Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

aneta76 a o jakim roztworze mówisz- możesz podać jego nazwę?? no i cenę w przybliżeniu jeśli to możliwe, będę wdzięczna... to wyślę męża do apteki jak będzie wracał z pracki; poza tym co powiesz o taki odstępie- moja młodsza siostrzyczka jest z 16-03, ja z 19-03 a mój brat z 20-03 :)) ale się rodzicom na amory zbierało jakoś w tym samym czasie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta76 - ja w środę kończę 38 tc, więc myślę, że Szymon jest już bezpieczny. Syska - to będziesz miała parkę, też tak bym kiedyś chciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta, ale ci się udało, wszystkie chłopaki wrześniowe, ale nie wszystkie panny. Chyba, że najmłodszy się z tego wykręci. Vanilam, jesteś ode mnie 3 dni młodsza (o latach nie wspominam odkąd skończyłam 25 lat to jakoś mi ich nie przybywa). U mnie w rodzinie jest dużo wrześniowych dzieci, co jest chyba wynikiem dobrej zabawy sylwestrowej....albo wesołych zabaw pod choinką....lepiej nie wnikać w szczegóły. Nie umiem zrobić pampuchów, a też bym zjadła....a do Bełchatowa 500 km....nawet zapach nie doleci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fabia22 zabij mnie a nie pamietam wystarczy że powie w aptece że potrzebujesz cos na infekcje bakteryjną no i ze jestes w ciązy a dobry farmaceuta doradzi, naprawde nie pamietam nazwy to się kupowało w saszetkach i kosztowało 2-5 zł za saszetke-czarna dziura nie pamiętam Vanilam ja poproszę przepis na twój dzisiejszy obiad bo jak to przeczytałam to mi wszystkie slinianki na raz zaczęły pracować:) ja niby planuje racuchy ale mam straaaasznego lenia kaja72 tzn tylko ten najstarszy i ten w drodze wrzesniowi drugi z kwietnia ale dzielić ich bedzie dniowo po 8 dni a o dziewczynce to ja pomarzyć moge najwyżej:( ale rację masz jeżeli chodzi o sylwestrowe zabawy bo moi obydwaj to z szampańskiej nocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia18
witam wszystkie wrześnióweczki! u mnie dzisiaj pochmurno, a miałam pranko odstawić i wywiesić na balkonie. Wczoraj wraz z męzusiem bylismy na działce i trochę powdychałam świeżego powietrza więc też lepiej spałam. Coraz bardziej mnie boli krocze. Czytałam wczesniej na internecie, że jak boli krocze to może być rozejście spojenia łonowego. W środę mam wizytę u gina by potwierdzić ułozenie dziecka. Na razie wiem że czekała by mni cesarka ze względu na ułożenie. Pozadrawiam Was. Pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wydziewczyny też tak macie? czy może jakś dziwna jestem... Już nie mogę się doczekać, kiedy założę swoje stare dżinsy, normalne ubrania, bo na te ciążowe już nie mogę patrzeć. Marzę, żeby wybrać się na zakupy i kupić coś fajnego dla siebie, nie tylko ciągle pieluchy, wanienki, przewijak, wkładki, podkłady i inne duperszwance, których tyle mi się nazbierało, że nie wiem gdzie to wszystko upchnąć. Owszem, kupowanie dziecięcych ciuszków to przyjemność, ale ile można....i nie mogę się doczekać, kiedy będę mogła spać jak dawniej na brzuchu...ale się rozmarzyłam dzisiaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneta76 dzieki za info:) 🌼 dziewczyny powiedzcie mi jeszcze co oznacza ze ordynator musi wyrazic zgodę na poród rodzinny?? Czy któraś z was wie, tzn. chodzi mi o to dlaczego mialby odmówic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaja 72 ale sie uśmialam jak przeczytalam co