Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

Ituś trzymam kciuki, dobrze ze trafiłaś na kompetentną lekarke. Trzymam kciuki mocno mocno żeby sie udało :) U nas leje.... Zapowiada sie niedziele w domu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalio oglądałam twojej córci zdjecia:) Jest fantastycznna!!! Jak modelka:) Tylko pozazdroscic tak slicznej córeczki:) Ituniu ciesze sie ze sie powiodło, napewno było ciezko ale teraz trzeba tylko trzymac kciuki za waszą fasolke:) Oj cos czuje ze bedą 3 przyszłe mamuski:P Naprawde fajnie bedzie:) A ja dzisija mam wolne i jutro, na sniadanie zjadłam jogurt i mnie zemdliło moze tez dlatego ze jednak nie jestem przyzwyczajona jesc tak wczesnie:) Codziennie o 4 rano budze sie do ubikacji jak w zegarku:) Wczoraj tez musiałam kupic sobie stanik wiekszy i wygodniejszy bo juz mi sie nie miesci biust w tych stanikach co mam, a jak mnie bola:( Mam prablem , pracuje jako kelnerka i musze miec czarne eleganckie spodnie ale te co mam to cisna mnie w brzuch, bo wczeniej jak chodziłam z wciagnietym brzuchem tak teraz musze sie oduczyc. No a tutaj u nas nie moge znalezc spodni które beda wygodne. Ostatnio kupiłam sobie spodnie dresowe z szerszym pasem i sa tak wygodne ze nawet mogła bym wnich pracowac ale to nie mozliwe, wszystkie spodnie w pasie sa niekomfortowe i ciasnawe.:( Ale tak po za tym bardzo sie ciesze ze tabelka przyszłych mamus sie powieksza:) A gdzie reszta dziewczatek sie podziewa????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak dla przypomienia ja najchętniej wykresliłabym termin mojej @ bo przecież nie przyjdzie STARACZKI *********************************** Dominique26..Dominika.......Worcester........28.04.81... .28...17.06 bega...........Agnieszka......Warszawa........15.07.72.. ...22....14.01 Iti................Ewa.............kujpom..........19.11 .77....26....08.09 Menia21........Marzena.. .....Gryfice...........21.07.85......?.........? poziomka2.......Agnieszka....śląskie........30.01.81.... ..13......29.07 kait..............Kaśka..........śląskie.........13.07.7 6......przerwa... ODPOCZYWACZKI ************************************ Olinek... .........Beata.........Krakow...........26.11.75....1 ICSI nieudane. andzia111.......Ania..........Stockholm.........20.0780. ....nieudaneICSI, poronienie PRZYSZLE MAMY ************************************** asiorkaaa.....aska............podkarpaackie...17.03.82.. ...7.06.2008 Rossignolka.......Monika.......Dublin............18.03.7 9.....01.08.2008 brydziaa.......Dominika........berlin...........24.01.79 ......11.10.2008 SZCZESLIWE MAMUSIE ********************************************** Luxor....Kamila...Mazowieckie...19.03.81...04.11.2007... Ola..3600 kg..55cm OLKA.M.....Ola.......śląskie.........17.12 .78...02,11,07....Łukaszek 3250kg,53 eulalia......Aneta....Białystok....19.06. 80....30.12.07...Laura...3990gr...59cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meniu chyba czas przenieść sie w tabelce na dół ;) Andziu- do Ciebie to samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z berlina zalanego deszczem :O andziu mycha, gratulacje!!!!:D:D a jednak cos w tym jest ze jak sie raz uda to potem juz na zawolanie, super!!uwazaj na siebie i nie daj sobie nikomu wmowic ze plamienia w ciazy sa czyms normalnym!!!gdyby cos sie dzialo do lozka, nogi do gory i koniec!!!! tym razem wszystko bedzie dobrze, jestem tego pewna!!!