Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ketty26

Dr. Łątkowski Polanica Zdr.

Polecane posty

Gość ewro
jestem omówiona na konsultacje zaraz po świętach..:)...jak juz tylko wrócę podzielę sie z Wami moimi odczuciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatu
korekta nosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hali
ja robiłam u niego nosek i jestem zadowolona i nie wierze żeby temu dr. nos nie wyszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewro
ja tez mam taką nadzieje:) ale poczekam do wyznaczonego terminu konsultacji chce dowiedziec sie jak najwiecej co do ceny, zabiegu, opieki pooperacyjnej (wolalabym tam zostac przez jakis czas po...jak urlop to urlop;)...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koria
Witam. Ja równiez zdecydowałam sie na operacje nosa u dr Łątkowskiego. Niestety termin, jaki mam wyznaczony to koniec lipca, a wiem, ze wtedy moge mieć problemy z wzięciem urlopu. Dlatego, jeśli jest ktoś kto ma zabieg planowany duzo wcześniej i chciałby sie zamienic, to bardzo proszę o kontakt. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewro
wiec od konsultacji jak dlugo czeka sie na termin zabiegu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koria
Z tymi konsultacjami to jest różnie. Ja byłam na konsultacji na początkue marca, a termin operacji mam z końcem lipca. Więc czekam 5 miesięcy. ALe to i tak nie jest długo, bo z tego co słyszałam, termin oczekiwania to około roku czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewro
no nic ..mialam nadzieje ze uda mi sie w maju..najwyzej poczekam do wrzesnia na konsultacje jade za tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam termin operacji u Niego wyznaczony na czerwiec i już nie mogę się doczekać, troche się boję. Ortodontka stanowczo odmawiała mi operację, twierdziła, że jeszcze cały czas rosnę (mam 17 lat) i operacja jest wykluczona. Byłam w lutym na konsultacjach, drŁątkowski faktycznie stanowczy człowiek, kontaktowy i widać, że wie o czym mówi. Piszę na forum, bo chciałam, aby ktoś z osób, które są już po operacji, przybliżyły mi ile mniej więcej trwa \\\'wracanie do zdrowia\\\', kiedy znikają siniaki, kiedy można normalnie wyjść z domu. Czy to prawda, że nie można się opalać? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do annee Co bedziesz miala robione?u mnie szykuje sie pelna korekta.Opisal ci dr co dokladnie i jak bedzie to robil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franziska, pełna korekta nosa- przegroda, prostowanie( od przodu mam lekko w bok przesunięty), usuwanie garba i zwężanie lekko nosa (sam to zaproponował). Nie opisywał mi tego jakoś bardzo dokoładnie, ale w sumie wszystko co chciałam wiedzieć to wiem. A kiedy Ty masz miec operacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam operacje na poczatku sierpnia a w maju jade dopiero na konsultacje.wyslalam wczesniej zdjecia innemu lekarzowi i on odpisal ze potrzebna jest pelna korekta.Ale nie bardzo moge sobie to wyobrazic ze mi caly nos polamie a potem posklada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie tez sobie tego nie wyobrażam, opercaja trwa około 1,5 godziny. ktoś gdzieś napisał, że jakby wiedział, jak operacja będzie wyglądała i jak potem boli, to nigdy by sie na to nie zdecydował, więc może to i lepiej że nie wiemy, wiem tylko że się ścina garb. może wymienimy się zdjęciami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sciecie garbu jeszcze moge sobie wyobrazic ale moj nos tez jest przekrzywiony i zeby to wyprostowac to chyba boki tez beda musialy byc jakos polamane.Bolu sie nie boje tylko tego ze on mi sie zle zrosnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile teraz Łątkowski nierze za nos? Ja miała robione u niego jakieś 5 lat temu i wziął 2 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i udala sie twoja operacje?jestes zadowolona? nie jestem pewna ale chyba bierze ok 7000zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi robi za 7000 zł + 500 zł narokza itd. czyli nieźle ceny urosły. a zadowolona jesteś, wszysto Ci sie dobrze zrosło? Franziska wyśle Ci potem zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewro
wiec juz jestem po ustaleniach terminu ...oczywiscie chcialabym jak, najszybciej sie da..ale póki co koniec sierpnia...mile odczucia po konsultacjach,,teraz tylko zostalo czekanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ewro Dlugo czekalas na te konsultacje?duzo ludzi przychodzi?mieszkam troche daleko od polanicy i jestem ciekawa czy bede musiala tam caly dzien i w kolejce spedzic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewro
na konsultacje czekalam okolo 6 tyg bylam sama po rozmowie zarezerwowalam sobie wstepnie termin operacji i pensjonat naprzeciw, pan dr dal mi rowniez mozliwosc porozmawiania ze swoja pacjentka która byla kilka dni po zabiegu i wlasnie tam przebywala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja tam dzwonilam to powiedziano mi ze nie musze robic terminu konsultacji bo dr latkowski przyjmuje wszystkich ktorzy czekaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewro
ja umawialam sie telefonicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka9
czesc dziewczyny, mam pytanie, czy ktoś robił sobie w Polanicy mikrodermabrazję?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewro
ja robilam we wrocku...ale w zwykłym gabinecie kosmetycznym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzulka
od nie dawna a dokladnie od 4 tyg.zastanawiam sie nad czastkoa korekcja mojego nosa .kosc mam prosta tylko moj nos jest dlugi i na koncu szeroki (kulka)TA CZASTKA JEST DLUGA CZY ORIENTUJE SIE KTOS czy skrucenie nosa moze odbyc sie na nie poruszaniu kosci .czytam czytam i zdecydowalabym sie na dr,wojcickiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzulka
hallo jest ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×