napisalas:) wczoraj bylismy na zakupach i dokladnie jak mowisz rozmarzylam sie w sklepie- tego nie moge kupic, tamtego tez nie.... a tyle fajnych rzeczy, zamarzyla mi sie szmizjerka, ale nie bede kupowac na zapas bo nie wiem jak bede wygladac po porodzie:)) a spanie na brzuchu hmmmmmmm sama przyjemnośc nieosiągalna od odbrych kilku miesięcy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fabia, niektóre szpitale mają taką zasadę, że ojciec może być obecny przy porodzie, jeśli uczestniczył w szkole rodzenia, ale tak do końca nie wiem jak jest we wszystkich szpitalach, mam nadzieję, że nie istnieje selekcja np. według wzrostu czy koloru oczu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tymi tyg to jest róznie mi wczoraj położna powiedzial, ze ostatnio urodzila sie dzidzia w 36tyg i maila niewydolnosc odechowa, ale to przeciez nie jest rególa, czest tak sie zdaża, ze jajeczkowanie wystepuje tak róznie, ze dzidzi niby 36tyg a jest np dopiero końcówka 34 i to moze mic znaczenie. Oj nie wiem czy zrozumiale to napisałam:( syska 🌻zagladaj kiedy mozesz kaja72 ja też tak mam juz bym chiala założyc dżinsy adidaski i wogole inny stro niz ten na któruy jestem skazana juz prze ostatnie kilka tyg.A o spaniu na brzuchu to juz marze po nocnach.:):) anja zagladaj i pisz co tam u Ciebie abysmy sie nie martwiły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to-tylko-ja dlatego moja gin się uparła i liczy mi tygodnie od poczecia a nie od ostatniej @, czyli od poczęcia wychodzi jej 40 tygoni 29 września i koniec kropa,nie wiem tylko czy ja dam rade do tego 18 na cc obchodzic bo dzis jestem już po2 no-spacha kręgosłup to nadaje mi sie do transplantacji razem z krzyżami i miednicą-koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane Wrześnióweczki! Nie odzywałam sie ale starałam sie czytać Was regularnie ( choćby późnym wieczorkiem). W sobote w mojego męża wstąpił taki zapał do sprzątania mieszkania ze żal byłaby nie wykorzystać wiec w ogóle nie właczałam kompa tylko dzielnie mu towarzyszyłam :D NIby niewiele robiłam ale powiem wam ze jednak przez to lezenie tyle miesiecy to kondycje mam tragiczną. Pomijam fakt bolących pleców i karku wieczorem.Ale w niedziele normalnie obudziłam sie z zakwasami w nogach bo kilka razu kucnęłam i wstałam :D szok. Nie dam rady napisać do każdej z Was z osobna, ale wszystkie gorąco pozdrawiam . anja- super ze wreszcie tesciowie postanowili oddać Wam nieco przestrzeni zyciowej, szkoda ze teraz kiedy twoje cc zbliza sie tak wielkimi krokami nie bedziesz miec netu, dawaj znac co u ciebie a jak juz urodzisz dawaj dziel sie z nami doswiadczeniami młodej mamy:) TO DOTYCZY WSZYSTKICH KOBIETEK KTÓRE URODZĄ !!! VANILAM tak blisko mieszkam a nie wiedziałam ze w B-towie są szanty, my z mezem bardzo je lubimy, do tej pory sądziliśmy ze na festiwal szant musimy jezdzić na Mazury ( mamy tam znajomych) a tu prosze tak bliziutko i mówisz ze one sa co roku? Ksemma , Peppetti - juz po weekendzie odezwijcie sie 🖐️ Greta78- jak czytalam twoje przemyslenia na temat wychowania dziecka, to czulam jaki ktos czytal w moich myslach. Pieknie to opisałaś Ja z dnia na dzień mam coraz wiecej wątpliwości, rozterek i pojawił sie jakiś dziwny strach czy wszystko bedzie dobrze. Niby ciąza juz zaawansowana wiec powinnam byc spokojna , to znowu boje sie jakichs komplikacji porodowych i takich tam głupot, boje sie czy dzidzia bedzie