Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bibuleczka

Czy jest tutaj jeszcze jakas kobieta ktora nie moze zajsc w ciaze? Wpiszcie sie.

Polecane posty

Tabelka 1 NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ xxmadziaraxx....... 29..........45.............................ok.23.06.08 jadira/Kraków...............34..............13.......... . ......?????? cherry23(ania)--szczecin------23----------12--------- ------??????? sm. Izolda Legnica...............33...........25 .............??????? Kasiunia1..........................23...........6....... ...........????? Tabelka 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek----tydzień ciąży-------termin por klaudia26/Sulechów.....26.......36...................... 21czerwiec2008 Dorcia_/Nowy Sącz.....29.......9.......................5 lipiec2008 Viola / Dublin.............24....... 11..................29lipiec/4sierpien??? Tabelka3:Urodzone!! Nick.................Wiek...........narodziny dzidziusia Aga290................28..............28listopada Weronikx...........34................17maj Witam was dziewczyny zmieniłam troche tabelke bo 17.05 o godz 17.25 zostałam szczęśliwą mamom, na swiat przyszła moja córcia, ma na imie Adrianna w chwili porodu waga 3150gr dł 54cm:-) pozdrawiam was serdecznie i trzymam kciuki w staraniach:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszlam sie z Wami przywitac,dla kazdej po 🌻👄 Pozdrawiam. Nie wiem kiedy bede.3czerwca mam zabieg a pozniej chce od wszystkiego odpoczac,chociaz na jakis czas. Pozdrawiam,buziaczki,pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczynki. Weronik Gratulacje!!!!!!!!!!!!! jak bedziesz mogła to napisz jak przebiegł poród i jak sie czujecie? Ja byłam u gin (37tydzien) i synek ułożony juz głowką w dół i waży 2470gr. mały wiercipięta nie daje spac :):):) Pozdrawiam was serdecznie i odzywajcie sie kochane bo topik upadnie........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki nie wiem czy sie martwic czy cieszyc zrobilam dzis test wyszly dwie kreseczki z tym ze jedna troche bledsza i wiem ze musze powturzyc ale sie boje ze to falszywy alarm i za drugim razem bedzie juz tylko jedna kreseczka :(:(:(a i jeszcze to ze caly czas mnie pobolewaja jajniki tak jak na okres a spóznia sie juz tydzien boze boje sie zeby wszystko bylo dobrze....Pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwy samiec
no tak - dwie kreski na teście to prawdziwy powód do smutku na panelu dla dziewczyn, które czekają i nie mogą się doczekać .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ile mi wiadomo
to teraz już w gimnazjum uczą czytania ze zrozumieniem:P jakbys samcze dobrze przeczytał, to bys wiedział, że ona sie martwi o to, żeby NIE BYŁA to jednak kreska, lecz dwie...:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO niestety nie wszyscy czytaj topik i niestety nie sa w temacie jutro robie kontrolny test dzis bylam u gin nie chce robic nadziei ale wydaje sie mu ze jest pechezyk ale to i tak za wczesnie bo jesli jestem:):):) to dopiero 2 tydzien mam nadzieje ze jednak beda 2 kreski bo wlasnie mija rok od staran...Pozdorowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zrobilam 3 testy najpier byla bladoróżowe kreseczki a ten ostatni zrobilam przed chwilka i wyszly juz dwie bardzo wyrazne BOze jak sie ciesze...Teraz tylko zeby malenstwo zdrowo roslo i szczesliwie sie urodzilo...Pozdrawiam Przesyłam fluidki ****************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************** :):):):):):):)::):):):)::)):::):)::):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia - witaj! Gdzie nam sie podziewałaś przez całą ciążę? Boże jak to szybko zleciało, dopiero co nam oznajmiłas o ciązy, a tu już za chwilę będziesz tulić swojego szkraba. Ale ci zazdroszczę :( Ale odzywaj się częściej, wiem, że teraz nie będziesz miała za wiele czasu, ale chociaż parę słów :D (to ja Izolda, tylko zmieniłam nick) Kasiunia - gratulacje!!!!! Inka - a co u ciebie? Pozdrowienia dla wszystkich, papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izoldko kochana( wiki) ja zapomnialam ze to ty zmieniłas swój nick. Za czesto sie nie odzywałam bo nie mogłam posiedziec tak przy kompie bo brzuszek zaraz mi twardniał i bolał ale zawsze czytałam co u was sie dzieje...ale czasem tez cos skrobnęłam. Teraz tez wchodze na chwilke