Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Właśnie zajrzałam na skrzynkę :) Łańcuszek wywaliłam do kosza - ryzykuję bycie niekochaną :P Stan doświadczany przeze mnie obecnie, więc... żadna nowość;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wogóle to stwierdziłam, że życie jest do d..y!!!!!!!!!!! Człowiek sie stara ile tylko może, a i tak wszystko się wali:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Oh jak pochmurnie :( Dziewczyny jak zauważyłyście to ja nie ryzykowałam :P Stanu niekochania też teraz doświadczam....i powiem szczerze, że już mi się znudził!!! Niby wiem, że taki głupi łańcuszek nic w miłości nie pomoże.... Mam nadzieję, że nie gniewacie się za zaśmiecenie Waszej skrzynki 🌻 Kasiunia - co Ci się wali?? Możesz nam się wypłakać w rękaw. Wysłuchamy, pocieszymy... Zobaczysz świat od razu nabierze kolorów ;) \"życie jest do d..y!!!!!!!!!!!\" - to prawda, ale jak spojrzysz na to z drugiej strony, może tam jest uśmiech od życia. Jak wiadomo z jednej strony jest d... a z drugiej przód ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obecna ;) melduje ze lancuszek tez wywalilam - pi.......e wszystkie lancuszki czegokolwiek by nie dotyczyly normalnie to plachta na mnie czyli rasowego byka ;) ehhhh ijuz po wiosnie i slonku i ciepelku:( u mnie leje a u Was???? pozdrowionk ai milej pracki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Cadra! no ja normalnie też łańcuszków nie trawię ...ale czasem, coś mi dobiuje i pośle dalej... Jeszcze raz sorki - poprawię się! :D (czyt. więcej nie będę do następnego razu :P) u mnie nie leje.... ale jest pochmurno, więc niewykluczone, że z tych chmur coś nakapie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś mamy wolne. Pani się zatruła i jak sama powiedziała przez telefon - rzygam tak, że mogłabym na wojnie stać na pierwszej linii strzału - nikt by nie odważył się do mnie strzelać ;) To jeszcze chwilke poleżę, a później do ginekologa idę:( Przyszła pora na cytologię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia 🌻 ;) "coś mi dobiuje" - a coż to za słowo? hehe miało być odpije :P:P a tak sobie włąsnie pomyśłąm...dlaczego to Setunia nie zagląda... Setunia - podczytujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gocha - pewnie grypa zoladkowa, ostatnio grasuje wszedzie - sama mialam 2 tygodnie temu :( nie polecam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam u ginekologa. Cały dzień zmarnowany Trafiłam do jakiegoś babska, bo mój lekarz chory. Babsko nie dość, że niemiłe, chamskie wręcz i aboslutnie niedelikatne, to jeszcze mnie uszkodziło wyciągając wziernik i teraz krawawię jak zazynana kura!!! Mam leżeć z nogami do góry i robić sobie zimne okłady, a jak nie przejdzie to jechać na pogotowie na szycie!!!! No kurwa mać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No!!!! Jestem wściekła!!!! A najlepsze, że lakarz prywatny!! Oczywiście nie zapłaciłam za wizytę. Nigdy więcej do kobiety!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany, Gosiaczkowa, w głowie mi się to nie mieści! Jakaś musiła być wyjątkowo tragiczna bo to chyba sztuka uszkodzić kogoś przy wyjmowaniu wziernika! Dobrze, że jej nie zapłaciłaś. I jeszcze powinnaś jakąś skargę napisać. Ale lepiej Ci trochę odkąd wróciłaś? Pozdrawiam. Kasiunia - jak tam Twój nastrój? Czy życie nadal jest do d**y? Trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia,wlos się jezy na głowie po przeczytaniu co Cię spotkało! co za okropne babsko Ci sie trafilo...i pomysleć ze ja zawsze wolalam chodzic do kobiet... widac miałam duże szczeście jak na razie... u mnie tez jakos wszystko do d...y!!!! :( sama nie wiem czemu ale mam nastroj do bani... i to nie jest PMS bo wlasnie okres mi sie konczy! a za oknem leje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luuuuuuuukssssssss
