Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Eksperyment naukowy Siedziałem z kolegami w pubie i ktoś  wyskoczył z tematem, że piwo zawiera żeńskie hormony. Nie mogliśmy dojść do spójnych wniosków, więc postanowiliśmy przeprowadzić eksperyment naukowy. Każdy z nas (z pobudek czysto naukowych!) wypił 10 piw. I wtedy odkryliśmy przerażającą prawdę: 1) przybraliśmy na wadze, 2) strasznie dużo mówiliśmy, ale o niczym konkretnym, 3) mieliśmy problemy z prowadzeniem samochodu, 4) nie potrafiliśmy logicznie myśleć, 5) nie udało nam się przyznać do błędu, mimo że było zupełnie jasne, że go popełniliśmy, 6) każdy z nas wierzył, że jest pępkiem wszechświata, 7) mieliśmy bóle głowy i żadnej ochoty na seks, 8) nie umieliśmy zapanować nad emocjami, 9) trzymaliśmy się nawzajem za ręce, 10) po każdych 10 minutach musieliśmy iść do WC, i to wszyscy jednocześnie. Dalsze dowody są zbyteczne ? piwo zdecydowanie zawiera żeńskie hormony!  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy z nas wierzył, że jest pępkiem wszechświata - to zdecydowanie męska domena mieliśmy bóle głowy i żadnej ochoty na seks - jeśli kobieta nie ma ochoty na seks, to dlatego że facet jest kiepski w łóżku albo ma już dość faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala-- u mnie odchudzanie ma tez podstawy medyczne, ja mam powazne problemy z kolanami i nadwaga moze mi je calkowicie wykonczyc:( a jako, ze zaczelam juz cwiczyc intensywnie, to zrobie przez miesiac moze 2 taka intensywna terapie i moze wroce do wagi sprzed tab antybaby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sippel ❤️ przytyłaś po tabletkach? Ja w sumie też, ale spadło od razu, jak je odstawiłam. Wczoraj się dowiedziałam, że moją kuzynkę zostawił mąż. Mąż kuzynki zawsze był mi stawiany jako wzór cnot wszelakich, taki wierny psiak, co to na inna babe nawet nie spojrzy. I proszę... Zostawił ją z dwójką dzieci i wyjechał. Stawiam, że do innej, ale rodzina wierzy, że na pustelnie przemyśleć swoje zachowanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Biala - dzieki :) Gocha - hahahhhahahaahah niech wierza dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kilka razy zmienialam, bo mialam prawie po kazdych jakies efekty uboczne. no i wyprobowalam zastrzyk, po ktorym w 3 miesiace ponad 6 kg przytylam i nie spadlo i ogolnie jedzenie niemieckie tez nie pomagalo mi zrzucic nadmiaru:( no ale teraz moze sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ruch! 🖐️ wpadlam na chwile, przywitac sie, nastroj do du.py, wiec nie bede wam smęcić.. gosiek ❤️ sipp ❤️ biala ❤️ malinka, cadra, malenstwo, kasiunia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie jak jest ruch na naszym topicu bo ostatnio to byl zastuj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja polszczyzna jest przepiekna :P hehehehehhe powinnam ksiazki pisac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam wolę ruch! niż zastój :) Maxi - co to zasmęty??? u mnie pogoda dziwna, chyba coś z ciśnieniem, nagle zachciało mi się spać 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi-- co sie tam dzieje? pisz, pamietaj, ze jak z siebie wyrzucisz co sie dzieje, to bedzie lepiej. nie powinnas w sobie dusic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) u mnie pogoda taka sobie, niby ciepło, ale słonka nie ma. Miałam dzisiaj cieżkie wstawanie - najchętniej zostałabym w moim łóżeczku jeszcze kilka godzin, a tu kicha do pracy trzeba było iść. A do tego ostatnio mam jakąś wybitną neichęć do mojej pracy - zwyczajnie jej nie cierpię. No a wczoraj pierwszy raz poniosłam klęskę :( Poszłam na rozmowę w sprawie pracy - czekali na mnie aż wrócę z urlopu. Wydawałoby się, że wszystko jest ok. A tu na dzień dobry słyszę, że stanowisko, na które aplikuję jest już obsadzone, ale dyrektor chciał mi zaproponować inne - bo ja taka fantastyczna jestem, z takim potencjałem i doświadczeniem, bla bla bla - myślałam, że mnie tam krew zaleje!!!! 