Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

heja dziewczyny :) maxi pobilam Cie - 8,5 :p biala - to w ramach braku problemow itp zapisz sie na kurs ;) ja bez auta jak bez reki Gosia - przeczekaj moze bedzie coreaz lepiej ....... a mi sie spac chce i wszyscy mnie od rana wk....ili i tp na maksa ze normalnie gryze grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr szkoda z enie moge piuscic soczystej wiazanki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cadra - 🌻 za stronke ;) Dziewczyny - co wy takie wkurwione???? Już mi opowiadać! Mnie to tylko nic się nie chce....jeszcze nic nie zrobiłam :P Gosiaczkowa - w końcu los się odwóci ....i super praca o Ciebie sie upomni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! jakie tutaj pozytywne nastawienie do swiata panuje:) no ale przynajmniej nie czuje sie samotna:) tez mnie dzisiaj podkurwiaja jakos wszyscy. a zwlaszcza rodziciel, ktoremu jak zwykle nic nie pasuje... no ale to juz szczegol... ale ja to mam PMSa wiec mni eto dzisiaj nic juz nie zdziwi... maxi-- odpisalam gosia-- czemu nic nie pisalas wczoraj? chcesz po dupinie dostac?? cadra-- 🌻 za stronke ja mam -2.5 i udalo mi sie jeszcze tak zalapac, ze nie musze co roku powtarzac badan, tylko mam juz prawko na stale:) a co do samochodu, to po tym jak mialam wypadek tez przez 6 lat sie balam siasc za kolkiem, a teraz to odczuwam sama przyjemnosc z jazdy, nawet jak mam jakas sytuacje stresowa na drodze to mnie nei zniechceca:) rodziciele mysla aby mi jakies auto sprawic jak pojde do pierwszej pracy po obronie, ze niby moze przestane byc ich komornikiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za kwiatka ;) ale to za co za to ze 1 na stronie???? ehehehe w koncu mi sie udalo ;) gocha - jak tak dalej pojdzie to gocha oddam ci moja prace z pocalowaniem reki ;) kurde uzeranie sie z debilami od samego rana macxi- ojh jakbysmy sie spotkaly to cos czuje ze pogadalybysmy sobie soczysta mowa polska :D sipp - ja na szczescie tez mam na stale - chwala Panie za nasza durna sluzbe zdrowia ;) nie musze latac co roku i placic zeby mi papierek podbijali poszlabym juz do domu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że z wadą wzroku bijecie mnie na głowę!!! ja mam jedno oko 2,5 drugie 3,5 tylko nie pytajcie czy + czy - bo nigdy nie wiem :P na prawko może i bym się zapisała....ale po raz trochę to kosztuje, a z kasa wicznie problem jest....a po 2 to nie wiem czy mam do tego talent...i te egzaminy....Mój mózg juz wiedzy nie przyswaja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cadra, moze my w jednej firmie pracujemy?:) bo ja tez walcze z debilizmem od wschodu słonca!!! oj wykrzyczalabym łacina podwórkowa wszystko co mi na sercu lezy... jeszcze M mnie wnerwił wczoraj wieczorem i do dzis mi nie przeszlo. faceci sa beznadziejni..... sipp 👄 biala, jak tam nastrój? goś[ kwiat]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oprócz tego, że pogoda dołująca...i mi się lekko udziela to jest oki! ;) kryzys o którym cos tam wpsomniałam to pojawia się chyba stąd, ze z W. dużo czasu spędzam - ja zagorzała singielka, przyzwyczajona do wolności, taka uziemiona.... ale wczoraj umówiłam się na piwko z koleżanką ;) i jest mi od razu lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
Witam wszystkie moje singielki i nie tylko..i informuję ,ze jestem z wami kazdego dnia...czytając oczywiscie:classic_cool:....calusy na Środe ode mnie dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ello ;) 🌻 ciekawe czy wyjdzie lapy nie umiem ;/ jak zwykle nie chce mi sie pracowac - chce mi sie spac nad woda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja dzisiaj jestem honorowym dawca krwi:( i czuje sie fatalnie, a ten upal jakos nie pomaga:( buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
ha! ja też jestem dawcą, tyle tylko , że poki co mam za słabe wyniki, by mi pobrali krewkę....ale pracuje nad nia by ulegla poprawie, i we wrzesniu startuje ponownie .:)..buzka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba w jakas depresje zaczynam popadac. od kilku dni snuje sie po domujak cien. nie moge sobie jos miejsca znalezc. drazni mnie wszystko albo meczy albo nudzi:( jak byl remont to nie mialam czasu na jakies takie snucie sie, a teraz mam za duzo wolnego czasu i jakies glupie myslenie mi sie chyba wlacza:( do tego kolezanka mi powiedziala dzisiaj ze jest w ciazy. z kolesiem jest od stycznia, szcesliwa jest na maxa... planuja slub na grudzien, nie wiem czy jej wspolczuje bardziej czy zazdroszcze. sytuacje maja taka malo fajna, on bez pracy, ona pracuje dorywczo - sprzata po domach. jedo dziecko juz ma, w domu ma 2 male pokoje... no ale ona wydaje ie przeszczesliwa... chyba @ mi sie na mozg rzucil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheh grunt to się