Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sweet melody

Wójcicki Polanica Zdrój - operacja nosa

Polecane posty

Gość Avelaina
Hejka dziewczyny! Frost jak ja się teraz cieszę, że śpię sama! ;) Dołączam się do wychwalania dr Wójcickiego :) Co do pielęgnacji noska, to ja też się pudruję jak mam gdzieś wyjść i nakładam podkład na siniaki na powiekach, żeby ludzi nie wystraszyć ;) Poza tym nie widać wtedy tych cholernych zaskórników ;) Myję nosek, tonizuję, kremuję itd. na spokojnie i powolutku, bo inaczej nawet się nie da, trochę jest jeszcze obolały. Dorotka ja to bym chciała, żeby czubek mi opadł, bo teraz trochę za bardzo zadarty jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avelaina
Przepraszam, nie Dorotka, tylko Kasieńska ;) Wybacz, to przez te upały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upaly doskwieraja Aga..kurcze dzis sie czuje fatalnie..wyszlam po zakupy a pacn ochroniarz w moim sklepie pyta..co sie stalo z oczkami:) ech...pewnie mysla ze dostalam od meza:) ja niestety teraz nie spie sama:( ja wogole nie spie..bo sie boje ze przez sen mi przylozy....jestem dosc zmeczona..ale zadowolona z nonia;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha 29
witam a ile płaciłyscie za operację u dr.Wójcickiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka 22.06
Aktualny cennik to 7500zł za nos + ewentualnie 500zł za skrzydełka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnaattaalliiaa
Dziewczyny, a zastanawaiałyście się nad dr Łątkowskim z polanicy? Słyszałam, że też jest dobry. Macie o nim jakieś informacje? Zastanawiam się nad wójcickim, łątkowskim i kobusem. Pomóżciee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie Mistrzem jest Wojcicki.Musisz czytac na forach na beauty o lekarzach ktorzy Cie interesuja i wybor nalezy tylko i wylacznie do Ciebie. Kazdy z nich ma swoich zwolennikowi przeciwnikow. Sama nie wiem dlaczego wybralam Wojcickiego...moze to intuicja...:) Moj wybor byl trafny w 10:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez intuicyjnie czuje ze Wojcicki jest najlepszy Frost z tego co wczesniej pisalas to ustalilas termin operacji przez telefon chyba dobrze zrozumialam No coz zostaje mi chyba w koncu sie odwazyc i wykonac pierwszy krok cchociaz ja wszystko musze podporzadkowac pod prace i rodzine a to nie jest juz takie latwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Geraldina tak jest mail wyslalam do dr ,wszystko sie ulozy ja tez mam prace meza dziecko i jakos dalam rade ...dasz i TY:) powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochane moje
Dzisiaj wyslalam e-maila do dr. Wojcickiego z prosba o ustalenie terminu operacji bez konsultacji. Dlatego , ze nie mam czasu zeby jechac taki kawal drogi tylko na konsultacje. Przeslalam mu zdjecie nocha . Ciekawa jestem czy mnie nie opierniczy za to. Tak bardzo chce zeby sie zgodził na moje warunki. Co Wy na to jak myslicie wyznaczy mi termin bez konsultacji? Pozdrawiam Was wszystkie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ze Ci wyznaczy...ja tez nie bylam na konsultacji..wyslalam zdjecia i dr wyznaczyl mi termin. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli jest ktos na tym forum kto rezygnuje z operacji u Wojcickiego we wrzesniu, badz chcialby sie zamienic na 3 listopada, to prosze o kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marokooooo
Cześć dziewczyny, mam w planach korektę nosa i usunięcie zmarszczek koło oczu. Nie wiecie może jak z terminami konsultacji, a potem samego zabiegu? Długo trzeba czekać? Czy dr Wójcicki jest w miarę elastyczny w sprawie ustalania terminu operacji? Jak z cenami? Jest w Polanicy jeszcze jakiś inny dobry chirurg plastyk, czy raczej szkoda czasu na szukanie? Czy od razu trafiłyście do Wójcickiego czy byłyście jeszcze u kogoś innego na konsultacjach? Jakie wrażenia? Będę bardzo wdzięczna z wszelkie informacje i uwagi w tym zakresie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do naattaalliiaa
Jak Twój wybór? Na którego z lekarzy się zdecydowałaś i dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marokoooo proponuje napisac do dr Wojcickiego,on odpowie na Twoje pytania. Co do wyboru lekarza musisz sama czytajac opinie innych osob podjac decyzje.Wejdz na beauty polska zaloguj sie i czytaj czytaj czytaj. Ja tak zrobilam :) powiedzenia i przyjemnej lektury:) owocnej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość out of
dzięki frost tak zrobię, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochane moje
Wczoraj dostalam odp. od doktora, napisal mi,ze w moim przypadku istnieje koniecznosc bezposredniego badania w celu wskazan do zabiegu. Wiec dzisiaj szybciutko zadzwonilam i za miesiac mam konsultacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola_b Kochana odezwij sie jak tam nonio??:) Mi opuchlizna schodzi dosc wolno:( ale dzis juz bez siniakow jestem.. Dorotka Fiolka a co u Was...jak noski??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati_13.01.
