Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Paskudnie wstaje mi się rano .... normalnie nie mogę rozstać z łóżeczkiem ;) ...a potem wszystko w biegu! Cieszę się że jutro piątek ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Mimo, że nie musiałam dziś wstawać obudziłam się o 8 i zasnąć już nie mogłam. Słonko ładnie narazie świeci, ale zimno paskudne :( Nie cierpię zimy, chyba muszę się gdzieś wyprowadzić gdzie cieplej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem po dosc ciezkiej nocy. spalam z D. na moim super szerokim (jednoosobowym) materacu i ogolnie dobrze, ze lezal na podlodze, bo mnie pare razy wypchnal z niego:( no ale wstalam pozbieralam sie w sobie i doturlalam sie do pracy. teraz sie juz narkotyzuje kawusia i nawet czuje sie niezle. jedne obliczenia moj program zrobil ale w pracy ugrzazl i jeszcze bedzie conajmniej 10 godzin liczyl, i zadne gwalty ani inne propozycje sexualne nie pomoga:( malinka-- nic od Ciebie nie dostalam:( maxi-- co u Ciebie? biala-- ja w sumie z wstawaniem nie mam problemow, dopiero po godzine mam pierwszy kryzys, ale wtedy juz mam kawe pod noskiem najczesciej i sie cuce;) gosiaczek-- na co dzisiaj masz smaka??;) a gdzie setunia i cadra??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś pożarłam już bułeczkę z ziarnami, paróweczkę i... ogórki konserwowe :P:P To się nazywa byc kobietą przed okresem :P:) A może to ten gwałt na Excelu tak na mnie podziałał. A raczej chęć gwałtu, bo szczerze - nie wiedziałam jak się do niego zabrać:P Jakoś tak nie wykazywał żadnej inicjatywy, a ten miarowy szum komputera... Polazłam spać, a jak polazłam spać, to sny miałam, że ho ho:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witka Sippel! ...D. było zepchąć :) Gosiaczkowa - :D:D:D ty jesteś bombowa!!! ;) a no właśnie!!! Gdzie Cadra i Setunia????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala, no wiesz czasami mi sie udaje, ale 120kg zywej bezwladnej masy zepchnac nie jest tak latwo... a on nie musi sie nawet wysilac za bardzo by mnie wypchnac-skubaniec ma tyle sily, ze jak jest przytomny to mnie jedna reka pokonuje (a ja nie naleze do slabych kobietek) a jak jest nieprzytomny lub senny to ogolnie nawet nie mam co sie wysilac na dowcip by sie z nim silowac... ja dzisiaj jade kupic sobie tez sledziki bo tak za mna chodza, ze masakra, a ze okres mam miec za tydzien to teraz bede miala takie smaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie się zaczerwieniłam i zawstydziłam :) Biała 🌼 Może zmienimy nazwę topicu na singielki mieszkające same i jedzące śledzie?:P:P A Cadra to przecież wyjechała służbowo :):) Za dużo masełka Moje Drogie :P :):):) Jak to dobrze, że ten mój waży tylko coś koło 70 kg. Rządzę w łóżku :P:P Znaczy zabieram kołdrę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam jeszcze raz. A ja się chyba za sprzątanko wezmę. Miałam z koleżankami na fitness ruszyć od tego tygodnia, ale zachciało mi się pieprzyka z brzuchausuwać i mam teraz szwy i nie mogę :( a ja nie potrafię tak w domu siedzieć muszę coś robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie kolezanki singielki:) jestem jestem :) chodz ledwo zyje :( hehehehe wiecie co? wrocilam jakas godzine temu i pierwsze co zrobilam to rzucilam sie na kopmuter i kafe ;) hihi padam ze zmeczenia i ide odespac \"dni bez snu\" hehehe niestety tak jak przypuszczalam nie bylo na kim oka zawiesc ;( albo wiek nie ten (troche tak glupio uwodzic stazystow hahahaha a o \"dziadkach\" nawet nie wspomne :( ) albo wogole aparycja nie ta :( no coz moze innym razem...... hehehehhe aha - no ja tez prosze o zestaw zdjatek od WSZYSTKICH uczestniczek tego forum :) na mailika: cadra7@o2.pl ja swoje tez rozlesle wszystki m Wam co chcecie zobaczyc wiedzme bez miotly ;) bede sie upominac o te zdjatka:) PS. a co tu tak cicho od wczoraj i nikogo nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carda witaj, ja podesle jak wroce do domku, bo siedze w pracy i zastanawiam sie nad celowoscia mojego siedzenia i patrzenia na moitor, ale chyba zaraz sobie pojade i odespie cala noc mi sie snily jakies niesamowite pie**oly, ze chcieli mmnie wsadzic do wieziena, za cos co zrobil D. bo jego wsadzic nie mogli, a ja jako jego dziewczyna moge pojsc siedziec. a cala akcja dziala sie w samolocie na jakiejs tam wysokosci, nie wiem jaka dokladnie, ale wiem, ze wysoko. pozniej sie okazalo, ze on cos tam zrobil, ze moze nie pojde siedziec, ale to trzeba bylo poczekac na decyzje sadu, wiec w tym samolocie sie ciagle pytalam jakiejs stweadresy czy juz cos wie... rano obudzilam sie cala mokra, a jakby tego bylo malo to wszytko po niemiecku misie snilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Cadra!!! ja tez z domku forkę podeślę :) Sippel - dla mnie najgorsze w Twoim śnie, że po niemiecku ...jakos nie lubię tego języka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) Jak tam plany weekendowe? Cadra wysyłam daj znać czy doszło bo ta poczta jakaś dziwna jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co w weekend ....dostałam grubą stertę robóty do domu :( w planach mam tylko wyjście z koleżanką na kawę do nowej kafejki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek :D odespalam i czuje sie jak mloda bogini :) malinkaa7 - zdjecie doszlo :) fajne:) ja swoje tez odeslalam, napisz czy doszlo bo cos sie dlugo wysylalalo :( a gdzie reszta zdjatek ??? :( jeszcze raz podaje adresik i prosze o zdjecia Wszystkich uczestniczek :) cadra7@o2.pl - bede sie dalej upominac ;) ide cosik zjesc i kawke zapodac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A miało być tak pięknie... Sobota - dzień błogiego lenistwa... Ledwie otworzyłam swe oczy, dostałam smsa od tego mojego - zacytuję Wam a co:P \"Dotarliśmy na miejsce. Szkolenie na terenie jakiejś prywatnej uczelni. Dookoła same kobiety - i jak tu się ma człowiek slupić na nauce:)\" I co Wy na to? Buziaki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Cadra - dobrze, że się przypominasz :) zapomniałam :P no i trochę tez czasu nie miałam ....wczoraj koleżanki wyciągnęły mnie na piwko :) a dziś byłam u fryzjera i mam nową fryzurę :):) i jak na razie to mi się podoba :D Gosiaczkowa - może znów chce wzbudzić Twoją zazdrość .... ale pewnie nie kłamie i sporo kobiet jest na tym szkoleniu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczkowa, Biala - dzieki za zdjatka :) moje tez poszly dajcie znac czy doszly:) fajnie tak Was widziec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyzab
Jak sobie mam poradzic z samotnoscia wlasnie zostawil mnie chlopak bez ktorego nie wyobrazam sobie zycia i co mam robic siedze sama w domu w pokoju i placze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj ....jakoś sobie poradzisz!!! Każda z nas płakała przez faceta.... i jakoś każda stanęła na nogi :) Tobie też się uda! Może on wcale nie jest wart Twoich łez??? Długo byliście razem?? chcesz o tym opowiedzieć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×