Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

malagocha333 - ja wzielam 1 paczke katusia - ale Ty sie niczym nie przejmuj, dzieciatko jak bedzie gotowe to wyjdzie do mamusi, a lekarz na pewno wie co robi, w koncu pewnie juz duzo kobiet w ciazy prowadzil. Ty nie mozesz sie tym martwic!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katusiu kochana kiedy mials ostatnia miesiaczke???licz od tego dnia uplywajace tygodnie i tak wlasnie sie liczy,wiec jesli to np.byla sroda to kazdy nowy tydzien ciazy rozpoczynasz w srode:)(to dla ulatwienia;) ) napisz mi kiedy mialas ostatnia miesiaczke to ci powiem dokladnie jesli cie to jeszcze interesuje i nic sie nie przejmuj -kubus i tak wyskoczy i tak kiedy bedzie chcial:) pozdrawiam was wszystkie ale niedawono wstalam i musze zrobic cos pozytecznego;) jeszcze nie wiem co ale chyba padnie na pozne sniadanko dla mezusia-zapiekanki z pieczarkami i serkiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grako96- kochana jak dziecko utknie w kanle rodnym, to juz nie mozna zrobić cc, wiec wtedy robi się vakum, czyli taka specjalna maszynka ssąca wyciąga dziecko z twojeko kanału rodnego. dobra tfu tfu tfu................... juz nie chcę o tym nawet myslec!!!! koniec paplania, bo az sie popłakłam jak o tym pomyslałam bleee............ kochana moja ginka wrecz kazała mi sprawdzić jak reaguje na kotleta sachabowego, mielonego gulasz itp. jesli po godzinie wychodzi mi cukier dobrze, to mam to jeść, a dlatego bo jak byłam na ściesłej diecie to strasznie chudłam. mam zakaz białego pieczywa i cukru pod kazdą postacią. jesli popełnię grzech czyli zjem czasem loda lub ciastko to mam nie panikować! to sa takie zalecenie pani diabetolog. mam poprostu utzymywac cukier w normach i mam nie mieć tego ACETONU GŁODOWEGO! TO TYLE 👄 Magda7184- kochana dziękuję za mądre słowa, bardzo mnie tym pocieszyłaś, bo ja juz w schizę wpadłam. zreszta los sam napisze swoje rozwiazanie do tego wszystkiego. bedzie co ma być. juz od tej samej cukrzycy cięzarnych powinnam pamietać o pokorze. musze być pokorna wobec rozwiązań jakie przynosi nam los i taka mam zamiar być i juz sie wyciszam i koniec z martwieniem 👄 pozdrawam wszystkie brzuchatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greta78- juz kochana wszystko kumam, wy liczycie tygodnie księzycowe i stąd ta różnica. moja ostatnia miesiaczka zaczęła sie 18.12. buzkai i pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grako96- z wrażenia npisała ze moja gin, chodziło mi o moja panią diabetolog- przepraszam, musiałm sprostować. trzymaj sie jeszcze tylko troszeczkę i bedziemy miały nasze dzidzie 👄 pozdrawiam wszystkie mamuski 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane🖐️ Już ponad tydzień się do Was nie odzywałam ale postanawiam się poprawić:) Poprostu znów poczułam się lepiej i wpadłam w wir pracy!!U mnie syndrom budowy gniazda jest chyba aż za bardzo rozwinięty:P Wciąż coś piorę, prasuję, układam, robię dżemy, gotuję, wczoraj np.myłam ścianę bo stwierdziłam że ubrudziła się od stojącego przy niej biurka:P Jak już pisałam czuję się nieźle, brzuszek twardnieje choć o wiele rzadziej no i przede wszystkim jest już po 15 sierpnia- według lekarza maleństwo jest już bezpieczne:) Jutro ostatni raz biorę Feonterol więc kto wie czy w przyszłym tygodniu nie wyląduję na porodówce. W środę po miesięcznej przerwie w końcu idę do lekarza, mam nadzieję że wyurlopował się na maxa i już nigdzie więcej się nie wybiera.Do porodu zostały mi 2 tygodnie (od wczoraj) więc wolałabym być pod jego okiem. Wczoraj mężuś został moim intymnym fryzjerem, no cóż trzeba być przygotowanym:) Torby spakowane- jedna do szpitala, a druga, gdy mąż po nas przyjedzie w dniu wypisu.Ciekawa jestem co by mi przywiózł do ubrania...pewnie stringi i dżinsy:D Dzisiaj pierwszy raz biegałam z mokrą bluzką czyli pojawiła się siara.Wynika z tego Kochane że już jesteśmy blisko rozwiązania. Nie będę pisała do każdej z Was bo zaległości mam mnóstwo ale każdą z Was mocno ściskam i pozdrawiam!!!