Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

Wchodzę na forum i nie wierzę. Weekend, a Wy non stop coś skrobiecie :) Anja2525 - no kobieto, to Ty teraz masz prawie apartament :) Z tym wczorajszym wieczorkiem to powiem Ci, że nie wyszło tak, jak trzeba. Bo .... przyszedł jakiś dół i z godzinę wypłakiwałam się mężulkowi na ramieniu :( Oczywiście zaczęłam się użalać nas sobą, że jest mi już bardzo ciężko, że się boję, no i marwtię o zdroiwe maleństwa. Nie mógł mnie uspokoić. Ach te hormony. No, ale najważniejsze, że od rana jest lepiej :) Jeśli chodzi o odwrócenie, to jest to mało prawdopodobne, ale możliwe. Tak mi powiedział lekarz. Ja chodziłam do szkoły rodzenia, a też nawet połowy chyba nie wiem. Malagocha333 - nawet nie wiedziałam, że są takie wkładki. Ja już miałam smoczek w torbie i dobrze, że wspomniałaś o tym wygotowaniu. Mojej koleżance w szpitalu położne poleciły smoczki Avent, bo są płaskie i nie zakłucają odruchu ssania. Greta78 - zdjęcie miałam zrobić wczoraj, ale gdzieś zgubiłam swój dobry humorek, więc może dzisiaj coś zrobię. A moja aktywność wiąże się z tym, że w końcu mogę pomyśleć o sobie, a nie tylko wiecznie praca, praca i praca. Intrygujesz mnie tym bananowcem. Boję się tylko, że może być za słodki jak na mój gust. Pięknie napisałaś o tym \"brzuszkowym czasie\" i o trudzie wychowania 🌼 Lukrecja* - 🌼 Konwalia10 - moja koleżanka, o której tu już kilka razy pisałam urodziła 2 dni po odstawieniu Feniterolu. Jej maluszek ma już prawie 2 tygodnie. Miśka_26 - ja kilka razy przeżyłam takie historie na izbie przyjęć w naszym szpitalu, że hej. Mam nadzieję, że dzisiaj już mama lepiej się czuje. Jeśli chodzi o ciuszki, to wzięłam 1 body, 3 kaftaniki, 2 koszulki, 1 półśpiochy, 1 śpiochy , 1 pajacyk, 2 czapeczki, 1 rękawiczki, 2 pary skarpetek. Do tego ręczniczek i pieluszki Jak mi braknie, to mąż mi dowiezie. Azazella - ja od dwóch dni nie mam zgagi, więc podejrzewam, że po prostu maluszek się obniżył. Ale ulga jest niesamowita, tym bradziej, że przed ciążą, to nawet nie wiedziałam co to jest zgaga. Katusia - to coś nie tak z tym ciśnieniem. Eve81 - 🌼 To-tylko-ja - u mnie dzisiaj była pierwsz noc od kilku dni, kiedy nic mnie nie bolało i spałam jak zabita. Nawet do kibelka wstałąm dopiero po 5. Za to teraz czuję taki napór na dole, że szok i nie wiem, co to jest. Muszę się troszkę położyć, bo coś jakaś obolała jestem. Udanej niedzieli. Zajrzę do Was kochane później 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaska0110 martwie sie juz dlatego ze szyjkę mam na 1cm i do tego skurcze przepowiadajace. szczerze to ze strachu chyba bym chiala zeby sie zaczelo i miec to za soba. a z drugiej strony wiem ze lepiej by było gdby dzidzi jeszcze u mnie pomieszkala. malagocha333 ja tez jestem obolała ale pod brzuchem, normalnie te kości tam mnie tak bola ze mam wrażenie że mam tam pełno sińców. Vaniliam no właśnie takie parcie na dół, te bóle są takie dziwne i inne ze ciężko je opisac. Dobrze ze sie wyspałąś i oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konwalia - 🌼 to prawda jest bardzo sympatycznie, fajnie, ze mozna sobie porozmawiac, popytac, posluchac i dowiedziec sie nowych rzeczy Miska - ja wzielam oliwke, chusteczki, pieluszki 24 szt. i to wszystko, bo nie musze miec nic poza tym, jedynie ciuszki na wyjscie, to bedzie body, dresik, skarpetki i takie tam ;P. greta - piekne jest to co napisalas, a biorac pod uwage Twoje przemyslenia i obawy, ktore swiadcza wlasnie o tym, ze masz swiadomosc tego co jest nawazniejsze wiec na pewno sobie poradzisz