Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

dziewczyny nie nadrobię czytania - nie mam siły. Od wczoraj mam częste ale długie bolące skurcze i nie wiem bo są dziwne. Aaaaałłłłłłłłłłłłłłaaaaaaaa idę leżeć pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Nawet Was jeszcze nie podczytalam , tylko widze ze niunia cos sie nie najlepiej czuje. Uwazaj na siebie i lepiej sie poloz a jak nie przejdzie to dzwon do lekarza. JA wczoraj spedzilam 6 godzin w szpitalu u szwagra. Siedzialm na bardzo niewygodnym krzesle co sie oczywiscie odbilo na moim kregoslupie. W nocy spac nie moglam , niedosc ze ciagle mnie meczy rwa kulszowa to jeszcze krzyz mnie boli. OK musze Was troche podczytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu dziewczyny zaczyna mnie lapac panika, juz koniec sierpnia sie zbliza teraz nasza kolej na rodzenia, musze isc do sierpniowek zobaczyc jak im idzie. Dzisiaj oczywiscie ogladalam porody na TLC i sie zastanawiam czy ja dam rade urodzic. Bylam w sklepie kupic stanik laktacyjny a kobieta zapytala mnie kiedy rodze i stwierdzila ze jeszcze za wczesnie zeby kupowac bo nie wiadomo czy jeszcze piersi mi nie urosna. Tak wiec jak ja mam sie spakowac jak musze czekac z zakupami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam! No powiem Wam, że dzisiaj miałam lekkiego stracha, bo ok. 15 złapał mnie bolesny skurcz i nie wiedziałam co robić. Trwało to ok 30 minut, ale jakoś przeszło. Chyba coś się zbliża :) :) :) Znowu byłyście aktywne :) więc czeka mnie trochę czytania. Jak doczytam wszystko, to się odezwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciau
hej, ja jestem z jeleniej gory,termin mam na 24 wrzesnia a przybylo juz mi 20 kg:), czytam to forum juz od paru tygodni i czuje sie tak jakbym te wszyskie wrzesniuowki znala od dawna pozdrawiam wszystkie i prosze podajcie swoje oznaczenia tzn pomiary z usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda7184, Fabia22 - ja chce rodzic na Kaminskiego. I tak jak wspomnialyscie, lepiej jest odwiedzic szpital wczesniej. Na Kaminskiego funkcjonuje oficjalna tzw. opieka okołoporodowa (juz o tym pisalam - 600zl, z czego 200 na fundacje a 400 dla konkretnej połoznej). Trzeba sie wczesniej umowic telefonicznie - nr tel., na stronie internetowej szpitala. Ale masz przynajmniej pewnosc, ze Cie nie odesla do innego szpitala. Na Brochowie z kolei rodzil moj kolega z pracy z żoną i musieli zdobyc zgode od ordynatora (!). Pojawili sie tam z wazna karta przebiegu ciazy i zaswiadczeniem o uczestnictwie w szkole rodzenia (ale nie wiem, czy to obligatoryjne i czy ta procedura wszystkich dotyczy). W kazdym badz razie byli zadowoleni. Teraz jednak problem polega na tym, ze szpitale sa przepelnione - mojej kolezance ze szkoly rodzenia w szpitalu na Kaminskiego zaproponowali...korytarz. Sale byly przepelnione. I pojechali do Trzebnicy :o Dajcie znac, gdzie Wy chcecie rodzic i jak wrazenia po wizycie w szpitalu. 