Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

Hej babeczki :) Witam Daninja w naszych skromnych progach :D 🌻 i rozgosc sie ! :) Brydzia, jak tam samopoczucie? :) skurczybyki poszły w sina dal i przylazły pełną parą? :P powiem ze...nie zazdroszcze! :D a te bóle miesiaczkowe w bardzo mocne skurcze moga zmienic sie a minuty na minute ;) trzymam kciuki :) dasz rade! Andzia, gdzie ten przepis :P babolku! ❤️ Domi, bedziemy trzymac kciuki dokad bedzie trzeba ! :) ❤️ moze przez mieisac paluchy nam nie zdretwieja na amen :P Olka, Bega????? hop hop...:) Iti, i jak, zgwałcony zatopiony? :D któras pytała o plamy Oli...jakies 2 tyg temu pisałam wlasnie onic, miała pokrzywke alergiczna po czyms, najprawdopodobnije po bobofrucie :O czasem sie tak zdarza ze jakies owoce nie współgraja ze soba i organizm tak reaguje, prawdopodobnie wiecej sie to nie powtórzy :) musze sie pochwalic :P na łóżeczkiem wisza piankowe zwierzaki, jest wsród nich kotek...jak pytam Oli gdzie jest, pokazuje paluszkiem i mówi: \"ko-te-t\",lub \"ko-te\" :D wczoraj na spacerze widzialysmy pieska a ona do niego \" ko-te\" :D heh wogóle gaduła mała z niej sie zrobiła, buzia sie nie zamyka :D i taka juz kumata, mozna sie porozumiec i taka dorosła ..echh...rycze...:D któregos dnia znalazła nakretke od słoiczka gerbera , podniosła, pokazuje mi i mówi \" mama, mniam, mniam \" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa, z tydzien temu w rmf-ce mówili ze w bobofrucie znaleziono cos czarnego :o jeszcze nie zidentyfikowane o cos :( a jakas babeczka, znalazła larwe owada ...:o ja tam nie wierze w te wszystkie słoiczki :( ze to niby super zdrowe, robone specjalnie dla dzieci, bez konsewantów...dupa jasiu, zawsze cos znalezc mozna, i dlatego wole sama ugoowac jej zupke niz dawac słoiczkowa :) od poczatku sama robie, jakos tak nie byłam na 100% przekonana do słoika ;) choc awaryjnie tez sa ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Luxorku a nie zgwałcony, ale w końcu go dopadnę :P jejku ale fajna ta jesień się zrobiła, taka cieplutka dziś zamówiliśmy drzwi wejściowe i tak 2000 nie nasze, ale będziemy za to mieli ładne drzwi i porządne tylko jak tak dalej pójdzie to na auto chyba nie odłożymy a w październiku jeszcze malowanie ścian nas czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki kochane moje wszystkie!!!! Witam wszystkie i witam nową koleżankę, wyjechaliśmy na trochę i dziś wróciliśmy, mały śpi, Luksorek gratuluję mądrej córci!! mój mały tyle jeszcze nie potrafi woła tylko mama i tata i baba i bobo i dada, ma 8 ząbków i teraz idzie mu dziewiąty, jest słodki i czasem już stoi chwilkę bez trzymania, chodzi gdy sie czegoś trzyma, ale tez noce nie wszystkie przespane no i ciągle zmęczona jestem, prasowanie za chwilkę mnie czeka zaległe, ale co tam najważniejsze ze co prawda wyjechaliśmy w trójkę czyli ja , m i mały ale za to cudownie było i szczerze rozmawialiśmy niedawno i wszystko jest dobrze i bardzo oboje uważamy żeby tego nie zaprzepaścić, Jak wracam z pracy mam obiad gotowy, i małym M też swietnie sie zajmuje, spędzamy duzo czasu razem i myślę ze juz wszystko bedzie dobrze, trzymajcie kciuki!:) Brydziaczku! kochana życzę skurczy naturalnych po powrocie męża oczywiscie, i szybkiego porodu i żeby wszystko było super, spokojnie wyluzuj na ile potrafisz dasz radę napewno! Tak jak Luksorek skkurczy ci nie zazdroszczę ale za to potem tych słodkich chwil z maluszkiem!!! to owszem zazdroszczę bo to najpiękniejsze w życiu!!!:):):)dziekuje za fotki,brzusio sliczny!!! Domi sciskam kciuki aż