i opisujac to tak dokladnie dasz dzieciatku dobry przyklad to-tylko-ja - najlepsze zyczenia dla Was 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje bardzo za życzenia🌻 miska ja dla dzidzido szpitala potrzebuje tylko chusteczki, pampersy i smoczek. A później jak po nasz przyjdą to wezmą rzeczy do ubrania zależne od pogody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dzieczyny 🖐️ u mnie lepiej te uporczywe bóle zmalały, to były te przepowiadajace i teraz to tylko czekać jak coś mnie weźmie na poważnie. Ja normalnie myślałamże rodzę. Ale ogólnie czuję się spoko no i jestem już podekscytowana całą sytuacją. Wczoraj z rana przyjechała juz moja mama do pomocy i teraz juz jestem spokojna o synka. Na razie idę poleżeć a potem Was poczytam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane Wrzesnióweczki:) mój humorek wraca ale samopoczucie do d...:( brzuchol boli, czesciej w nocy niż w dzień. Do tego krzyż i zaczeły mi puchnąc rece. Dzisiaj rano po wczoraj szej nocy zauwazyłam na wkładce sporo śluzu podbarwionego na rózowo. Troszke sie wystraszyłam ale od rana nic sie nie dzieje i wkładka co prawda wilgotna ale juz bez koloru. Na wtorek mam wizytę zapytam sie lekarza co to moglo byc. Wczoraj przeczytałam, że najwiecej porodów nastepuję podczas pełni ksiezyca i 2-3 dni po pełni. W tym miesiacu pełnia wypada 28. 08. zobaczymy ile mamus sie posypie;)) Serdeczne zyczenia przesyłam Wszystkim rocznicowym mamusiom:) DO EWCIU jesli dobrze zrozumiałam to jestes z Jeleniej Góry lub bedziesz tam rodzić. Ja, rozmawiałam kilka dni temu z połozna i powiedziała aby nie brac zadnych ubranek dla maleństwa tylko kosmetyki i pieluchy, bo ubranka giną. Salowe robia porzadki i nawet nie wiadomo kiedy sprzataja brudne ubranka, a potem cięzko jest odzyskac swoje. Kazała mi zabrac tylko ubranka na wyjście ze szpitala. Powiedziała, że maja swoje szpitalne i to wystarcza. Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie i zycze udanej niedzieli:))) buziaki i usciski przesyłam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść kochane. Pojawiam się i znikam:):):):) Przepraszam ze sie nie odzywalam ale nie mam juz internretu ,odwiedziliśmy znajomych a ja odrazu wpadłam przed komputer by do Was kochane napisać. MAm nadzieje że u Was wszystko dobrzae po ostatnich postach nie zauważyłam by któraś sie pośpieszyła:):) Ja swoją chorubke przeszłam ale niestety nie obyło sei bez kuracji zntybiotykowej uporczywy kaszel trzymał mnie przez przeszło tydzień,prawdopodobnie miał harakter alergiczny. Pewnie nawaliłam pełno błędów ale chce jak najwiecej i jak najszybciej napisać:):);0 Ja również nie moge sie doczekać kiedy w końcu życie sie zmieni raz na zawsze,pełno wemnie obaw czy sobie poradze czy będe dobrą matką,czy podałamwszystkiemu,czy bede potrafiła wystarczająco mocno kochać moje maleństwo,ufff. Kochane czas kończyć. Trzymam za Was mocno kciuki,gdybym już sie nie pojawiła to życze Wam lekkich porodów,zdrowych dzieciaczkow,KUPE szczęścia i wszystkiego naj naj naj naj BArdzo za WAmi tesknie serce]❤️❤️ {serce]❤️❤️❤️ {serce]❤️❤️e]{