zdrowa, ogólnie mam jakiś zniżkujący nastrój. Ale widze ze to chyba noramlne skoro wiekszość z wasz o tym pisze. Wczoraj jakaś dziewczyna pytała o bepanthen czy kupujemy maść czy krem, no właśnie też chcialam o to spytać, eve pisała ze kupiła maść a reszta dziewczyn? Wszystkim przesyłam ogromne buziaki 👄 👄 [ usta]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaja72 - ja też nie czuję swoich lat :) Ja kupuję gotowe w piekarni i tylko podgrzewam na parze. Ale są tak rewelacyjne, że moja mama, która robiła zawsze sama, juz się na nie przerzuciła. A mus truskawkowy mam zamrożony - zrobiony z tegorocznych truskawek z działki mojego taty :) Powiem Ci, że mi najbardziej brakuje tego spania na brzuchu :) Aneta76 - a nie chodzi Ci czasem o tantum rosa? Racuchy też lubię :) :) :) Monia18 - to podobnie jest u mnie, ale tatuś rozmawiał z synkeim, żeby był grzeczny i się odwrócił. Dzisiaj będę wiedzieć, czy się posłuchał :) Fabia22 - u nas też był taki wymóg - raczej nie zdarzało się, żeby nie podbił Ci karty. Odkąd jednak strajkują, to i tak nie podbija, a mąż mimo wszystko może być przy żonie, pod warunkiem, że rodząca ma zaznaczone w karcie ciąży, że uczęszczała na szkołe rodzenia. Nie wiem, jak Wam, ale mi w ciągu kilku dni wyszły takie rozstępy po bokach brzuszka, że szok :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irysek - tak, szanty są co roku, ale z roku na rok coraz gorsze. No niestety, żeby zaprosić fajne zespoły, to trzeba zainwestować troszkę funduszy, a z tym chyba krucho. Ja kupiłam bepanthen maść. Peppetti - odezwij się kochana 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vanilam ja nie chodziłam do szkoły rodzenia.... ale we wtorek pojedziemy na ten Brochów i zobaczymy jak się nie zgodzą to zdecyduję się na Trzebnicę, bo moj M tam dzwonil i tam nie wymagają wczesniejszej zgody- tylko jak jest wolna sala do porodu rodzinnego to można z niej skorzystać... a do tantum rosa trzeba mieć chyba irygator?? czy nie, bo ja to sie nie znam za bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fabia22 - są dostępne oryginalne irygatory do tantum rosa, ale nam połozna na szkole rodzenia podpowiedziała jak tanim kosztem go zastąpić. Kup sobie wodę mineralną 0,5 l z takim dziubkiem, rozprowadz jedną saszetkę i gotowe. Ja nawet taką jedną buteleczkę biorę już przygotowaną do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vanilam:) a wiesz to może być tantum rosa, polecaja to tez po porodzie a ja uzywałam tego kiedy czułam ze cos nie tak w pochwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vanilam dzięki ciekawa metoda:)) a co do rozstępy to mi odpukać na razie nie dokuczają wogóle, ja zamiast tego mam żylaki na nogach ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneta76 oj współczuje ci tego bólu, a co twój gin na te bóle?? A ja myslałam, ze jak od poczecia to sie liczy 38tyg. A tak apropos to wlasnie nei wiadomo kiedy bylo poczecie bo z tym jajeczkowaniem to roznie bywa:) A od @ to od@ masz pewnosc ze byla. Tylko moze sie zdażyć jeszcze tak, że juz bylas miesiac w ciząy a pierwsza miesiaczka wystąpiła tak też sie zdarza. Moja mama z tak mial i panikowali ze wczesniak a poźniej sie okazalo ze wszystko ok. vanilam o rozstępach to mi nawet nie mów...:( wyglądam jakbym sobie brzuch nożem pociachała, a do tego czasem mnie to tak swędzi, że szok. i co smarowałam, smarowałam i g...no to dało:( tantum rosaa z tą butelką to świetny pomysł.