Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

a jeszcze: to jest chore, ze inny wynik wychodzi mi z palca małego a inny z palca serdecznego. nie wiem, który jest dobry hahahahahahhahahaha z małego wyniki wychodzą mi oki jeszcze, a z serdecznego przekraczam normę. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś na razie tylko na chwilke Vanilam- jeśli chodzi o implasta, tez sie nad nim zastanawiałam, ne wiem o jakim modelu myślisz , ja brałam pod uwageDriver 4XL, ale zniecheciło mnie to ze nie mozna zablokowac przednich skretnych kół, podobno ten model ma jakis taki system ze te kółka same ustawiaja sie na wprost i nie jest potrzebna blokada, ale dziewczyny z forum o wózkach pisały ze przez to nie da sie np. stojąc w miejscu jeździć wózkiem do przodu i do tyłu ( nie wiem czy mnie rozumiesz, czasem jak sie z kimś rozmawia i stoi sie w miejscu to tak sie robi) , któraś z dziewczyn też pisała ze przez ten brak blokady dziadkowie nie potrafią nim jeździć ;). Ale tak poza tym jest ok. Zreszta tak jak pisałam moze wybrałaś inny model. Zauważyłam też bardzo duzo dobrych opini o Mikado Ox-ford, ma dobrą cenę za ok. 1000 zł mozna kupić juz komplet z fotelikiem i ma sporo akcesorów w komplecie.Sporo ich jest na allegro. Dziewczyny bardzo chwaliły ten wózek za dobry stosunek jakości do ceny. http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=22462&w=55555259&v=2&s=0 http://www.wozki-mikado.pl/pl/ox-ford.htm Ale ja sama jeszcze tez mysle, choc juz wiem ze ideału nie znajde :) Jesli chodzi o hurtownie to tez jestem zainteresowana, ja nie znam zadnej , tak jak Ci pisałam wcześniej znalazałm jedynie sklep internetowy www.2o2.pl ( wystawiają tez na allegro pod nickiem 2o2, choć aktualnie nic nie mają) oni są z czestochowy i cześć rzeczy mają chyba w niezłych cenach , zamierzam tam dotrzeć bo ja do cz-wy mam 30 min drogi a wszystko mozna dotknąć obejrzeć. Katusia - na tym właśnie polega nietolerancja glukozy ze organizm kiepsko z nia sobie radzi, widocznie Eve81 ma lepsza jej tolerancje i wiesz dlatego niektórym dziewczyną wystarcza dieta a inne musza np. brać insuline albo jakies leki żeby wspomóc organizm i uchronić dzidzie przed skutkami wysokiego cukru. Ty nie masz az tak wysokich wyników , są podwyższone, ale nie jest tragicznie . Moja znajoma miała wyniki ok. 250 ale ona to chyba druga skrajność. Wiem że wszystkie potrawy smażone podnoszą cukier ( np. bułka na masle), jak mój tata je mieso gotowane to ma w miare dobre poziomy cukru a jak zje kotleta to od razu skacze wynik do góry. No i ruch bardzo wiele daje. Tylko nie pamietam czy Ty mozesz spacerować. Trzymaj sie dzielnie i nie załamuj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem dlaczego ostatnio nie moge wkleić porawnie adresów z forum gazeta.pl. Jeśli któraś z was wie jak to zrobić albo co robie żle to niech napisze. Kopiuje cały adres a potem aktywna jest tylko połowa . Próbuje jeszcze raz http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=22462&w=55555259

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilam - implast jest dostępny w tym sklepie do którego podałam link, nie wiem czy bierzesz pod uwage czestochowe , ja mam blizej niz do łodzi nie wiem ile km jest z bełchatowa, ale jesli tak to zadzwń sobie najpierw i spytaj o dostepnosć wybranego modelu a potem mozesz sobie obejrzeć na miejcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuuu, przegralismy :( no ale walczyli ladnie, ja uciekam juz z forum, dobranoc dziewczyny i spijcie smacznie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Kochane :) ja dziś obudziłam sie z dysonansem pozakupowym..hehe i od rana zastanawiałam się,czy dobrze zrobiłam, że zamówiłam wózekTAKO.. zaczęłam oglądać na allegro