Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszkka79

Zrzuce 13 kilo.....

Polecane posty

hej chanel:D ja staram sie w sumie wazyc co tydzien ale czasem nie wytrzymuje i wskakuje na wage wczesniej:) Zapomnialam zapytac-co robimy z ta tabelka?lecimy jutro czy dopiero za tydzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chanel ja waże sie raz w tygodniu-strasznie mozolnie mi to odchudzanie idzie i nie chce sie stresowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki! kiedy sie wazymy, są jakieś zmiany? bo ja niestety jestem niezorientowana, ale to sie na szczescie niedlugo zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ad w czerni wygladasz super:-) a zmiany takie że wpisy do tabeli bedą w piatek a nie jak dotychczas w poniedziełek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heyyyyyyyyyyyyyyyy!! Jest tu ktoś!? :P hehe :P Ale jestem happy :P Właśnie przeżywam naszą kobiecą chorobę i pierwszy raz w życiu chyba tak się z tego ciesze :P Kurcze.... Wyciągnęłam starą wage dzisiaj... Pokazała 52,5 :p hehe! Tylko szkoda że jest zepsuta... :( Ale weszłam na dobrą (teraz wieczorkiem) i pokazało 56 :P mam nadzieje, że do rana to się zmieni :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo! Mela, zauważyłaś!? A dziekuje dziekuje!! ;) Jesli chodzi o wage to nie wiedzialam, ale w przyszly piatek to juz sie poprawie. Moze to i dobrze ze sie nie wazylam, mam czas zeby troche doprowadzic sie do pionu! Z tego co pobieznie czasem zobacze, to ladnie Wam idzie. Brawo dziewczyny! Olaaa? Kiedy Cie sie koncza ferie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olaaa, dla ciebie mniejsza waga to cel sam w sobie. Cos mi to przypomina.... od jakiegos czasu to zauwazam, bo widze niesamowite podobieństwo do mnie sprzed roku czy dwoch! DYSTANSU OLAAA! DYSTANSU! Co ma Ci się w ciałku zmienic przez kilak godz. Oluś!!! nic się nie zmieni. Rzeczywiście takie zaangazowanie i brnięcie do celu jest wazne ale zdrowy rozsądek tez. Od tego rzeczywiście można sie uzależnic i nabrac klapek. Taka cienka jest granica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ad masz rację...:) Rozsądek przede wszystkim :P Ale razem z moją wagą zmniejsza się ilość tłuszczyku... po trochu wszędzie... :p widać już i to też mnie cieszy :) No a do rana... Hmm... Rano zawsze mam kilogrammm mniej :p Tzn. mam nadzieje, że zawsze :P Wiecie co... Zgubiłam dzisiaj pierścionek bo... :p :p :p Palce mi schudły :p hehe! Już jakiś czas był lużny ale... Nie spadał :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olaaa przyznam szczerze że martwiłam się brakiem okresu u ciebie-wiec ciesze sie z toba:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mela26+ - Dzieki za kawke, wlasnie popijam z mleczkiem, rozpuszczalna...;) Ja dzisiaj sie wazylam i nadal 60 kg! Tak jakbym nic nie schudla przez ten tydzien mimo, ze malo jadlam... ech... mze za szybko spuscilam wczesniejsze 4 kg... A na sniadanko pochlonelam platki pszenne z rodzynkami i bananem, do tego 2 gruszki... Dzisiaj mam intensywny dzien wiec sadze, ze przy zalatwianu spraw troszke spale kalorii:) Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tipsy
Mela dzieki za kawke.... Karimatka ja tez nie schudłam... a nawet 0.5 kg przybylo.... ostatnio wazylam 59.6 a teraz 60.5 w morde.... ale moze to dlatego ze w kibelku dawno nie byłam... Dzisiaj ide do robotki ( jakas 18-stka jest .....fee...) ale w niedziele mam wolne. i w koncu pojade na snowboard :-) Od dzisiaj cwicze jeszcze to http://www.modeling.pl/?sub=artykuly&fil=read&poz=11&art=48&dz=11&page=1 no i 6 weidera dalej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mela dzieki za kawke:)Potrzebowalam bo dzis rano obudzilam sie nieprzytomna..:Pno ale juz jest lepiej:) Okey,a wiec dzisiaj poznym wieczorem tabeleczka:)Wiec piszcie dziewczynki czy sa jakies zmiany:D jA dzis rano sie wazylam i przybylo mi 0,2kg:( Nic nie szkodzi bo po 4 dniach ciezko aby cos sie zmienilo wiec sie nie martwie,a to ze przylylo to pewnie poranna kawka wiec nie bede nic zmieniac bo do przyszlego tygodnia wszystko sie