,szczegolnie gdy ma sie za soba zle przezycia i slyszy o strasznych wydarzeniach naokolo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co sie dzieje z Misią?? mam nadzieje, że wszystko będzie dobrze odezwij sie jak tylko coś będziesz wiedziała. Peppetti, kurcze, dużo przeżyłaś i z nas wszystkich masz największe doświadczenie, ale naprawde jesteś duchem tego forum i jak nie ma Ciebie to jest jakoś smutno i wszyscy zastanawiają sie \"gdzie jest Peppetti\". Jak przeczytałam o Katynce to bardzo było mi smutno, ale trzeba wierzyć że bedzie dobrze. musimy być silne, przecież tak niewiele nam zostało... to-tylko-ja gratuluje ruchów dzidzi. teraz będa odczuwane już coraz bardziej..:) daria123 ja też sie denerwuje jak moja dziewczynka sie do mnie nie odzywa, ale już zauważyliśmy, że jest małym leniuszkiem, cały dzień odpoczywa, a dopiero wieczorem zaczyna szaleć.. My dzisiaj sobie odpoczywamy z mężem na tarasie w domku. Jest troszke zimno, ale pijemy gorącą czekolade i mam nadzieje, że słonczko mnie troszke opali. Miłego dnia i uważajcie na siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Koachane :) dziękuję Wam za pamięć i słowa otuchy.. właśnie wróciłam ze szpitala i na szczęście okazało sie że wszystko jest w najlepszym porządku :) ginka powiedziała, że kobiety po przykrych doświadczeniach tak już mają i że to w sumie bardziej psychika sprawia, że wszystko nas boli... Maleństewo ślicznie sobie bryka, przy okazji gin. zrobiła mi dokładne usg (ok. 30 minut) posprawdzała czy wszystkie narządy są i czy są na swoim miejscu..i jest OK :) nie ma zagrożenia, szyjka się nie skraca, także powiedziała, że spokojnie mogę chodzić na basen : tak bardzo się bałam - a nie było powodów.... dostałam tylko jakieś czopki żeby macica nie twardniała i zeby brzuch mnie nie bolał... Dzidzia tak się kręciła i nie chciała pokazać płci..a na koniec zrobiłą nam taką niespodzianke rozprostowała nóżki i od spodu pieknie możn było zobaczyć \"klejnoty\" :) a więc CHŁOPCZYK takie też miałam przeczucia od początku :) jesteśmy z męzem bardzo szczęśliwi :) Maluszek siedzi mamie na pęcherzu i podskakuje i dlatego nie czuję często ruchów w brzuszek... :) ŻYCIE JESTY PIĘKNE :) Dziewczyny życzę Wam miłego wypoczynku i dbajcie o siebie i swoje kruszynki :) Odezwę się później jak juz sie troszkę z mężem nacieszymy dobrymi informacjami :) narazie on nie daje mi pisać.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśka 26 gratulacje z powodu synka. Może więc to prawda jak dzidzia kopała cię po lewej stronie na chłopca? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynom, które planują urządzanie pokoiku dla maleństwa podaję stronkę z fajnymi pomysłami malowania ścian http://www.sniezka.pl/disney/ Malagocha333 - mi moja gin na zaparcia kazała jeść dużo jabłek i marchewki (surowej oczywiście). Ja miałam z tym problemy na początku - myślałam, że oszaleję. Na razie jest spokój :) kaska0110 - powodzenia w poszukiwaniu nowego gniazdka. U nas jest boom mieszkaniowy i ceny są kosmiczne. Mieszkanie, które rodzice nam kupili 3 lata temu potroiło swoją wartość. Szok! To-tylko-ja - gratuluję, tego się nie da opisać, ani sobie wyobrazić :) Miśka_26 - witaj w klubie. Mój mąż jak zobaczył, że to chłopiec, to urósł z 10 cm choć już i tak był wysoki (190 cm). Teraz wyglądam przy nim jak kurka - tym bardziej, że staram się nie chodzić na obcasach :) 🌼 🌼 🌼 UDANEGO WEEKENDU 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśka ❤️ GRATULUJĘ!!!! Cieszę się, że jesteś już spokojna. Radujcie