Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

Witajcie :) ja w nocy znowu miałam dziwny ból brzucha..i nie wiem co to jest :( już 3 noc budze się ok 3-4 rano z bólem bliżej niezidentyfikowanym...a rano jest wszystko ok..moze przez sen przygniatam brzuszek :( nie wiem.. kamyczek-80 - nie słyszałam nigdzie o tym, by wkladać na pampersa zwykłą pieluchę - ciasno chyba by było dla maleństwa..nie wiem :) każda położna jak widze ma sowje nawyki..hehe a jak kiedyś wkładali samą pieluchę tetrową - to te nóżki nie były przecież tak bardzo szeroko rozstawione jak z dwoma pieluchami?? można sie zakręcić z tym wszystkim - już nie długo zamiast coraz więcej woedzieć - to nic nie będę wiedzała :) aneta76 - ja czasem też przesadze z porządkami, a potem się denerwuje, czy nie zaszkodze tym sobie lub kruszynce.. MIŁEGO DNIA KOBIETKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki 🖐️ Zajrzalam na chwilke zeby sie przywitac 🌻 i pozyczyc Wam milego dnia 🌻 Jak juz pisalam, moj maz jest w delegacji i mial wrocic dopiero w sobote, albo piatek poznym wieczorem. Jednak dosc szybko sie uwinal i ku mojemu milemu zaskoczeniu bedzie juz moze dzis wieczorem, albo jutro po poludniu :) Ciesze sie bardzo, bo juz sie stesknilam ;) Pisalyscie na temat sexu. Musze przyznac, ze ja od kilku tyg. wogole nie mam ochoty na igraszki. Tzn. gra wstepna jest b. przyjemne, natomiast kiedy poczuje mojego maluszka w brzuszku, jak sie tam przekreca, to od razu odchodzi mi ochota na sex :P Instynkt macierzynski sie odzywa i nici z uniesien. Dlatego odpuscilismy sobie poki co, ta sfere intymna. Oczywiscie pocalunki, pieszczoty sa, ale bez stosunkow. Mysle, ze jak ciaza rozwija sie prawidlowo, nie bylo wczesniej poronien i lekarz pozwala na sex, to nie ma przeciwskazan. Wyczytalam w internecie wypowiedzi lek. ginekologow, ktorzy zgodnie twierdza, ze najlepsza metoda, by wywolac skurcze porodowe, jest wlasnie sex. Dlatego te 4-6tyg. przed porodem, powinnysmy sie chyba wstrzymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny🌼 pozdrawiam was wszystkie bardzo ciepło,szkoda,że jeszcze nie mam kompa podłączonego:(pokoik w prawdzie skończony,tylko mam nie założone gniazdka więc nie ma do czego kompa podłączyć hihi,ale to już tylko takie małe wykończenia,uporam sie z bałaganem i obiecuje nadrobić wszystkie zaległości.Mam nadzieje,że u was wszystko dobrze,ze czujecie sie świetnie i ze nie meczą was zadne dolegliwości🌼buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej to znowu, muszę się pojawiać codzinnie przez tydzień żebyście mogły zagłosować. Mam nadzieję że wytrzymacie ze mną? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌼 Wczorajsza szkoła rodzenia to wielka porażka. Przyszła położna, zresztą bardzo doświadczona, ale daru do wykładania czegokolwiek to ona nie miała. No, ale nie każdy może być nauczycielem. Zaczęła chyba z 20 wątków, a skończyła może jeden. Namawiała nas na lewatywę i jako pierwiastka napewno będę nacinana. Zdarzają się tylko nieliczne przypadki, kiedy zdarza się dziewczyna o bardzo elastycznym kroczu. \"Przeanalizowała\" każdy etap porodu - mnie już robiło się słabo w niektórych moomentach :) Jeśli chodzi o moment, w którym należy zgłosić się do lekarza, to wskazała na odejście wód płodowych. Zdarza się jednak tak, że kobiecie odejdzie tylko część wód, pęcherz