Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Włosy ma? Wąsy? Znaki szczególne? Może sie da nad nim popracować :P Kurcze wiem, jak to jest. Zawiedzione nadzieje, strasznie bolą... Chodźcie Dziewczęta - zbiorowo Białą uściskamy. My jesteśmy zdecydowanie ładniejsze od wszystkich Diabłów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem :O On tak się stara .... te wszystkie miłe słówka ....komplementy ....i te autentyczne zawiedzenie z jego strony, że mi wisi.... włosy? do pół głowy łysy .... może i wygląd nie ma znaczenia ...no ale dla mnie ma - jak widać. Jak go zobaczyłam to od razu pomyślałam, że nic z tego.... ana gg tak się pięknie klikało, ż ejuż myślałam, że to TEN! wyśniony , wymarzony.... głupia jestem jak but

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala-- wszyscy mowia, ze uroda sie niby nie liczy, ale jednak jak Cie facet nie pociaga to nic z tego dobrego nie bedzie. chociaz podobno partnerow powinno sie dobierac takich by sie dobrze rozmawialo... ale jakos jak nie ma chemii to i z ta rozmowa bedzie w koncu ciezko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najważniejsze, żeby chemia była!!! Bez chemii ni du du. Może być łysy, bez nogi, ręki, nawet głowy - nie no, może przesadziłam :P - ale chemia jest najważniejsza. W końcu bez urazy, to ma być Twój partner. Partner do życia w każdym jego aspekcie, a nie tylko do czarującej konwersacji na wysokim poziomie intelektualnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sippel - ja mam 30-stkę ....i nie mogę na swego trafić ...po pierwszym spotkaniu wiem, że mi gościu nie pasuje ... Czy to znaczy, że nie daję szans jemu i sobie? Ten to się chyba na mnie obraził ....a w d.... z nim :O i znow to przekleńsrwo "w tym ambaras, żeby dwoje chciało na raz" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczkowa - ja mu się podobam :P tak twierdzi :P zaskoczyło go że jestem nie tylko inteligentna ale i ładna (jego słowa, ja nie koniecznie tak uważam) ....podobno to nie idzie w parze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala-- nie lam sie, jak to mowia kazda potwora znajdzie swego amatora... wiec szukaj tej potwory ;) moze nie schowala sie za najblizszym rogiem, ale w koncu kazda z nas znajdzie swoja, bo z tego co widze to zadna z nas nie narzeka na powodzenie tylko my jakies takie wybredne jestesmy;) ale w sumie to nalezy odrzucic plew a dobrac sie do dobrego ziarna;) coby z niego cos wyroslo, a nie chwascilo nam zycie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tracę nadzieję ....gdzie mam kogoś znaleźć????????????????? i jeszcze żeby mi pasował :O Pan B tez mi całe studia się nie podobał a dopiero potem zaczął :O Cholera!!! zawsze będe sama :(:(:( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och Biała... Że Ty mu sie podobasz, to nic dziwnego. Pewnie co drugiemu chłopu na ulicy się podobasz :) Ważne, by i on Tobie się podobał. By Cie sobą zaciekawił, zaintrygował i... no wiecie, co mam na myśli :) Sippel mądrze mówi. Ona z zasady mądrze mówi :) ale dziś wyjątkowo :):):) Ma dobry dzień Kobitka chyba :P Poodrzucamy troche plew od ziarna Biała, ale jak sobie ziarna znajdziemy, to wszystkie nam będą takich ziaren zazdrościć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No szkoda, ale często tak bywa, że swietnie sie rozmawia, ale brak jakiejś chemii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczkowa też dobrze gadasz ;);););) tylko dlaczego same plewy na mojej drodze?? wczoraj dzwonił A. znów przypomniał sobie o mnie bo wypił ....wkurzyłam się i powiedziałam, że może skasowac mój nr jak ma tylko po pijaku dzwonić ....o 1 w nocy dzwonił znów, nie odebrałam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala-- bo chwasty szybko rosna, szybciej niz inne roslinki:( musimy jakis srodek na chwasty sobie kupic i wtedy troche przetrzewimy tych popaprancow z naszych drog:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na mojej drodze to mało plew??? Wciąz Wam donoszę o jakims popaprańcu. Nie ma się co Dziewczynki łamać. I co z tego Biała, że 30-tka na karku ?? Teraz to sie dopiero zaczyna życie. Każda mądra kobieta Ci to przyzna, jak popatrzy z perspektywy lat. Dopiero teraz jesteśmy siebie w pełni świadome, swoich potrzeb, oczekiwań, swojego życia. Przecież tak naprawdę to nietrudno znaleźć chłopa. Byle jakiego... Tylko po co nam bylejaki... Chcemy takiego, który będzie nas wart. Sippel - nie ma się co czerwienić :D Za prawde??