Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ochotka

***** Ślub lato/jesień 2007 *****

Polecane posty

Hej! Dzieki laseczki ze się o mnie troszczycie i pocieszacie, duża buźka dla was! Witam też nową koleżankę, chętnie we wszystkim pomożemy jak bedziemy umiały (mówię za wszystkie bo chyba żadna nie odmówi pomocy :) ) Ja zaproszenia kupuję na allegro, wcześniej wklejałam chyba link. Kupiłam jedno na próbę i wszystkim się podobało więc sie na nie zdecyduje. 1,30zł/szt to fajna cena, a ja nie zamierzam wydawać za duzo na coś co jest praktycznie tylko informacją, ale lipy też nie odstawię. Co do zieleni o której tu dzis mówiono to ładnie sie komponuje do sukienki, ja chcę dużo zielonego w bukiecie. Co do fryzurki to też mam parę propozycji zapisanych i mogę wysłać. Chętne proszę o napisanie na maila olusia0@buziaczek.pl i proszę Agucha podeślij mi też swoje. A Tasiu obie fryzurki z linków sa super! Ta pierwsza nawet bardziej mi się podoba ale też mam za krótkie włosy. Ja będę prosiła fryzjerkę żeby próbowała mnie uczesać cos w stylu \"agatki\". Zobaczymy co wyjdzie na próbnej fryzurze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie zmykam moje panie ale zajżę tu wieczorem. Mój ukochany w łaski przychodzi :) Interesy muszę za niego załatwiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze jaki ruch:-) 🖐️ co do fryzurek to chyba kazda z nas jesli ma dlugie wlosy to marzy o tym zeby je troche wyeksponowac, ja tez tak chcialam, chcialam zeby byly rozpuszczone i pokrecoen jakos finezyjnie podpiete...ale ostatnio jak wybieralam kamerzyste to obejrzalam sporo kaset z wesel i widzialam jak wygladaja rozpuszczone wlosy panny mlodej juz w godzine po slubie...niekiedy po prostu masakra, niestety, ale trzebaby sie w ogole nie ruszac, nie pocic i nie dotykac sie z nikim zeby taka fryzura zachowala jakas swiezosc i odpowiedni wyglad. To co mi poleca wiekszosc mezatek to przede wszystkim zeby odlonic sobie szyje z tylu, bo tam pocimy sie najbardziej jeli sa rozpuszczone wlosy, moze je wtedy rozpuscici troche wyzej, ale szyje miec odslonieta, http://forum.we-dwoje.pl/topics10/fryzura-slubna-vt35,45.htm trzeba troche przesunac na dol... ja bede probowac cos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sierpniowa ta pierwsza fryzurka co wysłałas linka to bedzie moja:) tzn jeszcze nie wiem na 100% zobaczymy jak bede wygladała po próbej .. :) ale bardzo mi sie ta podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sierpniowa powiem CI że ta ostatnia strona z fryzurami jest po prostu świetna ja czegoś takiego właśnie szukalam:) dziękuje bardzo ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje Agucha właśnie obejrzałam:) fajne. Mam trudny wybór ale coś na pewno wybiorę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane panienki (jeszcze) ostatnio nie pisalam ale nadrobilam juz zaległości i pisze:) Zaraz przejze te stronki z fryzurami i napewno cos wybiore,bo wlasnie teraz mysle nad wpięciem jakoś włosków. Suknię już mam (nie pamietam czy pisalam),myślę nad zaproszeniami,Fas-olka jak byś mogła mi podać adres stronki z której zamawiasz zaproszenia byłabym wdzięczna.A tak wogóle to bardzo dobrze cie Fas-olko rozumiem,moj M tez ciagle w trasie,przez tel super extra,a jak wraca to sie kłocimy,ale jakos staramy sie nad tym panowac,no i chce zeby po slubie zmienil prace,by byl na stale w domu...planujemy po slubie dzieciatko,a nie wyobrazam tego sobie bez tatusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Aż oniemiałam od ilości postów..... Jestem baaaaaardzo zaskoczona. TAK TRZYMAĆ. Brakuje nam trochę Ochotki, ale cierpliwie czekamy. Fryzurki są fantastyczne. Ja zapuszczam już moje sianko od 3 lat i w efekcie ma włoski do połowy łopatek - myślę, że z taką długością można juz coś zrobić. A propos fryzur jesteście blondynkami, sztynkami, czy może brunetkami? Fryzurka powinna też być dobrana do koloru włosków (tak gdzieś słyszałam). Jutro po pracy jadę do domku i jestem niesamowicie pobudzona. Wy