Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Jakież tu pustki :( W sumie to się nie dziwę :O Sipp – masz rację odnośnie imprezki, niezbyt się udała…. Ale jako, że byłam pomysłodawczynią …to chciałam podziękować ślicznie osobom które zawitały ❤️ 🌻🌻 Kasiunia 😘 Malinka 😘 Olla 😘 Gosiaczkowa - :) 🌻 Nie wiem czy ma to dla Ciebie znaczenie, ale LUBIĘ CIĘ :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla tych, co nie widziały :P DWUDNIOWY KURS DLA MĘŻCZYZNY Kurs jest dwudniowy i obejmuje następujące zagadnienia: DZIEŃ PIERWSZY 1. JAK WYKONAĆ KOSTKI LODU Instrukcja krok po kroku wraz z prezentacją. 2. PAPIER TOALETOWY - CZY WYRASTA NA UCHWYTACH? Dyskusja. 3. RÓŻNICE POMIĘDZY KOSZEM NA PRANIE A PODŁOGĄ Ćwiczenia praktyczne z pomocą zdjęć i wykresów. 4. NACZYNIA I SZTUĆCE: CZY LEWITUJĄ, SAMODZIELNIE KIERUJĄC SIĘ DO ZMYWARKI ALBO ZLEWU? Debata panelowa z udziałem ekspertów. 5. PILOT DO TELEWIZORA - UTRATA PILOTA Linia pomocy i grupy wsparcia. 6. NAUKA ODNAJDYWANIA RZECZY Otwarte forum tematyczne - Strategia szukania we właściwych miejscach a przewracanie domu do góry nogami w takt rytmicznego pokrzykiwania. 7. ZAPAMIĘTYWANIE WAŻNYCH DAT I POWIADAMIANIE W WYPADKU SPÓŹNIENIA Pamiętaj o zabraniu własnego kalendarza lub telefonu komórkowego. DZIEŃ DRUGI 1. PUSTE KARTONY I BUTELKI - LODÓWKA CZY KOSZ? Dyskusja w grupach i ćwiczenia praktyczne 2. ZDROWIE - PRZYNOSZENIE JEJ KWIATÓW NIE JEST GROŹNE DLA ZDROWIA Prezentacja PowerPoint. 3. PRAWDZIWI MĘŻCZYŹNI PYTAJĄ O KIERUNEK, KIEDY SIĘ ZGUBIĄ. Wspomnienia tych którzy przeżyli. 4. CZY MOŻNA SIEDZIEĆ CICHO, GDY ONA PROWADZI Gra na symulatorze. 5. DOROSŁE ŻYCIE - PODSTAWOWE RÓŻNICE POMIĘDZY TWOJĄ MATKĄ A TWOJĄ PARTNERKĄ Ćwiczenia praktyczne z odgrywaniem ról 6. JAK BYĆ IDEALNYM PARTNEREM NA ZAKUPACH Ćwiczenia relaksacyjne, medytacja i techniki oddechowe. 7. TECHNIKI PRZEŻYCIA - JAK ŻYĆ, BĘDĄC CAŁY CZAS W BŁĘDZIE Dostępni indywidualni psychoterapeuci. 8. CHOINKA - CZY MUSI STAĆ DO WIELKANOCY Telekonferencja z udziałem Świętego Mikołaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wszystkim ja w ostatnim czasie mam taki nawal roboty, ze zapominam o wyjsciu z pracy:( jakby tego bylo malo, do pracy przychodze nawet w sobote, zeby nadrobic i nie siedziec za bardzo po godzinach w pracy:( ogolnie wiec motorek w dupie juz ledwo mi ziepie. no ale troche podgonilam ze wszystkim, ze mozna powiedziec, moge zlapac oddech. wczoraj bylam na paznkciach i juz zrobilam soebie takie bardziej sylwestrowe, zupelnie inne niz zazwyczaj wiec troche dzienwie sie czuje, ale podobaja mi sie:) samochodu nadal nie kupilam ale moze uda sie w najblizszym czasie, nie trace nadzieji... pozdrawiam i zostawiam kawusie dla niedosypiajacych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wszystkim ja zaczynam juz chodzic na awaryjnych akumulatorkach, ledwo widze na oczy i czuje sie ogolnie fatalnie:( w pracy stwierdzili, ze chyba nocami placze, bo mam takie wory pod oczami... a ja nie placze tylko jestem na maxa przemeczona:( no ale z jedna robota mam koniec i teraz bede tylko od 7-15 pracowac zostawiam kawusie dla niedosypiajacych jak ja i wracam do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) wzięłąm wolne ;) mam ambitne plany zająć się sprzątaniem :) ciekawe jakie będą efekty? skoro zaczynam od posiadówki przy kompie.... Gosiaczkowa - 🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️😘😘😘 Ty już wiesz z jakiej okazji ;););) :P Ściskam gorąco!!