Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

Witajcie dziewczyny! Pepetti, supetr, że już jesteś na nogach i zdrowiejesz. To dla Ciebie dla poprawy humorku 🌻. Malagocha adres maila peppetti i naszej stronki jest w stopce Peppetti Zielony talerzyku ja też mam wizytę 11.04 i trochę serduch pika mocniej na sama myśl.Dbam o siebie, nie przemęczam się ale i tak mam obawy bo jestem już w 19tyg a ruchów dziecka nie czuję.Wiem, napiszecie zaraz, że to pierwsze dziecko i mogę poczuć dopiero koło 20 tyg. Ale ja już się martwię czy wszysko jest w porządku. Niunia opiekuj się synusiem ale nie daj sobie wejść na głowę. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peppetti, melduje, ze i u mni juz mozna zobaczyc linka:) aniolku, jak ja bym juz chcial byc w 19!:) nic sie nie martw tym, ze ruchow nie czujesz. Obie nie jestesmy kate moss;) to i poczujemy pozniej:) ja sobie to tak tlumacze. Musze zadzwonic do mojej p. gin, bo nie pamietam o ktorej mam te wizyte:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagocha333
Ja też się boję iść na USG. mam termin na 10 kwietnia. Boję się dlatego ponieważ ostatnio wykryto u mnie krwiaka i że łożysko się odkleja. 10 kwietnia kazali mi powtórzyć badanie by zobaczyć czy krwiak się wchłonął i co z tym moim łożyskiem. Oszczędzam się jak mogę ale jakieś obowiązki są i trzeba coś robić. Mam wrażenie że jak siadam to moja macica unosi się do góry a jak wstaję obniża sie na dół. Czy wy też tak macie czy tylko ja? Pozdrawiam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagocha333
Pepetti proszę o hasło na bloga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malagocha333 - haslo wyslalam na Twoj adres juz do poludnia Nie martw sie krwiakiem, wszystko bedzie ok. Tez tak mialam w pierwszej ciazy - duzy krwiak I odklejajace sie lozysko. Ale ja lezalam w szpiitalu i mialam bezwzgledny zakaz wstawania! Oszczedzaj sie, co tam obowiazki! Niech ktos inny to zrobi! Dzidzius jest najwazniejszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagocha333
Pepetti dzięki za wsparcie. Zajrzałam jeszcze raz teraz na mojego maila ale nic nie dostałam. Proszę o powtórzenie. malagocha333@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuKrEcJa*
witam dziewczyny:)chciałam was gorąco pozdrowić-teraz niestety nie mam czasu aby z wami porozmawiać bo długo pracuje mam nadzieje,że po swiętach wszystko ucichnie i znowu będe miała luz. Życze wam pogodnych Świąt:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość touch
witajcie widzę, że jesteście doświadczone i chciałabym was prosić o radę, mam pytanie: czy zapłodnienie na 5 dni przed miesiączką jest mozliwe, jesli było sucho i śluz nie wskazywal na dni płodne? czy może to wokoło dni płodnych bardzo prosze o odpowiedź z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
touch, z naszymi organizmami nigdy nic nie wiadomo. Ktoras z nas zaszla przed okresem, ja mialam bardzo rozregulowany cykl, kiedy sie nam udalo. Nie jestem w stanie Ci powiedziec na pewno, czy tak, czy nie :o ale zycze powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość touch
dziekuję :) fakt nikt mi nie da pewności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pepetti założyłam bloga, przyjęłam zaproszenie od Ciebie i dalej nic :( chyba Ty musisz mnie autoryzować.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Jeśli piersze ruchy dziecka odczuwa się jako nieśmiałe motylki, rybki, delikatne muskanie... to ja mam dzisiaj swój Wielki Dzień :) Teraz czekam już tylko na zdecydowane kopniaki :) Pozdrawiam serdecznie ❤️ Peppetti - fotki wysłałam raz jeszcze 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tristeza GRATULUJĘ!!! To musiało być cudowne...oj jak ja już też bym chciała poczuć takie motylki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłe łaskotanie :) na początku myślałam, że to mrowienie, ale nie! Mały pływak chyba szaleje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagocha333
Tristeza Gratuluję Ci z całego serduszka i zazdroszcze>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie niunia - jak synek? aniołekjg - na pewno wszystko jest w porządku i lada moment będziesz krzyczeć, że czujesz swoje maleństwo :) tristeza - gratuluje i zazdroszczę bąbelków. Już nie mogę się doczekać kiedy i ja poczuję. Kończy mi się 16 tc więc to już tuż tuż :) malagocha333 - daj znać czy hasło doszło? Miśka - wysłałam jeszcze raz zaproszenie do Ciebie, może tamto się przeterminowało??? Myślę, ze teraz będzie dobrze :) Wrzuciłam na bloga zdjęcia tristezy i jej brzusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) Wczoraj w prognozie nadawli deszcze - a mnie obudziło słoneczko :) tristeza - Gratuluję :) już coraz wiecej dziewczyn, któe mają termin na początku września powinno zacząć odczuwać swoje maleństwa - ja niestety mam jeszcze pare tygodni do tego - ale mam nadzieje szybko nadejdą te chwile :) Pepetti - spróbuje raz jeszcze :) może tym razem się