Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

trzymam kciuki za pięknie bijące serduszko :) no plumka ale tylko jak rękę położe na brzuchu i czasem coś tam poczuje, to takie jeszcze delikatne nieśmiałe i nie za często, ale już się nie mogę doczekać tych wyraźniejszych ruchów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iti nie trzymam się w ogóle, jestem w psychicznej kompletnej rozsypce, :(, nie mam sił i nie daję sobie z tym w ogóle rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka tak mi przykro... Nie poddawaj sie. Uda Wam sie znów, tylko próbuj. ❤️ Wizyta krótka. Ale człowieka widziałam :) Ma 19 mm, serduszko i pływa sobie głową w dół .Dostałam skierowania na badania i nast wizyta za 2 tygodnie Miłego dnia wam życze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Eulalio bardzo sie cieszę z dorych wieści :) termin produ pewnie jakoś na koneic marca Ja dziś wizyta u gina (bez usg) jutro endokrynolog. I dziś biorę L4 na tydzień, czas odpocząć od pracy odrobinkę ;) Olka każda strata boli i trzeba ten ból wypłakać, mam nadzieję że szybko się pozbierasz ❤️ Trzymam kciuki za Was Meniu a Ty gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalio cieszę się ,że wszystko w porządku z maluszkiem , niech rośnie zdrowo :) Niech m dba o ciebie :) Itku odpoczywaj dużo na zwolnieniu :) i aby wypad wam się udał :) Mam nadzieję że po wizycie u gina wszystko ok :) Olu trzymaj się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej po wizycie ok, mam L4 do 26 sierpnia, 2 antybiotyki na 2 tygodnie, poza tym ok, usg nie chciałam, więc dopiero polecę na nie po wizycie która mam 1 lipca pomału przygotowuje się do urlopu, idę poprasować, bo wcześniej spałam 2 godzinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka co u Ciebie? Pisz do nas, nie załamuj sie. My tu jestesmy dla Ciebie ❤️ Ja dzis mam badanie wobec czego musiałam niestety rano wstac 😴 Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dziękuję wam bardzo za całe wsparcie, naprawdę to dla mnie dużo znaczy Eulalio, prinzesko! nie ma dnia bez łez, potrzebuje czasu, a najlepiej kolejnej ciąży!, od 1 września posyłam małego do przedszkola w ogóle sobie tego nie wyobrażam ze go zostawię z obcymi ludźmi, ale cóż, nie mam wyjścia. Dbajcie o skarby w waszych brzuszkach i cieszcie sie każdym dniem. Eulalio bardzo się ciesze ze wszystko w porządku. dobrej nocki wszystkim......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka Laura tez 1-go wrześniaidziepierwszy raz do przedszkola. Ja tez sie denerwuje. na poczatku może byc różnie ale sie przyzwyczają i bedzie dobrze, nie stresuj sie tym za bardzo :) Konczy mi sie urlop niestety, w poniedziałek powrót do pracy 😭 Ale pewnie gdzies w okolicy Bożego Narodzenia pójde juz na zwolnienie,zobaczymy jak bede sie czuła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalio jak Laura zniosła przedszkole? ja o 14.00 jadę po Łukaszka, chyba ja sama bardziej sie bałam niż on. dziewczyny co u was słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) jak tam przedszkolaki??? :) mocno dały do wiwatu ;) Ola poszła chetnie, ciekawe co bedzie opowiadac.... Olka, trzymaj sie...napewno jest Ci bardzo ciezko, nie wątpie w to, ale wiedz ze musisz byc silna, musisz sie podniesc i zyc! dla łukaszka chociazby! buziaki Eulalio, nie wiem nawet czy Ci gratulowałam :D fantastycznie! niech sie zdrowo rozwija! Itus, jak kopniaczki? Menia??? jeszcze cała ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Laura pierwszy dzień pozytywnie. rano coprawda nie chciała wstawać ale później nie chciała z przedszkola wychodzic. Problem tylko w tym ze nie je (ona wogóle kiepsko je) i nie słucha pani :O