się zasklepi i poród może być dopiero za kilkanaście albo kilkadziesiąt godzin. A powiem Wam, że mnie trudno będzie ocenić czy odeszły mi wszystkie czy tylko część wód :( Bezwzględnie kazała nam pamiętać o wyniku grupy krwi. No i powtarzała, że musimy przeć w odpowiednim momencie. To najważniejsza rzecz podczas drugiej fazy porodu. Niestety często zdarza się, że dziewczyna nie ma siły. To chyba pokrótce wszystko. Jak coś ciekawego sobie przypomnę, to napiszę. To-tylko-ja - czy wszystkie butelki aventu są antykolkowe? Magda7184 - ja do przyszłego piątku chcę pokupić wszystko oprócz ubranek, łóżeczka, fotelika i wózka. Zobaczę, czy mi się uda. 22 lipca mamy rocznice ślubu, a od 23 jedziemy na tydzień do pobliskiego ośrodka wypoczynkowego, także w sierpniu zajmę się wyprawką dla Szymonka. Malagocha333 - ja np. mam zamiar kupić podgrzewacz canpola, bo podobno pasują do niego wszystkie butelki, ale butelki wezmę chyba avent. Podobno dobre też są nuk i tommee tippee, ale chyba nawet droższe od aventu. Dziewczyny, ale macie dobrze z tym seksikiem - ja szlaban do 36. tygodnia :( Kaska0110 - ja mam zamiar kupić laktator avent isis w zestawie i są tam dwie butelki 125 ml. Myślałam dokupić właśnie jedną większą albo nuk albo tą co Ty. Myslę, że jeśli rzeczywiście można, to warto ćwiczyć w szkole rodzenia, bo w domu to jest ciężko z mobilizacją. Leukocytami się nie przejmuj. Już kiedyś pisałyśmy o tym. I dla ciężarnej normy jest podniesiona nawet do 14. Ja od drugiego trymestru mam 12. Miśka_26 - wiesz co oglądałam ten odcinek, ale jak mówili o wałęczkach, to chyba akurat wyszłam. Nie myślałam ich kupować, ale zainteresowały mnie, bo stwierdziłam, że teraz to ludzie wszystko wymyślą, byle się sprzedawało :) Ja dzisiaj pierwszą noc od tygodnia przespałam. Tylko, że ja usypiam ok. 1 w nocy i wstaję po 10. Wkurzam się strasznie, bo pół dnia przelatuje mi przez palce. A z tym brzuszkiem, to może rzeczywiście gdzieś Go uciskasz. Ninka78 - chyba żartujesz z tą kwotą, jestem w szoku. U nas podobno arówno lekarz, jak i położna to kwestia 500 zł dla każdego. Chociaż moja gin powiedziała, że ona i tak przyjedzie jak dam jej znać, a płacić płacę jej co miesiąc. Nie powiem, że mnie nie zaskoczyła. Kaja72 - mój mały jest ułożony główką do góry i codziennie kombinuję, żeby się obrócił. Chyba jednak wolałabym rodzić naturalnie. Nigdy nie miałam żadnego zabiegu, a cc to już operacja. Boję się zarówno naturalnego jak i cc. Daj znać po usg 🌼 Azazella - to będziesz chyba pierwsza 🌼 U nas w szpitalu jest podobno nalot ciężarówek. Wczoraj położna mówiła nam, że w pewnym momencie rodziło 5 dziewczyn. Nie przejmuj się komentarzami położnych. 10 kg to wcale nie tak dużo - tak mi się wydaje. Zekanna - dlaczego masz ryzyko przedwczesnego porodu? Może pisałaś, ale nie wszystko pamiętam. Daj znać po wizycie. Irysek - 🌼 dobrze, że pozbyłaś się tych wirusów i bakterii. Rzeczywiście ostatnio pochłaniają mnie poszukiwania wszelkich \"gadżetów\" dla mnie i synka :) Ale czytam codziennie. Tylko momentami brakuje mi sił, by coś pisać :) Podaję jeszcze raz link do tej wanienki: http://www.allegro.pl/item209883420_onda_wanienka_termometr_korek_okbaby_piekna_.html Jeśli chodzi o laktator, to u nas też wymagają. Na innych forach wyczytałam, że polecają ręczny avent isis i na taki chyba się zdecyduję. Peppetti - 🌼 🌼 🌼 widzę, że masz podobny tydzień do mnie. Ja dwa dni spędziłam w urzędzie pracy w związku ze stażem siostry. Masakra jaka u nas jest biurokracja. A najgorzej trafić na starsza panią (mój mąż mówi na nie \"biurwy\" :)) - tragedia. Robią wielką łaskę, że w ogóle Cię o czymś poinformują. Na szczęśćie mam to już za sobą. Lukrecja* - czekamy na zdjęcia pokoiku 🌼 Dziewczyny, ale wczoraj był meczyk siatkówki :) Byliśmy akurat na roczku u córeczki mojej koleżanki. Emocji było co nie miara. Zresztą moja kruszynka też kibicowała :) Trzymajcie się cieplutko 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! zekanna witaj po długiej nieobecości🌻 irysek dobrze, ze wracasz juz do zdrówka🌻 Konwalia10 dziekuje za miłe słowo i oby twoje słowa były prorocze 🌻 Miśka_26 ja też nadal mam te bóle brzucha. I co sie okazało szyjka zaczeła mi sie robic miękka mam wiec wiecej odpoczywać i nic nie dzwigać szczególnie po schodach (a mieszkam na 3piętrze). Tak mi powiedziała pani doktor po dzisiejszej wizycie. A no i magnez mam brac 3razy dziennie i w razie potrzeby czyli mocnego bólu nospe. A i wogóle mam mniej chodzić a wiecej leżeć. lukrecja* to fajnie, ze u ciebie wszystko ok i oby tak dalej. wracaj do pisania jak najszybciej. vanilam z tego co wyczytałam z ulotki, którą wziełam ze sklepu to na to wygląda, ze wszystkie z aventu są antykolkowe. Tylko pani w sklepie polecała mi innej firmy tylko kurcze zapomniałam nazwy jak sobie przypomne albo pójde na zakupy to napisze. Widzę że meczyk nie tylko ja ogladałam juz sie nie moge doczekać piątku i meczu z USA. Jeśli chodzi o mój cukier to musze zrobić powtórkę ale za miesiac a teraz mam ograniczyc cukier i prowadzić dietkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczynki!!!! U mnie ok. Nie będę się mocno rozpisywać, bo za chwilę wraca mężuś i zaczynamy weekend :) Nareszcie :) w zeszłym tygodniu pracował :( No i kupiliśmy sobie aparat na ebayu więc będzie udana zabawa :) Pozdrawiam Was wszystkie baaardzo ciepło. Zdrówka i udanego weekendu życzę (tak na wszelki wypadek, bo nie wiem kiedy zajrzę do Was). Chcę Wam się tylko pochwalić moim najnowszym zakupem dla synusia...hihihi...zaraz wyślę fotki do Misi - bo Peppetti zaganiana ❤️ - a ja sama tego nie potrafię zrobić ... ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izawik - mi to nie przeszkadza. Możesz nas nawiedzać ;) Te które będą miały ochotę to zagłosują. Ja głosuję :) Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktoras juz urodzila
z was?? ja mam na 10 termin i mam juz dosc chce zeby sie szybko urodzilo jest mi ciezko i zle mycie okien i sex nie pomaga czuje sie strasznie jak polamana kaleka nwet ruszac mi sie ciezko nie mowiac o zakupach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez dzis pierwszy raz nie moge wejsc na bloga :( musze poszukac wczesniejszej instrukcji peppetti jak to robic inaczej, tylko na ktorej to mogło byc stronie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Wrześnióweczki:) Te nowe i te stare Widzę, że sporo nas przybyło bardzo się ciesze i żałuję, ze nie mogę z wami regularnie pisać. Dawno się nie odzywałam, ale to przez to, że nie mam nadal neta. U mnie wszystko wporządku. Byłam ostatnio u gina i z szyjka oki, ale mam niestety przepukline pępkową niby to nic groźnego więc nie martwie się. Jestem nadal na zwolnieniu