Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

kafe oszalało, przed chwila ich nie bylo, a teraz sa:D albo ja zwariowalam, nie wiem co bardziej prawdopodobne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, jak widzę wszystkie smacznie już śpiochacie:) Biało-czarna, szkoda , ze to nie ten jedyny, wyśniony, wymarzony.. Byłam dzisiaj w kinie na \"Jeszcze raz\"...trochę się pośmiałam, pooglądałam szczęśliwych i zakochanych ludzi... no i naszły mnie refleksje, ze ja tez chce być szczęśliwa i zakochana, no cóż trzeba wierzyć , że wszystko przede mną:P Życzę wszystkim kolorowych snów:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Maxi - wierszyk bomba :D Jakby Mickiewicz tak pisał, to byłby bardziej poczytny :) Ależ mi się dzis potworności śniły :( Pająki i inne świństwa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotne maleństwo
cześć dziewczyny :) Biała przykro mi, że nic nie wyszło z randki :( Ale nie martw się ja mam tak samo. Kiedyś umówiłam się na spotkanie z facetem z portalu randkowego. Rozmawiało nam się fajnie i niby wiedziałam jak wygląda, bo było zdjęcie. Ale jak się spotkaliśmy to niestety nic nie zaiskrzyło - oczywiście z mojej strony, bo z jego to i owszem. No i potem bombardował mnie telefonami i smsami, a ja się tylko wściekałam :( Potem poznałam gościa na gg i znowu powtórka z rozrywki ;( Czasami tak sobie myślę, że jednak nie jest mi nikt pisany i zostanę starą panną ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toyotka
Biała- --szkoda ze nic nie wyszlo, widocznie tak mialo byc a w gwiazdach masz zpaisanego innego!! Ale powiem Ci, ze jak sie rodzi dziewczyna to zawsze dla niej gdzies tam rodzi sie chlopak, wiec na pewno sie znajdziecie!! Glowa do góry! Przyjdzie wiosna i zaochanie:)) Gosiaczkowa-- fajnie napisałas z tym jaguarem, ;) owiem Wam dziewczyny ze ja tez singielka i nie spotkałam jeszcze fajnego chlopaka, a jak juz mi sie podoba ktos to zajety juz jest...taka prawda. No ale moze to troche tez moja wina bo niesmiala ze mnie osoba i taka bariera troche nie do przejscia ale staram sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotne maleństwo
Biała - Toyotka niestety też tak mam - jak już pojawi się facet, który mnie interesuje to okazuje sie, ze już kogoś ma 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też stałam się sceptyczna, co do tego JEDYNEGO. Może to przez te nocne koszmary, albo nadwrażliwa jakaś dziś jestem, ale inaczej odbieram słowa pana nr 36. Już nie ma w nich takiego zapału, chęci spotkania. Raczej na zasadzie - spotkamy się oki, nie też dobrze. A ja nie mam zamiaru się narzucać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotne maleństwo
Gosia głowa do góry!!! może dzisiaj faktycznie jesteś nadwrazliwa. Daj mu trochę czasu, nie odzywaj się pierwsza i zobaczysz jaka będzie jego reakcja. Zapewne zateskni za rozmową i spotkaniem z Tobą i zadzwoni. Trzymam mocno kciuki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Być może Maleństwo, być może. Jakiś dziwny ten dzień w sumie... A bynajmniej nie zamierzam pierwsza sie odzywać. Jak zatękni - dobrze, jak nie... trudno, ale będzie buuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotne maleństwo
Biała co to za minka? coś się stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotne maleństwo
jakieś problemy z nowym kolegą? czy raczej problemy egzystencjonalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki, ja sie wyramolilam z lozka, bo inaczej nie da sie tego okreslic. doslownie przelezalam ogladajac jakies durne filmidla i wcale sie z tym zle nie czuje:) biala-- co sie dzieje? gosia-- nie lam sie, moze pan 36 ma jakis gorszy dzionek. wazne, ze pisze, jak zacznie Cie ignorowac to sie zacznij martwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala-- dla kazdego jest gdzies ta druga polowka tylko trzeba umiec ja zobaczyc jak stoi kolo nas. a to czasami jest najtrudniejsze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takijeden1