Witam!! Dawno mnie tu nie było. Czytam Wasze wypowiedzi i aż łezka mi się w oku kręci.... Pomyśleć, że miałam juz być pół roku po operacji.... Ale na 2 dni przed operacją wyskoczyła mi opryszczka na ustach i dr Wójcicki nie zgodził się na operację... Potem wyskoczyły inne problemy i nie mogłam się załapać na wcześniejszy termin.... Może na jesieni mi się uda. Ale co zrobię, jeśli znowu mi opryszczka wyjdzie? Czy znacie może jakieś sposoby na zapobieganie opryszczce?? Jakieś witami czy coś?? Dodam jeszcze, że przez kilka lat nie m iałam opryszczki, aż tu nagle 11 stycznia mi wyszła i potem w marcu. A narazie cisza. Pozdrawiam Was serdecznie i życzę by noski dobrze się goiły. A dziewczynom, które zastanawiają się nad opetacją - życzę odwagi w podjęciu decyzji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola_b.
Hej dziewczyny!! Jestem już 2 dni po sciagnięciu gipsu.Operacje miałam u dr Wójcickiego. Ogólnie nowy nosek podoba mi sie sam w sobie ale jeśli chodzi o moją całą twarz to mam wielką nadzieję, żę się jeszcze dużo zmieni. Wiadomo, że jestem jeszcze opuchnięta i mam siniaki, ale czekam, aż ten nos mi troche "schudnie" bo jest chyba zbyt okrągły do mojej twarzy, moje policzki i oczy tez są bardziej okrągłe niż zwykle... Ale pocieszam się, że to przecież opuchlizna. I operacja nosa jest naprawde dla cierpliwych, a ja raczej do tych osób nie należę... :) Jeśli chodzi o opryszczki to polecam tabletki Heviran i oczywiście jakąs maśc na opryszczke. Działa on jednak (maść) tylko wtedy, gdy poczujesz, że robi ci sie opryszczka (swedzenie w okolicach ust). Jesli opryszczka już jest to raczej nic nie pomoga. Byłam w Polanicy i widziałam nosy od dr Wójcickiego i Łątkowskiego. Te drugie bardziej mnie sie podobały, ale to kwestia gustu.. Dr Łątkowski ma naprawde bardzo dobry kontakt z pacjentem, w przeciwieństwie do dr Wójcickiego. Ja byłam operowana u dr Wójcickiego, ale on mi nawet gipsu nie zdejmował, ponieważ na urlop pojechał... ;] Poza tym dr Łątkowski wszystkim dziewczynom dawał na kartkach zalecenia odnośnie pielegnacji nosa po operacji, a my nic takiego nie dostałyśmy i owszem zostało nam to powiedzane ale chyba tylko 25% z tego co widziałam na kartce od dr Łątkowskiego... Poza tym dr Łątkowski każdego dnia osobiściue dogląda nosy. A dr Wójcickie widzi nasze nowe nosy tylko 2 razy - przy zmianie gipsu i przy zdejmowaniu gipsu... CHociaz w moim przypadku widział go tylko raz... Wiadomo, że ja juz czasu nie cofnę i nie to, że żałuję, że zdecydowałam sie na dr Wójcickiego, bo ogólnie jestem zadowolona z efektu, ale gdybym miała jeszcze raz podjąć tą decyzję to napewno bym wybrała dr Łątkowskiego... Ale to dziewczyny wasza decyzja :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Olu no rzeczywiscie doglada te noski ..ale nie oszukujmy sie nic specjalnie nie widzi:) jest gips..on tylko smaruje dziurki linomagiem a nam to robila pani Wiesia:) oczywiscie dr Latkowski za to dogladanie ladnie sobie liczy:) Mysle Olenka ze masz jeszcze opuchnieta twarz..oczy..i dlatego nie mozesz sie przyzwyczaic. Mialam to samo,ale kazdego dnia jest duuuuuzo lepiej:) Ja juz ide jutro do pracy... Dla mnie Wojcicki jest Mistrzuniem:) moze rzeczywiscie jest mniej komunikatywny niz Latkowski...ale tak naprawde czy o to nam tak naprawde chodzi??? co rzeczywiscie mi sie nie podoba...to to OLu ze nie zdjal Ci gipsu osobiscie a powinien!!! caluje Edyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) jestem 3 tygodnie po zabiegu...nosek puchnie jeszcze raz z jednej raz z drugiej strony...siniaki juz poznikaly...dzis po raz pierwszy oddycham calkowicie noskiem:)nitki jeszcze siedza w nosie...chodze juz do pracy:) jedni zauwazaja zmiane..inni nie;) Ogolnie kolezankom baaaaaaaaaaaaaaaardzo sie podoba:) i mnie tez!!!:) Dorotka...Fiolka a jak wasze noski:) Avelaine kochana..a jak TY zyjesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolka-w.a
Czesc dziewczyny, mój nos już nabrał (chyba ) ostatecznego kształtu, prawie mi sie podoba, niepokoi mnie tylko garbek który wyłonił się po 1,5 miesiąca po operacji i nie znika :( może to opuchnięta częś kosta a może tak już zostanie ( co by nie było miłe ) chociaż jest mały to jest widoczny i mi przeszkadza.... zaczął być widoczny jak zeszła opuchlizna z grzbietu nosa... jeszcze dziwnie drętwy czubek nosa w którym jak go dotykam czuje mrowienie ... ogólnie nos juz mnie nie boli - w sensie ze moge go dotykać i wydmuchać w chusteczkę:) skrzydełka super się zagoiły i nic nie widać że wogóle coś z nimi było robione, dziurki w nosie też się prawi wyrównały - minimalna różnica w wielkości widoczna tylko dla mnie ;) Oddychanie w ocenie na 100 pkt. to po 2,5 miesiąca oceniam na 80 w zależności od pogody. Wszystko by było super gdyby nie ten garbek który mam nadzieje zejdzie? Pozdrawiam wszystkie forumowiczki przed i po operacji, a w szczególności Dorotkę, Spain i Frost ;) buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedze każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokladnie opracowany dzial badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum prawie 600 tematow,fotki pozabiegowe,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodzac na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, ze Frost, ola b sie odzywaja, mimo ze sa juz po Ola zaintrygowalas mnie mowiac ze nosy Latkowskiego bardziej Ci sie podobaly. W jakim sensie? Czy chodzilo Ci o ksztalt, czy o ogolne dopasowanie dp twarzy? Ja przyznam sie, iz wykluczylam Latkowskiego w przedbiegach, poniewaz dziewczyny skarzyly sie na koncowy efekt ze robi nosy za bardzo zadarte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle ze to indywidualne...mnie wszystkie noski Wojcickiego podobaly sie..choc kazdy z nich byl inny.A co do Latkowskiego , jego noski rzeczywiscie sa zadarte:) Kurcze rzeczywiscie jest trodno zdecydowac sie na lekarza.Dam dobra rade..jak jzu sie ktos zdecyduje na dr..nalerzy szczerze wierzyc ze jest to wybor sluszny...to bardzo pomaga.. Moj nonio z dnia na dzien jest ladniejszy:) nadal opuchniety..przez co wydaje sie troszke krzywy...ale wiem ze to opuchlizna. zaluje tylko tego...ze nie zdecydowalam sie na to wczesniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avelaina
Witam ponownie :) Jeszcze siedzę w górach i tutaj nie mam dostepu do netu, więc odzywać się jest mi trudno ;) Frost nosek jeszcze jest opuchniety (zwykle bardziej z lewej strony) przez co jeszcze trochę asymetryczny (ale to trzeba się przyjrzeć, żeby zobaczyć). Ogólnie jestem jednak bardzo zadowolona :) Jest o niebo lepiej niż było :) Cierpię jeszcze bardzo, kiedy jest gorąco, bo wtedy obrzęk się zwiększa i nosek trochę pobolewa, ale to wszystko jest do wytrzymania :) Trzymajcie się noski i nochale ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola_b.
