Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

OCH nie skorzystałam z zaproszenia na spagetti :( wpadłam do domu głodna jak wilk i nawpieprzalam się kanapek... Wracając do domu zahaczyłam o kosmetyczny i zostawiłam w nim prawie 100 zł i jeszcze po drodze zaliczyłam solarium ;) Gosiaczkowa 😘 Fajnie Cię \"widzieć\" :) 🌻 Olla - 🌻 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała ❤️ Ja też zaliczyłam kosmetyczkę :) nawet cały salon piękności w zaciszu domowym, własną ręką zrobiony:) Czuję się taka pikna :P szkoda, że nic nie widać :P A jutro fryzjer :):) Już się nie mogę doczekać siebie w innym kolorze włosów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ...piątek :D :D :D :D Jak się zapowiadają Wasze weekendy ?? Pogoda chyba tym razem ma być łaskawa ;) U mnie dziś piękne słoneczko …i ciepło jest :D myślę, że cały weekend będzie taki ładny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxi – 😘 że znalazłaś czas pomachać ;) U mnie zaraz koniec pracy :D Popołudnie spędzę na zakupach z W.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) ja chyba pojadę na rower w weekend :) albo się poopalam... albo jedno i drugie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no to mamy weekend :D:D:D Pogoda the best!!! Olla - na rowerek jak znalazł ;) ...nie wiem czy znajde dziś na to czas.... zaraz zabieram się za sprzątanko chatki ...a potem zobaczymy. a wieczorem spotykam sie z W i nasza wspólną koleżanką....będzie ciekawie.... bo oczywiście ona nie ma pojęcia co jest między nami... może się troche połapie, nie będziemy jej ułatwiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj widzę , ze wszyscy wypoczywają i od kompa odpoczywają:) Życzę wam wszystkiego naj z okazji Dnia Dziecka, dużo uśmiechu.. i spełnienia marzeń 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam pomachać między drzemką po weselu a wyprawą na poprawiny :) Super wesele :):) Nóg nie czuję, ale jestem obtańcowana za wszystkie czasy przez własnych kuzynów i przyjaciół pana młodego :) Nawet pan nr 36 tańcował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{czesc] mam za sobą fajny weekend :) wczoraj byłam na koncercie Papa Dance, potem standardowo były fajerwerki ...a dzis cały dzień spędziłam na świeżym powietrzu :D Grill, piwko, granie w siatkę....towarzystwo W, i jeszcze 3 kolegów z pracy z żonami tudzież życiowymi partnerkami. Fajnie się bawiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam za sobą udany wekkend:) W piątek byłam na koncercie \"IRY\", wczoraj pospacerowałam z kumpelami po ogrodzie japońskim we Wrocławiu, a dziś byłam na festynie szkolnym u siostrzenicy. W końcu trochę rozrywki w tym moim szarym życiu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! a ja miałam nieciekawy weekend, owszem pojezdziłam na rowerze w sobotę...z tym nowym kolegą...ale było dość nudno! nie wiem moze to moje zle nastawienie...w kazdym razie drętwo było, chyba nie nadajemy na tych samych falach... tak więc ja chyba najbardziej z Was jestem singielką teraz :) i pewnie już tak zostanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki wczoraj bylam u promotora, zostalo mi juz tylko jakies 4 strony tlumaczenia i jakies 10 do poprawki z polskiego na polski... no ale to juz pikus. promotor jest ogolnie ze mnie zadowolony wiec dobrze jest:) dzisiaj za to jestem na maxa nietomna, kawa nie pomogla jak na razie ale moze jeszcze zadziala, mam przynajmniej taka nadzieje. biala-- jak po spotkaniu z kolezanka? dziewczyny co sie dzieje? topik nam upada:( buzki na mily i sloneczny dzionek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola- najbardziej singielka to chyba jestem jednak ja, ja sie nawet na randki z nudiarzami nie umawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! sippel...ja od soboty tez mam postanowienie nieumawiania sie z nudziarzami:) szkoda czasu i nerwów! biała, zyjesz???? kawy jeszcze nie piłas? bo nie ma wpisu na naszy topiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olla – jak z rana zobaczyłam, że nikogo nie było od wczorajszego poranka, to się załamałam i wpisy sobie olałam. Sipp – napisze CI @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała, nie rób nam tego! bo całkiem nam się topik rozwali... Ty jako FILAR! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Olla jestem….czekan na wpisy innych Nie chcę być filarem Z resztą aż mi głupio, że tylko ja tu piszę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dla topiku przydało by się trochę świeżej krwi... nowych singielek, wpadły dwie pomarańcze przelotnie ale nie zostały :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu Ci głupio, Biała? trzeba pisac, trzeba żeby coś się dzialo :) Gosia, a Ty zyjesz???jak tam samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olla - a głupio, bo to całkiem tak jakbym nic innego nie robiła tylko na kafe siedziała.... no właśnie Gosiaczkowa - co z Tobą?? zdjęć weselnych na skrzynce nie widzę :O na maile nie odpowiadasz :( chcesz, żeby koleżanki topikowe pousychały z tęsknoty???? Jak coś to pisz po hipszpańsku, w ramach ćwiczeń.... a potem w ramach ćwiczeń przetłumaczysz tekst :classic_cool: Jakoś w czerwcu masz chyba zakończenie kursu co?? Sipp 😘 Malinkaa 🌻 wracaj na topik, zapewniam, że nie tylko ja za Tobą tęsknię!!! ❤️ Cadra - hop hop dziewczyno! wsiąkłaś na dobre :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wezwana do odpowiedzi przybywam :) Od mojego ostatnie wpisu na topicu w ogóle nie włączałam komputera, więc proszę wybaczcie mi milczenie :) Wierzcie lub nie ;) ale jeszcze nie doszłam do siebie po weselu. Nóżki co prawada już nie bolą, ale jakaś niedospana jestem. Wybawiłam się za wszystkie czasy - nawet z rodzinką było mi dobrze nie tylko na zdjęciu :) zostałam wycałowana przez ciocie, wyściskana przez wujków i wytańcowana przez kuzynów. Objadłam sie pyszności samych, opiłam winka i bimbru pędzonego przez pana młodego :) a nawet uległam pokusie na... smalec, ogórka małosolnego i kefir nad ranem :) Najlepsza była moja babcia, która jechała ze średnim nastawieniem, a bawiła się tak dobrze, że... została do dziś :) u rodziców pana młodego - a jej siostrzenicy. Pan nr 36 zachowywał się bardzo poprawnie, przyznał nawet, że był zazdrosny o moje tańce na parkiecie z innymi i... usiądźcie ;) powiedział, że na naszym!!! weselu ma być taka sama dobra zabawa. Oczywiście miał już procenty we krwi ;) Się uśmiałam :):) Zdjęcia ojciec robił - na kilka się nawet załapałam :) ale jeszcze nie rozgryzłam działania jego aparatu, więc na razie podesłać nie mogę. Ale jak tylko... :) Żem się rozpisała... Buziaki dla Kobitek wspaniałych ❤️ 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×