👄 iti, kurcze ja nie kapuje, jak moglo dojsc do tych zrostow?????nawet jesli po hsg to jest to tak na chlopski rozum totalna bzdura, nie po to sie to robi by po zabiegu sie zrosty robily:O:O no nic, jak by nie bylo mam nadzieje ze cierpienie nie bylo na marne i bedziesz kolejna majowa mamusia na nawszym topiku:D:D:D ale fajnie:D:D ja tylko na chwile bo spedzamy z M caly weekend w szkole rodzenia. bardzo fajnie bylo wczoraj. 10 par w sumie, super polozna, nasmialismy sie co niemiara. po ogladaniu porodowki az mi sie zachcialo juz tam zostac i rodzic;) moj M oczy wielkie robil co chwile i bardzo wszystko potraktowal powaznie. faceci dostali na porodowce piloty do \"zabawy\" lozkiem i chyba dobrze, bo jak by mi podczas porodu zaczal tak \"profesjonalnie\" przestawiac wysokosci jak wczoraj to bym go chyba wywalila:P:P:P duzo sie dowiedzialam rzeczy specyficznych dla danego szpitala, juz ciesze sie na dzisiejszy maraton, choc po 7 godzinach na macie ledwo do domu doszlam. buziaki dla wszystkich i milej niedzieli zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI *********************************** Dominique26..Dominika.......Worcester........28.04.81... .28...17.06 bega...........Agnieszka......Warszawa........15.07.72.. ...22....14.01 Iti................Ewa.............kujpom..........19.11 .77....26....08.09 poziomka2.......Agnieszka....śląskie........30.01.81.... ..13......29.07 kait..............Kaśka..........śląskie.........13.07.7 6......przerwa... ODPOCZYWACZKI ************************************ Olinek... .........Beata.........Krakow...........26.11.75....1 ICSI nieudane. andzia111.......Ania..........Stockholm.........20.0780. ....nieudaneICSI, poronienie PRZYSZLE MAMY ************************************** asiorkaaa.....aska............podkarpaackie...17.03.82.. ...7.06.2008 Rossignolka.......Monika.......Dublin............18.03.7 9.....01.08.2008 brydziaa.......Dominika........berlin...........24.01.79 ......11.10.2008 Menia21........Marzena........Edinburgh.......21.07.1985.........?...... SZCZESLIWE MAMUSIE ********************************************** Luxor....Kamila...Mazowieckie...19.03.81...04.11.2007... Ola..3600 kg..55cm OLKA.M.....Ola.......śląskie.........17.12 .78...02,11,07....Łukaszek 3250kg,53 eulalia......Aneta....Białystok....19.06. 80....30.12.07...Laura...3990gr...59cm Termin porodu wpisze jak juz bede wiedziała dokładnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiesci... :) Itus, wazne ze wszystko pomyslnie sie zakonczylo, ale ten zrost to dziwny troche...ale grunt ze juz o nie ma :D Meniu, najlepiej zaopatrz sie juz w spodnie ciążowe :) z takim pasem, jesli nie ma u Was, mozesz zamówic przez internet, pełno ich tam ;) Brydziu, hahaha :D wlasnie wyobraziłam sobie Twojego M. z pilotem podczas porodu :P dobrze ze instruktaz wczesniej bo jeszcze bys wyleciała jak z katapulty :P Andziulek, lepiej juz dzisiaj ? :) ❤️ Bega, hop,hop :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Luxorku chyba bede musiała tak zrobic bo narazie to mam tylko jedna pare spodni z szerokim pasem ale to sa dresowe. Własnie Andziu odezwij sie słonko:) Luxorku a mogłą bys mi wysłać zdjątka swojej córci:) to mój e-mail marzena211@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, jestem:)... dziwnie sie czuje...tz mowimy z M ze nie dociera do nas ten fakt... i zaczelm sobie wmawiac ze bedzie dobrze, ze tym razem przetrwamy ten czas i uda sie i ze urodze slicznego, zdrowego bobaska...