🌼Trzymajcie się cieplutko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anja2525- dziękuję bardzo bradzo bardzo bardzo, mam juz mega dobry humor. dostałam takiego pocieszycielacza od Ciebie, ze kino. to była super super niespodzianka!!!!!!!!!!! dziekuję!!!!!!!!! jesteś kochanym \"babiszonkiem\" trzymaj sie Zycze miłego spokojnego wieczorka, duzo kasiorki na zrobienie pokoju, a najlepiej niech 6 w totka wam wpadnie, wtedy tez kupicie sobie odlotowe telefony i wszystkie cuda jakie zapragniecie. 👄 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katusiu - nie ma za co 👄, musisz kochana teraz byc usmiechnieta, zobacz ile juz czasu za Nami, teraz tylko wytrwale do konca i bedzie dobrze, i juz niedlugo.... bedziemy przytulac nasze skarbenki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katusia-no to pieknie,juz wszystko wiem,18 grudnia to byl poniedzialek wiec moja mila lecisz 35 tydzien a w poniedzialek rozpoczynasz 36 tydzien!!!czyli masz juz prawie pelne 35 tygodni:)wytrzymasz jeszcze 2 i juz bezpiecznie mozesz sie rozpakowywac bo jak sie skonczy 37 tygodni to ciaze uwaza sie oficjalnie za donoszona;) buziaki dla ciebie i mam nadzieje,ze mi wybaczysz,ze tu wtracam swoje 3 grosze ale masz termin dzien przede mna wiec zaintrygowaly mnie te rozbierznosci-idziemy leb w leb kolezanko;) ciekawe ,ktor pierwsza????? konwalia10-no nareszcie!!!!ja tu juz alarmowalam gdzie ty sie podziewasz!!!zglaszaj sie i nie zapominaj sie meldowac ,a przede wszystkim melduj o wyjezdzie na porodowke:)moze jeszcze jakas fotke zdazysz cyknac i przeslac do galerii brzuszkow \"tuz przed\"-fajnie by bylo cie zobaczyc na ostatnich nogach-buziaki i nie wariuj z tym sprzataniem tylko sie poloz i pobimbaj bo juz za chwileczke......juz za momenick.......BEDZIE SIE DZIALO!!!!!!!!!!!!!!!!! caluje was wszystkie i wracam do kuchni bo cos mi sie tam ostatnio spodobalo:)juz po zapiekankach-mniam mniam:) teraz jade barszcz ukrainski i bananowiec-znowu;)pychota!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda7184 🖐️ Greta bardzo dziękuję za pamięć👄 To bardzo miłe jak ktoś o kimś pamięta,choć sporo nas tutaj:) Obiecuję poprawę i na bieżąco będę relacjonować co tam u mnie słychać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Kochaniutkie Korbolki [ czesc] musze sie Wam pochwalic, ze rozmawialam z Nasza Katusia 👄 Wierzcie mi, ze to bylo bardzo fajne i mile uslyszec glos osoby z ktora sie rozmawia na forum, wariuje, uzala sie na ramieniu i niby sie znamy a nie slyszalysmy sie - wiec postanowilam zadzwonic SUPER wspaniale uslyszec glos i rozmawiac z kims jakby sie znalo ta osobe jak \" lyse konie \" katusia ❤️ mi tez jest super milo i humorek lepszy ;) a nastepna sprawa wymagajaca pochwalenia sie !!!!!! wczoraj jak Bartek byl z kolegami to przyszla jego mama do mnie do pokoju z zapytaniem gdzie wstawimy lozeczko ( ktore juz jest zlozone u stolarza i czeka ) to powiedzialam jej ze na srodku pokoju zamiast lawy bo nie mam innej opcji ( przypominam ze siedzimy na 1 pokoju na poddaszu gdzie jest tylko 1 sciana prosta, reszta skos ) no i poprosilam zeby nie zadawala takich glupich pytan na 10 dni przed porodem bo mialam plany w zwiazku z ich przeprowadzka a teraz to juz mam depresje no i wiecie co ??? no wiem wiem ze nie !!! moj Bartek od powrotu z pracy pomaga im przeniesc wszystkie meble i ich graty na dol SSSUUUKKKCCCEEESSS PO PROSTU SUKCES 9 miesiecy na to czekalam !!! no i niestety sa tez straty :( moj Bartek uwielbia Mnie Maksymiliana i swojego Scigacza Kawasaki Ninja :( nie zabraniam mu jezdzic bo to gorzej ale nie o to chodzi :( pojechal do fryzjera i zostawil kurtke na kanapie jak go strzygli, a kupil wczoraj nowy telefon ( troche kasy ) a wrocil bez :( no ale kto zostawia takie cenne rzeczy w kurtce na kanapie :( ten musi za to zaplacic !!! bylam zla jak cholera jasna, ale nic nie zrobie GLUPOTA KOSZTUJE Bartek byl tak zly ze myslalam ze cos rozwali ale juz nam przeszlo pozdrawiam Was i wejde tu za pare chwil jak zobacze na jakim etapie jest przeprowadzka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam. Super dzień - niemalże cały spędzony na świeżym powietrzu. Pojedliśmy do tego grilla, a drodze powrotnej mąż zabrał mnie na lody :) Żyć nie umierać. Od czasu do czasu łapały mnie skurcze, ale szybko ustępowały. To-tylko-ja - to u mnie podobnie z tymi skurczami. Ale odczuwacz je, bo moje są bolesna? Legitymacja ubezpieczeniowa jest ważna 1 miesiąc, bo co miesiąc jest odprowadzana składka i podbita pieczątka świadczy o jej odprowadzeniu. Wszystkiego naj, naj, naj z okazji rocznicy 🌼 Joasia_ - super, że z dzidzią ok 🌼 Shiva24 - mi od kilku dni lepiej się oddycha i dzisiaj miałam pierwszą noc bez zgagi :) Wynika zatem, że maluszek się obniżył, ale po brzuchu tego nie widać :( Magda7184 - skurcze coraz częściej się powtarzają - mówię o tych bolesnych. Jeszcze tydzień temu zdarzało mi się to raz na dzień, a nawet na dwa dni, a ostatnio zanotowałam trzy partie po kilka skurczy. Lukrecja* - ale żeś mi przykomplomenciła :) ale nie czuję się za nazbyt odpowiedzilaną osobę 🌼 Malagocha333 - również nalepszego z okazji rocznicy 🌼 Jeśli chodzi o wkładki, to ja mam dwa opakowania - 36 szt. jednorazowych gerbera i 6 szt. wielorazowych aventu i to biorę. Katusia - 🌼 Konwalia10 - to masz naprawdę poważny przypadek tego syndromu wicia gniazdka :) No kochana, jak odstawisz fenoterol, to tylko czekać na pomyślne wieści od Ciebie :) Dzisiaj mamy zamiar z mężulkiem spędzić miły wieczór razem. Może to jeden z ostatnich we dwoje :) A jutro wybieramy się na piknik jeździecki. Spijcie spokojnie kochane 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katusia 🌻 jak wygram w totka 6, to kupie duuuuuuuza dzialke w pol drogi do Ciebie ( najlepiej nad jeziorkiem jakims ;) ) i postawimy sobie tam piekny duuuuuuuuzy domek z pieknym duuuuuuuuuuzym ogrodkiem z duuuza iloscia roznych rozrywek dla Naszych Skarbusiow i bedziemy zapraszac reszte naszych Babiszonkow z ich Skarbusiami i bedzie 👄 Calusnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konwalia - witaj znowu u nas, zobacz co tutaj sie dzieje, juz napieta atmosfera, niedlugo przyjdzie na nas czas :p widze, ze Ty tez na pierwszy ogien idziesz, jak samopoczucie? Stresik jest? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilam 🌻 Ty to Kochana pozyjesz uuuuuuuu a M jak dba ladnie o Ciebie i Skarbusia ❤️ milego wieczorku dla Was i korzystajcie ile wlezie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda7184 ja jak wczoraj kupowalam pampersy to smialam sie sama do siebie bo to takie inne uczucie :) jakiego wczesniej nie znalam i takie mile ze juz niedlugo bede mama !