sie kurzy!!!!!:):):):):)czekam na wiesci pisz wszytsko, jak się czujesz co i jak idzie!!! Andizu za ciebie kciuków wciaz nie puszczam Bega też widzę ze znikłaś na troszke co? Luksorek ja też w słoiczki nie wierzę, nie stać mnie na nie, troche mam w zapasie ale też gotuje i miksuję od pocxatku, i owoce wcina zamiast tych słoiczków ale bobo fruta to kupowałam, kurcze teraz sama nie wiem, larwy?? to okropne, a mój mały uwielbia bobo fruty, ostatnio też kubusie mu daję, a poza tym j z nami obiady juz w sumie, bigos też jadł! płacze jak mu nie dam tego co sama mam na tależu, zupy zjada pieczarkową, pomidorową, rosołki, wszystko w sumie co my, ale też mu jeszcze troche miksuję W pracy mam na razie spokój ale sie zacznie za tydzień bieganina:( zycze wszytskim spokojnej neidziel ja pedzę prasować ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kait gdzie sie podziałaś i co słychać? Meniu za chwilę ktoś na pewno do ciebie dołączy, szczerze na to liczę!:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry! ola, luxorek, dzieki za proby podtrzymania na duchu, no noc nie byla dla mnie zbyt spokojna, ale to raczej tylko sila podswiadomosci, na szczescie wszystko jest ok, M w drodze do domu, wiec juz moge odetchnac. porodu samego w sobie nadal sie nie boje, bardziej ewentualnych komplikacji. moze dlatego ze wiem ze mam tam dobra opieke i znieczulenie jesli bede chciala i wanne i inne bajery- damy rade!!! ja rowniez zycze wszystkim milej niedzieli, mam nadzieje ze u was tez taka piekna pogoda jak tutaj buziaczki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moje drogie i przepraszam za tak dluga absencje... u mnie jak zwykle amoczek..praca, szkola chlopakow, dom , inne sprawy, mialam przez 4 dni goscia na glowie (kuzynka z torunia)...itd... ogolnie jestem jak zwykle zabiegana... ale widze, ze u was reaktywacja i ozywienie.. i tak trzymac!!! witam nowa kolezanke!!!!! u mnie oczywiscie @ przyszla jak zwykle punktualnie nie zostawiajac mi cienia zludzen...coz.... momentami to juz naprawde zastanawiam sie czy ja tego chce....powoli przechodze w swzczery stan zobijetnienia... domi trzymam kciuki , andzulek, iti za was tez!!! brydziaku...za Ciebie teraz najintensywniej!!!!! meniu zdrowka!!!! luxorku, olu, eulalio....jak dzieciaczki??? sciskam was moje drogie .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alio! hej begus, fajnie ze dalas jakis znak zycia🌻 ja jak zawsze w poniedzialek juz po lekarzu, ktg ok, poza tym nie dzieje sie absolutnie nic co mogloby wskazywac na rychly porod. no coz..jeszcze troche czasu mam buziczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daninja
czesc dziewczyny:))))) nareszcie chwila wytchnienia po pracy ufffffff ....o tym gwalceniu to tez juz cos wiem, moj M dotychczas "erotoman" -powiedzialabym- hehe jakos ostatnio nie ma ochoty??!!!! hmmmmm. stwierdzil ze bardzo chce dzidzi ,ale te cale planowanie co i kiedy i jak to go zniecheca.....wiec teraz(przedostatni miesiac, bo ostatni byl feralny:() mowie mu ze mam plodne dni wtedy kiedy ich nie mam i gwalce go wtedy kiedy je mam :))) a dzisiaj zrobilam sobie test Fertell- fertility test - bo to 3dc i wyszlo mi ze moje jajeczka sa ok:))))) jutro bede robila ten test na moim M i zobaczymy jak tam jego chlopaki:) no to narazie u mnie tyle..... dzialamy dalej....:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lomatko...ale sie nakopalam:) Ja tylko na chwilke...podniesc nas:) Teraz zmykam obiad robic, ale wroce tu jeszcze:) Juz z pelnym brzuszkiem;) Brydzia...hop, hop...jeszcze w