się wspaniałą nowiną 😘 Vanilam - my niestety szukamy mieszkanka tylko pod wynajem, bo tutaj nas na mieszkanie nie stać, są za drogie. Może za jakiś czas... Ale i tak się cieszę :) buziaki 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja swojego dzieciaczka czuję tylko w dzień. Szczególnie po śniadanku i obiadku. Wieczorem chyba śpi po tak szalonym dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. ja też się długo nie odzywałam z powodu tragedii u mojej koleżanki. Zmarł jej mąż w wieku 39 lat.Wszystko to stało się nagle i spowodowało straszną rozpacz w jej rodzinie. To moja j\\najlepsza koleżanka ze studiów a Darka też znałam od początku i spotykaliśmy się, przyjaźnili. Straszne to życie, niektórych tak doświadcza.Tak bym chciała jej pomóc a nie potrafię. Nawet nie wiem czy teraz dzwonić, czy lepiej zaczekać. Szkoda gadać. Wczoraj wchodzę na forum i czytam o Katynce.Nie miałam siły nic napisać. Bardzo jej współczuję. Zaczęło się smutno. Może napiszę o moich doświadczeniach z rozstępami. U mnie to wina genów jak powiedział gin. Ale nie wiem czyich bo mojaj mama nie ma ani jednego rozstępa a była w ciąży 2 razy. Ja w pierwszej ciąży na początku dostałam rozstępów na piersiach. Zapu\\ytałam mojej gin dlaczego przeciez jeszcze sie nie powiększyły nawet. Ona powiedziała że to nie zależy od rozciągania się skóry, tylko od dużego poziomu któregoś hormonu i żadne kremy u mnie nie pomogą. I to była prawda, pomimo smarowania i masowania jestem cała w rozstępach począwszy od piersi kończąc na udach. Na początku bardzo to przezywałam ale potem machnęłam ręką. Stwierdziłam że coś za coś. W tej ciąży na razie nie widzę nowych kreseczek, więc może już mi wiele nie przybędzie a do tych co mam juz sie przyzwyczaiłam. A potem przypomniałam sobie że jako może 16-latka tez zauważyłam dwa rozstępy na kolanie, pomimo że zawsze byłam chudzielcem i ani nie tyłam ani nie chudłam. Więc u mnie rozciąganie sie skóry nie ma tu nic do rzeczy. Peppetti - dużo zdrówka. Ależ się Ciebie czepia to dziadostwo. Może Twój stan psychiczny ma jakies znaczenie.Weź się w garść kochana tym razem się uda na pewno. myśl pozytywnie i będzie dobrze. niunia - całuski dla Twojego synka. Pewnie że do wesela sie zagoi ale strachu trochę było no i ta krew - zawsze mnie to przeraża. Pozdrawiam Was wszystkie. Ja do lekarza idę w piątek , może poznam płeć mojej dzidzi, oczywiście natychmiast się Wam pochwalę. Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! 🖐️ U mnie dzis cudowna pogoda, bylam z mezusiem na wystawie starych aut, traktorow i samolotow. Nawet nie wiedzialam, ze jest ich w okolicy, az tak duzo. Niektore auta byly naprawde bardzo stare, ale swietnie odrestaurowane. Fajna imprezka, a co najwazniejsze pogoda nam dopisala. Miska_26 GRATULUJE chlopca 🌻 ! Fajnie ze juz wiecie, zazdroszcze Ci ;) Moze w czwartek i mnie sie poszczesci :) Duzo zdrowka zycze dla Ciebie i Babysia :) to-tylko-ja Ciesze, ze sie wkoncu czujesz ruchy 🌻 Gratulacje 🌻 Peppetti odzywaj sie jak najczesciej 🌻 kaska0110 super uczucie, jak maluszek kopie 🌻 Ja tez wyczekuje na USG, ale napewno wszystko jest dobrze, z naszymi dzieciaczkami. niunia dzieci, jak to dzieci, nie chca sluchac, a my sie musimy denerwowac. Dobrze, ze wszystko w porzadku, moze Patryk bedzie mial nauczke. Pozdrowienia dla niego, oby zagoilo sie jak najszybciej 🌻 Pozdrawiam Was Dziewczynki 🌻 Milego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shiva24 dziekuję Ale wiecie co ja wiem że to śmieszne i raczej niemożliwe ale dzisiaj nie