wózki z gondolkami - OX-FORD MIKADO I IMPLAST..i już chciałam licytować wózek-nardzo mi się spodobał : http://www.allegro.pl/item214141710__volant_3_stan_bardzo_dobry_.html ale jakoś się wstrzymałam :) poszłam na zakupy i po drodze obserwowałam wszystki mamy z wózkami - jakie mają i jak wyglądają. Traf chciał,ze spotkałam znajomą która ma wózek Galaxy- i odrazu chęć na gondolkę mi przeszła- mówiła, że jest zawiedzona, wózek jest za lekki, bardzo ciężko go podnosić na chodnik, no a przede wszystkim dziecko ma dopiero 4mc - a już prawie sie w nim nie mieści - na zime ta gondola będzie za mała..a spacerówka dla małego dziecka zimą to też niezbyt dobry pomysł .. powiedziała,ze pierwsze co by teraz kupiła to cięższy wózek z pompowanymi dużymi kołami - tymbardziej na sezon jesień-zima.. Wracając zaczepiłam jakąś dziewczyne - która miała właśnie Tako i zapytałam o wrażenie (normalnie sonda uliczna ;) ) była bardzo zadowolona jest ciężki, ale praktyczny i wygodny, nie ma problemu ze zmieszczeniem w nim dzieci większych, ona nawet codziennie dźwiga go na 4 piętro!! a była to dziewczyna mała i drobna - ale twierdzi,że kołą łątwo wskakują na schody i poprostu go ciagnie.. wiec już nie mam wątpliwości i nie zastanawiam siewiecej, czy zamówiłam odpowiedni wózek :) zostaje przy swoim wyborze - chociaż jeden problem juz z głowy.hehe Nawet nie myślałam,ze kupić wózek to taki kłopot - moja mama mówi,ze kiedyś człowiek wyszedł ze szpitala, kupił to co było w sklepie i nie miał problemu, a nawet był szczęśliwy ze cokolwiek dostał w sklepie- a teraz też nie potrafłaby wybrać któy lepszy.... Dziewczyny zwracajcie uwagę na gondole - czy są one wystrczająco duże wiem, ze w Baby dream i Inplast są one ok - nie wiem jak w innych markach, no i koła - żeby nie były małe - bo zimą na śniegu sobie nie poradzicie.... Magda7184 - ja już szykuje torbe do szpitala, bo już od początku ciaży miałam tyle różnych \"przygód\" że wole być gotowa, wrazie gdybym poszła np. wcześniej do szpitala mgr to-tylko-ja - GRATULACJE 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daria123 - odnośnie atlantica to kurcze nie wiem :) bo skupiłam sie bardziej na ogladaniu gondolki i jak usłyszałam- że rączka jest nieprzekładana to już sapcerówki nie oglądałam - chociaż zdaje mi się, ze ma oparcie regulowane w 3 poziomach - ale 100% nie daje.. a tako jest cięższy o ok. 5 kg - trudny wybór - więc powodzenia w odpowiednim doborze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo śpiochy! Widzicie, która godzina, a ja dzisiejszej nocy nie zmrużyłam oka :( Cały czas było coś nie tak - na początku mały wiercił się niemiłosiernie do 1.00, później walczyłam z bólem pleców i kręgosłupa - do 4.00, a do chwili obecnej nie mogę sobie poradzić ze zgagą. Wszystkie plagi na mnie spadły :) O 3.00 miałam kryzys i myślałam, że się rozpłaczę, ale w końcu stwierdziłam, że nic na siłę. Przecież w końcu kiedyś usnę :) To-tylko-ja - 🌼 wierzyłam w Ciebie :) Magda7184 - to, że oniżył Ci się hematokryt, to nie musisz się martwić, bo to normalne na tym etapie ciąży. Po pierwsze jest to wynik słabszego wyniku hemoglobiny oraz większej ilości płynów w organiźmie ciężarnej, co powoduje rozrzedzenie (nie mam bladego pojęcia, czy dobrze napisałam) krwi. Szkoda, że nie przeczytałam Twojej rady odnośnie arbuza wcześniej. Zjadłam wczoraj po 23 i dzisiaj w nocy pobiłam rekord. Odwiedziłam toaletę 5 razy :) Meczyk był fajny - ważne, że walczyli. Może w następnym turnieju uda im się pokonać kanarinios :) Irysek - ja myślałam o bolderze 4 z implasta. A jeśli chodzi o ten model, który podałaś, to czytałam na jakimś forum, że podobno nowa wersja drivera ma tą blokadę. Upewnij się jeszcze. Do Częstochowy niedaleko, więc może się