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to-tylko-ja 🌼 wszystkiego naj naj naj naj naj naj naj naj juz więcej nie gryzmole, bo byscie padły z zanudzenia moja gledzidłową rozmową. pozdrawiam wszystkie, kochan uwżajcie na siebie, oby przeszły nam wszystkie bóle, obysmy pzrzed porodem sobie pospały i obysmy zawsze miały dobre humorki. buziaki 👄 aaaaaaaaaaaaaaa i oby juz żadna nie truła sie antybiotykami itp. świństwami by nasze rodziny były zdrowe i bysmy dzieki temu niegdy nie miewały dołów 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane kobietki jestem ciekawa czy jeszcze nasz Anja2525 sie do nas odezwie, bo jakis czas nie bedzie miała neta! kurde bedzie tu strasznie smutno bez niej i nie bedzie miał kto ze mną tu papleć do was i was rozśmieszać. wazne, ze Anja2525 dostałą pokój i bedzie mogłas go sobie przystosowac dla Maksymilianka, tylko narobi się bidulka przed samym porodem ja wierze, ze u niej i u was jak i u mnie wszystko ale to wszystko się dobrze zakończy ogromne buzidełka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane moje księzniczki ja teraz zjadłam obiadek i idę poleżeć, bo ostnio cosik moje cisnieje jest niskie. serdecznie was pozdrawiam i odpoczywajcie sobie i dbajcie o siebie :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane dziewczynki Czy Wy oszalałyście???????????? Nie było mnie tu jeden dzień, a mam PIĘĆ!!!!!!!!!!! stron zaległości!!!!!!!!!!!! jak ja to przeczytam???????? Jesteście kochane!! Przyszłam pochwalić się, że dziś, razem z Kamilkiem, zrobiliśmy ciasto śliwkowe, które podawała przepis (chyba) eve. Mój synuś powiedział, że ciacho jest pyśniunieńkie!!!! :) :) idę troszkę poczytać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w niedzielne popołudnie!!Dzisiaj pogoda wymarzona dla mnie-słonko świeci ale jest chłodno. Wczoraj mąż wrócił przed pierwszą z pracy, wybudził mnie i do wpół do piątej nie mogłam zasnąć😡 Myślałam, że oszaleję w tym łóżku, boki zaczęły mnie boleć, brzuch twardniał jak szalony,co chwilę wychodziłam z łóżka i wchodziłam spowrotem:O Dzisiaj mamy gości, może uda mi się odstresować:) Greta78 pięknie napisałaś te swoje przemyślenia i chyba każda z nas mogłaby się pod tym podpisać:) Miśka_26 pomysł z już wypełnioną kartą przyjęcia jest super ale chyba musiałybyśmy je wykraść ze szpitala:P Gratuluję wygranej licytacji, czasami można naprawdę fajne rzeczy kupić w okazyjnej cenie!! Katusiu dobrze, że Twoje ciśnienie wróciło do normy.Czyli nie tylko ja miałam zarwaną noc:O Uważaj jutro na siebie w tym załatwianiu wielu spraw:) Eve81 🌼 moja torba też jest solidnie wypełniona po brzegi,a zdawałoby się że potrzeba tylko kilku rzeczy:) To-tylko-ja trzymaj się Kochana z tymi skurczami.Mnie też brzuch twardnieje że hej tylko nie są to bolesne skurcze.Wszystkiego najlepszego🌼 Kaśka0110 🌼 Malagocha333 🌼 Magda7184 🌼 Iza iza🌼 Vanilam czy wiesz może jaką dawkę Fenoterolu zażywała Twoja koleżanka??Ja przyjmuję 3*dziennie i boję się że pójdę w jej ślady. ***niunia*** to super, że masz już przy sobie mamę. Nie ma to jak kobiece wsparcie:) Pola40 większość dziewczyn tak opisuje odchodzący czop- jako dużą ilość śluzu zabarwioną krwią.Ciekawe czy w Twoim przypadku to jest to.Dobrze, że we wtorek masz wizytę to dowiesz się co i jak:) Peppetti rzeczywiście produkcję stron to mamy niezłą:) Już sobie wyobrażam co to będzie jak zaczniemy na maxa zbliżać się do naszych terminów; to będzie szał:) Kochane, życzę Wam udanej i spokojnej niedzieli!!Buziaczki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ciesze sie ze wszystkim ktorzy piekli smakuje ciasto ze śliwkami:) ja wrócilam z zakupów kupiłam 3 pajacyki dla maluszka do szpitala, rękawiczki niedrapki..hihi, skarpeteczki malutkie. teraz ide cos zjesc bo strasznie mnie ssie.. Peppetti🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomózcie prosze
w aptece jest bepanthen maść i bepanthen krem , oba niby nadaja sie na popękane brodawki, który wy kupujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKI..
