Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja33

PORAżENIE MóZGOWE- POTRZEBNA POMOC !!!!

Polecane posty

Gość Pierwszy optymistyczny post
:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy:D Nie miałam kompa do teraz. Pozyczyłam synowi,bo jego nie działa:O ALE JUZ OK. Alicja w szkole. Porzadki zrobione. Jutro jeszcze tylko i 4 dni wolne:) Super-moze w koncu sie wyspimy hahaha:D Miłego Dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariolla :o no co Ty tak te dołki kopiesz??:) Jeju wiem,ze jesień jest smutna , a jeszcze bez słonca to całkiem. Ale tak jak zawsze pisze-nosek do góry:D Ja przewrociłam mieszkanie do góry nogami od wczoraj hahahaha:D Przydałoby sie jeszcze malowanie, ale to niestety musi poczekac:O Umyłam autko i jutro na cmentarz:( Alicja dzisiaj wczesniej wraca, bo mniej dzieci w szkole. Wiec ja musze sie uwijac szybko. Pedze obiad konczyc🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dień Dobry::) Pogoda do bani nawet Dusia pochrapuje hahaha. ale co tam, jakos trzeba sie rozkrecic:D Alicja w dobrym humorze wstała i juz pojechała do szkoły:) Miłego dnia wszystkim- ja robie dzisiaj wycieczke po cmentarzach. Jako , ze o groby najblizszych dbac trzeba, a jutrzejsze świeto mnie nie dotyczy.Papatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć masz rację Aju ...zrobiłam się takim kopaczem dołków...hihi, biorę się w garść..wczoraj kupiłam przepiękny kwiat dla mojego taty...na grób. Jestem pewna że będzie mu się podobał. Całuski dla Alutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy:) Ja tez zaniosłam piekne kwiaty tacie:) heh naprawde sliczne. I mam nadzieje , ze nikt ich nie porwie..... Jestesmy po sniadanku. zaraz ciepłe kompresy żelowe i na chodzik z Alicja:D i Dusia z nami:) Miłego Dnia.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo:) Dzień nie zaciekawy , ale spacer z Alicja mamy zaliczony:D Zakupy tez:) Teraz żurek na obiad bedziemy jadły(a uwielbiamy obie). Dusia senna chodzi:) idziemy zaraz pobiegac🌼 Miłego Dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień minał:) Alicja bardzo wczesnie spac chodzi teraz:D Zycze milego wieczoru🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) Pochmurno i mglisto:O Brrrrrrr. Z chodzika nici dzisiaj:( Trzeba cos wymyslec. Zyczymy milego Dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariolla:) U na po południu tez padało:O Teraz to dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam... czytam ten topik od dawna...Aju chylę czoło przed Toba..nie wiem ile masz lat ale jesteś dla mnie...47-letniej(prawie} kobiety wzorem do nasladowania...Boże jak ty to robisz??? Aju obiecuję że wszędzie gdzie to możliwe roześlę informację o tym topiku i co za tym idzie o pomocy dla Alicji... pozdrawiam...❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witajcie Aju...Aluniu Gino....i wszyscy radośni ..za oknem szaro ale już za 4 miesiące(???) wiosna...miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No , no nie wierze ile wpisów:D Witajcie wszyscy❤️ My wrócilłysmy z nabożenstwa:) Leje wieje , ale co tam- dla Boga zawsze mamy czas:D No i Gina- dobre pytanie \"Boze jak ty to robisz\":) Własnie, oddałam Mu swoje życie i on mi pomaga:) Jest ze mna i Alicja cały czas. I ciesze sie , ze moge byc jego dzieckiem❤️ Jak wiesz- szczera wiara czyni cuda:) Jezeli o wiek chodzi- w kwietniu skoncze 35lat:O hahahaha Pozdrawiamy wszystkich goraco🌼 Dziekujemy za pomoc i za to , ze jestescie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Każda wypłakana łza uczy nas rozumu! \" Aju jeżeli Tobie coś to pomoże to jestem z Tobą.... i jeżeli pozwolisz to będę tu przychodziła...❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gina:) oczywiscie. Bedzie nam bardzo miło:D Ali tez. Juz jej powiedziałam ,ze mamy nowego goscia na topiku❤️ Czytam jej co piszecie:) Przesyła Wam buziaki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 cieszę się i ucałuj mocno Alicję....śliczna dzielna dziewczynka...miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my zyczymy miłego wieczoru:) Dzisiaj juz znikamy....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry:) Ja od rana biegam- zreszta żadna nowosc hahaha:D Byłam w szkole u Alicji, potem u lekarza po skierowanie na badanie. Jutro jedziemy z Alicja rano na badanie krwi-przed wyjazdem musi miec wszystko sprawdzone. Sama sie ciesze , ze wyjezdzamy. Odpoczne troche psychicznie:) wieczory długie to i czas na lekure bedzie:) Buziaki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×