wybiorę. A z kolei w Łodzi znalazłam jakiś duży sklep \"mamo to ja\" naprzeciwko galerii. Miśka_26 - nam ostatnio facet polecał ten wózek galaxy. To jest chyba z firmy coneco, ale mnie osobiście się nie podobały. Poza tym są raptem 2 kg lżejsze od boldera 4 implasta, a my mamy windę w bloku, więc to nie robi żadnej różnicy. Ja jak chodzę po mieście, to nie ma wózka, którego nie obejrzałabym z każdej strony. czasami to chyba nawet dziwnie wygląda :) Dobra, chyba idę pod prysznic, bo z tego spania, to nic nie będzie :) Udanej i przyjemnej niedzieli wrześnióweczki 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Wrześniowe Księżniczki! azzazella i eve 81- odezwijcie się do mnie 👄 irysek- dzieki kochana za słowa otuchy 👄, juz powoli sie psychicznie nastawiam, że we wtorek dostane już program leczenia, choć wolałabym tego uniknąć, bo cały czas mnie ta pani doktor straszy, że po ciązy za pare lat mi juz wróci to na stałe tfu..... tfu....... . Ja kochane kobietki tez nie śpię, mam zgagę i bolą mnie kości miednicy. Jednak nie myslę o tym, stram sie jakos juz te 2 miesiące wytrzymać. pozdrawiam i przesyłam ogromne buziaki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katusia twój glukometr pokazuje Ci wynik w mmol? norma 1h po posiłku jest do 120 czyli 6,7 mmol. musisz całkowicie odstawić słodycze, soki w kartonie, białe pieczywo. Powiem Ci że ja moge jeść naleśniki i pierogi bo po nich mam cukier w normie. Jak masz jakieś konkretne pytania to pisz napewno odpowiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katusia znalazłam w necie jeszcze coś takiego: \"Zalecane wartości glikemii: na czczo 60-95 mg%; w 1 godzinie od posiłku < 140 mg%; w 2 godzinie po posiłku , 120mg%. Dotyczy to oczywiście kobiet w ciąży, więcej możesz poczytać tutaj: http://www.cukrzyca.akcjasos.pl/?a=text&id=52

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilam - sprawdze z tym driverem, mozesz mi napisać na jakiej ulicy jest ten sklep na przeciwko galerii, jutro chyba bede w Łodzi to moze zajrze tzn czy na Piłudskiego czy na tej ulicy gdzie jest parking piętrowy platny manhatan (nie wiem czy wiesz gdzie to jest) Fajnie masz z tą windą ! Zaraz obejrze tego boldera. :) Spróbuje tez znalezć ten sklep w googlech moze bedzie adres. A tak na marginesie to w ogóle Czestochowa to zagłębie wózkarskie, z Czestochowy są takie firmy jak Polak, Roan, Coneco, Tako, X Lander, Deltim, Babyactive i wiele innych mniej znanych. Zwykle firmy te mają swoje salony i mozna troche taniej kupić. Katusia, Eve81 i inne walczace z cukrem trzymajcie sie kochane ❤️ Wszystkie wrzesnióweczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam sklep Mama i ja na Piłsudskiego 135 , to chyba o ten Ci chodziło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teamt wózków....tak wiec ja kupiłam gondolke uzywaną dałam 200 zł. gdyz na wiosne chce sobie kupic super spacerówke która posluzy mi 3-4 lata, prawde mówiąc szkoda było mi pieniedzy na trzeciego i ostatniego szkraba własnie na gondolke gdyz to najkrócej słuzy ale mimo to zycze wam udanych zakupów !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wrzesnioweczki-Miska dzieki za odpowiedz. Piekna dzis pogoda,bylismy nad jeziorkiem-poplywalam i troszke sie opalilam(w koncu nie wygladam juz jak corka mlynarza)szczegolnie,ze w sobote mam weselicho u brata meza i chcialbym ladnie wygladac-sukienke fajna juz mam,jeszcze problem z butami..... No i tak mi troszke smutno,bo dowiedzialam sie .ze moja szwagierka(ta co w sobote maja slub koscielny,bo cywilny maja juz dawno)wczoraj poronila-nikt nawet nie wiedzial,ze jest w ciazy,i tak sobie o niej mysle caly dzien,i wrocily bolesne wspomnienia z grudnia 2005....kiedy ja bylam w takiej samej sytuacji,a