witam was :)jestem z termim na grudzien 2007,chcialam sie podowiadywac roznych rzezcy na temat porodu jak jestescie nastawione czy boicie sie akcji porodowej czy wiekszosc z was bedzie chciala znieczulenie,i jak sie czujecie oczywiscie:):):) i jak tam zakupy:):):) mam metlik w glowie z wozkiem jaki kupic zalozylam topik jaki wozek dla noworodka ale malo co pisza:(:( a kupilyscie juz lozeczko i cale wyposazenie??bo ja niewiem kiedy mam kupic chce wczesciej ze wzgledy na moja kieszen hehe:) Jestem z Krakowa i ja mysle ze bede rodzic na Ujastku czy ktoras z was tez zaplanowala ze bedzie tam rodzic oczywiscie jak jest tu ktos z Krk :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKI..
tak jak czytam was jak piszecie to sie zastanawiam ciekawe jak to bedzie jak ja bede juz w tym tyg.co wy :):):) ja jestem w 25tc.i ma myc chlopczyk ale zobaczymy co sie urodzi:):) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKI.. ja sie porodu nie boje choć tak naprawde nie wiem co mnie czeka. znieczulenie moge sobie wziąść na życzenie, kosztuje 500zł ale ja chciałabym urodzić bez tego i tak sie nastawiam... u mnie dla maluszka już wszystko przygotowane, ja już dużo wcześniej zaczęłam kupować niezbędne rzeczy dlatego teraz już mam wszystko i moge zająść sie kupowaniem rzeczy do szpitala. napewno finansowo lepiej jest rozłożyć te zakupy na kilka miesiecy bo wiadomo że trzeba wydać sporo. kobietki a WY gdzie sie podziewacie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKI..
ja sie zastanawiam czy moge kupic juz lozeczko z wyposazeniem we wrzesniu,termin mam na 8.12 ale mysle ze urodze pod koniec listopada bo moj synek jest wiekrzy o tydzien,moj obw.brzucha wynosi 90 ja juz w 3mies.mialam brzuszek ale zadko czuje jak sie rusze czy kopie:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak Wam mija niedziela? Jak samopoczucie i dzieciaczki? Mam nadzieje, ze wszytsko dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda7184 no straszne pustki dzisiaj na forum, dziewczyny chyba odpoczywają albo grilluja sobie. u nas był dzień zakupowy:) skompletowałam już torbe do szpitala, czekam tylko na rożek z allegro;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a jak wygląda ten czop co czasami wypada. Chodzi mi o kolor i wielkość. Bo ja zauważyłam wypadły mi jakieś dwa kawałki takiego śluzu - białego wielkości paznokcia (dużego palca). Czy on może wypadać w takich małych kawałkach po trochu ??? czy musi w całości ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane moje wrzesnowe księzniczki dla wszystkich 👄 ja normalnie jak stad poszła to odelciałm i spałam do 18.00 teraz wrócił m z pracy wiec ide sobie z nim posiedzieć, teraz miała cisnienie 84/56 wic najal niskie. ogólnie jestem do dupy. najwazniejsze ze Kubusia czuje, wyciaga nogi ile wlezie. nie mam tylko siły tutaj siedzieć i pisac, dlatego nie zwracałam sie do kazdej z as z osobna. wiem, ze wybaczycie. przesyłam całuski i spokojnego wieczorka i dobrej nocki. ja jutro wstaje od samego raniutka i lece sprawy załatwiac. buzialki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eve - Kobitki chyba relaksuja sie w niedziele i odpoczywaja od komputerkow no i slusznie :) my tez dzisiaj jezdzilismy po sklepach, ale robilismy zakupy spozywcze, ja cos dzisiaj tez nie mam sily na komputerek, uciekam i wpadne jutro. Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
