Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

podobno co nas nie zabije to nas wzmocni. no to ja zaczynam czekac kiedy sie ujawnia moje moce magiczne, skoro juz mam byc supermenka, czy superwomenka no to jakies te moce poza wytrzymaloscia jeszcze powinnam miec;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! ;) Sippel .... Twojej mamie też jest napewno przykro z powodu kłótni Może to dla Ciebie żadne pocieszenie.... ale ona zpaewne bardziej wszystko przeżywa niż Ty ....tylko może przyznać nie umie :O sylwester tuż tuż ....kupiłam wczoraj sukienkę w szmateksie za jedyne 30 zł i chyba w niej pójdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z domu :) Zerwałam się bladym świtem, ale miałam już dość. Teraz podjadam śniadanko i rozkoszuj się błogą ciszą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dobrze .... wiele pracowych spraw nie skończyłam....zostawiam na Nowy rok :O ale za to dziś rozpoczynam dłuższy weekend :) i wracam do pracy dopiero w roku 2008 :D:D:D 🖐️ spadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyruszam dziś na rajd po ciuchlandach :) Będę szukać czegoś na Sylwestra... w górach :) Zdecydowałam się i jadę z panem nr 36 do jego znajomych - a co... raz się żyje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;) ja dzis juz wyjezdzam i raczej juz zagladne w 2008 roku ;) totez zycze Wam r e w e a c y j n e j z a b a w y w Sylwestra i wszystkiego naj, naj w Nowym Roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczkowa - pewnie, że raz się żyje :D:D:D:D jedź i baw się dobrze ;););) a co do sukienek z ciucholandu to ja w czwartek nabyłam!~:) i jest duże prawdopodobieństwo, ze w niej pójdę ;) co prawda nie moge się zdecydować bo mam dwie kiecki do wyboru :O i nie wiem w której mi lepiej.... Cadra - baw się dobrze!!! i "do zobaczenia" w 2008! :D:D:D:D 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja sie spakowalam juz prawie do wyjazdu, jutro o 7 rano wybywam do kraka i z kraka bede sie bujala do hh. w domu ogolnie atmosfera ostro napieta, bo sie rodzicielce calkiem we lbie popie.rdolilo. doslownie z kazdym sie kloci i rzuca sie o wszystko. wiec ciesze sie, ze opuszczam ten durdom. tak poza tym to zatrulam sie pierogami i normalnie umieram od 2 dni. dzisiaj mnie tata zaczal poic jakimis specyfikami na zoladek i myslalam ze zdechne. bo zaczal delikanie od jakiegos specyfiku szwajcarskiego, a jak nie pomoglo to mi dal orzechowki (sok z orzechow mlodych + spirytus) malo nie padlam po kieliszku i teraz czekam co to sie bedzie dalej ze mna dzialo... a co do sylwestra to jak na razie wiem tylko ze bedzie w hh, ale co gdzie i jak to jak na razie nie wiem:( no ale u mnike to ostanio normalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to cos wyzej to byla moja tworczosc ranosna w wpisywaniu nicka:) co do przekwitu mojej mamy to juz mam y za soba, bylo ciezko, ale przezylismy. a teraz to ogolnie troche sie jej poprzestawialo w glowce z blizej nie wyjasnionych powodow. znowu mialysmy dzisiaj spiecie, ale gadamy ze soba, wiec nawet nie jest zle, nawet mnie jutro zawozi do autobusu... wiec chyba sama nie wi o co jej chodzi. odezwe sie dopiero z hh w poniedzialek, wiec milej niedzieli a dla tych co to juz nie beda przed 31 tutaj to wszystkiego najlepsiejszego w nowym roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kupiłam sobie kreacji na Sylwestra, ale upolowałam pikny szaliczek za 4 zl :P Jutro z rana jadę do przyjaciółki, więc... do zobaczenia w nowym roku. Oby był dla nas wszystkich lepszy niz ten powoli sie kończący... Niech będzie pełen słońca w duszy, miłości każdego dnia i dobrego słowa ❤️ 🌼 Dziekuję Wam za ten dotychczasowy wspólny czas :) Dzieki Wam przeżyłam bardzo trudny dla mnie okres w życiu i miałam siłę codziennie mierzyć się ze światem. Dziękuję za wszystko ❤️ 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tu się wzruszająco zaczyna robić wraz z końcem roku :) Ja na wielką imprezę nie idę, raczej to będzie