🖐️ I wszystkim pozostalym brzuchatkom 🌻 A tym cierpiacym: Niunia, Vanilam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej brzuchatki 🌼 🌼 🌼 Muszę się pochwalić, właśnie wróciłam od gina i za tydzień (25-go) w sobotę będę miała już przy sobie swoją ukochaną KRUSZYNKĘ :) Trochę to wszystko na wariackich papierach bo w moim szpitalu cały czas strajkują więc nie dostałam skierowania, tylko instrukcje jak mam symulować akcję porodową, ale jaja. Czyli w sobotę rano mam jechać naczczo z \"skurczami\" i dać telefonicznie cynk lekarzowi że zaraz będę na miejscu. I prosto z izby przyjęć na oddział, a później pod nóż. Powiem Wam, że jak wychodziłam już z gabinetu to nogi miałam z waty ze strachu, a sama wierciłam dziurę w brzuchu że chcę rodzić już, ale jak już znam datę to strasznieeeeeeeeeee się boję. Pozdrawiam Was cieplutko ❤️ trzymajcie się i dajcie mi pierwszej urodzić :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesciara28 - to cudownie :) Zreszta to Ty zalozylas ten topik, wiec to chyba Ty powinnas pierwsza urodzic :) :) :) Az sie wierzyc nie chce, ze za tydzien nie bedziesz juz w dwupaku ;) POWODZENIA! Bedziemy trzymac kciuki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
***niunia***- kochana uważaj na sibie i dzwoń do gina jak cos 👄 ogromne buziaki ewciau- witaj na naszym forum, jakie chcesz te oznaczenia? 🌼 dla wszystkich wrześniowych księzniczek 👄 anja2525- pewnie kochana kokośisz sie z Bartkiem, to kochana przytulaj sie i gadaj i rób wszystko co mozna z męzulkim, bys się nim tak nacieszyła, że wrócisz do nas usmiechnieta i pełna wigoru :) bo teraz mnie wali i sama musz etu siedzieć i pisac do siebie :) ale mój M dzis jest po nocy i jeszcze go połamało cos w plecach, więc teraz sie połozył pospac aja postanowiłam tu trochę powarowac za nas obydwie hahahahahahahahahahah buziaki miłego popołudnia kobietki moje piekne👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
***niunia***- kochana uważaj na sibie i dzwoń do gina jak cos 👄 ogromne buziaki ewciau- witaj na naszym forum, jakie chcesz te oznaczenia? 🌼 dla wszystkich wrześniowych księzniczek 👄 anja2525- pewnie kochana kokośisz sie z Bartkiem, to kochana przytulaj sie i gadaj i rób wszystko co mozna z męzulkim, bys się nim tak nacieszyła, że wrócisz do nas usmiechnieta i pełna wigoru :) bo teraz mnie wali i sama musz etu siedzieć i pisac do siebie :) ale mój M dzis jest po nocy i jeszcze go połamało cos w plecach, więc teraz sie połozył pospac aja postanowiłam tu trochę powarowac za nas obydwie hahahahahahahahahahah buziaki miłego popołudnia kobietki moje piekne👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęściara - trzymam kciuki z całych sił! Mam nadzieję, że wszystko ułoży się pomyślnie i koniecznie musisz zdać relację z cc - ja wczoraj dowiedziałam się, że \"pod nóż\" idę za niecałe 3 tygodnie, tj. 5-go września :) No chyba, że Zosia zapragnie szybciej do nas dołączyć, ale lepiej nie, bo mój lekarz bęzie na urlopie :) Pozdrawiam wszystkie wrześniówki, czytam Was codziennie :) Powoli jakby temperatura rośnie :) :) :) Ciekawe, kto pierwszy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane moje Kobieteczki! piszecie o tym, ze chcecie wcześniej urodzić, ja po ostanij wizycie i o tej wiadomosci o mojej długiej, nieelastycznej szyjce i reszcie ble ble ble, musze sie wstrzymac i najlepiej to sobie korek w piczke wsadzić :P bo teraz dopiero mam wizyte aż 14.09, mój gin jedzie na wakacje, a tak mnie wystarszył tym gadaniem o vakum w moim przypadku, ze bym wolała, by to on podjął decyzje co ze mna i z Kubulkiem bedzie, jak przeprowadzic