Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ketty26

Dr. Łątkowski Polanica Zdr.

Polecane posty

Gość maruda paskuda
cd..do jessi przypomnialo mi sie co doktor powiedzial na temat zmniejszania nosa.. ze trzeba sie przyzwyczajac po korekcie ze juz tak "lekko" sie nie bedzie oddychalo. to tak..mowil,jakby nagle zaczac jesc przez slomke;) to teraz rozumiem czemu nie zmniejszyl nam bardziej nosow.. bal sie zebysmy sie nie zadusily;)) hehe.. buziaki * * *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruda paskuda
do jessi jak sobie przypomne moj stary nos to... ciesze sie ze juz go nie mam:) znajomi zawsze sobie z niego zartowali,porownywali do jakis stworow albo innych znanaych ludzi z wielkimi kinolami.. mysleli ze mnie to bawi.. a ja mialam ochote uciec przed ich wzrokiem.. to byl koszmar:(( ciesze sie ze doktor poprawil mi nos:) pamietal jak toz przed zabiegiem powiedzial ze zycia mi ta operacja nie zmieni a jedynie wyglad.. ale ja mysle ze przez poprawe nosa poprawil sie tez moj harakter:) juz nie zrzedze patrzac w lustro,nie wkurzam sie gdy ktos sie na mnie patrzy bo wiem ze wygladam normalnie!! tego chcialam! nie jakiegos cudu! nie myslalal ze operacja zrobi ze mnie super laske z okladki gazety,bo ja juz mam kogos komu sie podobam:) chcialam wygladac jak przecietna dziewczyna i to mi dala operacja:) teraz tylko czekam az wszystko sie ladnie zagoi i zejdzie opuchlizna:) pozdr:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruda paskuda
do marudy1111 czasem cos nie wyjdzie w trakcie operacji. doktor nie jest w stanie przewidziec reakcje naszego organizmu. u jednych pacjentek wszystko goi sie jak "ma psie" a u drugich powstaja blizny,jakies zgrubienia na kosci..nie wierze zeby doktor celowo chcial nas oszpecic! przeciez zadowolona pacjentka to dla niego najlepsza nagroda a zarazem reklama. ja nie wiem jak moj nos bedzie wygladal za rok jak zakonczy sie proces gojenia.. boje sie na sama mysl.. nie chce poprawek:(( narazie masuje delikatnie nos podczas kazdego mycia zeby szybko doszedl do formy i mam modle sie zeby wszystko bylo ok. pozdr:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessi21
do maruda paskuda dokładnie trzeba się samemu sobie podobać, a nie komuś:) na szczęście moi znajomi wiedzieli, że temat mojego nosa jest tematem tabu;D więc ominęły mnie żarty itp.... nie zauważyłaś, że z tego forum robi się śmietnisko? aż szkoda mi tych ludzi, którym brkuje kultury... no, ale życie...;D dobrze, że Ty jesteś normalna i da się normalnie z tobą popisać:) i mamy podobne zdanie:P bo ja kiedyś też byłam na etapie, że wierzyłam w to, iż doktor zrobi mi nosek jak jakieś gwiazdeczce z okładki...no, ale z czasem stwierdziłam, że na zdjęciach po retuszu też bym tak wyglądała;D cieszę się, że mam prosty nosek i bez garbiska;D bo o to mi najbardziej chodziło:) a poprawki, to takie wykończenie dzieła doktora:) buziam Cię:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessi21
no właśnie nie wiem o co chodzi...:/ moje wypowiedzi też zostały pokasowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruda paskuda
do jessi tu ze 3 strony zostaly usuniete! te wypowiedzi osob przed Toba jakies bez sensu sa. jakby ktos pisal sam ze soba;) od rana zastanawiam sie czy nie podejsc do apteki zeby mi cos na opuchlizne dali. normalnie nawet brwi sobie nad lewym okiem wyregolowac nie moge bo spuchnieta i boli jak by mi skora od kosci odchodzila;( zarastam;)) fakt,fajnie sie z Toba pisze:)) buziak*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessi21
do maruda paskuda ja nie stosowałam żadnych preparatów na opuchliznę...sama zeszła...doktor mi kazał jedynie pić wapno:) i chliptałam sobie hehe:) no niestety pierwszy miesiąc jest najgorszy... ja przez o 2-3 tygodni nie mogłam się dotykać po nosie, bo mnie strasznie bolał:( ale później było wszystko spoczko:) no tylko, że ta opuchlizna była straszna...:( ale warto czekać:) ciekawe, kto jest taki mądry i zgłasza wypowiedzi do usunięcia..:/ na początku te forum było fajne...a teraz hmm...pozostawimy to bez komentarza buziol:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessi21
do maruda1111 nie poprawi, bo nie potrafi...bo nie widzę innych przyczyn odmowy...widać, że Twój wymarzony mistrz Wójcicki nie jest rewelacyjny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessi21