45 minut słuchałam o tym jak ta firma się zmieniła i jak on byłby zachwycony pracując ze mną! To dlaczego nie zaproponował mi stanowiska na które aplikowałam? Kutafon jeden!!!! I jeszcze myślał, że wróce za jakieś marne grosze!!!! Ale co tam, nie tu to poszukam gdzie indziej :-) Pozdrawiam Was bardzo słonecznie wszystkie razem i każdą z osobna 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziś ostatni dzien w pracy.... ;) Potem na dworzec i do \"teściowej\" :P ....w niedziele w pociąg i w Tatry :D Długo się nie \"zobaczymy\" ciekawe czy będziecie za mną tęsknić.... i ciekawe czy będę miała co poczytać po powrocie.... Z racji, że raczej tu jestem ostatni dzien przed wyjazdem to będe się udzielać w miare możliwości :) No niestety musze też skończyć pewne sprawy.... mam nadzieję, że na wszytsko czasu mi wystarczy :) 😘 dla wszystkich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam wczoraj kryzys - i telefoniczny, i netowy. Wszystko zdechło :( Biała - jasne, że będziemy tęsknić, jednak nie sądzę byś miała wiele do czytania po powrocie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam wczoraj u ginekologa. Spłakałam się strasznie, jadąc do niego, to to TEN szpital.... Wydaje się, że wszystko w porządku, ale trzeba poczekać na wyniki badań. Niemniej cały dzień skopsany... Nawet ścianka specjalnie mnie nie ubawiła, chociaż profesjonalista bardzo się starał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki. ja dzisiaj jestem calaz obolala, nie wiem czy to od tych specyfikow co zaczelam bvrac czy wczoraj zaczelam nagle inaczej cwiczyc, no ale ogolnie miesnie daja sie ostro we znaki:( do tego wczoraj mnie poinformowano, ze moja \"ukochana\" chrzestna zapowiadziala sie na dzisiaj z wizyta:( jej wizyta jakos mnie nei napawa optymizmem, no ale coz ja moge... gosia-- jak tam nastroje? maxi-- jak sie czujesz? jak w domu? biala-- alez Ci zazdroszcze urlopiku:) baw sie dobrze i rob zdjecia:) a ja jak to juz mam w zwyczaju, zapraszam na kawe i ciastka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzywana odpowiadam, spalam dzis 2,5 godz, przepłakałam reszte. nie mam ochoty na nic, siedze w pracy i nie moge sie skupic na niczym. nie mam juz sily ... musze sie wyrwac gdzies, nie wiem gdzie, nie wiem na ile, nie wiem z kim, i nie wiem czy mam ochote wracac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie, muszę pędzić do babci, bo jej ciśnienie niebezpiecznie skoczyło - z nerwów oczywiście, ale ona twierdzi uparcie, że nie... Maxi - chcesz się wyrwać na kilka dni? Moje zaproszenie nadal aktualne. Bierz Sipp po drodze i wpadajcie. Co prawda mam straszny burdel w domu, bo ojciec zaczął remont, ale przeciez nie wyrywam Was na chatę ;) W sobotę przyjeżdża tez koleżanka do mnie - ze złamanym sercem :( Były wielkie plany i... nagle nic ich nie łączy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi-- jedziemy? bo ja mialam jechac do spa, ale wyszlo inczej, a na weekend bym sie z przyjemnoscia ulotnila z domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Sipp - namow Maxi. Nie mam glowy do gotowania, ale przeciez sa sklepy i pizzerie ;) Jutro o 11-tej z Ostrowca jest autobus :) Będziecie po 15-tej, a ja już na Was będę czekać. Akurat nawet będę na dworcu, bo wyprawiam koleżankę w daleki świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi-- nie namyslaj sie za dlugo, mozemy sie w kilcach spotkac, i razem z kielc jechac, odpoczniesz od problemow. moze po spedzeniu weekendu z wariatami bedziesz miala wiecej sily. to jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak z Kielc to macie więcej polączeń nawet :) Sipp - pracuj nad nią ;) I dajcie mi znać, to chociaż chleb kupię :P Bo sól mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
01:15 03:45 SANOK D.A. - GDAŃSK D.A. Pb< 06:05 09:05 KIELCE D.A. - ŁÓDŹ D.A. CENTRALNY PN 08:15 11:35 BUSKO ZDRÓJ D.A. - ŁÓDŹ D.A. CENTRALNY PL 09:25 13:00 TARNOBRZEG D.A. - ŁÓDŹ D.A. CENTRALNY PU 10:30 13:45 RZESZÓW D.A. - ŁÓDŹ D.A. CENTRALNY PU 11:30 15:10 KIELCE D.A. - ŁÓDŹ D.A. CENTRALNY 57 13:00 16:19 KIELCE D.A. - ŁÓDŹ D.A. CENTRALNY PNn 14:00 17:10 KRYNICA D.K. - ŁÓDŹ D.A. CENTRALNY PU 15:00 18:37 KIELCE D.A. - ŁÓDŹ D.A. CENTRALNY P7Uf 15:30 18:50 ZAMOŚĆ D.A. - ŁÓDŹ D.A. CENTRALNY P 16:40 19:40 RYMANÓW ZDRÓJ - ŁÓDŹ D.A. CENTRALNY PU 17:01 20:16 RZESZÓW D.A. - ŁÓDŹ D.A. CENTRALNY PLn Macie rozkład :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×