Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

u mnie tez dzisiaj za oknem sloneczko. nie wiem czy na dlugo zabawi, ale na razie jest:) poniedzialkowa zla passa nie przeszla na szczescie na wtorek i wczoraj dzien minal bezkontuzyjnie. a paznokiec ma duze szanse na pozostanie na palcu. a zapomnialam wam sie \"pochwalic\" ze moja ex-najlepsza przyjaciolka poprosila mnie na swiadka na slubie. najpierw miala byc dziewczyna jej brata, ale sie rozstali wiec pewnie z braku laku... opcja ta mnie wrecz \"zachwyca\" no ale jeszcze nei dalam odpowiedzi, chociaz ona uwaza, ze na 100% sie zgodze, bo przeciez sie nadal przyjaznimy... nie wiem w ktorej bajce ale ok rodziiel stara sie chyba bym zlozyla podanie o aureole, bo doprowadza mnie do szalu a przeciez nie bede sie nad chorym znecala:O biala-- jak po randce?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chory facet w domu to koszmar.... nawet jak ma tylko katar to umiera.... więc Ci współczuję chorego tatusia nad którym trzeba chodzić jak nad jajkiem. Randka? ...nie no ;)... spoko :D:D:D Nie wiedziałam, że bilard to taki kontaktowy sport :P Przynajmniej wiem, że kolega spotyka się ze mną mając jakieś niecne zamiary :P:P no napewno nie czysto koleżeńsko! A ja nie wiem czy wiać, czy w to się pchać :O Kurczę :O jestem jakaś popieprzona....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ;) u mnie niestety pogoda bardziej jesienna niz wiosennna :( i nastroj tez taki - spac mi sie chce i najchetniej poiszlabym do domu odsypiac wczorajszy babski wieczor z litrami czerownego wina (bleeeeeeeeeeeeeeee :( :o nigdy wiecej) Sipp - a czemu ex - przyjaciolka???? ja wlasnie niedwno ise odwiedzialam ze moja NAJ NAJ NAJ mnie nienawidzi bo ja zzerwa zazdrosc (tylko nie wiem o co :o ) i zamiast mi pwoedziec albo cos to wszystko za moimi plecam....... ehhhhh trudno sie mowi zyje sie dalej :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biala - OCZYWISCIE ZE TAK !!!!!!!!!! nie sprobujesz - nie masz, a jak sprobujesz i nie wyjdzie tpo przynajmniej wiesz ze sprobowalas i nie masz czego zalowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sipp - powiem tak ... i chcę, żeby coś z tego było i mam ochotę uciekać gdzie pieprz rośnie!!! Mam takie przeczucie, że z tego nic nie będzie, że nie pasujemy do siebie.... że na dłuższą metę to się nie uda itd. No ale macie razję, jak nie zaryzykuje to nigdy się nie dowiem. W końcy raz się żyje! Może nie będę uciekać ...niech sprawy same powoli się toczą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o relacje damsko - męskie to mój rozwój zatrzymał się na poziomie nastolatki :O:O:O i często mam wrażenie, że za dużo się uzewnętrzniam na forum publicznym :O dość o mnie! Olla - jak po randce z byłym ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biala - jestes poporostu THE BEST!!!!!!! :D poplakalam sie ze smiechu i od razu mi lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala, moi znajomi stwierdzili, ze mnie podrywac to jest strata czasu, bo nie umiem reagowac na komplementy (jak uwazam komplement za prawdziwy to mowie \"wiem\" a jak za scieme, to poblazliwym usmiechem i stwierdzeniem \"tja\"), a jak ktos sie do mnie glupio usmiecha to reaguje zdziwiona mina... a nieznajomi w sklepach mi sie czasami pytaja czy moj wzrok zawsze zabija czy tylko dzisiaj... a uzewnetrznianie swoich emocji jest dobre, bo wtedy jestes zdrowsza, bo nie tlamsisz tego w sobie i nie zzera Cie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała, swietna jestes :) :) :) próbuj z W! tzn, może niczego Mu nie utrudniaj...niech wyniknie to co ma wyniknąć i sama zobaczysz czy tego chcesz czy nie... ja wychodzę z takiego wlasnie zalozenia... z byłym wczoraj spędziłam baaardzo miły wieczór!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jak najbardzie ZA!!!! ;) jezedli chodzi o maj to ja moge tylko w dwa weekendy 10/11 albo 17/18 a potem dopierpo w czerwcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, jak miło wrócić do domu i zastać Was podczas takiej rozwijającej się dyskusji! Biała - jeśli tylko to potrafisz, to się uzewnętrzniaj. Ja nie umiem i dobrze na tym nie wyszłam. Wrzodów żołądka dorobiłam się już wiele lat temu. Ja też myślę, że płyń z prądem i zobaczysz co z tego wyniknie. Sama będziesz wiedziała kiedy (i czy) to definitywnie przystopować, no przecież mądra babka z Ciebie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziś są imieniny W. ;) w pracy mamy ich dwóch, a nawet trzech, ale jeden chory.... z tej okazji idziemy bandą na piwko po pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D Mądre moje Robaczki pytanko mam :) Weselicha dwa za niedługo mi się szykują i postanowiłam jednak sobie uszyć jakąś kieckę, a i mama koleżanki z przyjmnością to uczyni:) I teraz nie wiem, jaki krój... Myślę o czymś takim: 1. http://shop.nordstrom.com/S/2974498/0~2376776~2374327~2374331~6014132?mediumthumbnail=Y&origin=category&searchtype=&pbo=6014132&P=6 tylko materiał inny - nienawidzę kropek!! 2. http://shop.nordstrom.com/S/2975623/0~2376776~2374327~2374331~6014133?mediumthumbnail=Y&origin=category&searchtype=&pbo=6014133&P=1 3. a ta ostatnia, nad którą się zastanawiam została usunieta ze strony, więc mogę Wam tylko na maila przesłać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tą trzecią prześlę Wam na maila - jeśli pozwolicie:) A gdybym kiedyś popełniała zawieranie związku małżeńskiego to tylko w czymś takim http://shop.nordstrom.com/S/2929709/0~2376776~2374327~2374331~6014149?mediumthumbnail=Y&origin=category&searchtype=&pbo=6014149&P=4 lub http://shop.nordstrom.com/S/2892461/0~2376776~2374327~2374331~6014149?mediumthumbnail=Y&origin=category&searchtype=&pbo=6014149&P=4 :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też ta druga się bardziej podoba.... a mnie też zbliża się wesele ....to już za półtora miesiąca. Jeszcze nie myślałam o kreacji. ....a partner? w obecnej sytuacji W. :P On jeszcze nic nie wie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam :) Gdybym jednak musiała zrezygnować z szycie nowej kiecki, to pójdę w swojej małej czarnej i np. do tego fioletowe, zielone lub azulowe dodatki ;) A do sukienek ślubnych, to ja nie lubię takich typowych, białych. Jeśli miałaby być jednolita to czerwona:D Dziko, ogniście czerwona:P Dziś mój braciszek też ma imieninki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pewnie tez bym raczej w jakims kremie popelniala, albo czyms jasnym:) a co do 3 sukni to tez jest super. to zalezy w jakim dekoldzie czula by sie lepiej. bo 3 ma juz taki konkreniejszy do ktorej tez musisz miec albo brak biustonosza, albo jakis taki niski z przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie ta 3 leży mi najbardziej:) A dekol, jeśli szyta na miarę, zawsze można zrobić mniej głęboki:) kolor azulowy:P - wytwór Gosi - to niebieski. Po hiszpańsku niebieski to azul:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×