poród itp. wiec wkładam kora w piczke i siedze jak kura na jajkach, a jak ktos podejdzie, to jak suka pidbula broniaca małych zagryzę hahahahahhahahahah :) kochane moje Mamuski kupiłam dzis 2 ręczniki z kapturkiem , jeden błekitny z żabą, a drugi zielony z jakimś felkiem i wydałam 48 zł. kupiłam też maść BEPANTEN ZA 14,60ZŁ, która dobra jest na rózne podraznienia skóry dziecka, oraz do smarowania na sutki u karmiacej matki! kupiłam gaziki LEKO do pępka, bo narazie spirytusu nie kupuję, a................... kupiłam tez sól fizjologoiczną do przemywania oczu Kubulkowi, kupiła też majtki dla męża hahhahhahahahahahahhahahahaahahahhahahahahahahahaha, bo od kąd jestem w ciązy to wogóle o niego nie dbam i nie miał by w czym nosić niedługo tego swojego dłutka, którym wyskrobał Kubulka, aa............................. przeciez moze jeszcze mi sie zachciec 2 dziecka, bo co na jednym tak zakonczyć :P wiec poszłam i mu ładne sliposzki na jajoszki kupiłam :) a teraz zjadłąm pangę (tylko, ze smazoną) z ziemnioczkiem i kapustką kiszona (suróweczka), bo mi Magda7184 narobiła ogromnego smaka :) i sobie tu do was głupotki wypisuje i was wszystkie maltretuje tym paplanie Anja2525 nadrabiam za nas dwie, nie martw się wszystko gra! szpital wypoczynkowy w Zalesiu koło Gostynina, oczywiscie niedaliego mojego Płocka juz ma gotowe pokoje wczasowe, wiec się nie martwię! buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eve81- gdzie ty zginełas juz nie pamietam kiedy do nas cos napisałaś, odezwij sie jak nas czytasz, bym wiedziała, ze u ciebie wszystko oki!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęściara 28 to ogromne gratulacje, załozyłas topik i pierwsza opowiesz nam o dzidzi!!!! życze by wszystko sie udało i potem bys szybko wracała do sił 👄 tristeza- kochana tobie równiez życze wszystkiego naj... oby cc się udała, zosia szybko była na rączkach u mamusi i wszystko szybko niech sie zagbliźni 👄 pozdrawiam wszystkie mamulki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda7184 - kurcze, chyba rzeczywiście możemy być pierwsze :) Twój szkrab już spory. Ja wybieram się na usg w przyszłym tygodniu, także może czegoś się dowiem. A jeśli chodzi o kolejność: skurcze czy odejście wód, to mojej mamie najpierw odeszły wody i mnie (swoje pierwsze dziecko) rodziła 1!!!!!! godzinę. Także chyba nie ma zasady. Fabia22 - w końcu doczekałaś się tej kanapy :) Katusia - jeszcze nie wiem, co z tymi szantami, bo coś mi brzuszek twardnieje. Miśka_26 - ja mam nadzieję, że będę rodzić sn, bo nigdy nie miałam żadnego zabiegu, a co dopiero operację, bo tak trzeba traktować cc. Nie mam żadnego porównania, więc będzie co ma być. Co tam jeszcze pokupiłaś dzisiaj? Malagocha333 - ja też nie miałam robionego typowego ktg, tylko na każdej wizycie moja gin słucha serduszka małego. Shiva24 - powiem Ci, że nasi mężowie to muszą mieć nerwy ze stali :) Ja też się zastanawiam, jak mój ze mną wytrzymije :) Jeśli chodzi o ten prysznic po odejściu wód, to znam osobiście przypadek, że dziewczynie wdało się zakażenie w ten sposób. Musieli jej robić szybko cesarkę, bo istniało duże zagrożenie dla płodu. Ale nigdzie o tym zakazie nie czytałam. Jak doczekam do następnej wizyty, to zapytam mojej gin. kaska0110 - mnie spojenie łonowe boli tak