Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

I działkę:D:D:D:D:D:D:D:D ale martwi mnie wzrost cen wykonawstwa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra koniec nabijania się , bo mnie przestaniecie lubić :( i będe płakać :( A żeby nie było to Tobie Ani tez proponowałam przeprowadzkę do BB no i nawet siebie jako pierwszego wiernego ucznia oferowałam :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Dobra koniec głupot - czas na mopa :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wykonawstwo to już pikuś, jak ma się ten pierwszy krok, czyli wykupioną działkę, lub mieszkanie za sobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ja znam ich regulamin:P:P:P:P nic nigdy nie proponowałam , nikomu!!!!!!!!!!!!! CBA mi może skoczyć!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O to na skutek załamywania się razem z celi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani dziekuje za solidarność ;) ale to jest jakiś koszmar :( Jeszcze trochę a okaże sie, ze mieszkanie kupione przez nasze pokolenie będą spłacac jeszcze nasze prawnuki :( No a co z tym uwolnieniem mieszkań spółdzielczych ??? tzn z tanim ich wykupem ? była taka propozycja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pędzicie................a ja czasu nie mam, roboty po pachy ach..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A oglądała któraś z was wczoraj Kube i jego gościa Krzysia Bosaka ??? No polewka :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Boziu juz dawno się tak nie usmiałam ;) a ten pacan Kubie dał nawet książeczkę - \"warto być ojcem\" Kuba na pewno wykorzysta ta jakże oswieconą książkę i od razu się zmieni i zostanie ojcem - żeby tylko nie narodu :D:D:D:D:D:D:D:D Oj śmiesznie było :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yennka ;) ty się nie przepracuj ;) ja bym chyba wymiekła, tak cały dzinek liczyc , sprawdzać :( zrób sobie chwilke luzu i zagość na topiku na dłuzej niz minutka :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Włsnei doszłam do wnoisku, ze co jak co, ale odrosty doprowadzaja mnie do szłu :( ide zaraz po szmpon ciemny blond i będzie po kłopocie ;) kurka noooo dopiero co robiłam sobie kolorki, a mam już takie odrosty, ze wstyd na ulice wyjść :( za szybko mi włosy rozną i do tego tak juz je zniszczyłam tymi róznymi farbami, z eteraz już koniec :P Będzie ciemny blond - mój naturalny ;) o ile mi szmponik chwyci na te rozjaśnienia ? :( hmmm musze spróbować :D:D:D:D:D Ani, bez obawy wszystkie kolorki czerwnieni omine wielkim łukiem :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani , widzisz to co ja ????? Yennka mimo zniszczonego jajkami samochodu ksieciunia nie pomogłaby nam :(:(:( Ale numer :( no i jeszcze udała, ze jest zajęta :( :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yennka ;) kiedyś z Ani gadałam na skype, i wymyśliłam, ze powinnyśmy się do twojego miasta przeprowadzic , to nam bedziesz po znajomości anulowac mandaty ;) Ani się obruszyła i powiedziała, ze to korupcja. Ja ze to pomoc koleznakom ;) No i wyszyły z naszej pogawędki gafy :D:D:D Więcej w czyt., post mój z godziny 13:22 i 13:28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Gratulacje dla Garnierki. Nareszcie wyczekawiny Kubuś przywitał się z mamusią. Życzę Wam dużo zdrówka i dużo radości niech maluszek wniesie w wasze życie. I może leniuszkiem nie będzie , bo jednak w poniedziałek urodzony. Cieszę się razem z Garnierką . I ile on ma już ciotek:) Na pewno słodkie jest maleństwo. Ale się rozmarzyłam. Gorące pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nic do mandatów nie mam. ;-) A pozatym juz mówie do widzenia, postaram się z domu od ksieciunia napisac i napić sie z wami za zdrowie mamusi i synia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celi ..... ładny ten projekt domku , który od Ciebie w mailu dostałam. Zadna tam chatka puchatka, tylko fajny nowoczesny domek. A kolor włosów też chce zmienić. Do swoich trudno będzie mi wrócić. Ale na pewno chciałabym mieć ciemniejsze. Ale jak robiłam szamponetkami na brązowo to nie byłam zadowolona, bo wyszedł jakiś taki rudawy. I tak myślę ,że może taką radykalną zmianę zrobić u fryzjera i tam by kolor wyszedł taki jaki chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yennka, ty moze nie masz nic do mandatów, ale kolega lub kolezanka z pracy wiesz taki łańcuszek w obronie Ani i Celi od mandatów :( żarcik !!! Ninke, ja z szmponu tez zrezygnowałam, mam już na głowie farbę ;) I tez poszłabym chetnie do fryzjera, ale oni zawsze mnie urabiają i zawsze wychodze z balejgem :( no i płace i płacze , nie stac mnie na 200zł miesięcznie na fryzjera , no i jak jeszcze do tego licze wypadające włosy to mam dosć :( Więc radykalny kolor robie sobie sama :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D no i ile zaoszczędze nerwów - bo przestaną mi w końcu wypadać włoski ;) No to jak ?? Pijemy za zdrówko Garni i Kubusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninke, ale tego domku nie będzie :( to był projekt indywidualny , nawet nie chce pamietac ile kosztował:( Ale on był dostosowany do tej działki, która sprzedaliśmy już :( i raczej marne szanse aby można było go wykorzystać na innej działce, no chyba, ze teraz szukalibysmy działki do projektu, ale to raczej chory pomysł, zawsze najpierw kupuje się dziąłkę , a pozniej do niej dobiera projekt ;) A domek , mnie się podobał ;) J troche krecił nosem, że zbyt mało pojechany - to jego słowa :D:D az boje sie co on kiedyś wybuduje jak już będziemy budowac domek :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi......no tak najpierw działka a potem projekt domku. No chyba ,że by spasował. Ale to raczej trudno by było. Aż szkoda tego projektu. mało pojechany powiedział, hmm, a ja jestem zdania ,że im coś mniej skomplikowane tym lepsze. a za Garnierkę i Kubusia oczywiście trzeba wznieść toast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też jeszcze w pracy, ale jak wrócę do domu to za zdrówko mamusi i syneczka wypiję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninke ;) no masz rację, ale facet zawsze musi tupnąc nogą , nawet jak nikt go nie słucha :D:D:D:D:D Ani , bez obaw butelka ledwo napoczęta ;) zdążysz ;) I pamietam o tobie, ty nasz topikowy \"pijaczku\" :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra dobra, a wy myslicie , ze ja gdzie jestem co????? :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przyznaję się, że nie wzgardzę dobrym alkoholem..... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W towrzystwie mopa, wasra, sczotki, odkurzacza i ścierek:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donosze , że mój naturalny kolor to chyba jednak średni blond - a na głowie mam czekoladowy brąz - kurde sprawdzam jeszcze raz pakowanie i na nim jak wół jest napisane - ciemny blond , a panna na zdjeciu ma mój wymarzony odcień - wiec czemu do cholery ja mam na głowie czekoladę ?? :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×