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A! i jeszcze coś powiem.... bo na początku było mi z tym baaaaaaaaaaaaardzo trudno... ale już się pogodziłam z tym, że topik jest w agonii już nie będę podejmować działań reanimacyjnych.... bo to bez sensu, szkoda czasu i energii Pozdrawiam serdecznie i gorąco jeszcze tu zaglądających ;) Buziaczki 😘😘😘 PS. to nie pożegnanie, będe tu zaglądac od czasu do czasu ;) Narka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia--❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻 nie wyspalam sie poraz kolejny. zasypiam w kazdej pozycji. do tego mam trudne dni i mnie wszystko boli. nic tylko sie pochlastac dzisiaj. dla zaspanych zoatawiam mocna kawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alem żem się wkurzyła przy firance.... kurwy leciały!! taśmy do firan przyszywa się celem udogodnienia....ileż ja na te taśmy sie naklęłam!!! do pasji mnie doprowadziła....jakież to udogodnienie??? szybciej szło mi wieszanie firanek bez tej pieprzonej taśmy :O wrrrr o nie! w drugim pokoju niech W. się z ta pieprzona taśmą męczy ja mam dość!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pięknie,...napisałam sporo i mi zeżarło :( to teraz krótko Gosia :) ja też...🌻🌻🌻👄👄👄🌻🌻🌻👄👄👄🌻🌻🌻 Biała, a Ty jak widzę ciężko w domu pracujesz, porządki w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała, ja widzę , że Ty to pracowita kobitka jesteś:) A u mnie remont nadal trwa, teraz jest już na etapie malowania ścian i opalania drzwi. Jedną opalarkę już spaliłam:O Pozdrowionka dla wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny gdzie jesteście? jak tam weekend? ja własnie siadłam do kompa...i zanim zabiorę się za pisanie pracy...to zajrzałam tu...a tu pustki :( ale...i tak was lubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka na poczatek postawie kawusie dla niedosypiajacych. urodziny gosi udaly sie wysmienicie, spalysmy 2 godziny pomiedzy 9 a 11:) reszte napisze w innym terminie bo dzisiaj mam bardzo nerwowy dzien i jestem W K U R W I O N A na maxa. milego dnia wszystkim zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poddczytująca
widzę, że topik zdechł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poddczytująca
ponad tydzień i ta sama strona żenujące i straszne co mam podczytywać? nudno mi przez Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poddczytująca - sama coś napisz a nie chciałabyś mieć ploteczki za darmo :P :P ja bym tu cos napisal czasami ale teraz to sie boje ze maxi mnie na k...wach wykopie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poddczytująca
kiedys pisałam teraz to już tylko podczytuję a ostatnio nie mam co Ciebie też tu dawno nie było to strach przed maxi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kiedys pisałam teraz to już tylko podczytuję" a czemu nie piszesz? "Ciebie też tu dawno nie było to strach przed maxi?" hehe przyznaje bez bicia ze tak :) jedyna skuteczna byla zeby sie mnie pozbyc z topu-no ale to byl Kwiatek w wersji chamsko niegrzecznej jeszcze wtedy :P teraz juz nawet pisza do mnie czasami Kwiatus czyli nie jest źle chyba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo sie wigilia zbliza kwiatek
zaczynasz troszke po ludzku myslec i moze mowic tez, ale nie martw sie, po świętach ci przejdzie wrócisz do normy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wrócisz do normy" eee. normą bedzie tak jak teraz ;) nie mowie ze łagodny jak baranek bede ale...bedzie Kwiatek taki jak gdzies od m-ca jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo sie wigilia zbliza kwiatek
to w koncu trafiles na dobrego psychiatre i leki zaczeły działac, gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poddczytująca
nie piszę bo mnie się nie chce jak większości z resztą ...może to wpływ zimy? lub brak zimy może nie mam o czym nie dzieje sie u mnie nic takiego, o czym by pisać można dyslutować też tu nie ma z kim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×