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Dopiero nadrobilam zaleglosci w czytaniu ;) Mysle, ze juz na dniach zaczna sie porody :) U mnie o.k. Weekend minal bardzo przyjemnie i towarzysko 🌻 Wczoraj po poludniu moj M pojechal w delegacje, ale w srode ma byc juz spowrotem ;) Dzis zaczynam 36tydz.ciazy Moj maluszek kopie mnie pod zebrami i rozpycha sie 😍 anja2525 ciesze sie, z Waszej przeprowadzki 🌻Super!!! Szkoda, ze nie bedziesz miala teraz dostepu do neta, bo smutno nam tu bedzie bez Ciebie. Zycze Ci nieskomplikowanego porodu 🌻 Nie denerwuj sie przed ta cc. Pomysl lepiej, ze juz na dniach bedziesz miala swoje malenstwo 😍 to-tylko-ja GRATULUJE z okazji rocznicy slubu! Zycze Wam spelnienia najskrytszych marzen 🌻 aneta76 vanilam fabia22 irysek to-tylko-ja kaja72 monia18 syska zielony_talerzyk Miska_26 malagocha333 kaska0110 LuKrEcJa eve81 Magda7184 katusia ***niunia*** Konwalia10 Peppetti iza iza pola40 Greta78 aniołekjg Szczęściara28 Wisniowa missarajevo Kasiak* daria123 NINKA78 sakahet tristeza soophiee Tofikowa mysza3 kasiek78 Diana 24 Shira23 Granini lea76 azazella Jolla25 Aneteczka1976 dzidzia1975 Rinka84 Sisterone Irysek Dotex82 ksemma grako96 i inne wrzesnioweczki 🌻😍😘🌻😍😘🌻😍😘🌻😍😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to-tylko-ja mysle, ze z rostepami to jest tak; jesli ktos ma cienka i delikatna skore, to nawet gdyby smarowal sie najdrozszymi kremami i to kilka razy dziennie, to i tak, dostal by rozstepow 😡 Inny natomiast nie musi robic nic i rozstepow nie dostanie . Oczywiscie jestem za, by pielegnowac cialo i mysle, ze nawilzanie to podstawa, ale reguly nie ma, zalezy od skory. Ja np. smaruje sie cala ciaze lotionem Bübchen (robie to, bo od zawsze nawilzam cialo balsamem) i nie mam ani jednego rozstepu, ale nie ze wzgl. na nawilzanie, a na moja skore, juz taka mam, ze roztepy sie na szczescie nie pojawiaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez odkryłam w sobote rozstepy na moim brzuszku ale z boków nie posrodku , ale pewnie i tu na dniach sie pojawia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shiva24 oj zazdroszcze Ci, ze nie masz rozstępów. Ja wiem, ze jak sie już pojawiły no o trudno, d\\tak bardzo sie tym nie przejmuje bo i co mam zrobić, troche mi szkoda, ze ładny brzuszek zmarnowany no ale cóż. Najważniesze aby dzidzia w środku była zdrowa a reszte jakos przeżyje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to-tylko-ja 🌻 irysek🌻 Nie ma czym sie przejmowac. Nasze dzieciaczki wynagrodza nam wszystko i dodatkowe kg i roztepy, nieprzespane noce, itd. Juz sie nie moge doczekac, kiedy wkoncu zobacze ta swoja kruszynke. Zastanawiam sie do kogo bedzie podobna, jak bedzie wygladac. Na sama mysl, ze to juz tak niedlugo, robi mi sie cieplo na sercu 😍 Dzisiaj rano moj \"brzuszek\" milczal, a jak zaczelam do niego mowic, to po chwili sie zaczal \"odzywac\", pukac i wypachac. Jakie to slodkie 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam najdroższe 🌼 zawitalam do Was jeszcze na chwile przed rozwiązaniem:) Rzadko bywam na kafeterii i w ogole na necie;) Chcialam Was tylko poinformować, że w czwartek ide do szpitala, natomiast w piątek przywitam kruszynke:) Godziny jeszcze nie znam:) Ciekawa jestem, czy to chlopiec, czy dziewczynka... hmm :) Zycze Wam dużo zdrowka i Waszym Kruszynkom.:) Calussssssssssssssssy gorące