Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

ksemma - ja też chętnie bym była na chorobowym..ale miałam swoją działalnośc i musiałam ją zakończyć i zatrudnić się- bo więcej mi przysługuje po urodzeniu jak pracuje u kogoś i wychowawcze i macierzyńskie -a w przypadku swojej działalności ZERO... ale w sumie prace mam taką jakby jej wcale nie było :) w domu mogę wszystko pozałatwiać przez telefon i internet..... aniołekjg - napewno to już maleństwo daje znaki :) już czas by tak było :) a odnosnie drażliwości - to zrobiłam się okropna, szybko mnie można zdenerwować i zaraz płaczę...nigdy tak nie miałam, od dwóch tygodni tak sie dzieja, jakaś kobieta wpadła na mnie w sklepie i nie przeprosiła - to ją wyzwałam..hehe a wcześniej nigdy bym tak się nie zachowała.....sama się siebie boje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczyny, zzzimno dziś strasznie w krakowie, leże pod kocykiem i oglądam powtórki wszystkich seriali. Ja na szczęście nie mam problemów z zwolnieniem bo lekarka od razu mi wypisała, dodatkowo zaraz po sesji wziełam dziekanke, tylko teraz boje sie, ze juz nie bede chciała wrócić na studia, bo zaczyna mi sie podobać zawód \"żona\", . może nie bedzie tak źle;) Ja robiłam usg 3d,niesamowite przeżycie.. polecam naprawde Martwie sie.. bo mi spodnie ciążowe nie są jeszcze tak bardzo potrzebne..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie rozumiem jak lekarze mogą nie dawać ciężarnym zwolnienia...moja koleżanka jest w 5 miesiacu i czuje się dobrze - mimo wszystko chciała już iść na zwolnienie- a lekarz jej go nie dał!!!! stwierdził,że nie ma powodu... moja gin. od pierwszej wizyty proponowała zwolnienie... soophiee - a który u Ciebie tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 tydzień.. ja tez takich lekarzy nie rozumiem, moja mama pracowała do ósmego miesiąca jak była ze mną w ciąży!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ! U mnie też tak było ze zwolnieniem w pierwszej ciąży. Źle się czułam i poszłam do lekarza a lekarz powiedział mi że ciąża to nie choroba i nie dał mi zwolnienia. Napisałam na niego skargę i poszłam do drugiego lekarza i dostałam. U mnie dzisiaj przepiękna pogoda, cały dzien siedziałam w ogródku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilam
Witam! Co do zasiłku rehabilitacyjnego, to rzeczywiście jest płatny w 100% po 182 dniach zwolnienia chorobowego i raczej nie zdarza się, żeby komuś odmówili. Trzeba się o niego starać 4-6 tygodni wcześniej. Dodatkowo zwolnień nie sumuje się, jeśli przerwa między jednym a drugim wynosi powyżej 60 dni. Pracuję na część etatu w biurze podatkowym, więc mam to na codzień. A sama jestem za zwolnieniu od połowy stycznia. Dzisiaj byłam u mojego podstawowego pracodawcy (tam, gdzie mam cały etat) i okazało się, że moja koleżanka urodziła niedawno i nie uwierzycie, ale - RODZIŁA TYLKO 60 MINUT, NATURALNIE OCZYWIŚCIE :) Ja wybieram się na usg 3d w 22 tygodniu. Boże, jak mi rośnie brzuch :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamuśki :) A mnie ostatnio, gdy byłam chora lekarz sam pytał ile chcę zwolnienia i zdziwił się, że tylko tydzień. Bardzo Go lubię - chodzę nieprywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza iza
Cześć dziewczyny. Ja znowu sama ,moje kochanie poszło spać obrażone zresztą:(:( a to ja powinnam:) nie dość że po całych dniach jestem sama to jeszcze wieczory spędzam sam na sam z komputerem(ihihi ile razy użyłam słowa SAM,wiecej sie chyba nie dało) Ja też sie troszeczke martwie od 2 tygodni brzuch mi nie urusł ani o centymetr:):):),bo nie wiem jak WY ale ja się codziennie mierze,pewmie to i paranoja ale nie potrafie przejść obojętnie koło miary a że mam ją na widoku więc same rozumiecie... Pozatym nie czuje żadnych motylków(16tydz.) tylko czasem dziwną wypinającą się kulkę w lewym boku,czyżby to dzidziuś wypinał dupke?? czy to tylko moje złudzenie.Czasem leże w łóżku nieruchomo przez pare godzin z ręką na brzuchu i czekam..motylków jak nie ma tak nie ma. Uff ale sie rozpisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Właśnie wróciłam z usg, niby wybrałam się na 3d, ale lekarz powiedział że szkoda mnie naciągać, bo ładniejsze i bardziej czytelne w moim przypadku (18tc) będzie usg 2d. Porządny człowiek. Wszystko jest ok, mam pierwsze nagranie mojego cudeńka, no i okazalo się że to będzie Patrycja!!! ❤️ Mąż się trochę zasmucił, ale po przemyśleniu uznał że z córką też może grać w piłkę i zabierać ją na mecze hehe. No a na sam koniec powiedział, że niedługo :D trzeba bedzie starać się o syna. Nie ma co, onto ma poczucie humoru. Pozdrawiam Was wszystkie cieplutko 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja już dawno nie śpie - zaraz zabieram się za robienie ciasta, bo ono musi poleżeć i wtedy jest najlepsze do zjedzenia :) czyli akurat na niedziele :) Napiszcie proszę czy usg 2d bądź 3d - robione jest przez brzuszek, czy dowcipnie? Po świętach chce jechać z mężem i nagrać pierwszy filmik z udziałem naszej kruszynki w roli głównej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia18