no i juz mi ZUS przyznał zasiłek rehabilitacyjny, naszczęście wszystkim zajął sie mój zakład pracy i nie musiłam sie o nic martwić. Od 2 miesięcy mieszkam sobie na wsi i odpoczywam. Tak jak większość z Was mam twardnienia brzuszka ale naszczescie nie prowadzą one do skracania szyjki. Jedyne co mi bardzo przeszkadza to okrutna zgaga nic mi na nią nie pomaga ani nie jedzenie slodyczy ani mniejsze posilki ani woda ani migdały ani nawet reni, cóż musze to przecierpieć. Jeśli chodzi o ruchy to moja mała jest bardzo ruchliwa jak tylko usiąde to zaczyna się wiercić i wystawia nóżki i rączki to takie słodkie i cudowne uczucie:) Właśnie farbowałam włosy i kolorek nie wyszedł taki jak zawsze pewnie to wpływ hormonów. Niestety nie udało mi się nadrobic zaległości ale zgrywam sobie wasze posty i czytam w domku i jestem kilkanaście stron do tyłu także wybaczcie mi ze nie pisze do każdej z osobna. Pozdrawiam Was kochane mamusie i wasze małe kruszynki bardzo gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, peppetti jesli mozesz to napisz jeszcze raz ta instrukcje drugiego sposobu, teraz to juz sobie skopiuje i zapisze na kompie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Brzuchatki :) Dzisiaj jakos spokojnie tutaj, wczoraj zamowilam lozeczko, ciekawe kiedy przyjdzie, w koncu jakis porzadny zakup, teraz bede wyczekiwac kuriera ;p Dziewczyny a co to jest za program, ktory ogladacie, o ktorej i na jakim kanale? Widze, ze sporo ciekawych informacji mozna sie z niego dowiedziec. Miska - gratulacje dla kuzynki, jak dala mu na imie? Kiedy masz wizyte? Najlepiej zapytac lekarza, moze to pecherz, jak spisz w nocy to dluzej trzymasz siusiu, nie mam pojecia. Kaja - teraz dzieci sa cwane, nie beda za darmo pracowac hihi. No i jak po usg, ile dzidzia wazy? azazella - ja jeszcze KTG nie robilam, jakie to uczucie? Waga sie nie przejmuj, bo chyba wiekszosc z nas tak przybiera i to jest wlasnie prawidlowo. A ta polozna..... szkoda gadac!! zekanna - ale masz ciekawskiego bobaska, niech jeszcze posiedzi troszke u mamusi. irysek - fajnie, ze juz sie czujesz lepiej, wcinaj sok z cytryny, wycisnij na lyzke i pij trzy razy dziennie, taka dawka witamin powinna Cie wzmocnic i jak pluczesz gardlo to plucz dalej az calkiem przejdzie. Aneta - duze te Twoje dzieciaczki, ale moj chyba tez bedzie duuuuzym chlopcem. No i uwazaj na siebie, sprzataj partiami, co za duzo to nie zdrowo. Konwalia - ja slyszalam, ze dobrze jest ocierac sutki szorstkim recznikiem, zeby sie troche zahartowaly przed przyjsciem na swiat naszych skarbow, bo podczas karmienia mozna je latwo uszkodzic. Ja badania bede robila jutro wiec wtedy zobaczymy jak wyszly. Kamyczek - my tez jeszcze nie wybralismy imienia, a co ladnego do pokoiku zamowiliscie? Szykuje sie pracowity weekend, czekamy na relacje :) Shiva - to pewnie jakies smakolyki mezusiowi przygotujesz. My tez na razie odpuscilismy sobie igraszki. Pozniej nadrobimy :p vanilam - chyba im wiecej czytam to tym bardziej sie boje porodu, czy bede wiedziala ze to juz, czy wszystko wezme, same obawy, to tez pierwsze moje dzieciatko, no i to nacinanie krocza, ale moze to sa takie emocje, ze jakos inaczej sie to odczuwa, no a na koniec widzisz swoja dzidzie... ale to musi byc wspaniale uczucie. Meczyk tez ogladalismy, emocjonujacy strasznie no i Groszek tez kibicowal :) to-tylko-ja - ciezko nie chodzic po schodach, skoro tak wysoko mieszkasz, dbaj o siebie 🌼 kaska - to milego weekendu zycze, chociaz na pewno bedzie udany :) Gorace pozdrowienia przesylam dla wszytskim Mamusiek 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny -tak mnie okropnie dzisiaj boli kośc ogonowa że rozpacz,ani leżeć ani siedzieć o schylaniu mowy nie ma a chodze jak pijany pingwin .Pojecia nie mam o co chodzi bo z tamtymi dwoma tak nie miałam-no normalnie granatowa rozpacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Moje Kochane. Ja dzisiaj zabiegana miałam trochę zajęć ale już odpoczywam. Ja też nie mogę wejść na bloga ;-( Nie mam teraz siły ale z pewnością zajrzę i poczytam co u Was. Tymczasem buziaczki Mysie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda7184 ten program to na tvn style pt mamo to ja. aneta76 mnie kosć też czasem pobolewa ale naszczescie narazie odpuściła. trzymaj sie moze namów męza na mały masaz mi to pomagało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneta - uciekaj od komutera i sie poloz, mam nadzieje, ze bol minie. Dotex 🌼 to-tylko-ja - a dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda7184 - z tym kładzeniem sie przy dwoch rozbójnikach to nie takie proste zwłaszcza jak sie jest samemu a na masaż moge liczyc dopiero jak mąż przyjedzie w odwiedzinki w poniedziałek.Teraz już nie wiem co gorsze ten ból kosci ogonowej czy zgaga która mnie poprostu konczy a najlepsze jest to że żadne sposoby nie pomagają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneta - no to rzeczywiscie niewesolo, moze pobaw sie z chlopcami w masowanie mamusi ;p moze akurat ich to zainteresuje. Co do zgagi to probowalas kefir i migdaly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie,wczoraj mialam miec robione usg,ale niestety ginka sie rozchorowala i mam przelozone to na blizej nieokreslony termin-wkurzylam sie jak cholera,no ale coz zrobic???dupa blada,ale przeciez choroba nie wybiera A dzis caly dzien bylam poza domem,dopiero wrocilismy od znajomych i z zakupow(oczywiscie obkupilam meza i synka,a dla siebie prawie nic) Spotkalam tez dzis znajoma,ktora ma termin 2tygodnie po mnie(na 18wrzesnia) i mowila mi,ze juz ma torbe spakowana do szpitala(zastrzelila mnie tym po prostu,bo ja dla siebie mam jak narazie tylko szlafrok),oraz ze ona nic w domu nie robi\"bo jest w ciazy\"-dziwna dziewczyna,obchodzi sie ze soba jak z jajkiem,ale w sumie to jej sprawa. trzymajcie sie cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam znowu popołudnie z siatkówką, a do tego jeszcze ślęczę na allegro i oglądam pościele do łóżeczka. Miałam kupić drewex at \"miś na chmurce\" http://www.allegro.pl/item195697758_drewex_posciel_3_elementy_mis_na_chmurce_promocja_.html ale jak tak się przyjrzałam, to jest trochę smutna. Tym bardziej, że czytałam, że dziecko powinno mieć barwne otoczenie, bo wtedy lepiej się rozwija. Do tego drewex ma dość drogie te komplety. Jeszcze mamy trochę czasu :) To-tylko-ja - też mi się wydaje, że avent ma wszystkie antykolkowe, ale nie byłam pewna. A jeśli chodzi o USA, to z tego co widzę, to Polacy będą mieli ciężką przeprawę. Kaska0110 - no to w końcy będziesz nam się mogła pochwalić waszym gniazdkiem. Czekamy na zdjęcia. Irysek - wejdź na stronę bloog.pl i tam trzba się zalogować, nazwa użytkowanika: