Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

gosia-- u mnie ex narzeczony wypadl tak sobie, Pan D tragicznie, a charming lepiej niz pozostali:( a i chyba jeszcze opiekunczosc powinnam jako kryterium dopisac... a w prawie nie bylo nic o biciu:( ani o lamaniu lopatek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 mania :) Sipp w Kryminalnych zagadkach też nikt nikogo po szyi nie całował ;) Ale z takich drastycznych to mi się śniło, że kiedyś wbito mi nóż w plecy. Sen był tak realistczny, że jak otworzyłam oczy, to byłam pewna, że zobaczę siebie we krwi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) ale miałyście ciężką noc, szczególnie Sipp ;) bo to całowanie po szyi jakby było przez jakiegoś przystojniaka to ja bym nie miała nic przeciwko ;) to co Gosik jakiś marny ten całujący był? Ja za płytko śpię i dlatego nic mi się nie śni ;) ale za to słyszę jak woda w kaloryferach kapie ;) Prawo i porządek to jakiś serial? Zastanawiałam się Sipp o co Ci chodziło ;) Mania 🌼 za stronkę I dla wszystkich na początek dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten całujący był brunetem. Tyle wiem;) Ale nie podobało mi się, bo mnie zachodził od tyłu i natarczywie całował!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę do lekarza. Mam nadzieję uzyskać właściwą diagnozę moich dolegliwości. A jak nie, to sobie tej kredy popije ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam. Dostałam leki, które mogłam sobie kupić sama bez recepty. Ogólnie mam dużo pić, brać nospę i czekać na efekt :O Kupiłam sobie więc smecte :P Dostałam skierowanie na morfologię - ponoć jestem blada, nasłuchałam się, że mam niedowagę!!! no chyba ja pogieło :O Ważę 51 kg - tego się przynajmniej dowiedziałam ;) Zrobiłam podliczenia... pan nr 36 uzyskał punktów... 3,3 :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) hahhaa zrobilam sobie test sipp - ocenilam 4 delkwentow sipp mi powiedziala ze strasznie wysoko mi powychodzili, kurcze chyba jestem za dobra :P jak zwykle :( Biala,Gocha - zabieram sie za odpisywanie na maile ;) bo cos mi slabo idzie ;) Malenwstwo- nie zdazylam Ci odpiwedziec - hahaha moje randki z obecnym panem 34 zwykle trawaja do godziny :P hahaha ale juz nie dlugo:p a co wczorajszegopicia to w niedziele byly derby i troszke mnie ponioslo ;) a wogole to musze do Ciebie skrobnac maila bo mam pytanko do Ciebie ale nie na forum ;) zycze wszystkim milego dnia ;) i ide odpisywac na maile, jesc i pracowac :) dokladnie w takiej kolejnosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będziemy teraz jak te chłopy z forum - pamietacie? :) Oni też cyferkami operowali ;) Nie wiem tylko, czy odważę się na publiczne zdanie raportu z akcji... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W. całkiem dobrze wypadł w ocenie. Sipp mi świadkiem, że starałam się przez zakochanie wygórowanych ocen nie dawać :) co ja mam mu kupić na urodziny??? cholera nie wiem, a ten dzień coraz bliżej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam od fryziera, zmienilam sie dosc drastycznie. ale mi sie podoba:D a promotora skurczysyna to utopie jak spotkam, do 15 byl nie osigalny, no a pozniej sie poddalam bo siedzialam na fotelu u fryzierki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrrrr... jestem zła (Gosia jak się robi złą emotkę?) chciałam kupić sobie torbę podróżną i nie potrafiłam wybrać :( porażka! Jutro drugie podejście... Sipp a drastycznie to przez długość czy kolor? Gosik nic się nie poprawiło Twoje samopoczucie żołądkowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor :) Czy ja tez moge dostac na e-maila te kryteria, co prawda obecnie nie mam kogo sprawdzac, ale moze sie przydac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×