do maruda1111 wiesz nie mogę stwierdzić, że doktor Ł. nie potrafi...ja mam poprawki...więc dlaczego mam źle pisać o tym lekarzu? nie może dojść do mnie to, że ja mam poprawki a Ty nie masz...lekarz wszystkich traktuje jednakowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruda paskuda
do jessi ja tez na opuchlizne lykam wapno wg zalecen doktora. narazie bez efektu ale czekam:) do marudy1111 doktor Latkowski zapewne stwierdzil ze z puntu widzenia chirurga wszystko z twoim nosem jest ok dlatego wykluczyl poprawki. jesli tobie twoj nos po operacji dalej sie nie podoba a nie ma jakis wad typu asymetria czy przerost kosci to nie wyglada to na poprawke tylko kolejna korekte nosa. nie ludz sie ze inny chirurg bedzie poprawial czyjas robote!! bo taki nos moze wyjsc tylko gozej! przekonaj jakos Latkowskiego. ja mysle ze doktor poprostu ma duzo pacjentek dlatego odmowil ci poprawek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm.....szkoda, że taki syfek sie tutaj porobił....Mam wrażenie, ze jedna osoba pisze sama ze sobą. Czyżby rozdwojenie jaźni ??? Po co wchodzisz na to forum skoro Cię ono nie interesuje ? Nie rozumiem tego. Do Jesii 21 i Marudy Paskudy Cały czas czytam co piszecie (szkoda,że usunieto 3 strony wypowiedzi jesii21). Martwią mnie ta opuchlizna marudy...Czy to nie trwa za długo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruda paskuda
mieta ja tez sie martwie ta opuchlizna:((( ale co moge zrobic.. doktor mi mowil ze opuchlizna w moim przypadku bedzie sie przemieszczac po nosie i twarzy bo mialam robione tyle ze nie ma gdzie uciec.. umowie sie na wtorek na wizyte kontrolna to dowiem sie wiecej.. mam nadzieje ze nic mi tam pod skora nie zostalo;( to wszak nie lata 80te ze ludziom zaszywano w ciele rekawiczki,nozyczki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO przestań nawet tak myślec, to było by partactwo. Ciekawe czy ja tez bede tak popuchnięta. Mam miec prostowana przegrode, garbek a co z tym idzie czubeczek - wiec tez jest troszke tego. A powiedz mi prosze - bo nie wiem w jakim jestes wieku - czy np pokazanie sie w pracy czy tez poprostu na ulicy, jest u Ciebie możliwe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessi21
do maruda paskuda nie łam się opuchlizną...ja też byłam strasznie opuchnięta...ale to wszystko zejdzie z czasem...miałyśmy przecież łamane nosy, więc nie ma co się dziwić:) do mięta walnięta no właśnie syfek się porobił z tego forum:( zostają kasowane wypowiedzi..:( ja mam niecałe 22 lata:) operację miałam w wieku 20 z hakiem;D i normalnie po 3 tygodniach mogłam się pokazać na oczy na uczelni:) wiadomo, że nos był jeszcze opuchnięty, ale wyglądał jakby był duży:) więc bez stresu można pod skalpel doktora iść:) buziaki laseczki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruda paskuda
do jessi nie zebym byla spuchnieta jak zaraz po operacji,ale zmieniona jestem. zwlaszcza po oczami. teraz czuje ze gorna warga jest opuchnieta.pewnie przez ta pogode:dzis jest goraco i parno.. w domu oddycham normalnie a na dworze nos sie zatyka i czuje jak puchnie;) mysle ze tez moge sie ludziom pokazac;) tylko lekko szramy na skrzydelkach zapudruje;) fuj,nie cierpie pudru;( co to sie dzieje na tym forum?? coraz to mniej stron,choc wiecej sie pisze?????? ej moderator,co to za polityka do jasnej ciasnej???!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessi21
do maruda paskua no ja jutro jadę do laryngologa sprawdzić tą przegrodę...bo coś mi się źle oddycha przez prawą dziurkę...tą co była robiona:( a jak jest upał, to jest katastrofa:( jutro dam znać czy mi doktorek dobrze wyprostował przegrodę w kinolku:) no straszne rzeczy się dzieją na tym forum..a mogło być tak pięknie hehe:) buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruda paskuda
jessi to przez ten upal!nos puchnie i sie zatyka.. ja dzisiaj nie wychodze z domu tak goraco..a i tak czuje ze puchne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessi21
