Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eoska

Dieta amerykanska-minus piec kilo w dwa tygodnie

Polecane posty

Gość ania jak bania
tak mnie zmotywowalyscie ze zaczynam od dzisiaj- jestem dopiero po kawie!!! i marze chociazby o -3kg!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maje..czka
ania jak bania-witaj ,a cóż to za ksywka,jesteś bardzo brutalna wobec siebie hehehe to ile ty ważysz,że tak myślisz o sobie. myśle,że przez te 5 dni uda ci się zrzucić te 3 kilo. pozdrawiam papa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam panie :) drugi dzień przeżyłam bez większych problemów, najgorsze było kiedy rodzinka wcinała marcepan (który uwielbiam) ale zwalczyłam pokusę, więc udało się bez dodatkowych przekąsek, teraz będzie winko, piszcie jak się czujecie ;)) Pozdrawiam nadina co tam u Ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość novawtemacie
hmm.. witam Panie.. :) a co z efektem jojo w tej diecie ?! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tojatezsprobuje
a to wino to koniecznie? moze bez tych dodatkowych kalorii z niego szybciej schudne???? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olli
Hi wszystkim !! to moja ostatnia szansa przylaczam sie do was! mam nadzieje ze pomozecie bo kocham jesc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olli
....chyba nie usne z wrazenia .. juz sie boje jak to bedzie bo moja silna wola wcale nie jest tak silna jak apetyt na pyszne jedzonko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez potrzebuje zrzucic kilka kg, ale nie wiem czy dam rade jesc przez 5 dni to samo:/ Nie wiem tez czy uda mi sie przestrzegac scisle godzin i produktow, ktore sie wtedy je, bo troche glupio jest wyciagnac jajko na twardo w trakcie przerwy w szkole:] Boje sie tez efektu jojo, bo uwielbiam slodycze i wiem, ze na dluzsza mete bez nich nie wytrzymam. Tak wiec mam ochote, ale boje sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olli
Dziendobry wlasnie popijam kawke i zastanawiam sie co bedzie dalej..czy to wogole ma sens tak w srodku tygodnia??..tyle razy juz zaczynalam ...moze teraz z wami dam rade.. . ..miłego dnia wszystkim amerykankom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunia.
a co to za roznica -srodek tygodnia czy nie -pomyskl ze juz teaz zacznieszcos robic ze soba ja tez dzisiaj zaczelam nie ta diete-ale rownie ciezka i restrekcyjna:) w planach mam tez ta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baska 69
Majeczka to teraz stosujesz diete plaz poludniowych?a nie orientujesz sie czy na niej mozna pic kawe z cukrem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olli
o rany milunia jaka ty milutka jestes...... lepiej juz cos przegryz bo zlosc pieknosci szkodzi..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maje..czka
hej dziewczynki!!! jak tu gwarno,aż miło.wiosna już za chwile więc miłe panie ostatni dzwonek na gubienie wałeczków. u mnie dietka ok.staram się również codziennie ćwiczyć. baska 69-tak jestem na sb,są czasem małe wpadki najczęściej w wekendy,ale ogólnie zasad raczej przestrzegam.mam dla Ciebie smutną wiadomość .na tej diecie cukier jest zabroniony.proponuje zastąpić go słodzikiem. trzymam kciuki za nas wszystkie.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunia.
olli- moze sie myle ale twoja wypowiedz do mnie zabrzmiala ironicznie -czemu ja nic zlego Ci nie powiedzialalm a jedynie chcialam zmotywowac -bo sama tez wiele razy tak sobie mowilam ze teraznie bo to....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna 26
Witajcie! Pozwolicie, że się dołączę? :-) Właśnie wróciłam ze sklepu, nabyłam winko, serek oraz jabłuszka :-) Planuję rozpocząć od jutra :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga261111
Witaj Joanna 26. Bardzo się cieszę , że nie będę przez to przechodzić sama. Ja już jadę z tą dietą 4 raz i pewnie jeszcze tyle będę musiała pociągnąć, żeby nie wyglądać jak słonica. Co się dzieje z innymi amerykankami, a gdzie nasza założycielka topicu? Czy już wszystkie pochudłyście i stoicie tylko przed lustrami? Błagam nie zostawiajcie nas same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny,ja juz po dietce,jakos wytrzymalam,chudlam 2 kilo,ale troszke zdrowia mnie ta dieta kosztowala..ciagle bole glowy i slabe samopoczucie...a jak VIKI u Ciebie?pozdrawiam Was wszystkie,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna 26
Cześć kinga261111 ! :-) Ja się właśnie nażeram na zapas ;-), oszczędzę opisu, czym, bo narobię Wam wszystkim apetytu :P No i popijam piwko :-) Jestem zdecydowana trochę pocierpieć, moim największym problemem jest paskudny, odstający brzuch, jak u ciężarnej :-( Ważę trochę za dużo, ale nie przeszkadza mi to, bo wszystko jest jędrne i takie, jak trzeba ;-) tylko ten obleśny bebech!!!!!!! Odżywiam się w zasadzie normalnie, nie jem dużo, nie spożywam też słodyczy, bo mi się przejadły parę lat temu :P Moimi największymi grzechami są: - ser żółty - dodaję go praktycznie do wszystkiego - piwo - jedna, dwie puszki po męczącym dniu..... czyli prawie codziennie :P - cola !!! - wypijam około 2 litrów dziennie :-( Ciekawa jestem, czy wytrzymam bez tych przyjemności :-) Postaram się codziennie napisać, co u mnie. Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipiko
hej ja jutro zaczynam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna 26
Witaj w klubie :-) Na razie nie jest źle. Wypiłam rano gorzką herbatę, a przed chwilą spożyłam trójkącik serka topionego... czy wspominałam już, że NIENAWIDZĘ sera topionego??? :P Teraz czekam na godzinę 12 :-) U mnie trochę się poprzesuwają te godziny, bo nie mogę jeść na lekcjach :-( tak więc 10 będzie 10.35, 12 będzie o 12.35 itd :-) Pozdrawiam serdecznie i piszcie, jak Wam idzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipiko
ja wlasnie zajadlm jajko :) chce wytrzymac i zobaczyc ile schudne na tej diecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziękuję za tą dietkę:( jedyny efekt jaki miałam to tydzień opóźnienie okresu... nie lepiej przejść się na basen albo na aerobik i jeść normalnie, odstawiając słodycze? teraz schudniecie a za miesiąc jest szansa, albo za jakiś czas że wrócicie do starej wagi i starych przyzwyczajeń. uważam, że jeśli chce się schudnąć to należy się ruszać, a nie leżeć i nic nie jeść... zresztą szybka utrata masy ciała to głównie woda, a nie tłuszcz....tłuszcz należy spalić. o wiele zdrowiej ruszyć tłek i coś dla sibie zrobić niż przeprowadzać bezsensowną dietę! polecę wam dobrą dietę, wcale nie restrykcyjną: oto link: http://ww1.dieta.pl/DietOfWeek.asp?id=459 pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna 26
lalalalalalalalala - ja się ruszam :-( chodzę 3 razy w tygodniu do siłowni, 2 razy w tygodniu na basen... a, za przeproszeniem, gówno mi to daje :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga261111
A ja jeżdżę na nartach w zimie, a gdy jest ciepło to jestem całe popołudnia w ruchu. Wcale się nie obżeram. Podobnie jak Joanna 26 lubię kanapki z żółtym serem i kocham piwko. Uważam, że zeby spalić tłuszczyk to nie trzeba koniecznie katować się na siłowni, ale można spalić go dietą. A jeszcze jedno lalalalala, ta dieta nie nadaje się do stosowania na okrągło. Jest wyraźnie napisane w niej ,że stosuje się ją przez 5 dni, a potem 2 dni normalnego jedzenia. Niedobory witamin powstałe w tak krótkim czasie można uzupełnić preparatami witaminowymi. Tylko uważam, że jak ktoś nie ma silnej woli, to w każdej diecie dopatrzy się czegoś złego i tak spokojnie będzie sobie obrastał w tłuszczyk. powodzenia. U mnie to już 2 dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna 26
Wróciłam własnie do domku i wcinam biały serek i pomidorka... właśnie!!! czy zamiast twarogu może być serek homogenizowany 150 g ??? O dziwo, jajko bez soli nawet mi smakowało :-) za to pomidor ... bleee..... i teraz jeszcze drugiego trzeba zeżreć :-( W zasadzie do tej pory nie odczułam głodu...tylko że ja na ogół tak do 15, 16 nie jadłam zbyt wiele... ten serek topiony, pomidor, jajko i jabłko to było dla mnie stanowczo za wiele! ale kiepsko widzę wieczór.. :-( wieczorkiem zawsze robiłam sobie późny obiadek, do tego piwo, jakieś orzeszki...... a teraz od 16 nic ????? :-( masakra... Co do siłowni, ćwiczę regularnie od kilku miesięcy i widzę efekty, jeśli chodzi o nogi i ręce... ale tego obleśnego brzuszyska nie mogę się pozbyć :-( może to właśnie woda się odkłada? albo jakieś toksyny? cholera wie...... taka samo budzę się zawsze z potwornie podpuchniętymi oczkami :-( nawet kiedy jestem wyspana.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna 26
grrrrrrrrr...... głodna to może nie jestem..... ale to łakomstwo!!! przed chwilą leciała w telewizji reklama pitnej czekolady, pokazywali taką pełną filiżankę, z bitą śmietaną :-) dostałam ślinotoku i prawie rzuciłam się na telewizor :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna 26
ech..... tak tu sobie monologuję :-( nalewam sobie właśnie winka, trochę wcześniej, bo może dziś uda mi się nareszcie położyć o normalnej porze :-) czemu nic nie piszecie????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna 26
winko wypite :-) nawet nieco więcej niż 1 lampka :P w ciągu dnia wypiłam też litr wody......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna 26
nikogo nie ma :-( no to monologuję sobie dalej :P miałam dziś duże problemy z pobudką na czas, w związku z czym wstałam o 10, wypiłam herbatę i zjadłam serek topiony o tej samej porze :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emanuela85
do Baski 69- na diecie south beach mozna pic kawe z mlekiem 0 procent albo ze slodzikiem bo cukier na poczatku sie wyklucza dziewczyny ja kiedys stosowalam te diete ale dalam rade tylko 2 dni bo glowa mnie bolala i ciagle myslalam o jedzeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×