Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

kilka lat temu hajtała się moja koleżanka.... całkiem dobra. Uczyłysmy się razem w liceum potem w studium, potem na studiach. Siedziałysmy razem w ławce, spotykałyśmy się po za uczelnią.... niemalże przyjaciółki, aczkolwiek słowo to za duże..... Liczyłam że zaprosi mnie na wesele, a tymczasem nawet na ślub nie pamiętam zaproszenia.... a może zapraszała, nie pamiętam już, w każdym razie nie byłam.... za to było mi przykro, bo sąsziłam , że jesteśmy na tyle blisko ....ale co tam. Było minęło. Starałam się nie chowac urazy.... Dalej sie kolegujemy mimo, że od jej ślubu minęło już z 6 lat jak nie więcej. Teraz kolej na mój ślub.... nie wiem, co byście zrobiły na moim miejscu, ale ona jest na liście moich gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wszystkim:) ja dzisiaj jestem zakrecona na maxa. nie spalam pol nocy, a rano moja babcia mnie obudzila, bo cos jej sie porobilo w glowce, no ale tak to juz jest... no ale juz dostarczylam sobie kofeiny do obiegu i nawet jestem obudzona:) mania-- nie ma co sie denerwowac, moze kolezanka myslala, ze bedziesz sie zle czula idac sama na wesele... gos-- jak samopoczucie?? kwiatek-- cos dzisiaj jestesmy sarkasyczni od rana. wstalismy lewa noga, czy ogolnie pogoda nastraja Cie tak pozytywnie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippel - 🖐️. denerwuja mnie troche bluzgi mani :P a jak tam Twoje Szwaby? bo moje mnie tez irytuja, grrrrr. w ogole praca mnie denerwuje, zmienilbym to mnie strasza ze sie ich tak szybko nie pozbede :o bialo-czarna - miej swoj honor i nie zapraszaj tamtej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek-- jak Cie denerwuja bluzgi mani to mnie nie pytaj o moich "ukochanych" bo moze to sie zakonczyc wypracowaniem, w ktorym zwykle slowo bedzie przecinkiem... a tak poza tym to uwazam ten narod za ostro popieprzony na punkcie jakichs wyimaginowanych zasad i metod, ktorymi sie kieruja... biala-- jesli nadal sie kolegujecie to ja bym ja zaprosila. nie wiem czy na wesele, ale na slub na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mania -- widocznie nie chciala cie na weselu widziec i tyle. sie zastanow czym sobie na to zapracowalas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sipp - zaproszę... bo wciąż się kolegujemy i znamy tyle lat. Chyba, że będe musiała robić jakies ograniczenia iklościowe.... Ona robiła ślub bardzo kameralny (na 60 osób sama rodzina, i mimo, że było mi przykro, że o mnie zapomniała - to byłam wstanie to zrozumieć, że mnie pominęła Mania - a Twoim zdaniem jesteście bliskimi koleżankami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxi - 😘 w takim razie czekam na @ i wieści o Tobie z pierwszej ręki ;) a slub będzie w przyszłym roku .... w lipcu .... może nawet 4 lipca ;) na razie sale ołówkiem zarezerwowaliśmy ...chcemy zrobić jeszcze małe rozeznanie na mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mania, nie robi mi sie od tego lepiej, zdenerwowaly mnie Twoje bluzgi na forum-troche przesadzilas, nie uwazasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi - a brak, brak ;) ale z tym recznym to przegielas :D. brak mi jeszcze satysfakcjonujacej pracy 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze jakie slodkie wymiany zdan... pogoda nie nastraja pozytywnie, no ale bez przesadyzmu. napijcie sie meliski albo magnezu albo strzelcie sobie cos mocniejszego moze wam sie poprawia humorki. co do bluzgania, to chyba kazdy ma czasami taki dzien, ze musi odreagowac, a jest udowodnione, ze ludzie ktorzy w sytuacjach stresowych pofolguja jezykowi sa zdrowsi i szybciej sie odstresowywuja. mania-- moze nie uwaza Cie za tak bliska kolezanke. albo moze jeszcze nie dala Ci zaproszenia. maxi--❤️ biala-- no to my sie juz na panienski wpraszamy;) kwiatek-- no to laczmy sie w \"kochaniu\" szwabskich popaprancow gos-- Slonko co u Ciebie? cadra, ola, amellka, malenstwo... gdzie to sie panny podzialy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippel - tez tak sobie wlasnie pomyslalem o odreagowaniu. wiec Droga Maniu, uwazaj moj czepliwy post za niebyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ Maxi ❤️ ❤️ ❤️ Niby nie powinno się chwalić dnia przed zachodem słońca, ale... ;) Byłam dziś na dwóch rozmowach w sprawie pracy - jedna mi się wyjątkowo podoba i strasznie ją chcę:P załapałam się na kawę z miłym Hiszpanem i udało mi sie przypomnieć trochę to, co zapomniane, a w drodze do domu weszłam do sklepu. Zazwyczaj tego nie robie, bo nie znoszę zakupów, ale wczoraj płakałam, że nie mam wyjściowej spódnicy, więc... upolowałam sobie takową za całe... 25 zł:D Jedna jedyna wisiała i to w moim rozmiarze:):) Nie znam się na materiałach, ale ten jest taki, że by się człowiek tulił i tulił ;) Z rzeczy na \"-\" padło mi znów gg - już się zdążyłam przyzwyczaić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam Manię rozumiem, że się zeźliła ;) Niech sobie dziewczyna pobluzga, jak jej ulży. Sipp widziała mój zlepek wulgaryzmów wszelakich i to wierszem pisanych ;) Wczoraj odwiedziła mnie koleżanka ze Śląska. Była przejazdem i udało nam się chwile porozmawiać. Można powiedzieć, że jej zycie, jak i moje, nie chce sie ułożyć. Powiedziała bardzo prawdziwa, ale i smutną rzecz - czasem już nie mam siły cieszyć się szczęściem innych, bo ile można. Człowiek chce zacząć wreszcie być sam szczęśliwy, a nie przyklejać uśmiech na twarz i gratulować koleżance, której właśnie urodziło się dziecko, czy też wychodzi za mąż - nierzadko po raz drugi. Ale trzeba to robić, bo jeśli nie zareagujesz szablonowo, społeczeństwo przyklei ci łatke sfrustrowanej starej panny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×