bo ciężko usiedziec w jednym miejscu ale musiałam zobaczyc co słychac...noi------- KASIUNIA składam najgorętsze GRATULACJE, ciesze sie że wam sie udało, napewno wszystko bedzie dobrze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Całusy! U mnie leci 38tydzien......wiec dzis poprałam ciuszki,kocyki,pościel itd. Gin mówiła abym juz tez spakowała sobie torbe do szpitala bo teraz to nic niewiadomo kiedy dzidzia postanowi sobie wyjśc...takze musze to zrobic choc jakos niedowierzam ze to juz czas.Dzidziusiowi tak ciasno ze wierci sie i rozpycha niemiłosiernie,boje sie porodu ale ciesze sie że juz niedługo zobaczymy naszego skarba:) Dla reszty dziewczynek gorace buziaczki i oczywiscie trzymam kciuki aby fasolka zagosciła w waszych brzusiach i wierze że napewno tak bedzie. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszlam sie z Wami przywitac i uciekam,dla kazdej po🌻👄 Ja juz jestem po zabiegu,wczoraj bylam na zmianie opatrunku a na nastepny piatek ide juz na sciagniecie szwow a za 2tyg.nastepny juz wynik bedzie z biopsji,to co wycieli z piersi i mam nadzieje ze ten wynik tez bedzie dobry.Nawet jak wynik dobry to i tak musialam miec to wyciete,jeszcze troszke bol jest i sciaga i zle sie spi,ale jakos to wytrzymam.Pod koniec czerwca jade do meza w koncu i bedziemy razem,moze sie uda i bedzie dzidzia,chociaz na to nie licze,bo tylko mozliwe jest in-vitro,no ale cuda sie zdarzaja-to moze sie uda bez in-vitra. U mnie sliczna pogoda,ale co z tego jak i tak nie moge sie opalac przez jakis czas i mam unikac ciepla,wiec siedze w domku,ale troszke tez wychodze na dworek,chociaz cieplo,ale ide w polaze,troszke sobie posiedze w cieniu i do domku. Pozdrawiam Was i buziaczki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!!!! jestem szczesliwa!!:D pomalutku zaczyna sie wszystko ukladac:) przeprowadzilam sie na slask(gliwice), wynajmujemy z Markiem mieszkanie.do szczescia brakuje mi jeszcze tylko pracy...ale mysle ze i to w koncu bedzie. no i oczywiscie z czasem DZIDZI:) no ale jak to mowia nie wszystko na raz.:) moj byly maz wydzwania do mnie ostatnio ale nie odbieram w ogole.nie mam o czym z nim rozmawiac...moja byla tesciowas zadzwonila do mnie ostatnio i zapraszala na kawe.ma tupet wiedzma!!! Marka mama jest zupelnie inna, mila wszystko by mi dala co bym tylko chciala:) mam nadzieje ze taka juz pozosranie.pyta sie kiedy slub...:0 Inneczko ogromne GRATULACJE dla Ciebie. wiedzialam ze w koncu Ci sie uda!!!!:) przesylkam buziaczki dla WAS Kasiunia TOBIE rowniez ogromne GRATULACJE!!!!! buziaczki dla Was Weronik GRATULUJE coreczki!!!! Klaudus to JUZ ZARAZ!!!:) Madziu to moj numer: 512893390 mam nadzieje ze wyniki sa dobre.odezwij sie jak najszybciej do mnie!!!:** przesylam WSZYSTKIM WAm dziewczynki moje kochane gorace buziaki trzymam dlaej za Was kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszlam sie z Wami przywitac,dla kazdej🌻👄 i uciekam,buziaczki,pozdrawiam,pa. Wczoraj bylam na sciagnieciu szwow,od razu lepiej bo sie poluznilo a tak to kulo czasami i bolalo.We wtorek ide odebrac wynik z tego zabiegu.Kupilam juz bilet do M.na 20czerwca,jestem bardzo szczesliwa,w koncu spotkam mojego skarba,bardzo sie ciesze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paoli76
Witam dziewczyny. Co tam u was. Dalej czekamy na telefon z OA. Kwalifikacja była w marcu. Myślę już o wyjeżdzie nad morze, ale nastąpi to dopiero na początku sierpnia. POzdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was:) trzeba stara tabelke odgrzebac:) przyznam ze mam zaleglosci w topiku. No a Kaja urodzila sie 7 maja o 13.45 po 5 dniach porodu. wazyla 3260g i mierzyla 56cm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudzia miło Cie znów usłyszec Gratuluje córy.Martwiłam sie ze cos sie stalo bo tak nagle przepadłas co u Ciebie jak z Meżem juz dobrze i wogóle opowiadaj co u ciebie....Mnie sie tez w koncu udalo ale jeszcze mam strach bo bulam na USG ale lekarz mnie przestraszyl ze jescze nie widac maluszka tylko sam pechezyk ale mam wizyte z 2 tygodnie i moze zobacze moje malenstwo...POZDRAWIAM i Przesyłam FLUIDKI DLA WSZYSTKICH Madziara dobrej drogi i wszystkiego dobrego....****************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************** pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka 1 NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ xxmadziaraxx....... 