też tak przeżywałyście przymiarki? zamierzam wrócić w sobotę wieczorem bo w niedzielę mamy kolejną lekcję tańca i nauki przedmałżeńskie. A tak na marginesie przyda się trochę rozłąki mi i mojemu kochanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Doroti i Alice 🖐️ Alice, ja jestem blondyka i mam cieniutkie dlugie wloski za lopatke juz sporo, takze burzy lokow to z nich nie zrobie , ale jak zwiaze w koka to tez nie bedzie to wygladalo efektownie, dlatego musze zrobic cos pomiedzy... Oczywiscie ze przed przymiarkami jest takie mile napiecie:-) Korzystaj ile wlezie, i mierz suknie mierz! 🌼 Doroti, ty i fas-olka pewnie najlepiej sie rozumiecie, bo ja na przyklad nie wyobrazam sobie takiej sytuacji w malzenstwie na dluzsza mete, ale wiem ze zycie zmusza tez do takich trudnych decyzji i do wyboru takiego stylu zycia, troche na odleglosc... Takze bądzcie dzielne!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj pizza na miescie ze znajomymi, takze zbieram sie, zgarne po drodze pana doktora i napelnie burczacy juz brzuszek:-) zycze wam milego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sierpniowa - smacznej kolacji życzę Tobie, Twojemu doktorowi i znajomym :). Do poczytania w niedzielę. Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że mnie brakuje :-) Jestem wykończona na maksa moją pracą inż. Za niedługo jak się to wszystko skończy to będę spowrotem regularnie tu zaglądać. Chociaz nie piszę niec, to czytam, żeby być na bierząco.Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ! ale dzis pieknie na dworze :) az chce sie wyjsc na specerek.Faso-lka ładne te Twoje zaproszenia i nie drogie.My wybralismy troszke drogie z nadrukiem (ale sa sliczne) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co myslicie o kupnie bucików przez necik?? widze ze duzo dziewczyn tak robi a podobaja mi sie takie jedne ale kurcze to troszke ryzykowne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry, u nas tez piekne slonko :-) Agucha tez sie zastanawialam nad kupnem bucikow przez net, ale najpierw poszukam \"w realu\" hehe i jak nic nie znajde to wtedy cos zamowie, chyba jest tez mozliwosc oddania takich butow? Buty ważna sprawa, jak dla mnie musza byc super wygodne, bo zamierzam przetanczyc cala noc!!! :-d Także co do wygladu mam mniejsze wymagania, okrągłe noski i obcas okolo 7 cm... A myslalas o tej stornie www.bialebuty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja własnie z tej stronki chciałam zamówic bardzo mi sie jedne podobaja i wygladaja na wygodne:) czytam juz regulamin i mozna oddac lub wymienic jakby cos nie pasowało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jeśli mozna oddac, to ryzyko nie jest takie duze:-) Tylko wiadomo, nie mozna tego robic na ostatnia chwile;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w ten faktycznie bardzo ładny dzień szkoda tylko ze ja nie mogę z neigo kożystać siedze w tym biurze i jest mi zimno ale nic to:) widze że temat butów się rozwinął ja myślałam o takich http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=171652573 nie wiem jeszcze czy konkretnie te ale myślałam żeby kupić z tej firmy. Możecie zobaczyć inne przedmty sprzedającego bo są inne wzory mnie sie podobają niektóre. Ale nie wiem dokładnie jeszcze się zastanowię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello babeczki! podnosze topik i uciekam robic nalesniki:-) Tasiu butki ładne przy czym mnie sie nie za bardzo podobaja z czubami, ale wiem, że ty lubisz wiec na pewno beda ci pasowaly:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście sierpniowa bardzo oryginalny ten bukiecik, ja bym sie na taki nie zdecydowała, za odważny. Ja chę cos prostego, smukłego, żadne bombki nie wchodzą w grę, duzo zielonego - takie wystajace do dołu lub do góry długie pejsy trawiaste :) Kolor kwaitków - z przewaga pomarańczowego (sala jest z akcentami pomarańczowymi), być może kalle (chociaż mówią ze to pogrzebowe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×