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja kupiłam wkładki laktacyjne Bella z przylepcami, tylko nie wiem do czego to się przykleja? Do bielizny czy ciała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vanilam-to to jestes babka z werwa ci powiem:)to tu to tam wyskoczysz-wszedzie cie pelno:) super!!!ciesz sie tymi ostatnimi dniami i brykaj z mezem ile wejdzie bo juz wkrotce znowu przyjdzie poscic i to tak konkretnie bo ponad 6 tygodni na bank;( ty tez jak znajdziesz chwilke w tym swoim napietym planie to trzasnij jeszcze jakas fotke i nam tu podeslij bo to sa najfajniejsze fociaki na swiecie z takim balonikiem-a my ci powiemy jako znawczynie;) czy sie juz obnizyl:):):) konwalia10-czekamy na foty !!!!no dalej mamuska niech cie mezus elegancko obfoci i dawaj na bloga;)bedziemy podziwiac -tylko razem z twoja buzka ma byc!!!!i daj no troche tej twojej energii do sprzatania bo do gotowania to ja moge obdzielac-prosze sie zglaszac:)mozemy sie wymieniac:) moj bananowiec juz w piecu i pachnmie caly dom-alez ja lubie takie zapachy!!!! mowie wam wyprobujcie ten przepis a nie pozalujecie i jak chcecie prace przy nim przyspieszyc to zamiast cukru dajcie cukier puder w takiej samej proporcji a bedzie o niebo szybciej z miksowaniem anija-super,ze sie doczekalas!!!-nareszcie :) a telefon-no coz-rzecz nabyta-szkoda na to nerwow wiec ciesz sie przeprowadzka bo to wielka nowina!!!! buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ??? dzisiaj ktos do mnie pisal na gg, ze czytala moja jakos wypowiedz na forum ??? ja nie lubie odpisywac jak ktos nawet nie napisze jak ma na imie i dlaczego pisze, a tu mnie poucza ze po co podalam na forum swoje gg ??? mam nadzieje ze to nie byla zadna z Was bo moze bylam niemila a nie chcialabym urazic ktorejs z Was 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malagocha - moja tez ma 30 sztuk anja - no to super, gratuluje :) ale musisz byc szczesliwa, tylko teraz nie szalej z porzadkami i ustawianiem mebli!! No i wspolczuje tego telefonu :( vanilam - kielbaska z grilla mmmm, tez bym zjadla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejq co odpisze i doczytam to Wy juz doskrobiecie, jakis ruch dzisiaj czy co... :p anja - no wlasnie, to jest cos cudownego, albo jak sie oglada te malutkie ciuszki, a co dopiero jak sie w koncu zobaczy malenstwo, to jest chyba nie do opisania, strasznie jestem ciekawa jak to bedzie. malagocha - ja mam te same wkladki, przykleja sie je do bielizny, zeby sie nie slizgaly, tylko byly grzecznie w jednym miejscu jak wlozysz do biustonosza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem taka szczesliwa bo zaczynalam popadac w depresje ze nawet lozeczka nie ma gdzie postawic :( wiecie ze ja za 10 dni ide na cc ??? Boze jak ja szaleje czy dam rade !!! Kochane ciekawa jestem ktora sie pierwsza pochwali Dzieckiem i opisze swoje pierwsze spotkanie z Ukochanym Dzieciaczkiem i nam poda jakies cenne rady Vanilam rzuc kielbaske - mniam mniam malagocha333 masz troche pietra co bedzie jak odlozysz tablety ??? ja troche sie zastanawiam co i jak to bedzie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anja - Ty urazic, no prosze Cie... nie ma takiej mozliwosci, chyba, ze rosmieszyc to juz sie moge z tym zgodzic :), moze po prostu ktos jest zazdrosny, ze jestes taka radosna i pelna entuzjazmu, zablokuj i z glowy :p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda7184 ciekawa jestem czy będą one wygodne ponieważ te biustonosze laktacyjne jak się odpina miseczkę to tylko trochę piersi widać a z wkładkami wydaje mi się że może być niewygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda co racja to racja czlowiek przeczyta, napisze a i tak jest juz w polu bo tu nowe wpisy he he he he ciekawe jak to bedzie jak bedziemy juz nie 2 w 1 tylko 1+1 ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×