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój kolega kiedyś miał opis na gg - "Kobieta po 30-tce jest jak jaguar. Każdy chce się przejechać, ale nie każdy chce kupić na własność". Ja to przerobiłam na - "Kobieta po 30-tce jest jak jaguar. Każdy chciałby się przejechać, ale nie każdy może sobie na to pozwolić".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sippel - bardzo mo sie podoba Twoja stopka :D:D:D szczególnie druga część :P:P wiecie co??? faceci i nas mówią, że albo ładna albo inteligentna ...że to rzadko idzie w parze ....z facetami chyba jest podobnie :O bo spójrzcie ten A. to gościu niczeggo sobie tylko palan i kretyn ....ten dzisiejszy (na pierwszy rzut oka) to nie za ładny jest, a tak super się rozumieliśmy (przed spotkaniem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do urody i inteligencji to faceci sie takich kobiet albo boja albo uwazaja, ze sa zajete wiec nawet sie nie wysilaja na dowcip by poderwac. taki juz nasz los, ze trzeba samemu ta potwore upowowac, albo udac ze dalysmy sie upolowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, nie zliczę dni, a głównie wieczorów, kiedy zastanawiam się, czy kiedyś będę mieć problemy w stylu "w ciąży wymiotuje dalej niż widzę", "moje dziecko nie chce jeść" albo "mój mąż wyjechał w delegację na 3 tygodnie, a ja usycham z tęsknoty". Może będę miała, a może nie... Obok mojego rodzinnego domu mieszka kobieta samotna. Ma ponad 50-tke i odkąd sięgam pamięcią była sama. Dlaczego?? Przecież moim skromnym zdaniem jest atrakcyjna - nawet teraz mimo wieku, inteligentna, dobrze wykształcona, pracuje itp. itd. A jednak... Może nie wszyscy mają kogoś tam pisanego... Na razie chcę wierzyć, że mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektore dziewczyny czekaja na ksiecia z bajki (jedna z moich naucycielek z lo). inne po jednym zawodzie milosnym sobie odpuszczaja (moja ciotka- facet ja zostawil pod oltarzem). i sa tez super zolzy z ktorymi nie da sie wytrzymac na dluzsza mete (moja 2 nauczycielka z lo). szczesciu trzeba troche pomoc. a jak sie szuka dziury w calym to sie zawsze znajdzie, tak to juz jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Para zakochanych spaceruje po parku: - Kochany, pocałuj mnie jak Romeo piękną Julię... - A jak to się robi? - Hmm... a może przytul jak Abelard swą Heloizę... - A to jak? - Jak?! Srak! Czytałeś ty coś w ogóle? - Tak, "Naszą szkapę". Ugryźć cię może w dupę? tym o to romantycznym akcentem sie pozegnam i udam sie do lozeczka, ktore niestety a moze i stety dzisiaj nie jest ogrzewane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany Sippel - monitor zaplułam :D Ty ostrzegaj, że takie żarciki wklejasz :D Ja też uciekam spać. Nie czekam na księcia z bajki. Czekam na normalnego faceta, z poczuciem humoru, nieco złośliwego, inteligentnego, któty wytworzy ze mną chemię :P Dobrej nocy Panienki ❤️ 🌼 Biała ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Kochane ❤️ też zmykam do snu bo to piwo mnie przymuliło ;) w ogóle to głowa mnie boli ...czyżby kac doganiał??? a może to od nadmiaru wrażeń???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracam ze sprzątania ci ja a tu straszna tragedyja! smutny wyraz twarzy bialej po tej randce calej:P nie sprawdzily sie przeczucia co do wielkiego uczucia pora juz na nowe łowy polowania czas sie zaczął czas ogladac inne głowy a nie czekac pod daczą:P taka racja jest od wieków i tu biala prawde raczysz ze gdy mądrośc jest w czlowieku(czyt, facecie) urody w nim nie uraczysz:D zatem w gore wzniesmy dłonie oby rok ten byl szczesliwszy odgonmy wszystkie zle mysli niechaj milosc w nas zapłonie!! 🌻 ❤️ mickiewicz ze mnie zaden a i rym troszke do dupy, ale mam nadzieje ze chociaz tak poprawilam nastroje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×