Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bibuleczka

Czy jest tutaj jeszcze jakas kobieta ktora nie moze zajsc w ciaze? Wpiszcie sie.

Polecane posty

Moluś ale fajny wypad miałaś :) i fajnie że tabletki działają. Życze owocnych staranek :) Dzis iście letni dzionek - upał nieziemski Ja wczoraj dostałam zastrzyk z pregnylu i dziś wieczorkiem będziemy działać ;) Mam nadzieje że skutecznie Klaudiuś co z Twoim hsg?? Buziaczki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg198989
sadzicie ze to dobry pomysl aby brac tabletki anty. tylko na okres wakacji? bo akurat wyjezdzam z moim chlopakiem... :) mozna brac tak krotko? chyba nie namieszaaja mi jakos strasznie w organizmie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Namieszają - a jak strasznie, to zależy od organizmu. Dla mnie branie tylko na okres wakacji to bezsens, bo potem pół roku możesz borykać się z nieregularnością cyklu - ale to Twój wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewuszki. U nas niedawno była okropna burza i strasznie lało... Moluś ciesze sie że tabletki działają tak jak trzeba i napewno będzie dobrze:) Dorciu powodzonka w dziesiejszych starankach!!! Dzwoniłam dzis do ginki...mam miec hsg praktycznie za tydzien w piątek-29 czerwca,jutro jade do niej po skierowanie. Big całusy dla was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim!!! Ale tu straszne pustki - dziewuszki gdzie Wy sie podziewacie?? U nas staranka były oczywiście :) Oby owocne. Dziś pewnie powtórzymy dla pewnośći ;) Podejrzewam że teraz czas będzie mi się wlókł niemiłosiernie :/ Jestem pełna nadziei bo wczoraj puźnym popołudniem zauważyłam taki śliczniutki śluz śliski i rozciągliwy. Może nie było go za wiele ale troche bo było. A teraz to już tylko pozostaje czekać. No i od jutra duphaston zaczynam łykać przez 10 dni. A co u Was?? Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! JHa dziś 12dc więc też zaczynam przytulanka co drugą noc. A nóż widelec coś z tego wyjdzie :) Duszno mi coś dziś- chyba wina pogody i na bank dusznego pomieszczenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ! Dorcia- trzymam mocno kciuki,musi sie udac. Ja zaczynam staranka od przyszłego tygodnia,ale mam stracha. POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Dziewczynki! Czytalam Wasze wypowiedzi i chcialam Wam wszystkim z calego serca zyczyc powodzenia! Wierze ze sie Wam wkrootce uda. Ja przez ok 5-6 lat nie zachodzilam w ciaze (bez staran ale mialam stalych partneroow i regularne wspoolzycie bez zabezpieczenia), myslalam ze nigdy ni bede miala dzidzi, n ie chcialam isc do lekarza bo balam sie jak cholera uslyszec zla nowine. Ale udalo sie! Za 2 tygodnie mam termin porodu, z synkiem wsztstko ok - udalo sie bez lekarzy, lekoow, sttresu. Wierzcie w cuda bo sie zdarzaja!!!! pOZDRAWIAM I TRZYMAM MOCNO KCIUKI@!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaisunia
Przyłanczam sie do was tez barzo bym chciała zajsc w ciąże i nic mało ze mam nie regularne cykle to jeszcze mąż pracuje na delegacji i jak wraca to albo mam miesiączkę :( albo juz po dniach płodnych teraz był w srodku cyklu i mialam nadzieje ze sie uda a tu chyba klapa niby sie okres spoznia a testy (2) wyszły negatywnie juz mam czarne mysli a próbujemy juz 3 cykl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAISUNIA niemartw sie ja staram sie tak jak ty,musimy byc dobrej mysli,napisz cos wiecej o twoich staraniach. Ja dzis sie spiełam w sobie i upiekłam mojemu Krzysiowi szarlotke,tak długo mnie prosil ,ze wkoncu uleglam.Zasluguje zeby go czasem porozpieszczac,wlasnie jest w pracy bidulek ,az do 22.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaisunia
Widzisz ty chociaz dzis zobaczysz sie ze swoim mężem ja niestety za tydzień właśnie niedawno z nim rozmawiałam i powiedział ze bedziemy tak dlugo prubowac az sie uda!!! Ale wiesz z tym ciastem to dobry pomysł tez cos przygotuje co lubi najbardziej na jeg przyjazd...Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie. Właściwie to ciesze się, że nie jestem sama ale z drugiej strony dlaczego to musi być takie trudne!!?? Jestem juz 5 lat po ślubie, zrobione chyba wszystkie mozliwe badania -zarówno z mojej strony jak i męża- ale nadal pustka. Duzo się naczytałam i wiem ze problem tkwi w psychice. Ale pomyslcie same czy mozna nie myslec o czyms, o kims czego kogo sie pragnie bardzo ....tak bardzo????!!!! Juz nie daję sobie rady :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ze to juz długi okres oczekiwan,ale musisz byc cierpliwa..wiezyc ze wszystko bedzie po twojej mysli-tym bardziej ze w badaniach jest wszystko ok.Trzymam kciuki i głowa do góry!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki!! Pozdrawiam \"nowe\" dzioewczyny :D U mnie jak na razie bez żadnych rewelacji, czas sobie płynie, płynie a dziecka ani widu ani słychu, ale cóż, trzeba cierpliwie czekać i nie tracić nadziei. Jadira - zyczę owocnych starań, może będziesz następna w kolejce ;) Mama-to-be - gratuluję synusia, którego już niedługo będziesz tuliła, bardzo ci zazdroszczę. Piszcie dziewczyny, bo chyba nikt nie może nas tak zrozumieć jak my same, musimy sie wspierać nawzajem, pozdrawiam was kochane, pa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małe tęsknoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaisunia
Witajcie ja już wiem że w ciąży nie jestem ale oktres mi sie spóżnił 7 dni co mnie zastanowiło teraz sie b0oję ze to moze ciąża pozamaciczna usg ktore robilam jakies 2 tygodnie temu wykazalo ze mam niewielka ilosc plytu w zatoce deuaglasa.Niby mam okres ale juz mam sperogo starcha bo nie dosc ze cięzko wycelowac w ten dzien plodny to jeszcze inny problem... chyba siwych wlosow mi przyby a glowe mam wielka jak kon od myslenia...Paptki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta1983
KAisunia będzie dobrze myśl pozytywnie. Ja nie wiem czy te mdłości to od tabletek czy jednak jestem w ciąży.. Mam już dość tego czekania i jutro rano wykonam test..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewuszki - te nowe też :) Kaisuniu mój mąż też niestety ciągle w delegacjach i w domciu mam go tylko w weekendy. Naszczęście teraz nie jest aż tak bardzo daleko bo jakieś 100 km od domu więc jak termin staranek wypadł nam w czwartek to przyjechał specjalnie :) Mi teraz to pozostaje czekać - pewnie ze 2 tygodnie. Ale mam złe przeczucia bo w sobote bolał mnie brzuch i cały czas mam wrazenie jakbym czyła jeden jajnik. Ale co ma być to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj jest mi smutno. Wokoło tylko słysze ze jedna koleżaanka jest w ciąży albo jakś gwiada showbiznesu zaszła. Dlaczego ja nie moge? Mam juz 29 lat a czas ucieka. W jaki sposób przestać myslec o dziecku? Macie jakis pomysł???? Pomóżcie :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaisunia-badz dobrej mysli pojdziesz do lekarza i wszystko sie wyjasni.trzymam kciuki Dorcia-zdjecia ci doszly??? wyslij mi swojego meila bo niemam jak wysłac swoich zdjec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martus-czekam na wynik testu i zycze powodzenia Dorcia-za ciebie tez trzymam kciuki,niech fasolka dotrze na miejsce i rosnie. September-niemam zlotego srodka by choc chwile nie myslec o dzidziusiu.Jak zajme sie jakas praca lub wyjdziemy gdzies do znajomycz na ten czas zapominam,ale potem myslenice wracaja.Taki nasz los ,dobrze ze mozemy sobie tu pogadac bo bylo by jaszcze ciezej.Piszesz ,ze masz 29 lat ja 34 i sie nie poddaje wiec ty tym bardziej.Musimy wierzyc ze i nam sie uda. DZIEWCZYNY-wyslijcie mi swoje zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania3*7
hej dziewczyny :-) dopisuję swoje "trzy grosze" i chcę być z Wami aż do szczęśliwego zafasolkowania ;-)) mojego też !!! jestem pewnie najstarsza ale chyba to Wam nie przeszkadza co? ;-) pozdrawiam wszystkie staraczki i szczęściary 'zafasolkowane" hihi 🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja szukam różnych zajęć, ale to mimo wszystko wraca. zwłaszcza jak widze znajome które zachodzą juz po raz drugi. Dzisiaj sobie uświadomiłam ze z naszych znajomych to tylko my zostaliśmy, niestety. Chyba się przejde do wróżki. Czy któraś z Was jest ze Szczecina i może polecić dobra wróżkę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadira nie myśałaś o adopcji. Jak mnie sie nie uda gdzieś do 32 r.ż. to zdecyduje sie na adopcję. Na razie tylko rozmawaim z moim mężem o tym. Ileż można czekać do diaska??? Bardzo mnie to przygnębia, a jeszcze co rusz sie dowiaduje ze koleżanki z pracy zachodzi. Dlaczego my nie możemy? Co myslicie o adopcji.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania-witamy! jasli moge wiedziec ile masz lat,bo myslałam ze to ja jestem tu najstarsza???? September-nie myslałam o adopcji ale mam znajomych któży to zrobili i sa szczesliwi. Mnie cos dzis podkusiło i zadzwoniłam do mojego gin.,pani pielegniarka poinformowała mnie ze p.dr.zmienila plany i od czwartku idzie na urlop wiec zmienilam termin z piatku na srode tylko martwi mnie ze zawczesnie bedzie na podanie zaszczyku z pregnalu i zostane bez wspomagacza. Podłamało mnie to. to moje GG.1385762 PISZCIE JAK CHCECIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania3*7
hej Jadira :-) nie jesteś najstarsza, ja przejmuję palmę pierwszeństwa...albo raczej starszeństwa...;-))) mam 37 lat - tyle ile w niku - więc możesz być spokojna, starsze od Ciebie też chcą i się starają hihi 🖐️ fajnie, że można sobie z Wami pogadać, doinformować się - bo wiedza na tym topiku jest imponująca !!! będę czytać, pisać...będę z Wami :-) 🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MILO MI ,ze jest tu osoba zblizona do mnie wiekiem.Jesli sie nam uda to innym tez.POZDRAWIAM I zycze wszystkim spokojnej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ide we czwartek do lekarza innego tzn ide teraz do babki. Do tej pory miałam jednego lekarza faceta, ale chce zasięgnąć opinii lekarza kobietki. Może mi powie coś nowego, ciekawego. U nas brzydka pogoda. Ale mimo tego życzę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaisunia
Witajcie u nie tez pada i smutno nie ma sie do kogo przylic ja chce bebe:'( Niestety w ciazy nie jestem ale maz teraz bedzie caly miesiac wiec moze jakies ciasteczko bedzie sie pieklo???A co do moich wczesniejszych obaw to oki mial przeziebione jajniki i cykl sie opoznil.A tak na marginesie to ja z was jestem najmlodsza haha 22 :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×