Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eoska

Dieta amerykanska-minus piec kilo w dwa tygodnie

Polecane posty

Gość Joanna 26
No ja własnie zaczynam drugi dzień...... głowa mnie nie boli, tzn. troszeczkę, ale u mnie tak zawsze... wczoraj do 16 miałam wrażenie, że w sumie ten jadłospis to potwornie wielka ilość żarcia! ale po 16 musiałam zmienić zdanie... jeszcze jak moja siostra poszła z przyjaciółmi na obiad do restauracji, to myślałam, że ją uduszę :P a czy ktoś wie, jak jest z tym winem? musi być koniecznie jedna lampka? bo ja jakoś mam problemy z poprzestaniem na jednej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pakito
czesc ja dzisiaj zaczynam ta diete i wiesz uwazam ze 1 lampka -bo jest dobra na trawienie a wieksza ilosc moze juz byc przyczyna pustych kalorii -gdzies o tym cztalam :) ide zjesc serek i kawe wypic:) robisz jakies cwiczenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna 26
cześć pakito, dziękuję za odpowiedź! no to lepiej powstrzymam swój alkoholizm :P powolutku zbliża się dwunasta, więc przygotowałam sobie jajeczko na twardo i pomidora ... tego paskudnego pomidorka posypałam obficie bazylią i oregano, żeby to jakoś przełknąć :-) ćwiczę 3 razy w tygodniu na siłowni, ale to od kilku miesięcy, niczego dodatkowego, związanego specjalnie z rozpoczętą dietą nie stosuję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pakito
a ja musze dodac brzuszki i jakies cwiczenia na nogi:) POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna 26
dziękuję, wzajemnie! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta dieta jest dobra na poczatek zeby zmienic przyzwyczajenia i przestawic sie na male porcje o stalych porach ale bez sensu na dluzsza mete ... zastanawiam sie skad macie zamiar wziasc energie na cwiczenia przy tak nisko kalorycznej diecie..... powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pakito
WLASNIE JA JA BIORE NA POCZATEK A POTEM BEDE NA SB:) JAKOS SIE WYSILE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie ile kalorii dostarcza ta dieta?? 420!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna 26
Olli - no wiadomo, że na początek :-) dziękujemy! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna 26
głodna jestem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna 26
mniam, mniam, pyszny serek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna 26
ale się rozpisałyście! :D może zmienimy nazwę tego topiku na "pamiętnik Joanny 26"? :P trzymam się dzielnie, choć dziś rano było mi strasznie słabo :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga261111
Muszę wam się przyznać , że wczoraj w czwarty dzień diety wszystko spieprzyłam. Miałam gości i doszły dwa kieliszki winka i dwa malibu oraz odrobina sałatki. A dzisiaj mam po prostu kaca i mam taki cholerny organizm, że na drugi dzień mam wilczy apetyt. Przez swoją głupotę zmarnowałam prawie 4 dni głodówki. A jak u ciebie Joanno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna 26
ja się trzymam, nie zjadłam nic ponad to, co jest w jadłospisie, tylko kiepsko się czuję, słabo mi no i kładę się spać około 22, kiedy dopada mnie największy apetyt :P jedyny mój błąd - wypijam trochę więcej, niż jeden kieliszek wina wieczorami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana17