***niunia*** słyszałam że ten czop może odpadać w kawałkach, może być z domieszką krwi albo brązowy...ja na razie u siebie nic nowego nie zaobserwowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane!:) No kurde mele, nawet sie nie łudzę, że nadrobię ten tydzień Waszego piesania:)!:) Z tego co widzę, to to-tylko-ja miła rocznicę:) gratuluję i zyczę wspaniałego życia!:) my tez mieliśmy w tym tyg. ale małżonek miał tyle pracy, że mieliśmy przenieść na wczoraj. No ale humor wczoraj mi wybitnie nie dopisał:/ też ryczałam jak głupia, płakałam M w rękaw, jak vanilam, że się boję o zdrowie małej no i w ogóle, rozbolała mnie z tego głowa i miałam dzień do d....:( niunia, ten czop to niekoniecznie cały może wypaść, może tak właśnie po kawałku Niki, ja jestem z Krakowa, tez się zastanawiałam nad ujastkiem, ale ostatecznie się na niego nie zdecydowałam, bo za daleko mam do huty. Ja zaczęłam kupować od chyba 7 m-ca, jeszcze kilka drobiazgów i będzie wszytko:) A powiedzcie mi, czy te przepowiadacze to takie kłucia w pochwie, czy jak? i czy twardnienie brzucha się do tego zalicza? Boże, już zgłupiałam z tego wszytkiego. Udanego wieczorku!:) trzymajcie się i do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam i nawet specjalnie dla Was zrobiłam sobie zdjęcie z mężusiem i jeszcze dzisiaj postaram się wkleić na blooga :) To-tylko-ja - dzisiaj w ciągu dnia znowu pojawiały się skurcze. Ciekawa jestem, kiedy zacznie się naprawdę :) Magda7184 - kurcze, ja nie pakowałam do szpitala kosmetyków dla maleństwa. Dla siebie owszem, ale powiem szczerze, że na szkole nic nam nie mówili o niczym innym - tylko pampersy i chusteczki. ***niunia*** - 🌼 pola40 - to może był czop. Ja też słyszałam o tej pełni :) Iza iza - dobrze, że pozbyłaś się tego choróbska. Teraz tylko czekaj na swoją kruszynkę. Katusia - 🌼 Peppetti - to ciasto eve jest rewelacyjne. Muszę jeszcze wypróbować przepis na bananowca chyba od grety. Konwalia10 - nie mam pojęcia jaką dawkę brała ta moja koleżanka. Trzymaj się kochana 🌼 Zielony_talerzyk - własnie ja też nie wiem, które to są te przepowiadające - mnie ostatnio cały czas coś kuje, spina, twardnieje, ale co jest co, to nie wiem. Zmykam spać, bo jestem padnięta. Miłej nocki 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc mamuśki👄 nie odzywałam sie dziś,bo cały dzień w łóżku,boli mnie kręgosłup i wogle chyba wszystko;)jutro ide do gina po powrocie sie odezwe,chyba że w nocy pojade na porodówke;)bo wg Usg jutro mija mi termin...ale jakoś nie wydaje mi sie żeby tej nocy coś miało sie wydarzyć.Pozdrawiam was wszystkie cieplutko🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciau
nie przejmuj sie kluciami, tak jets niekiedy jak macica sie przygotowuje ale to nie znaczy ze juz niedlugo porod,tzn na dniach co do ciuszek,to tylko przytaczam wytyczne poloznej , rozmowe mialalm z nia w piatek wiec,......) pozdrawiam was wszystkie i zycze w miare spokojnej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukrecja* - trzymaj się kochana. Rzeczywiście chyba pójdziemy na pierwszy ogeiń :) 🌼 🌼 DOBRANOC 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×