Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Witojcie! Celi-;)Ja \'\'zapracowana\'\'-od switku bladego do popołudnia -jestem z dzieciakiem cudzym, a potem z własnymi.Padam na twarz, a tu jeszcze do nadrobienia roboty domowe , gotowanie na dzien nastepny.We wtorki zas jeszcze jade pociagiem ponad godz. do drugiej mojej \'\'pracy\'\'.Szkoda,ze prawie zadnych gratyfikacji za taka orke, bo klekam fizycznie-chyba za stara jestem.Garni, Emmo-za fotki dziekuje-dzieciaczki przesłodkie na tle takichze rodziców.Celi-niedługo Ty nas bedziesz raczyc zdjatkami swojej Niuńki lub Niuniusia.Groszek-trzymam za Ciebie! Ninke-jak sparawy?Niefajnie tak miec duzo zaległosci, jak ja dzisiaj, ale moi nie dopuszczaja starej matki do kompa, a poza tym czasem nawet nie mam sił wejsc na topik, jeno zerkne na poczte.Pozdrawiam Was wszystkie bez wyjątku🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serduszko pozdrawiam, a od blizniakow to byłam ja-oczywiscie wylacznie tych Groszkowych.. Katrina jak Ci zle to pomysl ze ON ZAWSZE BEDZIE JEZDZIL DO TATUSIA ;-) i tak naprawde czesto sama piłas tego redsa wieczorem. Moze jest ustawiony,ale głowke powinien dac tam gdzie je naprawiaja.Ale Ty przypominaj sobie te realne rzeczy gdy byliscie razem niz te cudwone itd.zeby mniej bolało. Głowa do gory.Musi byc dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, ja dziś tu późno. Poodpisywałam na mailiki za to. A na pytanka jak u mnie to po burzy znowu spokój. I tak chciało by się by trwał i trwał ale znając charakter mojego to na kolejną burzę powinnam być raczej przygotowana niż na spokój. I wcale pesymistką nie jestem ale taki scenariusz już tyle razy się powtarzał, że o cud w tej kwestii trudno. Ale bedę myśleć pozytywnie. I ja też będę spokojna i żadnego prowokowania nie będzie. Choć ja wcale nie prowokuje a reaguje na zachowanie , które jest dla mnie nie do przyjęcia. Piwka tym razem się z Wami nie napije , wybiore soczek. Miłego wieczorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo, wiem wiem. Pamiętam. Ale czasem jeszcze bardzo mi go brakuje... I dziś jest właśnie taki wieczór. Jeździł do rodziców... ale wieczorem i całą noc... był. Przytulał mnie do siebie... mocno. Śmieszne... tego jego przytulenia najbardziej mi brakuje. I tego wspinania się na palce żeby dać mu buziaka. Idę, bo się rozkleiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Groszek ❤️ mi tez przytulania brakowalo najbardziej i myslalam ze juz do nikogo nie bede robila tego z taka przyjemnoscia..no i tych buziakow w czoło ;-) bez wspinania sie na palce..Ach glupia ta milosc i tyle. Jakby co to spiewaj\"co kropelka sklei sklei zadna siła nie rozklei\" sciskam Cie,musisz to przezyc no bo co pozostalo.Miejmy nadzieje ze za rok dwa bedziesz sie z tego smiac. Dobranoc. A Yenny rozlozylo czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój się scieka, Groszku, że mam misia-przytulankę..... :P:P::P:P:P takiego od początków dzieciństwa:P Groszku, jak Tobie napisałam... Jeszcze będziesz przytulana, wielbiona i na rękach noszona...a karnisze w ten sam dzień będą zawieszane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek podpisuję się pod radami dzieczyn. zaświeci dla Ciebie kiedyś Twoje własne słoneczko, to jedyne i upragnione, zobaczysz! Serduszko jaka ambitna, no.. ja Ci dam 5 stron! chwała, że ma siostrę.. ;) Celi dlaczego Cię tak mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, emmo, rozmawiałam, więcej będę wiedziała w weekend, o ile wydobrzeję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i zaraz uciekam! Piękne słonko za oknem...ale temperatura nietęga :O Emma, co z tą wizyta u fryzjera?? Celi, właśnie, co tak mało Ciebie tu?? Nie zamieniaj nas przypadkiem na inny topik!! Garni witaj ranny ptaszku! ;) Jo 🌻 Anouk, wracaj do sił! Net, a Ciebie niech siły nie opuszczają przy natłoku zajęć! Oby było coraz lepiej! ❤️ Groszku 🌻 I w ogóle wszystkie gorąco pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek, coś się rusza w sprawie mojej pracy... Nasze wczorajsze redsy coś tam zdziałały chyba ;) ... No ale ja już się zamykam, żeby nie zapeszać, bo to w zasadzie jeszcze nic pewnego... Pozdrawiam raz jeszcze i już naprawdę uciekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry mam urlop ................i powinnam wypoczywać a pracuję od samego rana bo po południu bede wbijac do tej swojej oslej