Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

hej menia!! ale masz fajnie z tym morzem!!:) ja pod koniec marca pojade na tydzien do rodzinnego slupska to bede miala tez morza pod dostatkiem, 15 km do ustki. w ogole cale zycie spedzilam nad morzem, do matury slupsk potem okres studiow i pierszej pracy w Gdansku. Oj tesknie czasami bardzo, nie moge sie doczekac az sprawimy sobie autko, wtedy mozna zawsze szybciutko do np. Miedzyzdrojow skoczyc;) zaraz musze do pracy uciekac. Menia jak bedziesz mogla to wieczorem wpadnij, bedziemy swietowac!!:D wielkie syfy mi na brodzie wyskoczyly, buuuu, wygladam jak potwor, rozwazam dwie opcje, albo wielki plaster przykleic .. najlepiej taki dla dzieci z myszka micki, hehe..albo golf z najwyzszym kolniezem jaki znajde!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się szybciutko, na chwilkę wpadłam bo zaraz jedziemy do teściów wiec tylko chciałam zajrzeć co tu słychać u was a tu proszę przywrócili nas hura!!! Luxorku moje kciuki wciąż zacisnięte w Twoim kierunku, napisz dobre wieści i natchnij nas nadzieją !!!! Andziu tylko nie szalej na tych łyżwach aż tak jak nasza kochane bega coby nogi całe były!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Dominiczku Iti, Menia, Brydzia, Poziomka i reszta - pozdrawiam wszystkie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej OLKA - ty jakzwykle jak huragan....migusiem wpadasz i wypadasz;)....oj widze ze energia cie rozpiera;) i dobrz, taktrzymac... Menia, OLKA - wpadnicie wieczorkiem to sobnie wszystkie poklokamy:) brydzia - lekkiej pracy dzisiaj slonce :) i ja jestem za tym plasterem z myszka micki- bedziesz cudnie wygladac ;););) ;) wystroilam sie i lece sie z kumpela na kawke spotkac (buuuu-maly Bartus bedzie ale dam rady:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ;) - poklokamy sobie ;);) - mialo byc polikamy.... pa dziewczatka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja melduje sie juz z pracy, widze ze poki co wszystkie gdzies polecialy, jeno Luxorek jeszcze w pracy chyba. korzystajcie kochane z wolnego czasu, u mnie cudowne slonce, az zyc sie chce!!!:) i nawet ta wredny nadchodzaca @ mi tego nie popsuje.wielkie buziaki dla wszystkich 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hurrrraaaaaa!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D GRATULACJE OGROMNE POZIOMECZKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 strasznie sie ciesze:) uwazaj na siebie i maluszka i pisz nam od czasu do czasu wszystko. no i oczywiscie o fluidki prosimy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poziomka wracaj tu natychmiast i pisz jak sie czujesz, czy maz juz wie i w ogole pisz do nas bo my takich wiesci spragnione niczym pustynia wody....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poziomeczko....gratulacje!!!!!!!!!! 🌻🌻🌻 Ja dzis caly dzien chodze w pizamie. Jakos nie mam ochoty sie wogole dzis ubierac. Ale chyba bedzie trzeba. Nie wypada tak sie szwedac po domu w nocnym odzieniu. Jeszcze kos przyjdzie niezapowiedziany, a ja w szlafroku. No Luxorku...teraz czekamy na wiesci od Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aloha :D Normalnie takie cudne wieści już od progu!!:D:D:D Poziomeczko przyjmij i moje GRATULACJE KOCHANA!! :D:D:D Jak bardzo sie ciesze Twoim szcześciem :) ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poziomeczko dbaj o siebie :) przesyłaj nam masę fluidków🌻 i natchnij nas...:) Ja dotrzymując Wam słowa też zrobiłam godzinke temu test...:) no i po chwili pojawiła się jedna gruba czerwona krecha! :P pomyślałam sobie wtedy,że to tak jak zakłądałam z góry :)...po jakichś 5 minutach spojrzałam ponownie na ten test i ujrzałam drugą tak bardzo słabiutką kreskę, ze niemalże niewidoczną :O i tak od tamtej pory siedze i patrze na niego i co chwila chowam go do szuflady i wyjmuje...niewiem juz czy to jakiś omam wzrokowy czy to może przebija tylko pod wpływem wilgoci ta druga..już nawet umyłam oczy :P i dalej te mroczki....szok... jestem skołowna ... ten test jakiś felerny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce mi sie krzyyyyyyyyyyyyycccczzeeeeeeeć! 