iza - ja mam mały brzuszek, a jestem w 17 tygodniu ciązy. Przytyłam tylko 1,5 kg. Też się trochę marwię bo oczekuję motylków w brzuszku i wogóle ich nie mam. miśka- mnie lekarz powiedział że USG dopodchwowe robi się jak dzidzia jest mała. Ja od 15 tygodnia miałam robione przez brzuszek. Pozdrawiam Was wszystkie dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej Miśka widzę, że jesteś w 15tyg. Ja też robiłam w 15 usg 3D i 4D :-) Najpierw doktor robił mi przez brzuszek a potem próbował sondą domaciczną ale niewiele było widać bo bobo uciekło już w głąb macicy.Także teraz tylko przez brzuszek :-). U Ciebie pewnie też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie w sobote kończy się 16 tydzień - a na usg po śwętach :) więc rzeczywiście już raczej tylko przez brzuszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Jeżeli chodzi o isg to ja mam dopiero na 9 maja - kurcze a tak sie nie mogę doczekać... Niby nam obojętne jaka płeć, ale strasznie ciekawscy jesteśmy -przynajmniej ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeeh, zazdroszczę wam tego USG 4D, u mnie w mieście nie mam takiej możliwości :( Chociaż i tak na ostatnim usg (w 15 tc) ślicznie było widać maluszka i całkiem dokładnie twarzyczkę :) Dostałam od szefa 2 dni wolnego :) Więc dzisiaj trochę pospałam i teraz leniwie, powolutku biorę sie za przygotowania do Świąt :) Pozdrawiam :) P.S. Regularnie zaglądam na bloga założonego przez Peppetti - to był super pomysł z tymi fotkami :) Fajnie widzieć, z kim sie gada :) Kto się jeszcze nie zdecydował, zachęcam - wysyłajcie swoje fotki i swoich maluszków! Ja nie mam skanera, ale może wkrótce uda mi sie jakoś zamieścić zdjęcie mojego maluszka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tristeza - w moim mieście tez nie ma takiego usg :( ale mam zamiar wybrać się na nie do Poznania (100km ode mnie) mieć swoje maleństwo na dvd - każde kilometry pokonam...:) a jak fajnie pokazać ten filmik kiedyś dziecku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala-kama
. . . . . . . . . . . .hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala-kama
ja terz mam termin na wrzesnia ale nie wiadomo na kturego - bo ciagle na usg inny pokazuje . . . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala-kama
. . . . . cos sie zacielo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala-kama
o ktorej godzinie jestescie - bo mam kilka pytan , jakby kto mugl mi pomoc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśka, a w ogóle pojawiło się na blogu? Bo ja chyba przegapiłam :( Trzeba napisać reklamację do Peppetti :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tristeza - moje zdjęcie usg było jako drugie, pierwsze dołączyła Shiva, a potem ja.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Miśka - reklamacja uwzględniona i bąbelek znów na blogu. Nie wiem jak to się stało, że fotka zniknęła. Nie usuwałam jej. Widzę, że udało Ci się zautoryzować zaproszenie. Teraz liczę na Twoją pomoc w tworzeniu bloga :) :) Aha, przepraszam, że dopiero dziś, przeoczyłam informację o Twoich urodzinach. Bardzo, bardzo przepraszam... trochę spóźnione ale bardzo szczere życzenia i kwiatek .. dla Ciebie na blogu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wszystko gra :) tylko o co chodzi z tą autoryzacją zaproszenia? Czy coś mnie ominęło???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pepetti - nawet nie widziałam, że autoryzacja ukończona pomyślnie - dodałam swoje zdjęcie (niezbyt wyraźne - ale wszystkie mam na aparacie,który pożyczyłam siostrze) po świętach obiecuję Ci pomóc w tworzeniu :) i dziękuję baaardzo za życzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny, przeglądnełam sobie tak troszke do tyłu na forum jak to było, kiedy sie poznałyśmy. Pamiętam, ze jak ja was znalazłam to czułam sie taka zagubiona i chyba nie do końca zdawałam sobie sprawe z powagi sytuacji. ehh... te święta chyba wpływają że jestem sentymentalna. ja 3d miałam robione tydzień temu i nie za dużo było widac, ale i tak mi to wystarczyło. a tak w ogóle, to dzieki blogowi fajnie jest widziec z kim sie rozmawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×