Hej dziewczyny;D ja zaczynam od jutra... Mam natomiast pytanie co do tego czy moge pić duż herbaty i wody w tym czasie?? i czy te jajka muszą być koniecznie na twardo... i czy rezultaty są widoczne... prosze o odpowiedź... Powodzenia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny, dawno mnie tu nie było ;) ja na tej diecie wytrzymałam 3 dni, no i 2 kg ubyło, ale w czwartym dniu się rozchorowałam i wszystko legło w gruzach, od wczoraj jestem na diecie ok 1000 kcal i przynajmniej nie jestem taka głodna ;)) piję czerwoną herbatkę 4 razy dziennie, na wadze stanę dopiero w poniedziałek to się okaże czy są jakieś efekty ;) gorąco pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja od wczoraj na tej dietce jestem i nie wiem jak dlugo pociagne:P fajnie,ze sie je co 2 h hehe:) ale winko o 20 sobie odpuszczam a zamiast pomidora jem Wase:) daje rade:D pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana17
Ale czy ten ubytek na wadze jest widoczny?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dietetyczka_
czy zamiat jajka moze zjeść coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dietetyczka_
jakie to ma byc wino?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olexis
Hej wszystkim.ja tydzien temu w poniedziałek(jest czwartek) a więc10 dni temu zaczełam dietke... no właściwie to mało jadłam szukałam diet na dieta.pl i odejmowalam od posilków pojedyncze potrawy i mialam mniej kalorii w posiłkach:)... 10 DNI TEMU WAŻYŁAM 68KG. A TERAZ WAŻE 65... NO ALE WE WTOREK TO PRZECHOLOWAŁAM... ZJADŁAM NA ŚNIADANIE JAJECZNICE PÓŹNIEJ NA OBIADEK 4 NALESNIKI KANAPKE Z SEREM ŻÓL.ISZYZNKĄ I OGÓRKIEM... A WIECZOREM SPAŁAM U KUZYNKI I ZJADLAM 4 KOSTKI CZEKOLADKI I CHYBA Z 20 CUKIERKÓW.....WIEC WZIEŁAM SIE NA NOWO NIE PAMIETAM KIEDY WAŻYTŁAM 64 WIEC JAK WEJDE NA WAGE I ZOBACZE 64 TO CHYBA OSZALEJE ZE SZCZĘŚCIA ... BUZIACZKI PAPS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olexis
a czy zamiast winka można wypić coś innego???/ ;/ nie lubie wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga261111
Wypij sobie 2 szkl. soku pomidorowego lub porzeczkowego, ale bez cukru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe123
Wszyscy wymiekli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inezka34
;) No własnie dziewczyny,co jest z ta dietą nie tak,że topik zamiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robiłam tą dietkę, 3 dnia przerwałam, gadałam na nią ze niedobra i w ogóle ale tak naprawdę to schudłam dzięki niej wtedy ze 2 kg...ale głodna byłam strasznie...teraz chyba znów ją zrobię...chociaż na płacz mi się zbiera jak pomyśłę o kolejnej diecie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eoska jednak wróciłam, widzisz:)byłam tu na str 6 i 7 chyba:) trzymajcie za mnie kciuki,zaczynam niedługo.... musze zrzucic ok 8 kg, slub w czerwcu mam...wychodze za mąż!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0001
dziewczyny!! bardzo proszę o informację, gdzie mogę dowiedzieć się jaki jest jadłospis na tej diecie? bardzo prosze o odpowiedz , mam 161 cm i 62 kg!!!! proszę.... help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xeloda
Znalazłam ten temat wlasnie dziś...a widzę że dawno już stosowałyście tę dietę... zapewne wiecie że dziś znacznie więcej o niej wiadomo. jestem po niej pierwszy dzień. schudłam 4,5 kg. BARDZO WAżNE JEST PRZESTRZEGANIE JEJ. nie dla samego schudnięcia ale dla zdrowia. I NIE WOLNO JEJ POWTARZAć PRZEZ CONAJMNIEJ Pół ROKU!!!!!!!!!!!!! PIć DUżO WODY, DUżO DUżO, JA POCHłANIAłAM 3 LITRY DZIENNIE, MUSIAłAM JAKOś GłóD ZAGłUSZYć ;) I SIUSIAłAM DUżO. ALE ONA NIE ODWADNIA TA DIETA! NA BUM CYK CYK jesli jeszcze jestescie na forum to napiszcie czy bylo jo-jo ( czy zaczelyscie sie po niej obżerać :P ) pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×