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie Luxor wydaje, ze mozemy ci juz gratulowac:)🌻 a tak z drugiej strony to moge tylko dodac \"a nie mowilam!!!\"i tak na bete pewnie pojdziesz;) co by juz na 100 procent wiedziec, nie ma sensu kase na testy trwonic...:P:P wszystkie takie przypadki , ze kreska druga byla po czasie,ktore czytalam na forum konczyly sie ,ze jednak byla dzidzia....wiec jak gratulowac, czy nie?????:P :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poziomeczko- naprawde Boze kochany - GRATULUJE Z CALEGO SERDUCHA❤️.... teraz mi prosze dbac o siebie i o malenstwo, ma sie rozumiec zdawac relacje na bierzaco i reszte dziewczyn pociagnac za soba...:) my mamy powtorke z rozrywki dzisiaj i na kregle idziemy (chyba, bo ja wlasnie do domu weszlam a M. zdazyl 5 piw opedzlowac na meczu;););)...... odezwe sie jak bede wiedziala co i jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydzia, trzęsę się jak osika :) i nie wiem co mam ze sobą zrobic :P też juz pochłonęłam przez godzine mase wypowoiedzi na podobny temat...;) ale jadnak wolę trzeźwym umysłem na to patrzec :) póki co nie przyjmuje gratulacji :P szok! szkoda,ze tak daleko mieszkacie....to bym Wam pokazała,bo ja juz nic nie widze! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
achaaaaaaaaaaaaaaa......to i Luxorek zrobil tescik....;) Luxor - to musi byc to...jeszcze nie spotkalam sie z przypadkiem zeby nawet najmniejszy cien drugiej kreski na tescie nie oznaczal ciazy tylko cos innego....to musi byc ciaza.... Tak skromniutko moge CI pogratulowac Luxorku....ale zrob bete i bedziesz wiedziala na czym stoisz....ale wiesz ze te twoje objawy wszystkie nie byly przypadkowe:p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxor, a nie mozesz fotki zrobic i wkleic... to cie utwierdzimy w przekonaniu ze tam sa dwie kreski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie, marsz po aparat!!!a ja ci i tak juz rowniez cicho pogratuluje, ciesze sie strasznie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie jestes?????wracaj tu szybko ze zdjeciem bo nie wysiedze normalnie :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxor ja mimo iz nie regularnie pisze ale w miare regularnie Was czytam... i trzymam mocno kciuki aby to sie jednak okazalo ciaza!!!!! powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie przeprowadzilam rozmowe z mezem na temat naszego przyszlego potomstwa i planowania ciazy i coraz pewniejsi jestesmy ze juz wkrótce starania zaczniemy na dobre!!!! Moze juz za miesiac??? Póki co trzymam kciuki za Was!! I kibicuje zby sie Wam udalo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiałam ulotnić sie z powodu niezapowiedzianej wizyty rodzinki :D ależ mnie nastraszyli ...nie wiedziałam gdzie się test podział i siedziałam jak na szpilkach by go nie znaleźli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie Eulalia, miejmy nadzieje , ze dolaczysz juz wowczas do nas \"na stale\":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny...j chyba powiem niestandardowo.... NIE DZIĘKUJĘ ! :D co by nie zapeszac ... bo to jeszcze nic nie znaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurka wodna , aparat jest u brata :o 4 ulice dalej.... za zimno by sie wybierac w podróż....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×