jeszcze wkurza mnie tesciowa,bo bagatelizuje cala sytuacje i mowi o tym dziecku \"cos\",kurwa mac. Za niecala godzinke mecz-ysle,ze damy tym Amerykancom popalic.3majcie sie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eve 81- dzieki kochana ja własnie też widziałm to na tej stronie, i na jeszcze wielu innych i rózne były te parametry, pomeczyć się muszę do wtorku i już. kochana ja juz jem tak rygorystycznie, ze chyba bardziej się nie da, a jeść muszę. nie wiem co to masło, cukier, słodycze, soki, chleb normalny. pije tylko wodę i gorzką herbatę, jem na sniadanie, kolacje i miedzy posiłkami pieczywo zytnie chrupkie, jogurt naturalny bez cukru, na kanapki jem szynke drobiową pomidor lub ogórek, kilka pasterków, obiag to najczęściej gotowana pierś , 1 i 1/2 ziemniaka i 1/2 ogórka. juz dziś jest mi wszystko jedno, bo jestem wykonczona. we wtorek się dowiem co dalej i już. ciesze się, ze Twoje wyniki są dobre i ciekawa jestem czy i azazzella sobie poradziła z tym problemem. cieplutko cie pozdrawiam.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iznow maly handelek http://www.allegro.pl/item216227490_modne_pr osto_z_londynu_sliczne_sukieneczki.html http://www.allegro.pl/item216229645_modny_pr osto_z_londynu_zestaw_z_h_m_.html http://www.allegro.pl/item216232070_prosto_z _londynu_zestaw_dla_twojego_synka_.html http://www.allegro.pl/item216233600_rozowy_p rosto_z_londynu_modny_zestaw_.html http://www.allegro.pl/item216237121_modny_pr osto_z_londynu_zestaw_dla_twojego_synka_.html http://www.allegro.pl/item216250068_modna_i_ droga_firma_oshkosh_z_londynu_tanio_.html http://www.allegro.pl/item216252887_2_pary_o gordniczek_plus_koszulka_i_czapeczka.html http://www.allegro.pl/item216253946_chlopiec e_reeboki_prosto_z_londynu_.html http://www.allegro.pl/item216238519_modne_ci eple_body_prosto_z_londynu_gratis_.html http://www.allegro.pl/item216240325_prosto_z _londynu_sliczne_dla_twojej_ksiezniczki_.html http://www.allegro.pl/item216241680_slodka_j ak_cukierek_sukienusia_z_londynu_.html http://www.allegro.pl/item216248370_kubus_pu chatek_zestw_prosto_z_londynu_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eve 81- kochana zobacz z jakiego powodu ja zwariowałam, nawet na przykładzie linka który mi przesłałaś: najpier na samej górze artykułu piszą: Zalecane wartości glikemii: na czczo 60-95 mg%; w 1 godzinie od posiłku < 140 mg%; w 2 godzinie po posiłku , 120mg%. a potem gdzieś na samym dole : Aby zapobiec makrosomii, poleca się zastosowanie insuliny u tych kobiet w ciąży, u których stężenie glukozy na czczo we krwi włośniczkowej jest większe niż 5,27 mmol/1 (95 mg%), w krwi żylnej - 5,0 mmol/1 (90 mg%), a w l h po posiłku przekracza 6,66 mmol/1 (120 mg%). teraz juz nie wiem, czy po 2 h po posiłku moge mieć < 140, czy koniecznie musze mieć mniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eve 81- zjadło mnie hihihihihihihhi teraz juz nie wiem, czy po 2 h po posiłku moge mieć < 140, czy koniecznie musze mieć mniejsze tj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irysku- dzięki za miłe słowa 🌼 ja już tego tematu nie bedę poruszała, bo nie chcę was zanudzać. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam, bo mnie ucina, Eve 81- Eve 81- zjadło mnie hihihihihihihhi teraz juz nie wiem, czy po 2 h po posiłku moge mieć < 140, czy koniecznie musze mieć mniejsze tj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katusia - dieta dietą ale przecież Ty jesteś w ciązy i musisz jeść na tyle dużo żeby dziecko mogło normalnie rosnąć, nie głódź sie kochana, najwyżej bedziesz zbijać cukier inaczej, na pewno we wtorek dowiesz sie czegos więcej ale koniecznie powiedz tej swojej pani dietetyczce i swojemu ginekolowi ze prawie nic nie jesz , bo nie sztuka zbić cukier i wypić w ciagu dnia przysłowiową gorzką herbate, ale w ciązy chyba nie mozna aż tak drastycznej diety stosować. Ja oczywiście nie jestem ekspertem. Trzymaj sie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny sorki ale nie wiem co się dzieje ja się wypisałam a to mnie zjada, teraz to przekleiłam i znowu nic :) Eve81- ty mnie juz zabijesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cd. tj mniejsze 120. dzieki, ze zmarnowałas dla mnie czas i mi szukałaś te normy 👄 we wtorek dostanę wyrok :) i dopiero zacznę płakać, albo sie cieszyć ;) już nie przynudzam, mój problem i moja głowa, tak się mówi i tak sie robi :) jesteś kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irysku- ogromnie dziekuję. we wtorek zobaczymy co mi powiedzą, bo mam wszystko na karteczce napisane co jadłam , o której i ze wszystkimi szczegółami :) samej mi z tym źle ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katusia -bardzo dobrze ze wszystko sobie piszesz, do wtorku juz tylko jeden dzien, nie zadreczaj sie tak bardzo , po to sie robi te badania zeby potem SKUTECZNIE reagować na pewno wypracujecie z lekarzem odpowiednią diete, a tymczasem nie głódź sie, jak jesteś bardzo głodna to zjedz coś lekkiego koniecznie.Nie dziękuj mi bo za co . Po prostu z racji chorobby mojego taty znam troszke ten temat.Ale u Ciebie to prawdopodobnie ma związek z ciążą i po ciązy wrócisz do pełni zdrowia .Bardzo Ci współczuje bo wiem jak cięzko trzymać dietę w normalnym stanie a co dopiero w ciązy. Buziaczki i napisz koniecznie co powie ci lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katusia, musisz jeść tak żebyś nie była głodna, ja na tej diecie bezcukrowej schudłam 1,3kg ale to normalne jeśli wogóle masz odstawiony cukier w postaci słodyczy itp. Okazało się ostatnio na badaniach że wyszły mi w moczu ketony a cukier na czczo z żyły 72. Jak pytałam Pani w labo od czego te ketony to okazało się że z odwodnienia organizmu a jak więcej przeczytałam w necie to wyszło że te ketony mogą pojawić się ze zbyt rygorystycznej diety, one pojawiają się w moczu zawsze na czczo wtedy jak jesteś głodna, ale oczywiście nie u każdego. Ja mam wizyte u gina we wtorek więc zobaczę co on na to powie, bo powiem Ci że ja też jestem bardzo przewrażliwiona, teraz to już mierze cukier tylko 2x dziennie 1h po śniadaniu i 1h po obiedzie, później już nie mierze. Powiem Ci że im mniej panikuję to ten cukier mam lepszy a słyszałam że stres podnosi poziom cukru więc trzeba podchodzić do tego spokojnie. Ja to już też sama nie wiem czy mam problem z tym cukrem czy nie. w zeszłym tyg. zmierzyłam sobie po śniadaniu (dietetycznym) i wyszło mi 150 nawet nie wiem skąd taki wysoki wynik, teraz jak mierze to cały czas w normie, nawet po zjedzeniu naleśników czy pierogów. Mam nadzieje że jakoś wspólnie wytrzymamy te pomiary i czas szybko zleci, a później to już zapomnimy o tym i zajmiemy się swoimi dzieciaczkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eve81- i oby Twoje słowa były święte :) obyśmy szybko o tym zapomniały. Kochana najważniejsze, ze masz teraz w normie, bo i to, ze schudłaś też cię wystraszyło. 3 maj się! we wtorek obydwie dowiemy sie co dalej, ty u gina ja u dabetyczki :) Irysku - nie martw się własnie zjadłam 2 kolację, z pieczywa żytniego, ale czuję się obombana :) już mi jest wszystko jedno niech mi robią co chcą byle nic sie dziecku nie stało. pozdrawiam Was serdecznie ❤️ dla wszystkich Wrześniowych Księzniczek ogromne buziaki, niech nam brzuszki rosną i dzidzie się rodzą. zobaczymy , która z nas pierwsza poleci na porodówkę. po wyjściu ze szpitala bedziemy meldowały nowe dzidzie hahahahhaah buziaki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×