Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Gość były
nie wszystkie singielki trzymają rączki na klawiaturkach. dla tych własnie rzuciłem dziewczynę i spędzam z nimi wieczory. hehe, każdy wieczór z inną. bardzo mi się to podoba. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amellka, biala 🖐️ były... bardzo dobrze, ze rzuciłes dziewczyne, po co ma sie biedna męczyc z takim pajacem 🖐️ zrób sobie badanie na HIV... skad wiesz, gdzie te twoje singielki trzymaly jeszcze ręce.... milego dnia kochane dziewczynki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość były
maxi, może masz rację, może one mnie oszukują i w wieczory wolne ode mnie spotykają się jeszcze z innymi skoczkami, poznanymi za pomocą klawiatury. wygodnie tak. plotek nie ma, bo facetów łapać najbezpieczniej nie w swojej okolicy, a jeśli taki nawet kiedyś wygada, to nigdy naszym znajomym. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drugi były
ehehehehehe! i dalej można rżnąć święta. tylko szkoda tych brzydkich z klawiaturką. ciekawe, czy ktoś je tyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuchar_z
Każda potwora znajdzie swego amatora... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po chuj tu włazicie byli, skoro rzniecie wszystko co sie tylko rusza??? to jest topik dla singli, a nie wrednych jebaków. 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
cześć Maxisingiel..Biala......z pracy klikam..ruch mam spory..wiec tylko witam się i zmykam...sympatycznego wtorku wszystkim kolezankom zycze..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość były
oj nie wszystko, nie wszystko. paszetów nie ruszam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drugi były
a ja na przykład omijam z daleka wulgarne baby. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość były
ale mnie to nie przeszkadza :) poprzyglądam się jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kobietki:) u mnie duzo sloneczka :) troszke dzisiaj odespala, ale za to od 10 juz mam gosci :) za chwilke wybywam do kosmetyczki :) trzeba sie troszke upiekszyc. a do tego jako ze sie na basenik zapisuje to sobie zrobie henne na brwi i rzeski :) moj ex wczoraj napisal mi takie zyczenia urodzinowe, ze myslalam, ze zdechne ze smiechu... normalnie jak cioci ktorej sie pisze bo tak nalezy :) no coz jutro bedzie widac ciekawe spotkanie :) buziaczki a panowie co to duzo mowia a to malo robia tylko macie bujna wyobraznie wiec polecam zalozyc sobie wlasny topik, bedziecie mogli sie wymieniac bajkami albo swoim dzieciom opowiadac, bo male to beda jeszcze wierzyly:) pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość były
sippe...a jakich życzeń się spodziewałaś? z iskrą, uczuciem? twój ex napisał je tylko z grzeczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byly, spodziewalam sie normalnych zyczen. nie rozstalismy sie w gniewie i klotni nadal utrzymujemy znajomosc i rozmawiamy ze soba jak znajomi wiec troche mnie rozbawil jego sms

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość były
slipp.. przytocz treść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
heloł wszystkim..obecnym i nie obecnym :)..wieczór nastał..czyli moja pora na relaks..szkoda ze tylko taki przy kompie..ale ...jak się nie ma co sie lubi..to sie lubi co się ma :)..w sumie to nie narzekam az tak...bo w końcu to takze mój topik ukochany...i jedyny jaki od poczatku do końca przeczytalam ..zdanie po zdaniu..godzine po godzinie :)...u nas teraz wieje i pada...kurde...nie podoba mi sie to..dzis kupiłam sobie śliczną spódniczkę..i taką miałam ochotę jutro w nią skoczyć..a tu..dupa blada :(..znów w dzinsy bede musiala wejść..no ale coż...oby wszyscy mieli tylko takie problemy :)...dobra..zmykam..na kafe czytać..ale potem jeszcze tu zagladne :).póki co ..całuje mocno ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
biała..maxisingiel..sippelsweg....i reszta...przybywajcie tu plisss...bo topik nasz musi istnieć..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka amellka ja jestem tu na sekundeczke bo rano musze wstac o 5:50 bo jade do krakowa pozalatwiac na uczelni i poziej sie z moim ex spotkac czeka mnie interesujacy dzionek:) ale co tam, wczoraj dostalam zaje*ste buty od mamusi :D a dzisiaj w szale zakupow udalo mi sie kupic kurtke taka na wiosna lato wczesna jesien :D wiec humorek mi dopisuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌼 Jednak urzędnik państwowy okazał się starszawą, grubawą panią, którą bynajmniej nie miałam ochoty uwodzić :P Ale przynajmniej wszystko załatwiłam :) Dziś dzień lenistwa... Mam wolne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim. Ja od 2 dni mam zjazd rodzinki tutaj u siostry. I wiecie co- jestem padnięta. Właśnie się pakują i zaraz jadą. A ja wracam do łóżka i mam nadzieję choć troszkę odespać. bo popołudniu mam wizytę w postavi całkiem miłego osobnika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinka ;) faaaaaaaaaaaaaaaaaaaajnie :) muszę też się wokół jakiegoiś miłego osobnika zakręcić :O tylko skąd go wytrzasnąć?? :O jest tu w pracy taki łepek, że czemu nie? ;) lubimy się, ale chyba tak to tylko zostanie.... a tak w ogóle to młodszy jest.... taki sympatyczny chłopaczek :) i tańczy fajnie ;) Hmm ....nawet rozważam go jako kandydata na osobę towarzyszącą na najbliższym weselu :P:P tylko w sumie, boję się, że domówi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klemensowy
zobaczcie jaka kase gosc trzepie www.zarabianiewnecie.blogspot.com Szok!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Echhh przydałby się jakiś miły mężczyzna obok :)Tylko ską go wziąć :P Biała, a jak na tym portalu randkowym? Ponoć nawet tam się ludzie w sobie zakochują i szczęsliwi są i... Echhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem tam krótko ....cóż moge powiedzieć??? nawet dobrze nie miałam czasu przyjrzeć się potencjalnym kandydatom.... kilku jakichś Felków przesłało po pocałunku, a kilku zaczepnego maila ....zobaczymy co z tego wyniknie.... Będe Was informować :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie on mnie znalazł na niemieckim portalu randkowym :) Tylko ja mam problem sama ze sobą, jakoś ciężko się zakochuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×