wrzesien07, hasło: takie same jak na bloga z dopiskiem 09 (bez spacji). Shira23 - 🌼 Magda7184 - ja na razie mam upatrzone łóżeczko, ale kupimy dopiero w sierpniu. A jeśli chodzi o poród, to podobno jesteśmy w lepszej sytuacji od wieloródek, bo nie wiemy co nas czeka :) Głowa do góry - nie my pierwsze i nie ostatnie. Aneta76 - pewnie maluch gdzieś Cię uciska. Ja tak miałam z miesiąc temu. Samo ustało. No może trochę pomogły masaże mężulka :) Daria123 - teraz tak już pewnie będzie, że o sobie pomyślimy dopiero na końcu :) Ja mam odwrotny problem niż Twoja koleżanka - ja nie potrafię nic nie robić. Wszyscy bliscy mnie opierniczają, ale ja wiem swoje :) Trzymajcie się dziewczyny 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NINKA78 - tak czy inaczej możemy się spotkać, bo tak sobie myślę, czy ze względu na moją szyjkę nie wyląduję trochę wcześniej w szpitalu. Magda7184 - KTG to w sumie tylko leżenie plackiem i wsłuchiwanie się w pracę serca dziecka :) Oczywiście miłe uczucie, jeśli serce bije miarowo i nie denerwujesz się, czy z dzieckiem wszystko ok. Przyklejają Ci elektrody do brzucha i musisz leżeć:) Byłam dzis na szkoleniu dotyczącym diety cukrzycowej, okazuje się, że jeść można wszystko, ale z umiarem, pamiętając mniej więcej, z ilu i jakich produktów może składać się dany posiłek. Jeść należy 6 razy dziennie, ostatni raz 1 kanapkę o 22.00, żeby nie byc głodnym w nocy, bo nad ranem w moczu mogą pojawić się ciała ketonowe, które są szkodliwe. Mozna nawet wsunąć loda czy kawałek ciasta jako podwieczorek! :) Więc naprawdę ta dietka nie jest zła. Niestety, muszę mierzyć poziom cukru 4 razy dziennie - 2 godziny po jedzeniu. Zrobiłam to dziś po raz pierwszy i ku mojemu zdziwieniu wyniki miałam nadzwyczaj dobre - 77 po obiedzie i 89 po kolacji, a norma jest do 120! Więc może wcale nie ma żadnej cukrzycy, tylko leki rozregulowały mi gospodarke cukrową? Ale dieta nie zaszkodzi, zwłaszcza, że nie jest uciążliwa. Pozdrawiam Was wszystkie, dobranoc 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konwalia10 - ja tez mam podwyzszone leukocyty, moja siostra tez ma syna ale miedzy nami róznica wieku jest spora 7 lat i mój chrzesniak ma juz 15 lat! wiec wszelkie malutkie rzeczy juz dawno oddała bardziej obrotnym ode mnie kobietkom :D 🌻 zekanna - przeslij koniecznie zdjecia, ja uwielbiam ogladac wasze zakupy dla maluszków tym bardziej ze sama jeszcze sie wstrzymuje z zakupami 🌻 kamyczek-80 - o ile dobrze pamietam ten fizjoterapeuta o którym pisałysmy z Miską mówił kiedys ze jesli dziecko nie ma zadnych dysfunkcji , nie ma podejrzen ze cos sie dzieje niedobrego z bioderkami to nie ma sensu takie bardzo szerokie pieluchowanie, natomiast z tym szybszym nauczeniem korzystania z nocnika u dzieci z tetra to sie zgodze (choć nie jestem ekspertem ;) ) wiadomo ze w pampersie dziecko sika i ma sucho , zadnego dyskomfortu a w tetrze od razu czuje ze ma mokro, z tego względu ja zamierzam używać tetry choć dopiero nieco później bo z tego co wiem taki noworodek to siusia co chwiilke , nieduzo ale jednak tetra robi sie wilgotna a w pampersie takie male dawki dobrze wsiąkają.