Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość płaska jak deska

Moje strasznie MAŁE PIERSI Zobaczcie sami

Polecane posty

Gość ja mam mniejsze chyba
i nie rozpaczam. |Opisałam je tutaj: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3309053 I jakoś żyję:P Mam chłopaka, on lubi moje piersi, podobają mu się, ja się czuję kobieca, poza tym mam fajny tyłek:p Wiem, że mam małe cycki, zauważyłam to głównie dzięki właśnie takim postom na forum: ratunku, mam za małe cycki (a tam laska z C, a wszystcy jej mówią, żeby odkłądała na operację:o) Przestańcie zrzędzić:O Jakby twój chłopak chciała, to by sobie znalazł inną, z wielkim cycem. Mało to takich> Jest więcej osób z dużymi cyckami niż z małymi. Przynajmniej jesteśmy oryginalne:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ero
jajka ci obcieli czy jeszcze masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam mniejsze chyba
Aha, a u mnie w biuście jest 86cm a pod- 71:o Ale na B mi to nie wygląda. Moze to przez to, ze jestem umięśniona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ja mam mniejsze chyba ---> chyba mamy takie same tylko inne ujęcie całkiem :D ja od przodu a ty od dołu :) ej ale ja tyłek tez mam brzydki :( płaski taki jakiś :( nie to co J.LO na przyklad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz piękne piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, ZONK:p Wyglądam zupełnie inaczej. Ale ja na szczęście mam wystający i okrągły tyłek:p Ale szczupły. I okrągłe dość, jak na swoją wagę, biodra. Za to cycki są niewidoczne i latem mogę sobie spokojnie latac bez stanika:D Nikt i tak nie widzi:D Poza tym zawsze śpię na brzuchu a juz z takimi mi niewygodnie. Jakbym miała duże piersi, to bym w ogóle nie mogła spać. przeciez nie położysz się na takich buforach, bo to boli:o Chyba takie laski z dużym biustem nie mogą spać na brzuchu, najwyżej na boku. I nie moga też uprawiać miłego seksu, kiedy to leży się na brzuchu, a partner kłądzie się na naszej pupci i plecach, rączkę włada od przeodu, tam gdzie powinien ja włozyć, zeby zrobić nam dobrze, a penisa wkłada tam, gdzie należy:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
płaska chyba oszalałaś kobieto! Masz bardzo ładne i zgrabne piersi, sama chciałabym takie mieć, chociaż takie! A mam niestety mniejsze, jak dziewczyna, która tu swoje wkleiła :( Zazdroszczę Ci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhuuuh
``Jakbym miała duże piersi, to bym w ogóle nie mogła spać. przeciez nie położysz się na takich buforach, bo to boli`` a co tam jajka masz ?Tam nie ma nic do bolenia ..Gdybys miała jajka w tym miejscu to rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhjgytui
fajne są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhuuuh
w jajka to nawek pstryczek boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neo01
zostaw je w spokoju!!! TYLKO NATURALNE PIERSI SA GODNE UWAGI!!! a Ty masz NAPRAWDE LADNE i wcale nie takie male piersi i jak mawial poeta MALE JEST PIEKNE mnie sie naprawde bardzo poobaja!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak będę mogła to porobię zdjęcia z innego ujęcia i wam pokaże bo na tych faktycznie jakoś dziwnie wyszły a w rzeczywistości sa inne :) tylko że teraz nie mam jak bo brat siedzi w pokoju i nie miałabym jak ich zrzucić z aparatu :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piersi widzielismy
prosimy o tyłek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piersi widzielismy
ewentualnie prosimy o zdjęcie lewego jądra nad prawym pośladkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I pomyśl tylko jakbyś miała takie D lub większe C-brodawki na pół piersi a do tego cały biust obwisły i nieestetyczny!! A takie słodziutkie i figlarne jak Twoje zawsze będą super jędrne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorkiiii
Wcale nie jestes plaska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O BOZEEEE
to sa male piersi?????? to co ja mam? :O chyba nic :( mam 2,3 razy mniejsze od ciebie praktycznie jestem jak facet ale mam ladna twarz i ogolnie figure i na powodzenie nigdy nie narzekalam. co nie zmienia faktu ze zle sie czuje np na plazy i w ogole w kontaktach z facetami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobito nawet na f=23 chwalą
Twoje cycki, a to już naprawdę rzadkość... jesteś chyba jedyną osobą, której się nie podobają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rany boskie dziewczyno
dla mnie bomba !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej tam do licha
Dziewczyno masz ładny, normalny, przeciętnej wielkości biust- czego ty się wstydzisz, masz wydumane kompleksy! Boże ludzie wy to nie macie większych w życiu zmartwień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej tam do licha
aha jak przeczytałam temat topiku- to pomyślałam że nic prawie nie masz! Zobaczyłam foty - a ty masz ładne piersi, więc jeśli chciałaś się podbudować psychicznie to chyba ci się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×