Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PrOmYcZeK-NaDzIeI

8.01 START!!!7kg w DÓŁ!!!KTO ZE MNA??ALE TAK WYTRWALE I DO KONCA???

Polecane posty

Promyczek nie martw sie. A moze zbliza Ci sie okres? Bo wtedy waga troche skacze. Najwazniejsze to sie nie poddawac! Jesli teraz sie zatrzymalo to na pewno niedlugo ruszy w dol. Ja tez tak mialam dlatego bede sie wazyc raz na tydzien a nie co 2 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elefant >>>>>jestem od poniedziałku na diecieSB.Jestem zadowolona,nie oczuwam zbyt dużego głodu,jem pyszne rzeczy,na serio nie mam z tą dietą problemów,tylko okropnie ciągnie mnie do słodyczy (a wcześniej wręcz ich nie lubiłam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Poleglam wczoraj na calej linii 😭 Oprocz tej rybki, zjadlam bulke pelnoziarnista z dzemem i przegryzlam 3 kukułkami :( cholera jestem tak wkurzona na siebie, pamietam jak mialam idealna figure i mowilam do kumpel ktore mialy problemy z dietami,ze silna wola to jest to, ze jak nie chce to nie jem i takie pierdoly. i teraz za to place buuuu 😭 teraz siedze i pije czarna kawe, bez cukru. Niedawno wstalam. Kurcze chyba po kawie pojde na orbitrek czy jak to sie pisze. Mam to w domu, tata kiedys kupil. Moze jak zaczne cwiczyc to efekty przyjda. Tylko nie chce miesni :o a u mnie sie szybko wyrabiaja skubane, szczegolnie na nogach. (pozostalosci po treningach w dziecinstwie). aj em---Twoja skorka w porownianiu z moja bula... :o na te ciagoty do slodyczy to moze chrom? ja od niedawna biore i w sumie cos w tym jest, tylko wczorajszy dzien mi to zepsul 😠 Promyczku-- lacze sie z Toba, tez zero efektow. ( co wiecej snilo mi sie dzis ze stalam na wadze i bylo bardzo duzo :O ) troche sie rozpisalam, ale to ta rozpacz. Moj deadline zbliza sie wielkimi krokami :( Pozdrawiam Was wszystkie bardzo cieplo 🌻 jeszcze sie pojawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
p i e r d o ł y to slowo niecenzuralne? :O a choelra juz nie? smiesznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieeeeeeeeeeeeeeeń Doooryyyyyyyyyyy:D! To tylko ja :) widzę, że osób nam przybywa:) toście się babeczki rozpisały dzisiaj...fju...fjuu..:) zauważyłam, że to już kolejny jadłospis amerykańskiej (ciekawe ile jest jej wersji), no, ale grunt, żeby przynosiła efekty.prawda? poczytałam sobie wczoraj Montignaca i książkę o SB powiedzcie mi jak to jest?niby SB opiera sie też na IG, a w tej książce, która posiadam przy jadłospisach na kolejne dni diety jest podawana wartość energetyczna posiłków, a nie ich IG. na wstępię książki o SB jest prawie to samo co u Montignaca, tyle, że jak zauważyłam jest bardzo duża różnica w tabelach o IG( te same produkty mają różne IG u Montignaca i różne w książce o SB-czasami różnica wynosi aż 30) trochę to dziwne.... co do tabelki to mam taką sygestię, żeby zrobić rubryczkę z datą i pod nią wpisywać obecną wagę -będzie bardziej czytelnie. tylko musimy ustalić kiedy sie ważymy.ok? Damy Radę!!!! a teraz zmykam się pomasować:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drugi punkt amerykanskiej za soba (serek). troche mam opoznienie, ale to przez godzine pobudki :O dancing-- kiedys kupilam ksiazke o SB, mam ja gdzies na polce. Podoba mi sie, tylko to jest dluzszy proces. Ja mysle ze po tych wszystkich \"dziwactwach\" typu amerykanska, siedmiodniowa itp zaczne stosowac SB. Ona ma sens i odpowiada mi. Ty sie masujesz, a ja ide zobaczyc w jakim stanie ten moj orbitrek :) Acha! Skusilam sie i stanelam na wadze.....uwaga.....kilogra mniej :D Wiem tylko kilogram, ale zawsze cos. Sukces ze sie waga ruszyla :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynkie....okres mam miec za ok tydzien, nie wiem moze to to.Mam nadz ze szybko ruszy w dol:( Jem obiad wlasnie:( ale jakii-ok 80 gram makaronu pelnoziarnistego, ze szklanka maslanki(z lyzeczka oteebow i kakao i 2 