kolacja przy świecach dla dwojga ;) Co prawda sukienki nowej nie kupiłam bo mam ich sporo ale za to okazyjnie kupiłam niesamowitą koszuleczkę do \"spania\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja dzis nic nie kupiłam, za to pożyczyłam dwie pary butów od siostry ;) i wciąż nie mogę się zdecydowac w której sukience mam iść :O życzę Wam jutro udanej zabawy gdziekolwiek będziecie ;) czy to na szalonej imprezie, czy w kameralnym dwuosobowym towarzystwie ;) gdziekolwiek będziecie bądźcie uśmiechnięte, szczęśliwe i bawcie się dobrze ;););) Gosiaczkowa - ;) ;);) też Ci dziękuję że jesteś ;) Pewnie jutro zajrzę ....ale jeśli nie to: SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! 🖐️ a jednak zaglądam ;);););) bo straaaaasznie Was lubię ;););) sprzątam co jest do sprzątnięcia ;) piorę co jest do uprania, żeby Nowy Rok zacząć na czysto :D Potem kąpiel, fryzjer, kosmetyczka ....i na bal :D:D:D:D (bal może to za duże słowo ale co mi tam :P ) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja życzę Wam tylko jednego, aby w tym roku każda z nas odnalazła to czego szuka :) Wspaniałej zabawy Wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja juz wyczesana i wymalowana :D:D:D Malinka - wczoraj spotkałam się z dwiema koleżankami omówić szczegóły dot. sylwka życzyłyśmy sobie by za rok spotkać się w takim gronie z partnerami :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no wcześnie.... bo nie sama ...fryzjer, kosmetyczka.... teraz sobie coś podjem i będę w kieckę się wbijać ;) przed 19 przybywa szwagier, żeby mnie zawieść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś tu pisałam
Dawno mnie tu nie było, ale to nie znaczy, że o Was zapomniałam ;) Życzę Wam dużo szczęscia, zdrowia i miłości w Nowym Roku. Jak najmniej wolnych wieczorów ;) Jak najmniej postanowień, abyście żyły chwilą, a nie planami ;) Wszystkiego najlepszego!! Pozdrawiam 🖐️ A szczególne pozdrowienia dla Białej 😘 Bawcie się dobrze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wszystkim ;) wszystkiego dobrego z Nowym Rokiem ;) Niech okaże się lepszy od wszystkich minionych :P Niech na każdym kroku spotyka Was szczęście i miłość ;) Bądźcie zdrowe i zawsze uśmiechnięte ....radosne ;) Hej Pomarańczko! ;) szkoda, że teraz się tu nie udzielasz.... Pozdrawiam Cie gorąco i życzę wszystkiego dobrego na Nowy Rok! ;) 😘 Jak się udały Wasze zabawy sylwestrowe?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkiego najlepszego.....
Witam w Nowym Roku 🖐️... mam nadzieję, że w tym roku uda mi się tu nieco częściej pojawiać ;) Szkoda, że z pracy nie mogę, bo nie chodzi mi strona kafe :o Mam nadzieję, że dobrze się bawiłyście i nie bolą Was za bardzo głowy ;) Ja bawiłam się całkiem nieźle, choć musiałam niańczyć moje koleżanki, bo jako jedyna pozostałam trzeźwa ;) We wczorajszych życzeniach miało być "jak najmniej samotnych wieczorów" ;) , bo wolne wieczory zawsze się na coś przydają ;) Jak wu Was z noworocznymi postanowieniami? Ja mam jedno, ale bardzo szczególne, które mam nadzieję zrealizować... reszta jest mniej istotna ;) Jeszcze raz wszystkiego najlepszego 😘 Tak mi się nie chce jutro wracać do pracy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj! z wracaniem do pracy pewnie każdy ma podobnie ;) szczególnie po dłuższej przerwie.... nie zastanawiałam się za bardzo nad postanowieniami noworocznymi ....mam parę planów (zakupowych) które chcę zrealizować i mam nadzieję, że mi się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na zabawie sylwestrowej też pozostałam trzeźwa ;) jedna koleżanka zaliczyła zgon :( normalnie zasnęła przy stole i nie dała się obudzić :O oj cioekawe jak dziś jej samopoczucie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym Nowym Roku 2008 życzę Wam wszystkiego najlepszego, dużo miłości, spełnienia najskrytszych marzeń oraz sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym:):) Sobie oczywiście życzę tego samego:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×