poszedł do szkoły bo wygląda jak wygląda. A tu dzisiaj proszę walnął okiem w klamkę i ma krwiaka pod okiem. Normalnie brak słów. Agent z niego nieziemski, ma takie teksty że nie jeden by się uśmiał, a pyskacz !!! On ma 6 lat i zastanawiam się co będzie później. Ale wsparcie naprawdę w nim mam ogromne, jest bardzo opiekuńczy. Dajemy mu bardzo dużo miłości a on ją odwzajemnia tak bardzo. W końcu jesteśmy rodziną ale i KUMPLAMI :) Dziewczyny ja dalej sie chyba rozrastam jakoś tak dziwnie się czuję, to że mam zatwardzenie i wzdęcia to juz dla mnie normalne ale dziwnie mi - to chyba macica znowu. LuKrEcJa mój synek ma własnie gwiazdki i naprawdę świecą i super wyglądają. malagocha333 pewnie że słodycze blokują załatwianie i to nie tylko w ciąży syska ja tez niestety mam koleżankę która straciła męża w wypadku samochodowym (26lat) i wiem co czujesz a co dopiero ona - to straszne Powiedziałam Patrykowi że moje koleżanki przesyłaja buziaki żeby wyzdrowiał a on na to że nie będzie sie całował z obcymi babami :) więc sory dziewczyny :) :) :) Mam nadzieję syska że mauszek pokaże ci co nieco :) bo ja tez mam taka nadzieję a idę w czwartek na rano Miska_26 ja również gratuluje chłopca NO I OCZYWISCIE GRATULUJĘ NOWYCH KOPNIACZKÓW teraz to juz pójdzie hurtowo u tych które nie czują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,od wczoraj boli nie brzuch,nie caly czas ale bole nachodza-a odczuwam ja jakbym miala porzadne zakwasy i wlasnie nie wiem co robic bo moja ginka wyjechala na urlop,chyba poczekam do jutra i jak to sie bedzie powtarzalo to chyba wybiore sie do szpitala-jak powiem ze nie boli to przeciez musza mnie zbadac.wzielam teraz no spe,poleze i zobaczymy.mam nadzieje,ze to normalne-w koncu wszystko w srodku sie rozrasta,ale boje sie zeby to nie bylo nic,co zaszkodzi dziecku.dziewczyny,ktore tez bolal brzuch-odezwijcie sie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daria123 - mnie przez całą niedzielę i w dzień i noc bolał brzuch - bardzo się tego bałąm, tymbardziej, że nospa nie pomogła.... wczoraj byłam na wizycie i okazało się, że wszystko jest w najlepszym porządku :) nie wiem skąd się biorą te bóle - ale to na 99% powiększaie się i rozciąganie wszystkiego - w końcu dno macicy węrduje teraz ku górze - do pępka... Nie denerwuj się, odpoczywaj cały dzień - ale i też bądź czujna, gdyby ból się nasilał jedź do szpitala - ciężarne z bólem przyjmują od ręki i zatrzymują dzień , dwa na obserwacji w szpitalu... Dziewczyny od wczoraj jestem wniebowzięta, jak pooglądaliśmy z mężem naszą kruszynke dokładnie na usg, to jesteśmy spokojniejsi :) bałam się niesamowicie tego usg...a jeszcze jak wiem jak zwracać się do małej istotki, która jest facetem :) to już zupełnie lżej :) obawy poszły na bok (zobaczymy na jak długo) i ciesze się każdą chwilą :) Mimo, że nie mieliśmy wybranego imienia, to jak ginka powiedziała, ze to chłopak - to pierwsza myśl w mojej głowie - mój Mateusz - nawet nie wiem czemu....fakt, że jest to imię dość popularne - ale coś mi mówi, że do mojego maleństwa pasuje :) mężowi podoba się Maksymilian..więc narazie te dwie opcje..jak mówią doświadczone matki,-po porodzie, jak człowiek weźmie dzieciatko w ramiona to odrazu wie, które imię pasuje do małego człowieczka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ucałujcie swoje brzuszki ode mnie i dużo odpoczywajcie :) ja dziś wybieram się na basen, ginka pozwoliła - więc trzeba się troszkę poruszać Miłego dnia Mamuśki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×