Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Pozdrawiam rowniez w Nowym Roku. kawke popijam bo powieki ciezkie, a praca czeka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam rowniez w Nowym Roku. kawke popijam bo powieki ciezkie, a praca czeka... Sylwestra spedzilam z przyjaciolmi, obeszlo sie bez zakwasow, bo siedzielismy przed telewizorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie fajne mi kolega przesłał, to pomyślałam, że i z Wami się podzielę :) Przepis na cały, udany rok 2009 rok : Wziąć dwanaście miesięcy, Obmyć je do czysta Z goryczy, chciwości, złości i lęku . Podzielić każdy miesiąc na 30 albo 31 części tak, żeby zapasu starczyło akuratnie na rok. Każdy dzionek przyrządza się oddzielnie, biorąc po jednej części pracy i dwie części wesołości i humoru. Dodać należy do tego trzy kopiaste łyżki optymizmu, łyżeczkę tolerancji, ziarno ironii i szczyptę taktu. Następnie masę tę polewa się obficie miłością . Gotowe danie ozdobić bukiecikami drobnych uprzejmości I podawać je codziennie z pogodą ducha. Najlepszego w Nowym Roku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Livia22
ja lubię spedzac wieczory z moim kochankiem . To ,że jestem sama nie znaczy ,że mam sobie odmawiać seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. spełnienia marzeń zyczę na nowy rok Gosiaczkowa - choinki nie rozbieraj, co ty ;) do 3 Króli conajmniej musi stać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczkowa - jak znajdujesz nasze miasto? ja ostatnio jezdzilem po miescie, przygladalem sie ludziom i jacys tacy... albo niezadowoleni albo jakby stłamszeni... niedobrze to wyglada. oprocz oczywiscie wrazenia biedy łódzkiej no ale to standard :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to drzewca nie rozbieram :) Miasta w ogóle nie znajduję, bo ja ni cholery tego miasta nie czuję :) A jak nie daj bóg zapytam kogoś, co słuchać, to na 100% mam odpowiedź pełną listy żalów wszelakich na los, świat, boga, ludzi i innych oddychających i nieoddychających. Czy łodzianie potrafią się jeszcze z czegoś cieszyć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka gaduła jestem, bom wróciła niedawno z przyjęcia. Wcześnie wróciłam - alkohol nam się skończył. Damy nie chadzają na stacje benzynową :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Miasta w ogóle nie znajduję, bo ja ni cholery tego miasta nie czuję " bo to nie miasto jest tylko wieś z tramwajami :P powinno sie rozebrać blokowiska i jakoś ludzi rozparcelować tylko gdzie? niechby zostaly pożydowskie wszelakiej maści budynki (jakie ładne kamienice czekają na odnowienie na Legionów....) i inne nieliczne zabytki a resztę zrównać z ziemią proponuje zeby nie straszyło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszkę nadrobiłam zaległości w czytaniu, co prawda dużo tego nie było, ale dopiero teraz znalazłam na to czas … Sipp - fajowo się bawiłaś, aż zazdroszczę…. Też bym pobrykała… niestety ani dźwięku muzyki w tę noc nie słyszałam :( Cieszę się, ześ z partnera zadowolona ;) U mnie w sylwestra zupełnie nic się nie działo ….jedynie fajerwerki były okazałe i imponujące. A w Nowy Rok zaliczyłam kilka upadków :O na szczęście żaden nie był kontuzjogenny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc nudziary ;P ciekawe czy sippel juz cos wyczaiła z tymi autami - w telewizorni dają po oczach obniżkami ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxi - jak zbiorę się w sobie to coś tam podeślę Kurna...już dawno takiej posuchy na topie nie było.... No ja rozumiem, ze na tooie nic się nie dzieje :O ale żeby posucha mailowa była???? :O :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeprowadzam sie do tego miasta gdzie mieszka F. co by tak nie kursowac za duzo ;) Narazie do pracy bede dojezdzac ale zamierzam poszukac nowej na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja jestem chora, ale dzisiaj w pracy, bo pani co sprzata jest dzisiaj, a ja nie mam ochoty cywiec w domu jak ona sie krzata, bo ani ona nie moze sobie posprzatac na luzaka, ani ja polezec z czystym sumieniem. mam standardowo zapalenie krtani. chrypie, mam problemy z przelykaniem,a gardlo wyglada jak obraz po bitwie... do tego pojawil sie kaszel i katar, wiec mam full zestaw czeslaw. w pracy siedze w szaliku, zeby nie wychlodzic gardla... ogolnie wiec mam wszystko w pewnym sensie w dupie... Malinka-- z tym F to cos powazniejszego? ze tak sie do jego miasta przenioslas?? kwiatek-- z samochodem na razie jeszcze nic, ale po 15 ma podobno byc cos ciekawego. tak przynnajmniej twierdzi moj prezes ktory tez bedzie kupowal samochod. co prawda on lexusa, ale w tym samym salonie... zostawiam dla kazdego po kawusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sipp – niezwykle miło Cię widzieć ;) Dużo, dużo zdrowia życzę!!! Mailnka – nooo to wygląda obiecująco….trzymam kciuki :) Mnie standardowo nie chce się pracować …nawet myśleć się nie chce o tym co powinnam zrobić. Myślałam, że może z nowym rokiem moje podejście się zmieni….ale jednak pewne rzeczy zostają po staremu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ weekend ...to wiadomo, że nawet pies z kulawą nogą tu nie zajrzy :( ale ja zaglądam :) w nadziei że może jednak czas kryzysu już minął :P Zaglądającym tu czasem WSZYSTKIEGO DOBREGO 🌻 i miłego udanego weekendu :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×