dwupaczku? Nie meldowalas sie dzisiaj wiec pytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLKA M- miło że jeszcze ktoś o mnie pamięta:)Ogólnie jestem niestety bardzo zapracowana bo w sumie to haruje na 2 etatach tak ze w domu jestem dopiero wieczorem i to mnie trochę dobija bo na nic nie mam czasu ale ostatni rok musze sie tak przemęczyć. Zmieniłam lekarza który wydał mi sie po pierwszej wizycie bardzo fajnym człowiekiem i w ogóle ale kolezanka mi dzwoniła niedawno zebym uwazała bo jakas tam jej kolzanka chodziła do niego i mam uwazac bo to \"naciągacz na kasę\"i jak tu sie nie wkurzyć... Fakt ze zrobił mi kilka badan za niezła cenę a część mam sama zrobić i dopiero następna wizyta.Ale tak w ogóle to powiem szczerze ze trochę jestem tym wszystkim już wypruta i odpuściłam sobie \"planowanie ciąży\"co ma byc to będzie...albo nie bedzie....Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze ja na chwilke. Przysnelo mi sie po jedzonku:) Minione dwie noce nie byly najlepsze. Budze sie w srodku nocy i nie moge zasnac. Nie wiem...moze to przez te hormony... A dzis, gdy juz w koncu zasnelam snily mi sie...bociany! Wlecialy do budynku, w ktorym pracuje i za zadne skarby nie chcialy wyleciec. Byly trzy...jakis dziwnie male, jakby bocianie dzieci:) Mam nadzieje, ze dzis bedzie mi sie lepiej spalo. Pozdrawiam Was wszystkie...begus, luxorku, Andziu, kait, brydziu, Meniu, daninja, Olciu...🌻 Wracam do lozka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas leje non stop. a mialam juz w planie dlugie codzienne spacery co by sila grawitacji mala troche w kierunku dol posunac:O a tu nic... domi, fajny sen:D a ze nie spisz..ech..myslenia nie das sie niestety odstawic na boczny tor- a szkoda!! kait, dobrze ze juz masz koniec takiego trybu zycia na widoku bo tak przeciez wykonczyc sie mozna!! buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas tez leje :( ech, do dupy....mam juz doła jesienno zimowego :O Brydziu, to moze pochodz po schodach :D to jeszcze lepsze cwiczenie :P Domi, ja mysle ze te bezsenne noce to mieszanka leków i główki :) to bardzo wazne chwile dla Ciebie...i za duzo myslisz sie kołacze ;) ale bedzie super!! słyszysz! 👄 Begus, pedziwiatrze :D ❤️ Olka, bardzo sie ciesze ze wyjasniliscie sobie co nieco :) ❤️ ja nie prasuje, tesciówka przychodzi i mi to robi :P ranyyy, jak ja fatalnie sie czuje :O od jakigos czasu tak mnie ten brzuch nawala...szok...skurcze straszne, ledwo chodze :( nawet nospa nie działa...juz Wam pisałam...i dzis cycki cos mnie pobolewały 😭 ja chce juz ten cholerny okres!! 😡 i nigdy wiecej zadnych tabletek hormonalnych!! tak mi sie chyba wszytsko rozregulowało ze nie wyrabiam...i psychicznie tez...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostaniesz jeszcze ta @ luxorek, dostaniesz...a co tak sie stesknilas???:P:P a moze i nie dostaniesz, co??w koncu staranka byly:P:P ale by bylo, co??;) no wlasnie z tym centrum hadlowym to mi w myslach czytasz, chyba sie dzis wybiore, choc w sumie nic juz nie potrzebuje...;) ale czego sie nie robi dla szybszego porodu, heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxorku Brydzia madrze pisze, że Ty już okresu nie dostaniesz, bo to kolejna ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej co ja czytamn? Kolejna ciąża? Luxorku? :P U nas Laura zakatarzona wciaz Pogoda do bani Trzymam kciuki za starajace sie. Dominika, Iti- jeszcze w tym roku sie uda, wierze! Brydziu Ty nadal 2w 1 ?? Październik sie zaczął, końcowe odliczanie :) Olcia dobrze ze u Was lepiej Bega zwolnij tempo kobieto :) I zagladaj częściej Andziu ❤️ pozdrawia was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was babole :)Jestem padnieta dzisiaj już i wpadam tylko na chwilke bo jutro jade z rana na kolejne badanka:) pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej, jaka znowu ciąża??? :P co!!?? ja tylko napisalam ze mnie brzuch mocno boli okresowo od jakichs 3 tyg :O...ze sie cholernie zle czuje, naładowana jestem okrutnie, nerwowa, płaczliwa i wogóle bleeeeee Brydziu, torba spakowana? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kait, trzymam kciuki za wyniki badan! 👄 Eulalio, duzo zdrówka dla Laurusi ❤️ teraz pełno tych zaraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxorku a może jednak, moja kumpela zaszła w ciąże jak karmiła, tez nie miała okresu, a tu taki szok, tymbardziej że to była jej 3 ciąża, której nie chciała, no ale teraz ma uroczą córeczkę ja dziś idę do gina na kontrolę Brydzia rodzisz? Kait przystopuj z tą pracą kochana Olka jak po powrocie do pracy, bo u mnie ciężko było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dziewczyny, nie rodze jeszcze.. czuje sie nie najlepiej, mdlosci mi wrocily, ciezko sie chodzi i takie chyba tam standardy..ale ani brzuch sie nie opuszcza, ani zadnego czopa nie widac, ach...sfiksowac mozna jak sie czowiek tak ciagle w siebie wsluchuje bo nic lepszego do roboty nie ma:P:P a torba juz od miesiaca spakowana, znaczy taka malutka na szczescie bo u nas wszystko daja, tylko pare kosmetykow, szlafrok i pizamke mam spakowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydzia moja kumpela też rodzi od 3 tygodni, ginka jej powtarzała cały czas że urodzi grubo przed terminem i bedzie to we wrzesniu a ona nadal w dwupaku, termin ma na połowę października, nawet wywoływali jej poród i nic Luxor skoro odstawiłas tabsy to wszystko możliwe :P ja Ci tam z całego serca życzę drugiego maluszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iti, no mi tam ginka nadziei nie robila do tej pory. ja nawet nie wiem co to skurcze sa przepowiadajace:O szyjka lekko rozwarta ale to juz chyba od dwoch miesiecy tak jest. no nic, moge sie tylko ludzic ze jak sie zacznie to juz na dobre!! luxor, ciaza bedzie jak nic- jak nie teraz to wkrotce. a to sie menia ucieszy:P:P:P:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydziu ty masz jeszcze chyba ok. 2 tyg do terminu, tak? Także luzik Kochana, jeszcze macie czas :) A skurcze przepowiadające to min. napinanie sie brzucha. Czujesz coś takiego? Luxorku Ty brałaś Cerazette??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz eulalio, ciezko mi powiedziec, chyba nie...brzuch przewaznie wieczorem jest bardzo twardy, ale to raczej nie sa skurcze no i mala mi sie tak teraz wypina juz dziwnie, ponoc czesc z tego co odbieram jako ruchy moze byc skurczami ale cholera wie... brzuch pobolewa ostatnio miesiaczkowo wiec mam nadzieje ze kiedys cos sie ruszy. do terminu mam 9 dni, po uwzglednieniu dlugosci cyklow tydzien:D u nas sie dzis wypogodzilo, pogoda piekna, zaliczylam wlasnie spacer do drogerii po pieluchy i ledwo doszlam do domu, boli mnie wszystko strasznie jak chodze. taka mala emerytka i masochistka ze mnie:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej, babolki , nie wkrecac tu mi ! :P juz mi wczoraj meżus mówił ze napewno Wiktoria sie zadomawia! :P dupek jeden!! zadna Wiktoria no! :D jeszcze sobie nie odpuscił ;) nie, nie , to napewno tylko i wyłączne rozregulowanie organizmu :) Eulalio, tak, brałam Cerazzette :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×