konkretnie od tygodnia. W nocy czasami nie mogę zwlec się z łóżka. Nie mam pojęcia, czy to konkretny objaw porodu. Tą wodę morską kupiłam do noska, a osłonki podobno są niezastąpione przy obolałych brodawkach. Kamyczek-80 - o tym oleju rycynowym, to czytałam gdzieś, że można go wypić, ale będąc pod okiem położnej lub lekarza. Laura_28 - no nie żartuj, do grudnia to chyba wszystkie już urodzimy :) Ja nie biorę magnezu, więc Ci nie pomogę. Ja śpię róznie. Staram się na lewym boku, ale czasami muszę zmienić pozycję, bo mały wkręca mi się w żebro. ninka78 - ja takie bóle mam dzisiaj. Właśnie złapały mnie znowu po 3 godzinach przerwy. Lukrecja* - a kto Cie w razie czego zawiezie na porodówkę? U sierpniówek jedna dziewczyna sama ze skurczami poechała do szpitala :) Ale to nic, bo moja koleżanka z pracy pojechała rowerem :) ***niunia*** - jak wyglądają u Ciebie te skurcze? Trzymaj się 🌼 Ewciau - witaj 🌼 Szczęściara28 - ale masz fajnie :) Jeśli chodzi o przepełnione szpitale, to chyba wszędzie pojawiają się problemy. Dzisiaj rano mówili o szpitalach w Poznaniu. Ide chyba chwilkę się położyć, bo chcę iść na te szanty, a mąż wybija mi to z głowy ze względy na te bóle. Ale ja jestem bardzo uparta :) :) :) Trzymajcie się cieplutko 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki, Nie moge uwierzyc, ze u niektorych to juz tuz tuz !!!! U mnie pelne 34 tygodnie, a kilka dni temu zaczelam odczuwac delikatne bole z rodzaju \"okresowatych\". Tak sobie przychodzily i odchodzily ... Nie wiem czy powinnam sie tym niepokoic czy nie. Tyle tu piszecie o swoich dolegliwosciach, ale ja w mam termin dokladnie za 40 dni wiec niech malenstwo jeszcze lepiej tam siedzi. Albo skorzystam z pomyslu Katusi i korka sobie tam wsadze i posiedze jak kokoszka :) Zaczynam zbierac rzeczy do szpitalnej torby - moze kazda z was niech podpowie do wrzuca do swojej :) Ja mam jakies tam listy z internetu, ale wy zawsze macie the best porady. Kupilismy w koncu z mezem wozek dla dzidzi - .....i obydwoje zyjemy .... i ciagle jestesmy malzenstwem, hi hi hi hi.... Pisalam chyba wczesniej o naszych podzielonych zdaniach w kwestii wyprawki :) Zdecydowalismy sie na ten Peg Perego Uno - wczoraj caly wieczor siedzialam i podziwialam jego piekno - strasznie mi sie podoba. Chyba dla naszej labradorki tez, bo tak z zainteresowaniem go obwachiwala :) I do tego jest niezwykle funkcjonalny :) Szczesciarko - :) :) :) :) !!!! Tez pierwsze co pomyslalam to, ze skoro zalozylas ten topik to powinnas pierwsza sie rozdwoic ... Pozostale brzuchatki - przesylam dobre humorki wszystkim !!!!!!!! I sobie tez powinnam cos zostawic, bo straszna zrzeda ze mnie ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vanilam- uważaj na brzusio, bo ten koniec jest najgorszy, ja dzis tez juz sobie obiecała, ze teraz muszę odpoczywac i czekac na lekarza. 👄 ***Dee kochana fajnie, ze \"marudzisz\" ale dla mnie wogóle nie jesteś marydna. gdobrze, ze sie dozywasz, bo ciszy tutaj nie lubimy 👄 ja kochana mam na 25. 