do maruda paskuda dzisiaj byłam u laryngologa-sprawdzić tą przegrodę...lekarz ocenił ja na 4+...stwierdził, że jest prosta, ale na samym koniuszku jest lekko krzywa...powiedział: dobrze jest, ale za takie pieniądze doktor Ł. się nie popisał:) no, ale szczęście, że jest prosto;) no ja jestem długo po operacji i nosek od gorąca mi strasznie puchnie:( ale początki były najgorsze...buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruda paskuda
jessi z Twoja przegroda napewno jest wszystko ok! lekarze tacy sa ze jeden drugiego krytykuje! nie bylo by konkurencji jakby doktor chwalil drugiego doktora! pamietam w jakims filmie jak kobieta 10 lat po cesarce przyszla do doktora. a on obejrzal jej brzuch i zapytal "kto pani tak spartolil brzuch" a ona na to "pan".. doktorek zaraz zaczal gadac ze jednak nie jest tak zle.. tak to jest z lekarzami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessi21
do maruda paskuda no może i masz rację:) ale 4+ też nie jest źle...:) ja miałam strasznie skrzywioną przegrodę...prawa strona, to był tylko lekki prześwit, a teraz jest wszystko ok:) martwi mnie jednak to, że zatyka mi się ta prawa dziurka cały czas...może to jeszcze opuchlizna...goić się ma prawo...mam nadzieję, że po tych poprawkach będzie wszystko dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruda paskuda
jessi ja mialam prosta przegrode a mimo to mi sie czasem zatylala. nos zawsze wytwarza jakis sluz i on powoduje te zatykanie. jesli laryngolog wycenil robote Łatka na 4z plusem to tak naprawde jest na 5! wiesz jaK to mowia: 5+ ma tylko Bog:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jessi21 A moze jestes alergikiem i stad zatyka ci sie nos ? Ciesze się, ze przegorda została jednak wyprostowana i jest w miare dobrze oceniona. Tylko dziewczyny te wasze opuchlizny - rozumiem marude - jest swiezo "po" ale jessi...? czy laryngolog wypowiedzial sie na temat tego puchnięcia w upały? Pozdrawiam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessi21
do mięta walnięta laryngolog stwierdził, że to przez to, że miałam prostowany nos, bo miałam powypadkowy...i skóra musi "dojść do siebie" po prostu dużo skóry, a kości już tam nie ma...no cieszę się, że przegroda jest dobrze zrobiona:) do maruda paskuda wiesz ja się cieszę nawet z tej 4+:) bo po tym zabiegu już nie boli mnie głowa..:) a z tym miałam najczęściej problem:( szkoda, że nie miałyśmy w tym samym czasie zabiegu:P buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruda paskuda
jessi pewnie ze szkoda:( dzis moj nos na czubku jest totalnie wykrzywiony.. hmm..smiesznie to wyglada.. ostatnio mi sie kolezanka skarzyla ze ma cos takiego po miesiacu od zabiegu a tu prosze-dopadlo i mnie;( nie dosc ze chrzastka na jedna trone wykrzywiona to jeszcze dziurka jedna wyzej;( wrrrrrr!!!! a z jednej strony po resekci skrzydelek mam blizne( miejsca gdzie byly szwy) oj,nie ladnie.. mam nadzieje ze doktor mi jakas dobra masc poradzi.. buziak*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruda paskuda
mieta walnieta mam 31 lat. troche ma glupio sie pokazac,no ale jak musze to sie pokazuje:) zreszta z przodu prawie nie widac roznicy;) chyba ze krzywizne hehe;( a z profilem narazie uciekam;) jestem na chorobowym,wiec narazie pare osob znajomych mnie widzialo:) zawsze mozna zmienic fryzure i jej przypisac korzysniejszy(zmieniony) wyglad;) sorki ze dopiero teraz ci odpisuje ale przez te kasacje postow umknela mi twoja wypowiedz.. pozdro;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruda paskuda
cd do miety no z tym zaszytym sprzetem pod skora to by byla extrema hehe:) ale fakt faktem ze mam jakies twarde cos pod jednym okiem.. moze to przez opuchlizne.. wszyscy po operacji mowia ze gorzej napuchli po prawej stronie..ja mam na odwrot.. ciekawe czemu.. pozdr*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessi21
do maruda... wiem przez co teraz przechodzisz...ja miałam to samo...byłam nawet załamana efektem mojego "nowego" nosa...bo był ogromny, opuchnięty i krzywy...ale wszystko się unormuje...nie łam się i główka do góry:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessi21
do maruda paskuda już mam maść do noska:) jest to: RINOPNTEINA...smaruje w środku noska i lepiej mi się oddycha:) dobrze nawilża i błona śluzowa noska jest wilgotna:) więc polecam:) buziaki:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessi21
przekręciłam nazwę:P RINOPANTEINA:) ZJADŁAM "A" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×