Frost Dr Łątkowski nie liczy sobie za doglądanie nosków, po prostu ma takie ceny. Jeden dr liczy sobie 6 tys., a drugi np. 10 tys. i nie jest powiedziane, że to jest za doglądanie nosów codziennie. Po prostu mają takie ceny... A poza tym uważam, że już na takiej operacji to naprawdę nie należy oszczędzać, tym bardziej, że nie jest to różnica w kwocie kilku tysięcy,a nawet nie tysiąca tylko dokładnie jest to 700zł (dr Wójcicki bierze teraz 7500 za całkowitą korektę, a dr Łątkowski 8200zł). Ja uważam, że kontakt z pacjentem jest bardzo ważny i szczerze mówiąc wolałabym, żeby to dr doglądał ten mój nos codziennie niż np pani Wiesia. Oczywiście nie wątpie w jej kwalifikacje itp. ale jednak ma się tą większą pewność, w końcu to jego fach, widzi czy wszystko dobrze się goi itd... W tym momencie widać również, któremu dr zależy tylko i wyłącznie na pieniądzach, a któremu na zadowolonych pacjentach... Ale tak jak wspomniałam to jest tylko moja opinia... Geraldina Jeśli chodzi o nosy dr Łątkowskiego, to na początku nawet się cieszyłam, że go nie wybrałam, bo zauważyłam, że wszystkie jego nosy miały tzw ślizgawki z profilu, a to nie każdemu pasuje. Chociaż tym dziewczynom które widziałam to pasowały... ale stwierdziłam, że robi wszystkie takie same nosy, co się jednak okazało błędem, bo dzień przede mną, jedna dziewczyna miała ściągany gips i nie miała żadnej slizgawki, miała bardzo ładny nosek... Ogólnie nosy dr Łątkowskiego bardziej mi sie podobają, w galerii na jego stronie też ma bardzo dużo zdjęc swoich nosów. I nie można powiedzieć, że dr Wójcicki nie robi nosów zadartych, bo ja mam np zadarty... Ja chcę się tylko podzielić z Wami moimi przemyśleniami, bo jestem już po, ale decyzja należy do Was :) I jeśli ktoś się ze mną nie zgadza, to proszę nie mieć mi tego za złe, takie jest po prostu moje zdanie :) Mój nosek chyba jest jeszcze opuchnięty chociaż mi się wydaję, że już dużo się nie zmieni. Nie boli mnie w ogóle, ale skóra na nim jest okropna. Poza tym, jest tak jakby troche krzywy i mam wielką nadzieję, że to opuchlizna. Ponadto jedna dziurka jest wyżej, a druga niżej i są one nierówne, to już mi tak bardzo nie przeszkadza, ale też fajnie by było gdyby to się zmieniło w co niestety wątpie :( Ale ogólnie nie jest źle, powoli przyzwyczajam się do mojej nowej twarzy :) Pozdrawiam, Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu Masz calkowita racje.,powinnas i musisz napisac swoja opinie. :) Dziwi mnie tylko fakt dlaczego nie piszezs o nosach Wojcickiego ktore widzialas:) a tylko Latkowskiego:) Caluje Edyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola_b.
Hej!! Pisałam tez o nosach Wójcickiego, że sa ładne, ale od Łatkowskiego podobały mi sie bardziej :) I własnie niepokoi mnie to,że pod wpływem opuchlizny troche sie przekrzywiają... Mam nadzieje, że to szybko schodzi :( Pozdrawiam, Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×