29..........45.............................ok.23.06.08 jadira/Kraków...............34..............13.......... . ......?????? cherry23(ania)--szczecin------23----------12--------- ------??????? sm. Izolda Legnica...............33...........25 .............??????? Tabelka 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek----tydzień ciąży-------termin por klaudia26/Sulechów.....26.......36...................... 21czerwiec2008 Dorcia_/Nowy Sącz.....29.......9.......................5 lipiec2008 Viola / Dublin.............24....... 11..................29lipiec/4sierpien??? Kasiunia1..................23........5-6..................... styczen/luty Tabelka3:Urodzone!! Nick.................Wiek...........narodziny dzidziusia Aga290................28..............28listopada Weronikx...........34................17maj Rudziaa............25..................7 maj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiam tabelke. Tabelka 1 NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ xxmadziaraxx....... 29..........45.............................ok.23.07.08 jadira/Kraków...............34..............13.......... . ......?????? cherry23(ania)--szczecin------23----------12--------- ------??????? sm. Izolda Legnica...............33...........25 .............??????? Tabelka 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek----tydzień ciąży-------termin por klaudia26/Sulechów.....26.......36...................... 21czerwiec2008 Dorcia_/Nowy Sącz.....29.......9.......................5 lipiec2008 Viola / Dublin.............24....... 11..................29lipiec/4sierpien??? Kasiunia1..................23........5-6................ ..... styczen/luty Tabelka3:Urodzone!! Nick.................Wiek...........narodziny dzidziusia Aga290................28..............28listopada Weronikx...........34................17maj Rudziaa............25..................7 maj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Rudzia gratulacje :) U mnie na usg wyszły bliźniaki :) Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej moje sloneczka! Weszlam sie z Wami przywitac,przesylam buziaczki i pozdrawiam serdecznie i goraco,dla kazdej 👄🌻 Weronikx=== Moze podeslesz zdjecka dzidzi.Jak sie czujecie?Pozdrawiam 👄🌻 Klaudia26=== Masz racje,odzywac sie czesciej kobietki,bo topik upadnie a tego napewno nie chcemy.Jak sie czujecie?Prosze o duzo fluidkow ciazowych.Pozdrawiam👄🌻 Kasiunia1=== Jak sie czujecie? Przesylaj duzo fluidkow ciazowych.Pozdrawiam👄🌻 Cherry23=== Kochana co tam u Ciebie? Znalazlas juz prace? Ja jestem juz u mojego skarba i jest dobrze,bardzo sie ciesze,M zreszta tez.A jak u Ciebie sie uklada?Pozdrawiam👄🌻 Innka=== Jak sie czujecie? Przesylaj fluidki ciazowe,tez bym chciala sie zarazic i to bardzo.Pozdrawiam👄🌻 Paoli=== Co tam u Ciebie? Jeszcze troszke i jedziecie nad morze.Pozdrawiam👄🌻 Wiki08=== Mialam guzek wycinany z piersi.Co tam u Ciebie? Pozdrawiam👄🌻 Rudziaa=== Jak sie czujecie? Pozdrawiam👄🌻 Dziewczyny odzywajcie sie czesciej,chociaz pare slow na piszcie,bo topik nam upadnie,a tego nie chcemy. Milych i kolorowych snow Wam zycze i owocnej nocki,dobranoc,pa 👄❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Innka-Gratuluje bardzo dwoch serduszek,bardzo sie cieszysz,po tak dlugim czasie Bozia dala Wam dwa ❤️ Ciesze sie bardzo z Toba.Uwazaj na siebie i duzo odpoczywaj i teraz bedziesz jadla za troje,bo za siebie i za dwa serduszka co rosna w Tobie.Wiesz ja jeszcze na paru forach sie udzielam w podobnych tematach i w jednym topiku kolezanka tez bedzie miec 2,nie dawno sie dowiedziala,ale ona zaszla w ciaze naturalnie,ale tez dlugo sie starali i tez im Bozia to wynagrodzila.👄🌻 i glaskanko dla brzusia ode mnie ❤️ Teraz masz 2 ❤️ Bardzo sie wzruszylam ze szczescia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molus=== Co tam u Ciebie? Pozdrawiam👄🌻 Edytkanytka=== Jak sie czujecie? Zagrozenie juz minelo?,trzymam za Was mocno kciukaski zeby wszystko bylo dobrze i zebys dotrwala do porodu z dzidzia.Pozdrawiam👄🌻 Glaskanko dla brzusia. Ania3_7=== Co tam u Ciebie?,nic sie nie odzywasz.Pozdrawiam👄🌻 Dobranoc sloneczka 👄❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Czuje się dobrze, ale z jedzeniem mam straszne problemy, mało co mi smakuje. ******************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×