Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Gość Thoronie
a Dziewczyny boszszsz ile musiałabym napisać a potem by wyszło że jestem chyba niespełna rozumu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosik to mnie pobiłaś!!! ja ważyłam 44 kg przy wzroście 160 i wyglądałam tragicznie :) I nie waż mi się odchudzać!!! cycki zawsze pierwsze spadają, a szkoda by było to raz, a dwa to po co Ci to kochana? odchudzanie nie jest fajne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie cycków by mi było szkoda ;) Odchudzać to się nigdy tak naprawdę nie odchudzałam. Jakoś za skomplikowane to dla mnie. To wolno, tego nie wolno. Liczyć kalorie i inne takie... Mnie stres zawsze zżerał i rozstania ;) Chociaż po ostatni spadły mi tylko dwa kg ;) Po poprzednim... 6 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleństwo - nie wiem dokładnie. Nie posiadam wagi ;) Stawiam, że coś około 52 kg +/- 1 kg :) Najwięcej ważyłam 55 kg - oczywiście mówię o czasach, kiedy jestem juz kobietą, bo w dzieciństwie to byłam pączuś tłuściutki :) Przy tych 55 kg czułam się źle, ale to był efekt mieszkania z osobnikiem płci męskiej, który budził mnie w nocy na jedzenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnooka - białe pieczywo i ziemniaki - ja polecam :) Makarony nie są takie kaloryczne - same w sobie. Sosy do nich to jest to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thoronie
ok dziewczyny wiadomo chodzi o faceta Ale ja sama nie wiem o co mi chodzi:) chodziliśmy kiedyś na salsę potem nagle przestał sie odzywać no to ok przebolałam to a potm nagle sie odezwał i jak poiwedziałam że musze sie wyprowadzc a moje mieszkanie jeszcze nie gotowe to mi zaproponował pokój to ja jak w dym hahaha :) głupolek :) Generalnie nie jest źle w zasadzie to nawwet miło on gotuje jest mała lodówka wiec niby razem jemy żyjemy jak kumple. Tylko że tam sie stąło no wiadomo facet kobieta w jednej chacie a potem bez zmian znowu kumple - niby mnie to nie obeszło ale chyba jednak tak i tak mnie trochę to dziwi i w zasadzie to nie wiem o co chodzi I co wariatka jestem i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) Gosiu wg. stanu na 29 sierpnia 2008 roku godz. 20.41 wysmarowałaś: 969 postów, niedługo tysiączek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za komplementy:O Moje Kochane to jest proste jak budowa cepa, wystarczy kliknąć na swój nick i wszystko jasne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×