slodzikami)taki mi sie chce slodyczy:(a jak na zlosc kolezanka byla i przywiozla jakies amerykanskie lakocie(czekolada, batoniki:(:(:(chyba umreee tak mi sie chce:( dzis mykam wieczorkiem na aerobik, kurcze jakas slaba jestem, ale pije witaminki, jedynie kcal jem mniej. Chcialabym tej SB sprobowac ale mam malutko czasu:( jak macie jakies przepisy wlasne do niej, sprawdzone i szybkie!!do przygotowania to poprosze:) Amerykanska niestety nie dla mnie teraz.Mam zaduzo nauki i pracy, noi aerobik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poollaa >>>dzięki za sugestię w sprawie chromu ;) spróbuję. No faktycznie poszalałaś wczoraj,ale co tam,ważne,że nie rzuciłaś diety :) Ja mam czasem takie napady,że po co mi ona,że wolę imprezować i jeść,po co się tak męczyć bla bla bla.Dzisiaj czeka mnie największy sprawdzian-łikend z chłopakiem,sami w domu,zamiast tak jak zwykle czyli smakołyki przed tv i popijanie winka czy piwka do późnej nocy-woda mineralna :( Na szczęście moje Kochanie zadzwoniło i powiedziało,że na obiad mam paluszki krabowe z sałatką z pomidorów i cebuli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:):) Właściwie założyłam wcześniej własny topik ale mój bardzo pomalutku się rozwija:P Chciałabyms ię przyłączyć do wspólnego dietkowania:) Ale będę też pisac u siebie jak mi idzie:) Mam nadzieje że damy sobie dużo wsparcie:):) No to troche o mnie teraz może:P Mam 18 lat. Wymiary i wagę podam jak ją dokładnie poznam bo nie mam dobrej wagi:P Wzrost 160. Od poniedziałku zaczynam diete amerykańską:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i zapomniałam dodoać że 2 razy w tygodniu chodze na aerobik:) AgataTenis---> widze że znów tu się spotkałyśmy:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Promyczku,ja pracuję od 8:00 do 16:00,także też nie mam za dużo czasu (do tego studia dochodzą,więc wiadomo),powiem Ci co jem w ciągu dnia: 6:30 wstaję i robie śniadanie:np. jajecznicę na pomidorach,omlet z pieczarkami,jajecznicę z rzodkiewką i szczypiorkiem,do tego piję kakao albo zieloną herbatę (zazwyczaj kończe pić w łazience podczas makijażu).o 6:50 jestem już w sumie po śniadaniu,także nie zajmuje ono dużo czasu. Między 10:00-11:00 jem np.serek wiejski,do którego wkrajam rzodkiewkę,szczypiorek,cebulę,albo tuńczyka z puszki,dziś jadłam szprotki w pomidorkach i nakroiłam do smaku cebuli :) ,także sa to szybkie potrawy,nie wymagają przygotowywania. ok.14:00 (jak jestem głodna) zjadam np. jajko na twardo (gotuje je w domu i przynosze w pudełku),albo resztę serka lub tuńczyka (dziś nic nie jem bo nie chcę :) ok.16:30-17:00 zjadam obiad-np. ugotowane brokuły,albo sałatkę grecką z filetem z kurczaka,zależy od stopnie zagłodzenia :) Później skaczę na skakance i pije wodę mineralną,przed snem zielona herbata.Także jak widzisz u mnie też niewiele czasu na gotowanie :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozecie byc ze mnie dumne :D 30 min na orbitreku i 5 min na takim cudzie co jest na miesnie brzucha. aj em-- co do sprawdzianu to ja od dzis tez mam. Tez z moim Ukochanym zazwyczaj szalelismy w weekendy, wiesz puby z litrami piwa, filmy z chipsami, zdarzaly sie frytki po polnocy, zapiekanki... kurcze jak smietniki. Tyle ze on jest jak patyk a mi rosna boczki i brzuszki 😠 Dzis mamy wychodne ale ratuje mnie wino w amerykanskiej. Musze \"tylko\" potem poskromic glod poalkoholowy :O Kolejny sprawdzian tez przede mna- sesja. Uwielbiam zajadac stres, jestem w tym niedoscigniona chyba :O Cos musze wymyslic. Wypije kubek Vitaxu etapu I, prysznic i w sumie musze sie uczyc :( kupe tego mam i nie wiem jak sie wyrobie, w dodatku bez slodkosci. Trzymam za Was Kobietki kciuki i pozdrawiam nowe :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, czy ktoras z Was pali? Tak pytam, bo chcialam rzucic, ale widze ze przy diecie to niemozliwe. Powiem wiecej, gdybym palila w