Mam nadzieje ze bedzie lepiej Itus jak odpoczynek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki Ja nadal w dwupaku :) w poniedziałek zaczynam 34 tydz. W poniedziałek mam chyb już ostatnie usg i wizyta z nerkami a w środę wizyta w szpitalu z lekarzem, zobaczymy co powiedzą ? Mała strasznie mi się rozpycha pod żebrami z prawej strony i na dole , chyba już jest ułożona główką w dól i może dlatego mnie tak boli, miałam też tak z Victorem. Luxorku Ola chyba była już stęskniona za koleżankami :D bo ile można siedzieć z mamą w domu :D Oczywiście żartuję ;) Eulalio nie martw się na pewno Laurze przejdzie, może tak odreagowuje na przedszkole ? Olu, Łukaszek jest już duzy i również na pewno super zniesie pobyt w przedszkolu :) głowa do góry :) Ituniu jak pobyt na d wodą ? Daj znac co u ciebie i jak twoje samopoczucie ? I może jakieś fotki brzusia byś podesłała ;) Ok zmykam bo jestem padnięta . Papa kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć po urlopie ok, wypoczęłam i naprwde tego mi było trzeba U nas wszystko ok, za tydzień mamy usg połówkowe. Moje wyniki moczu nadal taki sobie, ale jest mała poprawa po antybiotyku. Zakupiłam pierwsze ciuszki dla maluszka, rozgladam sie tez za pościela do łóżeczka, w końcu zaczeły mnei kręcic te malusie rzeczy. Dzielne te Wasze dzieciaki przedszkolaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas super, płąkał jak go odbierąłam ale to dlatego ze powiedział ze za wcześnie po niego przyszłam i on nie zdążył wszystkiego zjeść na podwieczorek :) !!!, tak tam zawodził ze pani mu wyniosła na korytarz ten podwieczorek i potem juz było ok bo zjadł, głodomor mały, wszystko na obiad zjadł nawet kalafiorek którego w domu nie chce, dziś rano co prawda powiedział ze nie chce isć ale wybrał sie szybciutko i grzecznie poszedł przypominając mi ze muszę byc w pracy dłużej żeby on zdążył wszystko zjeść !!!, tak więc dziś go dobiorę o 14.40, a w poniedziałek o 15.00. uff!!! jakoś to będzie, poza tym ok acha i martwi mnie trochę bo pani mówiła że sie w ogóle nie odzywał i nic nie mówił do nikogo tylko sie bawił, cóż on jest spokojnym chłopczykiem ale mam nadzieje ze sie rozgada jak trochę sie zapozna z dziećmi i paniami Eulalio ale sie uśmiałam jak sobie wyobraziła mała Laurę która nie słucha pani, tylko robi co uważa, ja nie wiem czy mój słucha czy nie, ale za to nic do nikogo nie mówi , więc chyba trzeba czasu naszym dzieciom żeby sie przystosowały ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ My po usg połówkowym. Nasze dziecko waży 370gram, zmierzono mu główkę, obwód brzuszka, kość udową, serducho obejrzane i część przepływów zbadana - maluch był odwrócony tyłem i serce oglądalismy przez kręgosłup i nie dało sie wszystkiego obejrzeć, więc powtórka usg 24 września. A taki cwany był maluszek, że próbowaliśmy aby się przekręcił, to jak ja na boczek to on za mną i tak cały czas kręgosłupem do nas. Poza tym spokojne mamy to dziecko w brzuszku, na prenatalnym i teraz to takie spokojne jest i za bardzo nie fika. Z dodatkowych wieści łożysko jest na tylnej ścianie i zaczyna się już II stopień jego dojrzałości Meniu ja Ty na końcówce? Eulalio już po prenatalnym? Olka, Lux, Eulalio jak Wasze przedszkolaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babeczki :) u nas do przodu, co prawda pomalu ale jakos... moj powrót do pracy sie zbliza, tylko jaki to ma sens??? nawet nie wiem czy jest dla mnie miejsce jeszcze , bo na 2 stanowiska 4 zatrudnione :O Ola bardzo chetnie chodzi do przedszkola, zadnego problemu nie ma :) Meniu, trzymasz sie jeszcze??? ;D Itus, czy płec juz znacie? jak sie czujesz? Olka, puk,puk???? Buziaczek ogromny dla Ciebie! Eulalio, jak