głowy pochodne funkcji trudno ale za nic nie moge pojąć po co i jak sie to liczy Bleeeeeeee a do tego pan doktor z ćwiczeń jest typem naukowca wiedze to on ma ale jak zaczyna tlumaczyć to zaczyna się taka polka że bardziej głupieję i zaczynam się denerwować ..............ale takie odczucia mam nie tylko ja wiekszość naszej grupy ćwiczeniowej . Wracam do pracy to narazie bo jeszcze musze jechac do instytucji Yenki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POdobno wszystko Ok, ma się dziś po 14 odezwać:P i mamy się nie martwić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ;) no w końcu zadziałał net :P no ludzie ratujcie , bo uduszę tych netowców :P Widzę, ze Groszek i Serduszko wczoraj raczyły się piwkiem :D:D:D:D:D A dzisiaj na kacu pisac im sie już nie chce ;) :D:D:D:D:D:D:D:D Emmuś jetem, ale jakby mnie nie było - bo ja bez netu to jak bez głowy :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Już nawet mój się pogodził , ze przesiaduję z wami ;) i rano mi zakomunikował, że już gadał z netowcami, ale ma dla mnie smutną wiadomość, bo z koleżankami pogadam dopiero za kilka godzin :D:D:D:D:D:D:D:D Ja dzisiaj jestem słomianą wdową - mój pojechał do wawy :( A ja pilnuję domku :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D No i nici z wyjazdu na krańce wschodnie :( Ale kiedyś to nadrobię , a co ? :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Buziaczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serduszko - czy my mamy dziś kaca? Celi, no coś Ty, po jednym Reddsiku? ;) Ja dziś w pracy zasuwam jak mróweczka. Jak Twoje samopoczucie dzisiaj? Ani, a Ty zmykaj do łóżka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak osiągnąć spokój wewnętrzny .....? )) -Wszyscy możemy skorzystać z odrobiny... spokoju! Podążając za prosta radą, którą przeczytałam w gazecie, znalazłem wewnętrzny spokój. W artykule napisano: \"Sposób, aby osiągnąć spokój wewnętrzny, to dokończyć wszystkie rzeczy, które zacząłeś\". Wiec rozejrzałam się po domu, aby znaleźć rzeczy, które zaczęłam i nie skończyłam... i zanim wyszłam z domu dzisiaj rano skończyłam butelkę czerwonego wina, butelkę białego, Baileysa, Kahlua i Wild Turkey, Wyborowej, opakowanie Prozacu, trochę walium, reszte tortu serowego i pudelko czekoladek. Nie macie pojecia, jak się uspokoiłam .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach i mam pytanie do aws dziewczyny, może któraś wie... Chciałabym w łazience zamiast kabiny prysznicowej to same szyby wstawić. Pewnie wiecie o co mi chodzi :) Wiecie może jakie są koszty takich szyb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garierka... rozumiem, że Ty się tak nie uspokajasz :P Nie mogę otworzyć filmiku buuu :( A zdjęcia Kubusi cudne są, nooo! Chłopak robi się coraz śliczniejszy... Kawał chłopa z niego :D Ale tak się przyglądałam i wiesz co, on jest podobny do tatusia i do Ciebie. Niezły mix wam wyszedł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz sporo cwiczylismy nad tym \"mixem\" abybył jaki jest :D:D:D apotem dorabianie nózek uszu oczu:D:D:D by synuś był CACY :p:p:d:d:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przez neta do poczty od wczoraj dobrac się nie mogę :( Groszku ;) tobie chodzi o 3 ściany z szyb, o 4 ściany , czy 2 ???? Bo mozliwości jest kilka ;) Ostatnio w castoramie widziałam 3 ściany z szyb - szyby jakos tam specjalnie hartowane , grube itp - cena coś ok 1900zł, ale nie pamiętam czy netto czy juz brutto :( ale chyba w castoramie to ceny brutto podają ;) Garni ;) ty lepiej sie tak nie uspokajaj , bo zasniesz :D:D:D:D:D:D Serduszko ;) nasz pracusiu ;) czyli kaca - brak ? ;) Buzia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni ;) nie widziałam jeszcze najnowszych fotek Kubusia, ale na pewno jest cały czas bossski ;) Zapomniałam wam napisac jaką kartkę dostałam na święta od bratowej - tej od Szymona , a więc Szymon siedzi na dywanie z koszyczkiem wielkanocnym i wyjmuje pisanki i baranka :D:D:D:D:D No i złożyłam już zamówienie na kartkę bożonarodzeniową z Szymonem jako mikołajem :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek, nie pomogę niestety...pamiętam ceny z czasów, kiedy ja się urządzałam, ale w ostatnim roku art. budowalne podrożały...zresztą my nie szukaliśmy takiego szkła.... Chyba musi być gartowane i z powłoką antybakteryjną....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×