09 teramin, a wizyte mam dopiero na 14.09 wiec nie moze mi sie teraz nic prztrafić, bo musi to wszystko sprawdzic mój gin, nie chce innego, bo po co ja tyle czasu do niego łażę, bo tylko jedmu ufam. musze jak ta kokoszka czekać 👄 poczekaj ze mna , bedzie mi razniej . kochana widze, ze i ty masz sunię w do ku, ale fajnie :) wiesz co do tej toeby do szpitala, to najlepiej skontaktowac sie z połoznymi ze szpitala i one powiedzą co w danym szpitalu jest wymagane ;) zagladaj częściej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katusia jak to miło że o mnie pamietasz 👄 u mnie wszystko oki, poza tym że strasznie puchną mi stopy, oczka bolą od kompa...hihi no i od jakiegoś czasu czuje jakieś takie pojedyncze usiski na odbyt:D nie wiem co to może być... w środe wizyta u diabetologa a w piątek u gina. podczytuje was zza \" krzaków\";) mimo iż nie piszę to jestem z wami🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Kochane, zaczyna robic się gorąco :) aż mi ciarki przeszły, ze nie które już tuz tuż :) wiecie co ja właśnie sie przeraziłam - oglądałam wiadomosci lokalne i mówią,ze w województwie lubuskim jest tak dużo porodów- że odsyłają na porodówkę aż do Poznania (100km) bo nie ma miejsc - wszystko przepełnione, że jeszcze tego nie było!! w sumie dobrze,ze jeszcze miesiac przede mna to może się sytuacja unormuje..poza tym koleżanka mi dziś powiedziała,ze w moim szpitalu wszyscy ginekolodzy są na urlopach - jest tylko jeden dyżurny - poprostu tragedia!!! dobrze,że moja ginka wraca w niedziele..oj co się w tej Pl dzieje.. Miałam dziś porobić zakupki a tak sięskończyło, że spotkałyśmy z mamą ciocię po drodze i pojechałyśmy do niej na pyszne ciacho i tak dzień zleciał :) jutro idę na zakupy :) tak rozmawiałyście o rybkach, że aż checi nabrałam :) i wysłałam mężulka do rybaka po świeże rybki - właśnie smaży :) więc idę zaraz ciamać Przepraszam,ze nie odpisuje do każdej z osobna - ale tyle się tu dzieje i tyle jest wpisów,ze nie sposób - tymbardziej, że unosi sie już zapach z kuchni... Pozdrowionka dla Wszystkich Brzucholków ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eve81- kochana fajnie , ze sie odezwałaś. ten ucisk to normalna sprawa a im dzidzia bedzie nizej tym bardziej bedziemy to czuły. czytaj nas cały czas i czasem coiś napisz, a teraz nogi do góry i odpoczywaj 👄 Miska_26- smacznego!!!!!!!!!!!! no i strasznie jestem zazdrosna o tą swierzą rybke, mniam mniam , pychotka 👄 Anja2525- ja powoli tracę siły, moze sie odezwiesz, bo wieczur nadchodzi :) 👄 Peppetti- a co z Toba ? jak sie czujesz? napisz cos, oczywiście to, iz wszystko u ciebie jest oki 👄 pozdrawiam wszystkie kochane moje forumowiczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katusia ---- ja tez tu wypatruje, kto ma termin w okolicach mojego, zeby miec poczekalniane towarzystwo. Ale jak wiesz, to nigdy nic nie wiadomo. Na ostatniej wizycie ginka poinformowala nas, ze glowka juz nisko sobie jest, ale dodala tez, ze wcale nie musi to swiadczyc o wczesniejszym porodzie. Ja mam jakies przeczucie, ze w polowie wrzesnia moge urodzic. Ale ostatnio jak konwersuje sobie z innymi kobietkami to dopiero zdaje sobie sprawe ile mialo porod indukowany kilka dni po terminie !!! Szczerze mowiac takiej opcji nie bralam u siebie pod uwage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze teraz to już naprawde mozemy zaczac sie rozdwajac:):):) ale Fajowo nie moge sie doczekać kiedy zrobi,y tabelke z mamami które już maja dziciaczki przy sobie:) To bedzie naprawde