Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sara00

czy jest tu jakiś miły pan co mnie przytuli na dobranoc

Polecane posty

Zgadzam się z Tobą ulotna chwilko...... Robi się tu smutno i pusto...... ale bądźmy dobrej myśli... ..podtrzymujemy jeszcze ten topik :) Przytulam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety teeeeee jest nadal tajemniczy... pojawia się i znika:):) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilkianko jaki tu tłok...ledwo Cię zauważyłam;-) Przytulaski dla nieobecnych...Papużko, Dida, Saraoo, teeeeee-przytulam mocno:-) A Zbira to ja chyba nie znam....ale też chłopaka przytulę-a co mi tam :-) Zapomniałabym o Przytulaczu:-) jego tez przytulam:-) lilkianko.....chyba pora spać.... Tuli tuli Kochana i dobranoc....śpij dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc wszystkim nieobecnym:):) Tuli tuli:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teeeeeee
ulotno chwilo , lilkianka również was przytulam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wszystkim..... teeeeeeee......przytulam gorrrrrrąco ;) Jest tu ktoś jeszce??? kto mnie dzisiaj przytuli???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile masz lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym z chęcią przytuliła, ale już nie mam kogo, bo wszyscy juz śpią:-( Dlaczego tu tak pusto...? Przytulam na sen i się ulatniam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i przytulam....... tuli tuli ulotna chwilko:) .........będę tu zaglądać....wracajcie wszyscy:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
. . . . .@..@..@.. . .. .. ..@..@..@ . . ..@... . .. .. . ..@....@... .. .. .. ..@ ....@.... .. ... .. .....@.. ... .... ... ......@ ...@... .... ... .... .... ... ... ... ... .....@ ....@.. ... ... ... .... .. .. @.@.@.. ...@.@.@ ... ...@.. .. ... ... .....@... ... ....@... .. ....@ .... .....@..... ....... @..... ..... .... .... ....@ .... ..... ...@.... ... .. @.... ........ ... .....@ ... ...... ........@.... .....@..... .... .....@ ...... .... ..... .......@..@... @........@ .......................................@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cię ulotna chwilko....:) tuli,tuli:) Serducha są dla wszystkich przytulaczy którzy zajrzą na cafe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie ktoś przytuli
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne......:) mówisz i masz :) Przytulam najmocniej jak się da:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilkianko nie masz Kochana wrażenia, że styl pisania \"a mnie kto przytuli\" jest baaaaardzo podobny do stylu \"teeeeeeeeeee\" :-D Przytulaski dla wszystkich-dzisiaj mamy wyprzedaż;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chwilko....tak jakoś sie nie zastanawialam nad tym..... ale kto wie ??? w końcu też się pojawia i znika;) :):):) buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie reszta czarnych nicków😭??? pamietasz imprezkę z winem i tańcami na stole:-)? gdzie te czasy.........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och ja doskonale pamiętam..... ...gdzie te chłopy ;););) no i gdzie Papużka???? :(:(:( a może same potańczymy...winko sie znajdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tanga trzeba dwojga...ale raczej płci przeciwnej;-) a winka bardzo chętnie się napije-jak zawsze. to co to za muzyczka ma nas rozruszać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To w takim razie nalewam winko i ....nasze zdrówko:) a teraz idziemy na jednego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety muszę Cie lilkianko opuścić na czas jakiś :-( tuli tuli i zmykam ps. a Ty Kochana bierz się do roboty i rozkręcaj imprezkę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne....jak szaleć to szaleć;) a ty słodziutka wskakuj ku mnie;) i dolewam winko ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejku znów sama.... no ale może ktoś wpadnie;) Chwilko....wracaj szybko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj mimka:):) przytulam cię gorąco ....tuli, tuli :) a reszta gdzie znowu ... deszczyk pada a was nie ma:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc wszyskim obecnym czyli mnie:) PAPA :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×