🌻 aneta76 🌻 Miśka_26 🌻 Shiva24 🌻 lukrecja* 🌻 Shira23 🌻 Dotex82 🌻 daria123 🌻 Peppetti 🌻 vanilam - z tego co słyszałam to w Bełchatowie też są różne stawki za poród, żona mojego kolegi chodziła do lekarki ze szpiatala i za poród płaciła 2000 z tym ze lekarka dzieliła sie tymi pieniedzmi z położną która sama już umawiała, ale jak usłyszałam te 2 tyś to troche mnie zamurowało, wanienka super, orientukesz sie może jaka jest jej wielkość tzn. do ilu miesiecy dzidziuś sie w niej zmiesci?🌻 to-tylko-ja - oszczedzaj sie kochana, jest to jak na ironie meczace ale jak trzeba to trzeba🌻 Magda7184 - pochwal sie łózeczkiem, dzieki za troske, a obawy o rozpoznanie porodu mam takie same, zakupiłam kiedyś na allegrowkładki al sense i bede testowac w razi podejrzeń czy to wody płodowe czy nie, gorzej jak beda skurcze wtedy wkladki nie pomogą ;)🌻 azazella -ja tez juz miałam robione KTG 2X, mam to robione u mojego lekarza przed kazdą wizytą od 26 tyg. ciązy , mnie ten dzwięk bardzo uspokaja, zawsze mam wrazenie ze usne jak tak słucham tego serduszka, ogarnia mnie twtedy taki spokój🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
azazella ja na tej mojej diecie bezcukrowej schudłam 1,3kg:o chyba jem za mało ale,a i ja mierze cukier 1h po posiłku, w środe ide do diabetologa więc może mi coś doradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku :) Ja dzisiaj juz od 7 na nogach, ale przynajmniej badania zrobione i teraz pozostaje mi tylko czekac na wyniki, no i na lozeczko :)) daria - nie przejmuj sie, ja tez jeszcze nic nie mam, dopiero kompletuje liste potrzebnych rzeczy. vanilam - ja wczoraj jezdzilam po sklepach w poszukiwaniu jakiegos kompletu poscieli, na razie nic nie znalazlam, mam jedna upatrzona, ale na drugim koncu miasta wiec czekam, az bedziemy mieli wolny dzien z mezem i wtedy podjedziemy i juz chyba sie na nia zdecydujemy. Co do siatkowki to ja dopiero dzisiaj mam mozliwosc ogladania. Masz racje z porodem, z reszta damy sobie rade i trzeba tak myslec :) azazella - ciekawe kiedy ja bede miala robione takie badanie. Rzeczywiscie dieta nie wyglada zle, na pewno sobie poradzisz, do tego caly czas masz kontrole nad cukrem. No i widzisz wyniki dobre, przynajmniej jestes spokojna irysek 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ho!!! daria123 widze, ze nie jestem sama bo ja dla sioebie też mam tylko szlafrok. Ale chyba musze zacząć robic zakupy bota szyjka zaczeła robic mi sie miekka i odczuwam bóle brzuszka, wiec różnie to może być. tłumacze dzidziusiowi, ze ma przynajmniej 6tyg jeszcze siedzieć w brzuszku u mamusi:) może posłucha. Vaniliam🌻 Irysek🌻 Teraz sniadanko--> do nauki---> obiadek--> nauka---> kolacja--> meczyk. Miłego dnia Proszę trzymac juto kciuki za mnie, bardzo prosze. od 9.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. ja wczoraj byłam u lekarza - powidział aby wytrzymać jeszcze 3 tygodnie wtedy maluszek już na pewno będzie bezpieczny.Przy wszystkich skurczach i innych nieprawidłowościach na szczęście szyjka jest długa, twarda i nieskręca się.Kazał mi obserwować bacznie ruchy dziecka, czyli kłaść się 3 razy dziennie i liczyć ruchy ma być ich pięc na godzinę. Jakoś dziwnie mało mi się wydało, ale mam do niego zaufanie więc chyba wie co robi. Niestety nadal walcze z anemią przypałentała się i okazało się że jest żelazoodporna bo branie tabletek nie przyniosło najmniejszego rezultatu, więc teraz mam brać dodatkowe dawki kwasu foliowego i żelaza i może zadziała. Ale się rozpisałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×