Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PrOmYcZeK-NaDzIeI

8.01 START!!!7kg w DÓŁ!!!KTO ZE MNA??ALE TAK WYTRWALE I DO KONCA???

Polecane posty

Widze, że kryzys nie tylko u mnie. Własnie zjadłam makaron z pysznym i lekkim sosem pomidorowym. Trochę cebulki plus pomidory z puszki. Humor mi się poprawił i nie czuję wreszcie tego cholernego głodu! Niech ten dzien się już skończy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Promyczku,ja też boję się łikendu :( Zazwyczaj wtedy siedzi u mnie chłopak,pije browara i trzeba go też dobrze nakarmić,a kto będzie gotował?Chyba jednak zagonię go do kuchni,nie wystawię się na tak wielkie męczarnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) a ja dzisiaj \"zgrzeszyłam\" i zjadłam obiad (jednego krokiecika z kapustka i grzybkami) . Ale musiałam. Dieta amerykańska mi jednak nie służy, zbyt radykalna. Zaraz po szkole pojechałam na zakupy i co? Prawie zemdlałam, chodziłam po sklepach jak naćpana :/ Moja mama była wrecz przerażona. Szok. Nawet na tego krokieta nie miałam ochoty, na nic zupełnie, siła zjadłam. Ale poczułam sie lepiej, na siłach. I teraz nie wiem co jutro zrobic? Zrezygnować z amerykanskiej? (mimo ze na wadze dzis rano bylo juz 54 kg) Sama nie wiem :( Wiem jedno:) za chwile zjem tunczyka w sosie własnym + lampka białego wytrawnego wina. A od jutra- nie mam pojecia co. Może mi pomożecie wybrac diete? Byłabym wdzieczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Z tego co czytam to kazda z Was idzie do przodu, mimo pokus. Gratuluje. Ja wczoraj troche przegielam, wypilam za duzo wina i do tego serowa salatke. Dzis odpokutuje i zjem tylko miske kaszy doprawiona koncentratem pomidorowym. Od jutra jestem na amerykanskiej, nie moge sie doczekac twrogu, serka topionego i pomidorkow. Chcialabym dolaczyc do tabelki 22 l. 160 cm 53 kg gdzies zapodzial mi sie centymetr, musze kupic chce zrzucic narazie 3 kg., czyli 50 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj widzę, że kryzys się tu nam zakrada-epidemia:O? Youki może faktycznie powinnas zmienić diete....ta amerykańska jest dość \"radykalna\" niestety. wyrzuć z jadłospisu białe pieczywo, ziemniaki, słodycze, jedz systematycznie(mniej, a częściej) nie jedz już nic po 18-19 Może układaj jadłospis w oparciu o indeksy glikemiczne. SB? mam nadzieję, że któraś z dziewczyn Ci doradzi, bo ja narazie skupiam się na amerykańskiej, w weekend troszkę sobie pofolguję,a od poniedziałku znowu dieta (amerykańska zmodyfikowana),potem znowu weekend (czeka mnie impreza z pysznościami i gorzałką), a po imprezowym weekendzie zastosuję głodówkę oczyszczającą i przejdę chyba na SB......musze o niej jeszcze trochę poczytać(kniga gdzieś zalega na półce:) ) aha...15 minut masowałam swoje \"boczki\", posladki i uda :D oczywiście maszyną masującą:D Trzymajcie się dzielnie i pamiętajcie -NIE DAJEMY ZA WYGRANĄ:)!!! z tym hula hop.....już wiem dlaczego mi się nie udaje- mam za małe:D(niezłe usprawiedliwienie co? ale wydaje mi się ,że całkiem logiczne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,siedzę u faceta w domu,także nie wiem jak długo będe :P Yuki,ja proponuję SB,je się smaczne rzeczy i nie potrzeba się zbytnio głodzić :) Poollaa zapraszamy :) # kg to bardzo mało,także poradzisz sobie bez problemu :) Ja właśnie wcinam wędzonego łososia,niestety samego,nad czym boleję,przydałaby się surówka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Pooolaa:) ja już 4 dzień na amerykańskiej:) ciekawi mnie ile mi ubyło (jeśli ubyło) będziemy robiły aktualizacje tabelki to Cie dopiszemy (pewnie zauważyłaś, że jest nas tu na topiku o wiele mniej niż w tabelce, więc będzie porządkowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez polecam South Beach, jesz duzo i zdrowo, nie trzeba liczyc kalorii a chodzi o to zeby jesc wyznaczone produkty w oparciu o ich indeks glikemiczny. Poczytaj troche na temat tej diety, ja jestem na niej od tygodnia i spadlo mi 3,5 kg. Slyszalam tez ze niektore dziewczyny na tej diecie dodatkowo ograniczaja liczbe kalorii do 1000-1200 zeby byly lepsze efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjedzone: 2 jabłka, bułka pełnoziarnista z papryką, makaron z sosem pomidorowym Spalone: 500kcal na rowerku, 20 minut hula-hop Po tym makaronie to bede syta chyba jeszcze przez 2 dni, a wcale go tak dużo nie zjadłam ;) Biegnę na herbatkę do koleżanki. Tylko herbatke... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dancing With Tears In My Eyes, Aj Em De Czołzen Łan, Justinkie chyba zrobie tak jak mi radzicie :) Przejde na diete South Beach :) CHociaz kurcze ta amerykanska taka fajna, nawet nie czułam glodu tylko te zawroty głodu, uczucie \"nacpania \" jakiegos.. Miała może ktoraś z Was tak? A tak bardzo chcialam być na tej 5-dniowej :( a może to dziwne uczucie mi przejdzie.. Kurcze sama nie wiem. Ale na Sb napewno wkrótce przejde, albo od srody.. jesli zaczne od nowa amerykanska albo od jutra, jesli nie bede na silach :) Jeszcze raz Wam gorąco dziekuje za rady:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yuki---------> ja dzisiaj miałam małe zawirowanie jak szybko się schyliłam i szybko podniosłam-taki lekki zawrocik głowy był, ale minęło. łykasz jakieś witaminki? może to brak magnezu w organiźmie,a może organizm domaga sie cukru i tak to nam komunikuje(tak jest przy głodówce) narazie zmykam-idę poczytać Montignaca i Agatstona :) miłego wieczorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dancing with tears in my eyes oj chyba masz znowu racje :D Całkowicie zapomniałam o witaminkach:) kiedys, systematycznie piłam magnez :) (ten rozpuszczalny, ze Zdrovitu) i czułam sie o niego lepiej :) taka jakby spokojniejsza :) i na to wygląda, że właśniego jego mi brak :) (starsznie rozdrażniona jestem, nerwy mi puszczaja szybciej niż zwykle:D) Także przed snem wypije szklaneczke magneziku :) Dzieki za przypomnienie:* a więc.. moja decyzja.. od jutra znowu .. AMERYKAŃSKA.. :) Obawiam się tylko, że w sobote wyciagna mnie gdzies na dyskotekę, także i piwka mnie nie ominą.. :/ Zresztą okaże się :) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie ze strachu o te piwka siedze w domu. Jestem na I fazie SB a tam nawet soku nie mozna. A co to za przyjemnosc isc do pubu na wode mineralna :/ jeszcze tylko tydzien i bede mogla pic wino wiec wtedy wypad do miasta juz bedzie bardziej realny. Jest jedna dobra strona tego: moge sie powoli zaczac uczyc do sesji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co dzis zjadlam : miseczke kaszy doprawionej koncentratem pom, rybke z piekarnika bez tluszczu z musztarda i dwie mandarynki. Ssie mnie jak cholera. Chyba jeszcze jedna rybe zjem, wiem ze pozno :( mam w ogole jakies smaki - ta musztarda :O Od jutra amerykanska. A teraz ide zaparzyc herbatke z Vitaxu, pierwsza faza. Jak nie dam rady to wsune ta rybe. Pozdrawiam Was wszystkie 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poollaa nie przejmuj sie! Dobra ryba nie jest zła. Każdy ma dziś dziwny dzień. Ja zatkałam sie tym makaronem i do tej pory nie jestem głodna. Niech każda mała porażka bedzie nawozem sukcesu (jak w Poranku kojota :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki!Mi dieta idzie super,zbytnio się nie męczę...ale co najgorsze-nie widzę efektów:(.Jak zobaczyłam dziś w lustrze swoje \"boczki\" to dosłownie załamka:(:(:(.Mam nadzieję,że jutro przyjdzie moja waga w końcu.I też mam problem z wypróżnianiem:(.Myślę żeby zacząć coś ćwiczyć,ale za bardzo nie mam kiedy.Dziś u mnie w fimie zamówili pizzę,a ja nawet nie drgnęłam.Choćby nie wiem co-do kwietnia muszę ważyć tyle co chcę.Mam dużo zapacrcia,ale musi w końcu być widać moje efekty,bo się załamię:(.Żeby chociaż ten kilogram tygodniowo!Przed rozpoczęciem diety postanowiłam,że w weekend będę mogła sobie zjeść coś dobrego i wypić piwko,które tak lubię,ale mam nadzieję,że nie przesadzę.Pozdrawiam Was wszystkie:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha,pozdrawiam Was wszystkie,ale szczególnie Poollee,bo startuje z tym samym wzrostem i wagą jak ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( ryba od jakiegos czasu siedzi w zoladku, do tego znow ta musztarda :O i kolejne dwie mandarynki.Popilam to bulionem z kostki. Dzisiejszy dzien sobie troche wybaczam, przyznam ze mialam lekiego kaca :P moze stad te zachcianki. Ferdydurka--no staram sie nie przejmowac, ale za niedlugo mam wazne wyjscie i chcialam wygladac szczuplej :( Justa-- \"boczki\" sa moja zmora, w ogole okolice brzucha,pupa. Do tego dziwnie grube rece :O Nogi w sumie jakies tam poprawne. Ide spac moje drogie bo czuje ze moglabym sie rzucic na