co slychac?nuda nuda nuda............... moglbym tak do konca swiata tak bardzo sie nudze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki. u mnie pogoda za oknem gorzej niz beznadziejna, pada i jest szaro buro:( rodzicielka po powrocie z pracy ma taki humor, ze staram sie nie wchodzic jej w droge. mnie boli glowa, ale to normalne przy takiej pogodzie, wiec ogolnie trzymamy sie na dystans do siebie. gosia-- co to za lekarz byl?? rozzumiem, ze mozna podczas badania szczypczykami kogos uszkodzic, ale wziernikiem??!! kobieta chyba jakas calkiem popieprzona! mam nadzieje, ze juz czujesz sie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mam jeszcze takie pytanko, jak mozna facetowi powiedziec grzecznie aczkolwiek dosadnie, ze nastapil koniec zwiazku. bo D nie przyjmuje tego do wiadomosci mimo, ze mu bez owijania napisalam, ze koniec...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Gosia ale trafiłaś na okropna babę- ona chyba się z powołaniem pomyliła. Mam nadzieję, że już lepiej się czujesz??? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gonia, co za koszmar, babe bym chyba zabila!!! sipp, powaznie D taki niekumaty? ale gosc... :D:D napisz mu cos dosadnie, wiem, ze potrafisz:)niech mu pojdzie w piety! biala dzieki za calusa, jedyna ty odwzajemniłas:) 👄 dziewuszki ❤️ a tak w ogole to jestem anty na facetow nastawiona i pijana, wrocilam przed chwila, pierwsze co odpalilam kafe, i ide po drina i bede narzekala!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Maxi ;) Kto Cię wkurzył? Gdzie się spiłaś? Na co chcesz narzekać? Pewnie na chłopów? - narzekaj! Chętnie posłucham....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój nastrój już trochę lepiej. W końcu nie można się wiecznie dołować i widzieć wszystko w czarnych barwach:) Mam \"małe\" kłopoty w pracy. trudno stało się to się nie odstanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też ponarzekam. Byłam na pogotowiu. Wyobraźcie sobie, że baba mi kawałek ciała wyrwała!!!!! Dlatego tak się ze mnie lało. Teraz mam szewka rozpuszczalnego i antybiotyk!!! co by mi się żadne zapalenie nie wdało. Boli jak cholera:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gośka - alez Ci sie trafiło z tą babą ginekolog!!! :(:(:( ślepa ona czy co??? No jak tak można!!!! szok! Jak o tym myślę, to mi włos na głowie sie jeży.... Kasiunia - kłopoty pewnie są przejściowe! Głowa do góry! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gonia, trzymaj sie dzielnie! co za pieprzona sluzba zdrowia!!!! normalnie scyzoryk sie w kieszeni otwiera!!! biala, a jakze inaczej, tylko na chlopow! dziady pieprzone, spilam sie w miejsu gdzie pic sie nie powinno:) u kolezanki w pracy! :D a jakie motto wieczoru bylo? :wszystkie chlopy to chuje!\" ot co! kasiunia, glowa do gory! kobiety są nieziemsko silne, a po ostatnio przezytych chwilach to smiem twierdzic, ze jestesmy nie do zdarcia!!!!!! dobrej nocy, chyba.... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dziewczynki ❤️ 🌼 Połknę zaraz tableteczkę nasenną - dostałam, żeby jakoś przespać noc - i zwalę się do łóżka. Nie mam siły :( Kasia - kobieta to silna postać. Moja babcia zwykła mawiać, że zniesiemy wszystko z wyjątkiem jajka;) a jakby się dobrze zastanowić, to przecież co miesiąc jajeczkujemy:P Maxi - masz rację - chłopy to chuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×