dogadać...ale pomyśłam jak Amellka, że faktycznie krew oddajesz :P:P:P Może właśnie zpowodu @ tak się paskudnie czujesz...dołowo... co? Co to za smętne mysli??? Zaraz pomożemy wybic z głowy! ;) Nigdy nie oddawałam krwi i nawet nie wiam jaką mam grupę..pora to zmienić.... Nawet się przybieram od kilku lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę dziś koleżanke odwiedzić... Tak nie bardzo mi się chce....ale słowo się rzekło :O Musze jeszcze tylko kupic jakąś pierdołę jej dzieciom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do mysli to jakies takie pomieszanie z poplataniem, ze przyciagam jakichs samych dziwakow albo nieukow. a dzisiaj doszlam do wniosku, ze jesli kiedykolwiek bede wychodzila za maz i bedzie to slub koscielny to bede w zlotej sukni, mimo, ze nie znosze zlota:) ale w zlotym koloze jest mi do twarzy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
a ja z działki wróciłam, pomidorów 5 kilo przytargałam,..chwile sobie posiedziałam ze znajomymi i siostrą mą, ale kużwa ! szlag mnie trafia na mnie samą, bo ze starchu przed pajakami -wrednymi -gnojami....nie dawałam rady już i musiałam uciekac..coprawda nie widziałam ich, ale....no własnie,,strach ma wielkie oczy a dodac do tego jeszcze arachnofobie..to już nie zła jazdeczka zaczyna się ....tak wiec w domku jestem ufff..bezpieczna. ..Sipp a to szleństwo wściekłośći i złośći, to stan normalny, skoro honorowym jesteś obywatelem hehe :)nie martw się ..samo przyszlo to i samo pójdzie :)..A TY Biała, moja kochana.....sprawdz sobie krewke swoją, bo warto ją znać :)...różnie w życiu bywa......no i zostań dawcą! tak jak ja :) fakt, że tylko raz mi się udalo ją oddać, ale wciąz bede próbować , by te ilość zwiększyć...bo nie ma , że boli :)..Gosia, skarbie jestem z Tobą, i telepatycznie wspieram Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
Sipp ..A co do popaprańców, i jełopów to.....witaj w klubie:)..mam tylko nadzieje, ze na kolejnego takiego sobie już nie pozwolę :)......dobrej nocy dziewczynki..pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Cieszę się, że już piątek! :-) Jutro jak pogoda dopisze to smigniemy nad jeziorko :) Potem 4 dni pracy iiiiiii długo oczekiwany urlop :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki ❤️ Po chwilach grozy, kiedy mój szanowny pan komputrer odmówił kategorycznie współpracy, jestem z powrotem. Zaraz przeczytam coście pisały i na skrzynkę też zajrzę. W ogóle to mam PMS. I strasznego doła w zwiazku z tym... To chyba żadna nowość u mnie ;) Już tyle dni minęło, a ja wciąż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszło mi nagle do głowy... Pewnie macie juz plany na długi weekend sierpniowy. Ale może któraś z Was nie ma, to ja serdecznie zapraszam do siebie :) Pozbywam się rodziny na całe 4 dni i będę sama samiuśka... Więc... :) Pomyślcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia!!! ależ propozycja!!!!! No tak bym chciała!!!!!! a w góry wyjeżdżam w niedzielę 17-stego i nie sądzę, że mi się uda przedz wyjazdem do Ciebie wpaść :O:O:O buuuuuuuuuuuuuuuuuu 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ello ;) kurcze wczoraj w koncu od 3 tygodni sie wyspalam!!!!1 spalam jak dziecko od 0k 20;30 do 9 rano hehehehhe chyba sie tego nazbieralo ;) pospalam bym jeszcze w ogole to jestem przemeczona przepracowana przeimprezowana i przepalona ;/ przydaloby mi sie jakies sanatorium heheheh malo tego dochodze do wniosku ze najwyzsza pora juz sobie zaczac zycie ukladac, czas sie rozmuwic z wszystkimi \"kolegami\" zrobic reorganizacje i \"przesitowac\" towarzystwo - hmmmmm tylko nie wiem jak mam sie do tego zabrac??? Amelka - tez kiedys sie nabawilam arachnofobii ale szybko mi przeszla jak bylam na wsi u dziadkow kibel sie zatkal mialam @ + dezynterie i zostal mi starodawny wychodek (byl wilgotny sierpien wtedy) ahahahaahhaha nigdy nie zapo,mne tego uczucia jak sobie zdalam sprawe gdzie jestem hahahah i jak sie rozgladnelam hahahha zostalam momentali wyleczona tzw terapia wstrzasowa hahhahaha Biala - ale Ci fajnie z tym urlopem ehhhh ja chyba w tym roku jednak nie bede miec Gochqa - hmmmmm ciekawa propozycja ;) Sipp - zlota suknia fajny pomysl :D kurcze normalnie mam mega lenia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gadałam z koleżanką z innego pionu.... i się wkur.... Niedawno były u nas podwyżki.... jak się dowiedziałam, ze u nich dostawali 2 rzy więcej niż u nas to szalg mnie trafia!!!!!!!! yyyyyyy a oni i tak lepiej zarabiają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu szok? A Ty byłaś? :P Ja się nawet do komputera nie dopchałam, bo moja matka filmy oglądała - miłośniczka Bollywood :) Ojciec wziął się na sposób i na swoim założył hasło, to tam oglądać nie może... Też muszę pokombinować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×