domu to pewnie wieczorami byloby mi latwiej nawet. I jeszcze cos: macie moze jakis zestaw \"nagrod\" dla siebie za wytrwalosc? Nie wiem zeby bardziej mobilizowalo? Juz mysle o jakis maskach na cialo ktore oferuja w gabinetach kosmetycznych, tylko ze zwykle sa rzedu 100 zl. A moze jakies domowe sposoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie pale. Nagroda? Hmmm... najwieksza nagroda bedzie dla mnie zakup spodni o 2 rozmiary mniejszych. Marze zeby znowu wbic sie w jeansy rozmiaru 29 albo w jakies spodnie 38-40. Dzisiaj zmierzylam garniturowe spodnie siostry, wlasnie w rozmiarze 38 i sie dopielam ale nie wygladalam w nich za dobrze :P to i tak sukces bo wczesniej nie bylam w stanie naciagnac ich porzadnie na tylek. Najgorsze jest to ze wszystkie spodnie eleganckie sa na mnie za duze i nie mam w czym isc na egzaminy :/ chyba ze do sesji schudne tak zeby sensownie wygladac w spodniach siostry. Co do rozmiaru tych spodnie to jeszcze z radosci nie skakalam - spodnie byly kupione w New Look w Anglii a wiadomo ze angielskie ciuszki sa niewymiarowe bo Angielki dysponuja duzymi gabarytami w okolicach bioder :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj em de czolzen lan: widze ze sie wciagnelas :P ja tez czasami lubie popatrzec na stroje w nadziei ze kiedys ktorys z nich wloze. Niestety do figury tych modelek mi daleko i jestem pewna ze nigdy tego nie osiagne, one maja od urodzenia takie figurki a ja mam sklonnosci do tycia :/ zreszta bedac nad morzem zauwazylam ze wiekszosc dziewczyn nie ma ladnych figur, kazdej cos wystaje, falduje sie, gdzies jest za duzo a gdzies znowu za malo. Mi wystarczy tylko 10 kg mniej i bardziej wysportowane cialko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju wygladac tak jak te laseczki z linkow, to nawet nie w sferze marzen. Przy moim 160 cm nigdy nie bede wygladac tak smuklo :o Od palenia nie utyje, wiem, ale pisalam ze pomaga zagluszyc glod :) Dzis jakos mam energie, dobry nastroj i wiare ze sie uda. Przesylam Wam dobra energie :D Trzymajmy sie Kobietki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano wciągnełam się wciągnęłam :) Nie ma idealnych ciał,to pewne.Ja nigdy takiego biustu jak one nie będe miała,ale brzuch i biodra kto wie :) I dlatego trwam nadal w moich postanowieniach wspierana przez Was :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj em-- jesli chodzi o biust, to sie obawiam ze jak zrzuce ok 4 kg (jak mi sie uda) to bede miala zamiast niego, plecy z przodu 😠 Zawsze sobie powtaralm ze jest \"sportowy\" i moge chodzic bez stanika :P takie pocieszanie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam dzisiaj dzien jedzenie mam tyle slodyczy i w ogole zarcia ze az sie boje:D musze sie pocieszyc..okres to ciezki czas w zyciu kobiety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj:) Przeglądałam te linki i postanowiłam sobie że w wakacje kiedy rozłoże się na plaży będę miała takie cudne ciałko:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w kwestii technicznej - ważycie się w ubranaich, czy soute? na wagę wdepnę dopiero wieczorkiem, nie wiem, czy dam radę zaglądnąć tutaj przez weekend:O qurcze, nie mam czasu żeby napisac dłuższego posta muszę zmykać. pozdrawiam Was cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej guniu hej wszystkie dziewczynki!ja jem 5 poslieczkow regularanie ale jam nawet jak nie ejstem glodan weglowodany glownie do 14 ale trzeba jesc moja waga okolo 60 kilo jest narazie ok nie glodze sie choc mysle ze 1000kcal nie ejsm pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Agatko:) Myśle że ten sposób jest dobry:) I będę tak robła po diecie amerykańskiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba najlepiej zwazyc sie nago i rano, pzred jedzeniem. Wieczorem sie nie waze, bo wiadomo, plyny jakies jedzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×