🌻..- bo inaczej zwariuje... ale mysli tysiace i chyba brydzia mnie tylko rozumi tj o co mi chodzi bo kazda matka o swoje dziecko boi sie od samego poczatku do samego konca i dlugo, dlugo pozniej... modle sie .... a z objawow - duze piersi:D i ciagniecie w jajnikach jak dawniej, no i mdlosci i zgaga czego nie zauwazylam przez cale 10 tygodni w tamtej ciazy...ale ciesze sie:D.. itus ❤️ - za majowego dzidziusi - tak mocno, mocno wierze ze sie uda, ze to \"tylko\" ten zrost nie pozwalal ci w ciaaze zajsc... i dziwne wlasnie jak mogli ci hsg zrobic i tego nie usunac hmmm.. dziekuje kobietki🌻 a do tabelki sie pewnie nie przeniose szybko - chce do ginka pojsc za jakies dwa tyg, i wymusze na nim wizyty co 4-5 tyg, przynajmniej do czasu kiedy bede spokojniejsza... i luteinke biore, mam od Migotki jeszcze i siostra za dwa tyg bedzie to mi przywiezie zapasy... Trzymajcie kciuki prosze i u Bozi jak mozecie o zdrowie dla dzidzi czasem poproscie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczynki!Troche mnie nie było bo nie mam neta:(cos sie porąbało i awarii nie mogą usunąc jeszcze ale blisko mam do znajomej która ma neta woęć bede teraz do niej wpadac czesciej i do was zaglądać.Buziale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu, no w końcu musi być ten chłopczyk którego mam przeczucie z bedziesz miała!!!!!!!!!!!!!!!1hehe jak cudnie!!!!!, to teraz nastepna ITI!!! ituniu to moze rzeczywiscie ten zrost blokował, tak strasznie trzymam kciuki!!! A ja sie wkurzyłam bo jeszcze dwa tygodnie urlopu mi zostały i chciałam jeszcze nie mysleć o pracy bo cieżko mi bedzie znów małego zostawić, kurcze a wczoraj do mnie dzwonili, w niedziele!!!, i głowe zawracali, nrmalnie anwet na urlopie człowiek nie ma spokoju. U nas raz lepiej raz gorzej, jakos tak inaczej, sama niewiem kiedy to wreszcie wróci do normy i czy wogole wróci Andziu pisz o wszytskim jak sie czujesz i wogóle , Menu ty tez pisz, co u was słychać Tak sie strasznie cieszę Andziu!!!!!! Czy ktos wie co sie dzieje z Domi????? Luksorek mała śliczna!!!! fotki super!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka no mam nadzieję, ze teraz będzie ok. Lekarka była bardzo zdziwiona, że hsg nie wykazało zrostu bądź że kontrast go nie usunął. Bo jakoś nie mogła uwierzyć, ze by on się zrobił od kwietnia. Jutro po pracy idę do gina na usg, zobaczyć czy pęcherzyk pękł. Duży był i się obawiam żeby torbieli nie było. Poza tym pogadam z nim o tym zroście i hsg oraz o ewentualnej stymulacji jeśli oczywiście będzie potrzebna. Chcę zmienić clostibegyt na inny lek. Nadal mam plamienia, no i jajniki bolą cały czas. Od dziś zażywam luteinę 3 razy dziennie. A za tydzień w środę idę na betę. U mnie z M ostatnio dobrze, ale wiem że ma w pracy kiepski okres zobaczymy co przyniesie ten tydzień. Luxorku kiedy dokładnie wracasz do pracy? Kait cieszę się że powróciłaś. Poziomko a co u Ciebie? Bega a u Ciebie jak? Jak biznes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:) Własnie niedawno wstałam i jak sobie pomysle ze jutro mam isc do pracy to mnie szlak trafia:( tak ogólnie to nic sie nowego nie dzieje, tylko cały czas mysle o dzidzi czy jest wszystko dobrze, do polski lecimy 8 wrzesnia i troche sie boje. Wczoraj