tam???? zyjesz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej płci nie znamy, ale tylko dlatego ze chcemy mieć niespodziankę :) Pomału zaczynam zabawe z zakupami :) Wczoraj zakupiliśmy farbe do łóżeczka, bo w spadku dostaliśmy białe i przemalujemy je na sliwke węgierkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Iti ciesze sie ze wszystko z maleństwem dobrze. Nie wiem dlaczego ale mam przeczucie że bedziecie mieli synka ;) Menia napisała na Facebooku że poród 26 wrzesien godz 17... czyżby cesarka?? Także za 4 dni bedzie miała córeczke na świecie :) Meniu odezwij sie jeśli nas czytasz Luxorku domyślam sie ze nie łątwo bedzie wrócić do pracy po tak długiej przerwie. Co z Adasiem? Żłobek czy opiekunka? U mnie wszystko Ok, czuje sie dobrze, brzuszek rośnie. Za tydzien we środe mam ważne badania, te wykrywające wady. Nie moge sie doczekac bo nie widziałam maleństwa ponad miesiac, w 8 tyg ciaży ostatnio. Pewnie urósł człowiek sporo ;) Laura nadal w przedszkolu nie je praktycznie nic, na szczescie chodzi bez płaczu pozdrawiam Zmykam do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro się odezwałyście to i ja zajrzałam, u mnie nadal wielki smutek i nie ma dnia bez płaczu, jestem załamana :( tez teraz bym miała rosnący brzuszek, cieszę się ze u was wszystko dobrze, dbajcie o siebie, ale zrozumcie proszę ze na razie udręką dla mnie jest czytania o brzuszkach innych, to ponad moje siły, przez jakis czas nie bedę sie odzywać, muszę jakoś to przeżyć, póki co nie mogę :( łukaszek zaliczył pierwszą chorobę, ale za to zjada w przedszkolu wszystko i ostatni wychodzi z jadalni,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eualio cieszę się ze u Was wszystko dobrze. Daj znać jak będziesz po tym usg Olka rozumiem i tulam ❤️ Fajnie że synek sie zaklimatyzował w przedszkolu Meniu trzymam kciuki z aponiedziałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meniu ja też oczywiscie trzymam kciuki, i żebyś szybko wróciła do formy, miałam ciecie wiec wiem jak to jest. trzymaj sie dzielnie i ukochaj maleństwo od nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej U mnie po badaniach wszystko dobrze, maluszek bardzo ruchliwy :) Dzis zaczeliśmy 15 tydz i czuje sie bardzo dobrze, oby tak dalej Meniu jak sie czujesz? Jak Maya?? Napisz cos, zdjecia wyślij ;) pozdrawiam Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Eualio bardzo sie cieszę, że u Was wszystko dobrze :) Na kiedy masz termin porodu? Chyba marzec co? Meniu jak u Was? Mma nadzieje, ze wszystko dobrze Olka jak Twój przedszkolak? U nas ok, rośniemy ;) czuje sie dobrze, także jeszcze do połowy listopada chyba popracuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Iti Termin mam na koniec marca 25- 27 Dzis mam wolne (wczoraj tez) takze troche odpoczywam. Fajnie byc w domu, mogłabym sie przyzwyczaić ;) Ja zamierzam póki co pracowac do konca grudnia ale jak bedzie w rzeczywistości czas pokaże..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja pracuje na pewno do początku listopada Jak na razie nie mają za mnie zastępstwa, zobaczymy czy kogoś znajdą przez ten m-c bo ja myślę ze do końca listopada to jest max jaki tu wysiedzę. W listopadzie czeka nas jeszcze remont kuchni i wolałabym w tym czasie być w pracy niż w domu. Ale zobaczymy jak będzie z moim samopoczuciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ituniu ja właśnie mam remont kuchni :O Puste sciany, tylko kuchenka stoi... ale idzie ku dobremu i mam nadzieje ze do konca października bedzie kuchnia jak marzenie . Potem jeszcze nas czeka remont pokoiku dla maluszka ale to pewnie po Nowym Roku zaczniemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×