Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość płaska jak deska

Moje strasznie MAŁE PIERSI Zobaczcie sami

Polecane posty

Gość Pedro___17
płaska daj jeszcze jakieś fotki. kiedyś dałaś fotkę całej swojej sylwetki w jeansach i było też nie na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze wyglądają, nie stresuj się, nic im nie brakuje. Jeśli sobiie powiększysz to będziesz wyglądała sztucznie. Niektórzy nie lubią sztucznych piersi np. ja. To nie jest za zdrowe, komplikacje i tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ztego ujęcia widać, że sa małe może nie mikroskopy tak jak napisałąm w I poście ale małe i uważam że jak do mojej figury to są stanowczo za małe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedro___17
A najbardziej to podobają mi się twoje sutki. Pewnie masz jeszcze wiele swoich zdjęć. Lubisz robić sobie zdjęcia na nago? Tak pytam z czystej ciekawości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mana.mana
Płaska dzięki za fotki. I niczym się nie przejmuj. Zazdroszczą tylko te których nie stać na tak odważne pokazanie się ze swoim problemem tutaj na forum. Dzięki (nawet nie wiem jak ci na imię)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedro___17
płaska napisz coś. fajnie się z tobą rozmawia. widać że jesteś inteligentna a nie jakiś dzieciak który wchodzi tu dla jaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pedro nie robię sobie sama zdjęc nago tzn te akurat zrobiłam ale tak pozatym to nigdy tego nie robiłam ;) no ale skoro chciałam je tutaj zamieścic to zrobić musiałam bo przeciez Mamy nie poproszę :P :D :D Mana.mana ---> wiesz one mi chyba nie zazdroszcza bo i nie ma czego tylko chyba trochę racji mają bo jak tak sobie pomyślę to moze to na ekshibicjonizm zakrawac takie obnażanie się przed obcymi ludźmi choć z drugiej strony pokazałam tylko piersi, nie pokazałam twarzy wiec to taki anonimowy ekshibicjonizm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedro___17
DES no nie oceniaj tak źle płaskiej. Myślę że jej buzia też jest urocza. Czyż nie mam racji płaska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mana.mana
Ja i tak będę twierdził ze jestes odważna. A jakby tutaj zajrzał twój facet i zobaczył te fotki to na pewno by poznał. Myślałaś o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno buzię też masz ładną, ale żeby od razu pokazywać wszystkim??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mana.mana
wogóle fajna dziewczyna. szkoda że takich nie ma więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bądź złej myśli. Zdziwiłbyś się, jak dużo ich jest. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tu wbrew pozorom zaglądam, tylko nie mam czasu za bardzo na pisanie. Temat dotyczy niby płaskiej, ale odnoszę go po trosze do siebie, bo mam /miałam?/ kompleksy podobne do płaskiej. Zirytowal mnie post niejakiego lub niejakiej aksjomattta, ktory napisał /-a/, że płaska to z próżności obnaża się na forum i ze wciska kit, że ma kompleksy. Nawet jeśli już sie ich pozbyla to przeciez jednak miała jakieś kompleksy gdy zakładala ten topik, podobnie zresztą jak ja. Bardzo załuje, że nie mam jak zrobić zdjecia. Ubralabym samą bluzeczke bez niczego pod spodem i zrobiła fotkę z profilu. Wtedy by wszyscy zobaczyli, ze one nie są takie jak przeciętnych kobiet. Nieraz nocowalam u kolezanek, więc wtedy się je widzi bez bielizny i wszystkie zawsze mialy wiekszy biust od mojego. Jak znajdę linka to coś tu wkleję, ale moze wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DES przeciez nie wkleiłam twarzy i nie mam zamiaru tego robić więc nie wiem do czego pijesz :P Mana.mana wiesz nie wiem czy by poznał :D pozatym on na kafeterie na pewno nie wchodzi bo interesuje sie czyms zupelnie innym i nawet przez pomylkę by nie wszedł ale nawet jakby to nie sądze aby mial cos przeciwko ;) Wafelek czesc :) wchodź częściej skoro się utożsamiasz z tym tematem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dobra, praca nie zając. :P Pierwszy link: http://www.tribuneindia.com/2000/20001216/pic1.gif Takie bym mogla mieć i wtedy w lecie bez problemu chodzilabym bez stanika. A tu drugi: http://www.hollywood-celebrity-pictures.com/Celebrities/Kate-Hudson/Kate-Hudson-4.JPG Tak mniejwięcej wygladają moje. Sprobujcie sobie wyobrazić, ze ona stoi bokiem. ;) Teraz to chyba widać różnice miedzy normalnym a małym biustem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mana.mana