naczytałam sie o ciazach pozamacicznych i troche mam stracha ale mam nadzieje ze mnie to omije:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo :) same dobre wiesci :D wrecz wspaniałe :) Itus, wracam do pracy 22 wrzesnia...a moze raczej miałam wracac :P jeszcze niewiem :D mój M. od kilku dni cos pobąkuje ze moze bym przedłuzyła wychowawczy. Ja małam tam wrócic tylko na troche, przemeczyc sie do czasu drugiej ciazy...za jakies 1200zł...doszlismy do wniosku ze lepiej bedzie sie \"pomęczyc\" w domu za 450zł :D poza tym tam byłabym caly dzien poza domem, M. praca na zmiany, nie miałby chwili wytchnienia po niej, bo z mała by siedział, nie wydywalibysmy sie...babcia by małą rozwydrzyła :O juz jej na wszystko pozwala...ech...wiekszosc minusów :P wszystko zalezy od tego czy teraz przyznaja mi wychowawczy zasiłek na wrzesien, czekam na decyzje, bo jest nowy okres rozliczeniowy w Moprze i musiałam nowe zarobki dac za 2007 rok... Meniu, nie wymyslaj! :P napewno dzieciątko rozwija sie wzorcowo :)❤️ Andziu, jak tam, mocno zgagucha daje popalic ? :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie ogladałam na youtubie filmik od poczecia do porodu cos pieknego:) Az mi łzy poleciały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzia, pewnie ze sie boisz...czesc tego strachu nie minie juz nigdy;) to cale uroki bycia matka, ciagly strach o dziecko... ja sie troche uspokoilam po badaniu polowkowym, mniej wiecej w tym czasie poczulam tez pierwsze ruchy, wtedy jest juz lepiej.... ale ciagle sie boje ze cos bedzie nie tak, panikuje gdy ruchow dluzej nie czuje, ale to normalka, trzeba sie nauczyc z tym strachem zyc i zachowac spokoj, bo tylko wtedy dzieciatku w brzuchu bedzie sie dobrze powodzic. pij melise, jest na mojej szpitalnej liscie herbat zalecanych w ciazy. moze to dziwnie zabrzmi, ale zycze ci mdlosci, takich ktore cie zmusza do odpoczynku i takich ktore sprawia ze bedziesz naprawde czula ze jestes w ciazy:P:P moze nie za dlugo, ale pare tygodni nie zaszkodzi;) 👄 menia, ale wymyslilas. ciaza pozamaciczna to ogromny bol, ktorego sie nie da wytrzymac. i nie zdarza sie czesto..wiec daj sobie spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach brydzia - wcale bym sie na te mdlosci nie pogniewala;)... Luxorku - to kiedy drugi maluszek??? Dobrze ze mozesz sobie pozwolic na ten luksus i nie wrocic do pracy..i nawet gdy babcia jest;).. ale rozumiem - jak tu takiego slodzika zostawic:D:D:D.. Meniu - czyli 8 wizyta u gina, tak? o ciazy pozamacicznej nie mysl, pewnie odczuwalas bys jakies bole a tak to jak u nas wszystkich: strach jak brudza pisze... a zgage mam ale lekka, bardziej cycuchy daja popalic:D - mega duze i po bokach tak strasznie bola... OLKA - Ty wiesz kochana ze moze byc i synio i cora i jedno i drugie i obojetnie co tak wyczekane bede kochac ponad zycie🌻..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsza wizyte mam na 27 sierpnia o 15.30 tutaj u lekarza rodzinnego alejak tylko przylece do Polski najpierw bede w Warszawie przez pare dni bo tam mieszka moja mama, a potem jedziemy do siebie zreszta chyba juz przed wyjazdem do Polski umówie sie na usg do swojego gina , ale poczekam co mi tutaj powiedza. W sumie mdłosci nie mam zgaga lekka apetyt troszke wiekszy i duzo leze bo plecy mnie pobolewaja. a piersi to juz nie wspomne masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie wziąść i udusic tego mojego chłopa. Wysłałam go aby kupił sobie buty do pracy a wócił z ciszkiem dla malenstwa, myslałam ze go zjem:P Kazałam mu to głeboko w szafe schowac. A kupiłm komplecik w tym był pajacyk body i sliniak:) Sliczne co prawda ale bez przysady:) On myslał ze sie bede cieszyc:) Oj co ja sie mam z tym chłopem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meniu, to faktycznie dziwny przypadek :P mój natomiast nic nie kazał dłuuugo kupowac...zeby nie zapeszac ...ech... teraz juz chyba troszke inaczej do tego wszystkiego podchodze, bardziej z dystansem ;) nawet teraz rodzinka wie o starankach :P Andziu, i ja Ci zycze poobijanych żeber, nieprzespanych nocek i mega zgagi od kazdego zapachu :D 👄 dzieciatko mogłoby byc juz :D dzis rozpoczelismy starania :P jakies 2 tyg temu przestałam brac tabsy, wiec teraz niewiem kiedy owulka , kiedy bedzie okres...czy wogóle bedzie...ech...czuje ze znowu bedzie wszytsko mega rozregulowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Luxorku co za wspaniała wiadomość:) Trzymam kciuki za udane staranka:) Póki nie kupie sobie spodni do pracy załozyłam 2 gumki na spodnie zebym nie musiała zapinać na siłe spodni:) Kombinatorka ze mnie:) Ale jak bede w Polsce to sobie nie pożałuje:) A co kobietki myslicie o słuchaniu spokojnej muzyki bo ja jestem taki nerwus ze chyba by mi sie przydała. Znacie jakies moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w końcu przyszła @.W sumie to dobrze bo znaczy ze organizm doszedł w końcu do siebie.Jutro wybieram się do endokrynologa,niby robiłam tsh t3 i t4 ale to ponoc super specjalista i ide profilaktycznie tylko jest cholernie drogi ale mam nadzieje ze warto;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxorku to trzymam kcciuki z staranka :) zawsze raźniej :) Kait będzie dobrze ja tez dziś do gina drepczę a teraz idę zrobic kawe i zabieram się do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D... szybciutko staranka Luxorku, oj szzybciutko...ale jak sie czujesz gotowa to nie ma na co czekac:D:... razem przez ciaze przejdzemy??:D:D:D:...trzymam kciuki:D.. itus - daj znac co i jaki powodzenia.. Domi po uszach dostanie ze nie zaglada, oj tyi, ti..nieladnie.... bega - hop, hop???.. poziomko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu posatram się dac znać, ale do gina ide po pracy a w domu staram się neta nie włączać. Mój M się burzy, że za duzo przesiaduję na internecie. I ma rację, więc teraz ograniczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no luxorek, do roboty!!:P:P jejku podziwiam, ja sie chyba tak szybko nie zdecyduje na drugie, zwazywszy na moja kondycje w tej ciazy jak sobie pomysle, ze mialabym na codzien takiego maluszka ..chyba bym rady nie dala. andzia, bylam przez chwile na twoim x-topiku;) i przeczytalam odnosnie magnezu. moim zdaniem nie powinnas przesadzac, bo luteina ( masz problem z progesteronem ze chcesz ja brac??) i feminatal i jeszcze magnez to troche za duzo chemii moim zdaniem. magnez lub nospe bierz tylko w razie silniejszych boli w podbrzuszu i wtedy lezenie plackiem inaczej bez sensu, takie jest moje zdanie a najlepiej spytaj lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
menia, na swoje nerwy musisz sama znalesc sposob. mysl po prostu ze to dziecku szkodzi, mi pomagalo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×