super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
***Dee- ja po terminie nie moge rodzić, przez tą cholerną cukrzycę, ale bym wolała rodzic wtedy kiedy bedzie mój gin. bo tak mi nagadał na ostatniej wizycie, ze o mało w gatki nie nafajdała, a teraz ma urlop, a ja się martwię, by nie rodzić wcześniej, bo nie chce by na mnie eksperymentowali jego koledzy, ze szpitala, którzy chętnie by jak porzysłowie głosi \"podłozyli swinie\" , wiec i tak traktuja jego pacjetki. musi byc wszystko dobrze i tyle. musimy jakos dac sobie z tymi przeciwnościami losu rade 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewciau - mieszkamy najbliżej siebie, ja jestem z Kamiennej Góry, mamy też przynajmniej teoretycznie ten sam termin porodu 24.09.2007.Choć wszystko wskazuje, że rozsypię się szybciej.Mi przybył 8 kg.Napisz o jakie pomiary Ci chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane! wybaczcie ale musze trochę odpocząc, bo strasznie mnie boli kregosłup, a siedzę przy tym kompie jak szoszonek. pozdrawiam was serdecznie i musze wygodnie usiąść. moze jakiegos filma sobie załaczę. buziaki spokojenje nocy trzymajcie sie kochane i od cioci kasi pogłaszczcie swoje brzucholki buziki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katusia - co dokładnie powiedział Ci lekarz, czym Cię nastraszył, bo mój jest pełen optymizmu i w niczym nie widzi problemu albo nie chce mnie martwić. Napisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vanilam-jak mnie złapie to są moji rodzice pod telefonem,nie mam problemu z transportem bo dawno mam wszystko załatwione w tej chwesti,jakby coś to mam sąsiada za ścianą[jak by to była noc]i mam znajomego taksówkarza,którego nagrał mi mąż który o każdej godzinie mnie odstawi,więc co do tego to sie nie zamartwiam.Hi hi hi na rowerze?protestuje;)ale raczej tata z mamą ze mną pojadą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem!!! Kamyczku 80 a na kiedy Ty masz termin że odstawiasz Fenoterol 28 sierpnia tak jak mi też lekarz zalecił? kaska0110 osłonki sylikonowe na sutki kupuje się wtedy jak dziecko pogryzie nam sutki i są popękane, wtedy to się nakłada do karmienia żeby ukoić nam bólu katusia ja wiem że dziecko przed porodem czuje się mniej ale chyba tylko wtedy kiedy przychodzi termin a kiedy nagle rodzisz bo infekcja lub coś innego np. w 7 miesiącu to dziecko może być bardzo aktywne Szczęściara 28, tristeza przyjmijcie gorące gratulacje z okazji zbliżających się narodzin waszych skarbów Odnośnie mnie. Poszłam dzisiaj do mojego lekarza bo ostatni dzień jest w pracy a później idzie na urlop do końca sierpnia. Powiedziałam mu o moich skurczach i nieprzyjemnym zapachu wydzieliny z pochwy. Okazało się że od ostatniej wizyty a była 10 dni temu skróciła mi się znów szyja macicy o 0,5 cm. Ma teraz 1,5 cm mimo że zażywa od 31 tyg. Fenoterol a dziś mam pełne 35 tyg. Przepisał mi też jakieś czopki przeciw infekcji i powiedział że jeśli teraz wdałaby się jakaś infekcja to mogłaby spowodować wcześniejsze pęknięcie błon płodowych. Mam bardzo dużo leżeć na lewym boku i dobrze by było jakbym wytrzymała jeszcze 2 tyg. z porodem.Oczywiście zero sexu. A co to jest sex? Zastanawiam się czy mój mąż wie w która stronę trzeba się ruszać przy pukanku... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×