Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Spódnica była z koszmaru??? ;) Kamila, wypier***papier z tymi reklamami co godzinę. Z TVN jesteś? tam tez reklamy co 5 minut :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, no ona raczej szlechetna niz koszmarna.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko, co się odwlecze to nie uciecze, jak to mówili starożytni Czesi ;) Ja najpierw mam 28 kwietnia, później 23 czerwca... niestety też nie moje. Łącząc się z Tobą w żalu... wracam na allegro omijając szerokim łukiem strony z sukienkami ślubnymi :( A mam jedną, jedyną upatrzoną od dobrego roku... ech. http://www.suknie-slubne.pl/pl/pronovias.php?s=lasarte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anouk......zrobiliśmy pare zdjęć u fotografa, resztę robił mój kuzyn. Niedawno je w końcu zrzuciłam na komputer z poczty. Ale mało tych zdjęć i taka jekieś niebardzo mi się podobają. Musiałabym mieć jeszcze jeden ślub i wtedy napstrykać. Coś ten ślub cywilny nie ma dla mnie dużego znaczenia. Niestety innego póki co mieć nie możemy. A we mnie to gdzieś tak siedzi. Z drugiej strony jeśli kościelny ślub by był to też taki malutki jak u Ciebie. Ciesze się ,że jesteśmy małżeństem , choć czasami potrafił mnie doprowadzić do furii. Ostatnio się uspokoił, chyba znudziły mu się takie przepychanki a i z piwka z kolegą wrócił tak jak powiedział. Nie lubię do tego dnia ślubu wracać, choć całkiem było przyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesia, chodziło mi jedynie o grę słow. A Twoja suknia była naprawdę śliczna. I bardzo fajne miałaś kwiatuszki we włosach, subtelne takie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja lubię:) i to do obu dni:) choć mi i Piotrkowi bliższy jest ten pierwszy, cywilny:) ten pierwszy był tysiąckrotnie bardziej dopracowany, wyczekany, magiczny.... Groszek, piękna, ale sądząc po koronce i po firmie zabulisz jak za zboże:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P Groszek, ja też kaszmir nazywam koszmarem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sobie upatrzyłam sukienkę... Miąłam 15 lat i do tej pory mam gdzieś zdjecie. Cudo. Niestety - na cywilny się nie nadaje, a kościelnego mieć nie będę. Choc ja mogłabym, z exiem mielismy własnie tylko cywilny. I też było sympatycznie, ale nigdy nie lubiłam do niego wracać, nigdy nie ogladałam wideo z tego dnia, nie wracałam do albumów. A potem albumy powędrowały w pudle do piwnicy,a na kasecie ze ślubu nagrałam łyżwiarstwo figurowe. :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz mówie do widzenia, moze wieczorem od ksieciunia skrobnę do Was, jak sie oczywiscie do kompa dopcham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek, one przyleciały z Hiszpanii z jakiś targów ślubnych, bo właścicielka salonu, gdzie ja kupowałam, tak chciała stanąć na wysokości zadania, żeby wszystko było błękitne:P Aaaaaaa, podwiązki nie miałam....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy kiedy:P I jeszcze cos: na swoim własnym weselu, wytanczyłam się, wyszalałam, wybawiłam....świetnie było.... i straszliwie szybko zleciało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Groszek, przecież wiesz, że ostatnio jestem przemęczona, o 23 zasypiam na siedząco:( Ale jeszcze parę dni i może jakies nartki w środku tygodnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek, mnie najbardziej sie podoba ta do kolan, taka słodka;) Po balu po prostu na długie nie mogę sie patrzeć:O:O:O:O: A ja mam dziś gości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w szczegółności na gorsety....tragedia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to do zobaczenie dziewuszki! muszę kończyć pracę i zmykać! do jutra, pa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek, miłego pływania. aana, pa pa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boshe..................ale naklikałyście! szok.. Anouk- twoje zdęcia slubne bardzo lubie... czekam na ninkowe:P no i na całą resztę! ja tam lubie sukienke z gorsetem - na slubie psiapsiólki takow.a miałam bo to juz 3 miesiąć był i nie dałoby się wciągnąć brzucsia:) do takiej zwykłej emmo- ja czekam na zdjecia z córcia serducho- ładna laseczka z ciebie- a o co chodzi z Pania od kultury...nooo bo ja po kulturoznawstwie jestem:) heheh jestem wymeczona dzis zabiegana od rana, i w mopsie tez byłam..juz wiele wiem... teraz tylko pozbierac zaswiadczenia z us, z pup, i z zusu ma dzis z małym mój Ł przyjechac a ja ziewwwaaaaam tak ze szok..i malowania mam jeszcze więcej.. ale fajnie was sie ogladało:) A Celi!! punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia!! a bez przesady sląsk - bynaj,mniej moje okolice nie tylko bywaja szare bure! a ty tak zrobiłas zdjęcia- też przyjade do ciebie sfotografuje plakat o pozyczkach i bloki z brzydkim czymś i tez bedzie beee dlaczego nie dodałas zdjęć z parku chorzowskiego z alei róż dlaczego nie ma z parków z dabrowy, no powiedz?? a centrum nie pitol...sosnowca teraz po remoncie i w lecie całkiem czysto jest i fontanna piknie kapie- choć sosnowca nie lubie.. racja to sa blokowiska- ale nie tylko , sa tez miejsca \"ładne\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garnierko:) Jak tam?????A w tym, co napisałaś, to nikt nie przepada ze niezbyt miłym towarzystwem...a właśnie z niereformowalnymi i niedojrzałymi znajomymi z czasem drogi się rozchodzą. I pewnego dnia odkrywamy, że za bardzo nie mamy o czym rozmawić. A ich problemy są tak całkowicie nie naszymi... Wiesz, te imprezki, które opisywałas, a był rock n\'roll????? ;) bo przeciez jest slogan, sex,drugs&rock n\'roll:D MAm nawet taka koszulkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Garni, ja studiuję Animację społeczno-kulturową... Kulturoznawstwo ropatrywałam... :) A zawodową Panią od kultury jest Groszek... i ja też mam nadzieję że kiedyś będę :) Daj jakiegoś linka do Twoich malowideł na allegro... plissssss :) No i czekam na Twoje zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serduszko, -dzieki!Własnie dziewczynki pofruneły do Was moje fotki....dostałam jedna zwrotke, postaram sie jakos jednak wysłac, za Wasze jeszcze raz dziekuję!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×