Wafelek cześć. Jak tam zdrowie. Fajnie jakbyś wkleiła jakąś fotkę. Szkoda tylko że pod przykryciem. To wtedy trudno ocenić. Ale lepsze coś niż nic. Płaska nie przejmuj się co ludzie gadają. A co do twojego faceta to nigdy nie mów że nie wszedł by przez przypadek. A może on właśnie włazi na takie strony. Facet prawdy ci nie powie. Za bardzo by się wstydził. Sama mówiłaś że ogląda się za większymi piersiami. Ale nie jestem pewny czy nie miałby nic przeciwko temu ze pokazujesz tutaj swoje piersi. Zawsze to jakaś ujma na honorze dla faceta że jego kobieta się obnaża przed innymi. Choć z driugiej strony nam (innym facetom) się to podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mana.mana
Płaska ma olbrzymie w porównaniu z driugą fotką. Ale to jednak fotka kogoś innego a nie twoja. Więc trudno ocenić coś jak się nie widziało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz xyz.xyz xyz
Fajne macie te cycuchy. Są cool. Mógłbym któreś possać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki123
hey dziewczyno masz fajne piersiątka. pokaż jeszcze trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniam.mniam
Obejrzałem te wszystkie twoje fotki i mniam mniam się zrobiło. Może masz jakiś adres e-mail. Chętnie bym z tobą porozmawiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno opal sie
masz obrzydliwie blade cialo. nie podoba mi sie ono. a cycki sa ok. nie jestes wcale plaska. cyc do przodu, sciagnij posladki, broda do gory, ramiona sciagnij, wciagnij brzuch i ruszaj!! nie warto sie przejmowac cyckami, zaciązysz to ci urosną. ciesz sie ze przynajmniej chuda jestes. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, że jestem blada ;) ale mam tak kijowa cerę, że nie da się jej opalić :D nawet jak się kremem z filtrem posmaruje to i tak zawsze mnie słonko spala na bordowo :D smaruję sie od czasu do czasu balsamem brązującym ale to raczej w lecie w zimie mi się nie chce :P yyy ja chuda ?? własnie się dowiedziałam na kafeterii , że mam powazną nadwagę :D :D jak napisałam, że mam 167 cm i ważę 55 kg to mi dziewczyny napisały że moja idealna waga to 50 kg i że teraz mam za duzo :P :P :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchaj ty sie nic nie przejmuj. ja mam miseczke d/e i problem z bluzkami i sukienkami bo nic sie na nich nie uklada tylko jak na reszte jest dobre to cycki splaszcza, a jak na cycki dobre to na reszcie wisi. dodam ze mam 175cm i waze 61kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
płaska--> wyobrażałam sobie sądząc po Twojej pupie /za przeproszeniem/, że jesteś malutka i bardzo szczuplutka, wręcz z niedowagą. A widzę,ze masz wzrost i wage podobną do mojej. Ja mam 2 cm mniej i 2 kg mniej,ale siedzonko mam krąglejsze. :P Myśle, że jesteśmy w sam raz. :) Mój facet zmienił zdanie.Hmm nie wiem co mam o tym mysleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn wiesz to chyba zależy od budowy mi się wydaje bo ja generalnie jestem chuda właśnie mimo, że tyle waże a jak napisałam wzrost i wagę to mnie od tłuściochów zwyzywali :P nie wiem od czego to zalezy, może mam jakies inne kości ale wszyscy mi mówią zawsze, że jestem chuda i futrują we mnie żarcie :D zmienił zdanie tzn że co ?? chce wrócić ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może rzeczwysicie masz specjalne kości. Niejedna by tak chciała. :P Ale tego by brakowalo, zeby jeszcze na na tym tle mieć kompleksy. Tak,chce wrócić. Kto zrozumie tych facetów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mana.mana
Cześć dziewczyny. Wafelek - kto zrozumie tych facetów? Może masz rację. A może zcytał to forum i stwierdził że źle zrobił. Ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simon..Mol.
Simon Mól może pogłaskać cię po piersiątkach jak chcesz. Simon Mól lubi dziewczynki. Lubi im dawać coś na całe życie. Whehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×