jedzenie. Pozdrawiam cieplutko 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Spodobał mi się wasz wątek i chciałabym się przyłączyć do Was. Motywację mam dużą, więc myślę, ze się przydam ;) Stosuję dietę South Beach do 08.01. Chciałabym się dopisać do tabelki: wiek 27 wzrost 168 cm waga 68,5 (było 70) kg biust 92 cm talia 82 cm biodra 98 cm będzie 60 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) No wczorajszy dzień był ciężki,zjadłam skórkę chleba posmarowaną niskosłodzonym dżemem,niby było tego malutko,ale jednak,mam żal do siebie :( Wszystko przez tego łososia!!!Tak mnie zamulił,że wypiłam butelkę mineralnej i nie przeszło,no więc na przegryskę porwałam od mojego Słońca troche kolacyjki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ja dietkuję pierwszy raz w życiu :) A powinnam dużo wczesniej ale bylam w totalnej rozsypce i doszłam do 71 kg przy wzroście 1.61! Od wczoraj sie trzymam i dobrze sie czuyję po tej dietce :)))) Życzę Wam powodzonka i już sie nei mogę doczekać kiedy za miesiąc zobaczymy efeklty w lustrze :D Tutaj topik z dietką amerykańską: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3378242&start=0 Wydaje mi sie że jest to dobra dieta dla początkujących tak jak ja :) Szkoda tylko że pomidorki są zimą takie niesmaczne :( Ale to jedyny minus! :))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisze Wam moj przepis na zachętę gdyby ktoś chciał sie skusić: 8.00 kawka z odrobinka mleczka i szklanka soku pomidorowego 10.00 kosteczka serka hochland dowolny smak 12.00 jajko i pomidor 14.00 twarożek wiejski 150 gramów z odrobiną szczypiorku dla smaku i pomidor 16.00 jabłko po 16 piję herbatę zieloną i wodę (wina nie mogę bo antybiotyk choć o 20.00 powinna być lampka wina) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy,witamy :) Ja jestem na SB,także puki co amerykańskiej mówię nie,choć życzę Ci aby Tobie przysłużyła się jak najbardziej :) Mam mały sukces na koncie-dzisiaj założyłam spodnie,które jeszcze kilka dni temu były na mnie bardzo obcisłe,a dzisiaj leżą na prawdę dobrze,nie wiszą (co to to nie :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do \" aj em...\" a jak długo jesteś na diecie SB ?? jakie są efekty i jakie masz odczucia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wszyscy z tego wątku zaczynali 08.01.? jesli tak, to bardzo fajnie, bo będzie można porównać efekty różnych diet. I jeszcze w sprawach organizacyjnych- kto aktualizuje tabelkę? czy kazdy sam to robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja musiałabym sie \"zmierzyć\", narazie tak jak w stopce waga:71 kg i wzrost 1.61 reszte wymiarow podam pozniej :) Ja zaczelam niestety 11.01 ale po prostu możemy moje wyniki 3 dni pozniej podawac :)))Ja jeszcze nie orientuję sie w dietach :) musze sie w tej materii dokształcić bo nazwy nic mi nie mowią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj em de czołzen łan --------> nie ma nic lepszego niz wbic sie w cos co jeszcze pare tygodni temu bylo za male :D ja bede miala teraz pole do popisu bo wyjechala moja siostra ktora nosi rozmiar 38 i wszystkie rzeczy zostawila w domu (wiadomo: wielki swiat - wielkie zakupy :P) wiec bede mogla sobie przymierzac jej ciuszki zeby zauwazyc efekty diety :D jak na razie to wiekszosc moich spodni zrobila sie za duza bo troche mi dupsko spadlo ale ratuje sie paskiem bo poki co w rozmiar 38 jeszcze nie wejde :P Ja jestem na diecie od 4.01 ale dolaczylam do tego topiku bo fajnie tu jest :D a poza tym to nie wazne chyba czy wszystkie zaczelysmy tego samego dnia, wazne ze razem chudniemy i sie wspieramy. I tak kazda z nas gubi kg w inny sposob bo to zalezy od diety, cwiczen i budowy ciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laseczki;p ja dzis mam dzien kryzysowy:(dwa dni temu bylo na wadze o 0,3 kg mniej, a dzis znow wiecej i czuje sie jak balon do tego, brzuch duzy i wogole:( a jem brdzo malo i cwicze.czemu tak jest??co jest nie tak kto mi powie??schudlam przez 4 dni tyko 0,3kg;(ehhhh:/a jesc mi sie ta chce slodyczy, ze szok.ale musze wytrzymac jakos:) zjadlam kanapeczke z serkiem topionym rano:)Robimy dzis porzadki z tabelka coo?????Ja niestety cos poknoce bo mi nihdy nie wychodzi to zajmijcie sie tym;p mozna wprowadzic rubryke jeszcze>>>BYło:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×