Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SZUbrawiec

Do wziecia jestem

Polecane posty

I zobacz... jak nic zdominowalas ten topik... od miesiecy zadna kobieca dusza sie tutaj nie pojawia ;) ani w promieniu paru watkow :P ... no moze oprocz autorki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopelniacz z przymusu..nie chce tak! poaztym wypominasz mi ciagle ze zdominowalam ten topic..nie musisz ze mna pisac, pozatym nie moja winna ze nikt tu nie pisze poza mnai autoreczka... rzucam fochem ( trzasniecie drzwiami) o!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;/ chcialem tylko zauwazyc ze jak narazie to mamy tutaj tylko fundamenty pod watek ;) no i na predce sklecony dach zeby sie na glowe nie lalo , drzwi jeszcze nie wstawilem wiec nie ma czym trzaskac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzelczyni
hej! własnie zajrzałam a tu taka ładna kłótnia :) aż miło popatrzeć.. ssssss, rozbij też kilka talerzy, będzie bardziej widowiskowo! jak można tak nie doceniać kobiety? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja ide na spacer z pieskiem ;) jesli laska to zostaw ze dwa talerze zeby bylo na czym jesc jak na obiad przyjde :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ta pomaranczowa sasiadke* zaraz czyms poszczuje chyba ;P niech idzie udzielac dobrych rad gdzie indziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-o... idz niech Cie gdzies porwie!!! i pieska tez!..i kup po drodze nowy zestaw talerzy..bo ani jednego nie zostawie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzelczyni
no tak, typowy facet.. sytuacja krytyczna to on myśli o ewakuacji i jedzeniu, które to kobieta ma przyżądzić.. szubrawiec, kwiaty kup!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strzelczyni dobra kobieto, dziekuje za wsparcie w tych krytycznych chwilach mego zycia.. faceci..ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzelczyni
to wy jesteście razem? przepraszam, ale przeczytałam tylko ostatnią stronę topicu i nie bardzo sie orientuję.. hmm... wiesz, myślę, że powinnaś udzielić mu kilku lekcji jak traktować fajne laski ;) bo on jakiś samolubny mi się trochę wydał, ale mogę się mylić, bo znam tylko kilka ostatnich jego wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak caly nasz zwiazek to zart :( ja tutaj ona tam... spotkania czasem... i zawsze ma o cos pretensje... a tutaj to samo ... i jak tutaj zyc z taka kobieta na odleglosc sie nawet nie da... marnosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzelczyni
żarty żartami, ale szubrawiec tak trochę nie wie czego chce.. a teraz zmykam, bo jak wróci z psem, to mnie pogryzie (pies, nie właściciel) miłego dnia, pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam pretensje ja? to Tobie malo ..ja nie wystarczam..musi tu byc tysiac innych..i kurde jeszcze mi powie, ze zdominowalam i w ogole...ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ze wiem czego chce ;) ... ale kto normalny oczekiwal by czegokolwiek tutaj ;P w cyfrowym swiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×