jedna dziewczyna napisala, ze: \"Poodrzucamy troche plew od ziarna Biała, ale jak sobie ziarna znajdziemy, to wszystkie nam będą takich ziaren zazdrościć\" a sippelsweg dodala: \"niektore dziewczyny czekaja na ksiecia z bajki (jedna z moich naucycielek z lo). inne po jednym zawodzie milosnym sobie odpuszczaja (moja ciotka- facet ja zostawil pod oltarzem). i sa tez super zolzy z ktorymi nie da sie wytrzymac na dluzsza mete (moja 2 nauczycielka z lo). szczesciu trzeba troche pomoc. a jak sie szuka dziury w calym to sie zawsze znajdzie, tak to juz jest.\" i to jest caly komentarz do tego topiku, nie psioczyc na facetow tylko zastanowic sie nad soba i powodem swojej samotnosci, w zaleznosci od objawow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takijeden1
a ty bialo-czarna jakbys byla "normalna" to spotkalabys sie z tym facetem przynajmniej ze 3 razy i wtedy go skreslala, bo teraz to jest tak ze poszlac na to spotkanie zobaczyc jego zdjecie, ktore ci nie spasowalo i koniec, a to ze sie z nim fajnie rozmawialo jest kompletnie nieistotne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotne maleństwo
o proszę mądrala się znalazł! a ty dajesz szansę kobiecie, która wogóle cię nie pociąga fizycznie? ale tak szczerze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takijeden1
nie, ale zeby to swierdzic ze ktos ci sie nie podoba, ze nie czujesz zadnej chemii do kogos trzeba troche wiecej niz jedno spotkanie, pozwolic tej osobie zeby dala sie poznac, tym bardziej w przypadku gdy wczesniej wszystko bylo okay i zapowiadalo sie dobrze a jak wychodzicie z innego zalozenia to czemu nie szukacie partnerow na fotce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotne maleństwo
takijeden1 => osobiście w to nie wierzę, zresztą nawet to przećwiczyłam i efekt był taki, że facet się nakręcił jeszcze bardziej, a ja byłam jeszcze bardziej na nie. Więc po co robić mu nadzieję, jak już na początku nie iskrzy. Tak czasami bywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotne maleństwo
aha i jeszcze jedno. Fotka tak naprawdę nigdy nie odzwierciedli prawdziwego, żywego człowieka, więc twoja propozycja na nic nam się nie zda. Tu chodzi o to coś co żadne zdjęcie, nawet najlepsze, nie pokaże, a my tego nie poczujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takijeden1
to zalezy jaka jest sytuacja, jezeli przez internet zle ci sie z kims rozmawia i pozniej na pierwszym spotkaniu ten ktos tez ci sie specjalnie nie podoba to wiadomo, ze ciezko zeby cos z tego bylo ale jak przez internet jest ekstra to skreslac kogos po pierwszym spotkaniu w realu jest nie fair

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takijeden1
"włosy? do pół głowy łysy .... może i wygląd nie ma znaczenia ...no ale dla mnie ma - jak widać. Jak go zobaczyłam to od razu pomyślałam, że nic z tego.... ana gg tak się pięknie klikało, ż ejuż myślałam, że to TEN! wyśniony , wymarzony.... głupia jestem jak but"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotne maleństwo
a uważasz, że fair jest zwodzenie faceta i robieniu mu nadzieii, że może jednak coś zaskoczy? niestety, ale większość z nas jest wzrokowcami. Jeżeli dobrze nam się z kimś rozmawia to jest znak, że możemy się powiedzmy zaprzyjaźnić, ale nic więcej skoro nie ma tej iskry. Ale wątpię żeby facet oczekiwał od nas tylko fajnej rozmowy i nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×