wyrowna:) ad_-rzeczywiscie niezle ci w czerni:D OLAAA-MOJE GRATULACJE:)strasznie sie ciesze ze w koncu ci wrocil okres:)To znaczy ze jest ok,i twoj organizm dochodzi do siebie,jestem pod wrazeniem bo utrzymalas wage a i tak wrocil:) super. Karimatka-ja tez zaczynam miec przestoj.....ale niestety tak bywa..Ruszy ta waga predzej czy pozniej wiec sie nie martw,najwazniejsze to teraz przeczekac ta pauze a zacznie spadac:) Tequilka-wiesz,wyczytalam ostatnio ze na szybsze pojscie do kibelka pomaga rowniez lyzeczka oliwy...ble.....ale moze spruboj skoro nic innego nie dziala.Podobno mozna ja przyprawic ziolami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobietki :) Dzia Myszko :) Nie martwcie się... Przecież to były tylko 4 dni... :) Kurcze... Ale mam nogi spuchnięte.... Bleee... A dzisiaj siłownia... :P Kurcze... Ad i Mela się odezwały... :) A Feen?? Kicia nie ucz się tyle!! :D Moja waga.... 55.4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dzisiaj się wazyłam i jest 66,7 kg. Na śniadanie zjem jogurt z zniarnami. Musze kupić też suszone sliwki,w razie jak poczuję głód. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka mi wpisz w tabelce tyle ile bylo... ... 6 weidera zrobiłam, teraz przerwa na papieroska i biore sie za drugie cwiczenia.... za 2 godzinke ide do pracy......... ehhhh....... musze do sklepu jeszcze isc, zebym nie zjadła jakies frytek w barze i innych bomb :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super chanel:)tak trzymaj:) A co sie dzieje z anielcia ,feen i goge?Czyzbyscie nie mialy sily pisac z glodu dziewczyny?Odezwijcie sie od czasu do czasu....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tequilka-nie ma sprawy:)Tez mysle ze bez sensu notowac jak waga delikatnie skoczy do gory ,przeciez i tak sie wyrowna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholercia ja dzisiaj jeszcze nic nie jadłam, a za chwilke do pracy,,,, musze cos spapusiac.... ale co jak nic nie mam.... chlip chlip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadł ktos z was chleb sliwkowy ?? t rakcie diety mozna go jesc??,,, 1kromeczke , dwie dziennie ? Ja bez chleba jakos nie potrafie funkcjonowac... Moge zjesc jogurt naturalny itp, i dalej glodna jestem, ale jak juz zjem kromeczke chleba to od razu mi lepiej,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teqilka - mam ten sam problem codziennie :p Nie jadam nic z tego co kupuje mama... A jak sama ide po zakupy to zawsze kupuję coś tak na dzisiaj tylko, żeby nie kusiła duża ilość jedzonka :p Dobry sposób... Bo wszystko co kupiłam wczoraj zjadłam, a dzisiaj, żeby coś zjeśc muszę ruszyć tyłek i pędzić do sklepu :p a nie chce mi się :p Kurcze... Chyba jakąś surówkę z pekińskiej sobie zrobię :p Hmm... Prawie 10 kg... Prawie robi wielką różnice!! :P Ale do poniedziałku to jeszcze kupa czasu :P heh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jadlam... a dobry!? Teqilka - poczęstuj :P :) A mi chleba wcale nie brakuje... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALEZ OCZWIŚCIE!!! CHLEB SLIWKJOWY JEST IDEALNY DLA OSOB KTORE SIE ODCHUDZAJA, masa blonnika, duzo ziarek, jak znalazł dla osob na dietce (a pewnie masz ten schulstadta na mysli-jest przeeeepyszny) polecam wszyskim http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3389533 -margolec coś o tym wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten chleb jest z takiej piekarni z naszej wiochy... ciezki jak cholera i same sliwki w nim sa.... chyba sie skusze na niego.... ale dopiero w czwartek bo wtedy je tylko pieka,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tequilka22 ten chleb na pewno jest zdrowy i nie zaszkodzi, a śliwki dają uczucie sytości. Ja dzisiaj kupiłam sobie suszone śliwki. Jem kilka sztuk dziennie.Piję też soki z sokowirówki. Teraz lecę na rowerek. Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz czas na spowiedz i zmykam dalej do roboty -2 kromki chleba z ziarnami z szynka -gołanek mały bez sosu itp -danio z musli -knopersa chyba nie jest tak zle...alei tak waga stoi.. buuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×