uda. Dziś mam zabiegany dzień - zaraz muszę lecieć do krawcowej - dałam dwie pary spodni do przerobienia na ciążówki :) bo bojówek i jeansów mam - gorzej z eleganckimi, a święta już tuż :) wczoraj znowu sobie kupiłam na allegro jeansy :) już mi starczy ich do końca ciąży :) Potem po mięso - bo już dziś trzeba je zapeklować, no i jakieś ciacho muszę skonstruować..hehe dziś 25 latek ucieka mi w niepamięć i wskakuje 26 - a dopiero miałam 21..haha Mamuśki życzę Wam miłego dnia - tym co siedzą w pracy - żeby dzień szybko minął, a tym co są w domu - żeby sie nie przepracowały w ferworze przedświatecznej lataniny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ w ten sliczny poranek!:) Misiu! wszystkiego naj naj najlepszego!!!:):):) spelnienia marzen, duzo zdrowia, ale przede wszystkim zdrowego bobaska i motylkow w brzuchu!:)🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Ja zmykam do pracy, jeszcze wlosy wysusze tylko. Kurcze, cos mnie w okolicach jajnika lewego co chwile kluje :o nie jest to za przyjemne. Moze jak pochodze, to sie jakos uspokoi. Milego dnia i do popoludnia!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🖐️ tristeza ---> kurcze gratuluje !!ja sie juz nei moge doczekać u mnie w lany poniedziałek zaczyna sie 16tc, wiec jeszcze troszke, ale naszczęscie juz bliżej niż dalej. Miśka_26 ---> duzo zdrówka i spełnienia wszystkich marzeń. Miego dzionka życze 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza iza
Witam dziewczyny. Taka piękna pogoda,a ja jak codzień w domciu w fotelu przed komputerem popijam już chłodną kawcie,nawet tak piękny dzień jest w stanie wyciągnąć mnie na dwór,leniuch ze mnie okropny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia, wszystkiego naaaaaaj! a przede wszystkim zdrówka, bo teraz jest nam najbardziej potrzebne. Tristeza, mi dzisiaj gin powiedziała, że te \"motylki\" potem zamienią sie w kopniaki,ale ja tego jeszcze nie odczuwam, zobaczymy kiedy moja kruszynka sie odezwie:) Na USG, wszystko dobrze, choć mój brzuszek stanął w miejscu i gin namawia na większe porcje jedzenia. mam sobie po prostu \"nie żałować\" Przeglądałam właśnie imiona dla dzieci w Warszawie i znowu będziemy mieć problem z meżem, bo zaczeło nam sie podobać Liliana i Blanka, a dla chlopczyka Jan i Emil.. kurcze..a wy macie już wybrane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sophiee - no widzisz, a tak sie balas tego usg. Pochwal sie jakiego olbrzyma nosisz w sobie. Nie martw sie tym, ze za malo tyjesz. jesli dzidzius rosnie to nie ma sie czym martwic. Jeszcze zdazysz przytyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ 🌻 dla Wszystkich nowych Ciezaroweczek ! U mnie wszystko o.k. Mam juz wolne, wiec korzystam pelna piersia z zycia :) i ciesze sie ciaza. Czuje sie dobrze i juz nie moge sie doczekac kolejnego USG, ktore bedzie dopiero za 4tyg. Tristeza gratuluje! Peppetti dobrze ze wracasz do zdrowia, dbaj o siebie :) Miska wszystkiego naj naj najlepszego a przede wszystkim zdrowego bobaska! Soophiee imiona juz mam dla chlopca - Colin dla dziewczynki - Vivien POZDRAWIAM 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza iza
To ja też się pochwale:):):):):):)Dla dziewczynki wybraliśmy imię Emilia a dla chłopczyka Dawid.Najlepsze to ze gdy mówimy o dzidziusiu to zazwyczaj Emilka to Emilka tamto...tak jagdyby to już było wiadome i tak się do tego przyzwyczailiśmy że jak bedzie chłopiec to będziemy musieli mu dać na imie Emil.:):):):):)):):):)) Namieszałam troszeczkę :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza iza
Teraz doczytałam MISIA MA URODZINKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wszystkiego dobrego,MIŁOŚCI,żeby Twoja Kruszynka urodziła się zdrowa:):):):)):):):):):):):):):):):):):) i spowalniacza czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ja znowu do tyłu chodzę, synuś się budził w nocy męczył go kaszel i katar. Ale myślę że to nic poważnego zwykłe przeziębienie. Peppetti dziękuję za zainteresowanie :) Wszystkiego naj naj naj i spełnienia marzeń ..... dla Miśki w dniu urodzin 🌻 My chyba zdecydujemy się na imiona Dawid albo Fabian a dziewczynka albo Gabriela (Gabrysia - Gabi) albo Nicola. A tobie tristeza gratuluję ani się obejżysz a już będzie kopało maleństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rinka84
Witajcie. Misia wszystkiego najlepszego, szczęscia,zdrówka i duzo słoneczka,i niech maleństwo zdrowo rośnie!!! Ale dzis rankie się przestraszyłam, obudziłam się a tu pełno krwi, ale to naszczęscie tylko krwotok z noska, dla mnie no całkiem nowosc, bo pierwszy raz w życiu leciała mi krew z nosa, ale az tak,że strach. Ale to podobno normalny objaw. A co do imion, to ja tak od początku sobie myślę, że to bedzie chłopczyk, jestem niemal że tego pewna, ale co dziwne dla dziewczynki mamy już wybrane imie- Karolinka, a dla chłopca jeszcze nie... to ja już sama nie wiem dlaczego tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×