przesyłam:) Mamuśki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ta rozstępy, jak już są to rzeczywiście nie ma na nie rady. Przynajmniej mam czyste sumienie, bo całą ciążę dbałam o siebie i nic do zarzucenia sobie nie mam. Jedno, czego żałuję, to to, że nie chodziłam na basen. Ale pewnie już Wam wspominałam, że nie umię pływać i z tego powodu rodził się głónu opór. Ja też rozmawiam z Szymonkiem i mam wrażenie, że reaguje na to. Cudowna sprawa. A przed chwilą trochę z nim potańczyłam - od razu zaczął buszować po brzuszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wisniowa super, napisz nam później jak poszło no i oczewiści wage wzrost i czy chłopczyk czy dziewczynka. Vanilam, Shiva ja tez zauważam zależność gdy mówie do brzuszka to mi odpowiada tzn. rusza sie i wierci dzidziusz tam mieszkający:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry paniom! nie bylo mnie przez kilka dni a wy tyle stron naprodukowalyscie , ze szok , znowu mam zaleglosci ! widze ze rozmowa na temat rozstepow ... ja mam na udach koszmarne i na piersiach aaa i jeszcze pod kolanami a na brzuchu ani jednego a caly czas smaruje sie i smaruje i guzik taka skora ! ania 2525 zycze zdrowego i dobrego porodu oby wszystko bylo dobrze! kaja72 mam taki sam termin tzn ten od OM tez 14. 09 bo z usg to 6.09. ciekawe pewnie Ty sie pierwsza rozsypiesz bo ja pierworodka a podobno te tak maja ze chodza do konca albo i dluzej ! pepetti wyslalam ci moje fotki na bloga jak znajdziesz czas bede wdzieczna za wklejenie ...z gory dziekuje :) jesli chodzi o laktator to ja jeszcze nie kupuje , bo skad mam wiedziec czy mi bedzie potrzebny ...nawet jeszcze siara zadna mi nie leci ...i troche mnie to martwi nie powiem, :(( jesli chodzi o grzybice to ja polecam pimafukort krem,bez recepty ja w ciazy stosowalam ! dzisiaj bylam na tych badaniach ( proby watrobowe ) ciekawa jestem jakie beda wyniki nie chcialabym jechac do szpitala i podzielic losu sisterone , ktora serdecznie pozdrawiam :) a jesli chodzi o kupowanie czegos dla siebie to ja przylanczam sie do tego co napisala kaja72 tez marze o tym zeby pobuszowac po sklepach ...przed ciaza bylam maniakiem ! ale watpie zebym tak odrazu zrzucila te moje ciezkie kilogramy .. mnie na ostatniej wizycie lekarz tez powiedzial ze najbezpieczniej dla dzidzi byloby wytrzymac do 38- 39 t.c ze wtedy jest juz wszystko ok...ale ja tez bym chciala sie juz jak najszybciej rozdwoic ..choc nie powiem coraz wiecej obaw i lekow mnie dopada ...niby gdzies tam jakas teorie mam ale z praktyka oj krucho boje sie z nie dam rady ..ja strasznie roztrzepana jestem czy ogarne to wsyzstko ..hm?! a w ogole to nie wiem , mnie nic nie boli wy piszecie o jakis bolach brzucha macicy ect. a ja nic takiego nie mam czasem mnie ciagnie od dolu jak np. jestem w jednej poozycji za dlugo ale tak to raczej nic nie boli no chyba ze wtedy jak sie mala rozpycha ale to wlasciwie nie jest bol tylko takie glupie uczucie ..brzuch mi za to czesto twardnieje..moze ja sie nie znam,! a raczej na pewno sie nie znam bo mam zero doswiadczenia ...ok bo truje ...pozdrwiam was wszystkie i sciaskam goraco ..! trrzymajcie kciuki obym nie wyladowala w szpitalu bo sie chyba potne najlepiej szarym mydlem :- )!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza3 nie tnij się szarym mydłem:))) hahaha a ile ta masc przeciwgrzybiczna kosztuje, pamietasz moze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×