Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Jestem dziewczynki, nawet trochę wczesniej. Wiec dzień dobry. Oprócz tego ze głowa boli i zimno mi tragicznie to jet ok. Sprawozdanie z dnia wczorajszego macie w @. Buziaczki i uciekam do garczków, o zebranie w szkole potem mam. paptki, jak mnie dopuszczą moi panowie to potem poklikam z wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze do Garnierki - jak otworzyłam filmik to mi łzy pociekły, bo przypomniałam sobie jak mój gaworzył... przesłodki jest twój Kubuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 szyby, o wymiarach 80x190 a druga 90x190 ... o takie mi chodzi. Celi, w Castoramie mówisz... hmm ja byłam ostatnio i u nas nie było takich szyb :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yenka!! ale nie do płaczu to było!!:D:D:P jak oglądałam zdjęcia ze szpitala ......to brrr nigdy wiecej przypomnialo mi sie jak bolało!! ile czasu bedzie schodził wielgachny siniak po zastrzykach z żelaza?? blizna juz prawie znikła a siniak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yennka ;) Groszku ;) a nie ma u ciebie jakiejś dobrze zaopatrzonej hurtowni ?? wiesz ja nie pamietam czy widziałam to w krakowie czy w bb czy na ślasku , ale na pewno w castoramie, bo nawet sama sie tym zainteresowałam, tyle tylko, ze były tylko gładkie szyby , a ja nie mam zamiaru sie zajechac przy pucowaniu, zawsze też można nakleić specjalną folię piaskowaną ;) , ale mnie to nie przypadło do gustu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklarz to chyba nie najlepszy pomysł - no chyba że jakiś zaufany, bo do tych szybek, no przynajmniej jednej trzeba zamocować zawisy i uszczelki ;) Ale jak jest w okolicy jakis wyspecjalizowany w tym szklarz to mozna zapytać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dobrego:P Groszek, tylko chyba nie w pobliżu:P:P:P:P yenka, trzymaj się i kuruj....co Tobie przepisali???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, nie trzeba żadnych uchwytów ani zawiasów. Nie wiem jak wytłumaczyć co zamierzam zrobić ... może narysuję Ci. I I szyby mają być ustawione tak (patrząc z góry) ___ Tylko te dwie literki I są 1 dłuższą szybą. Kojarzysz już? Tam nie ma drzwi a jest przerwa między szybami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przesuń dwie literki I nad __ i może domyślisz się co autorka miała na myśli :D Dwie szyby ustawione prostopadle do siebie z przerwą między nimi zamiast drzwi. Bardziej technicznie nie umiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku ;) juz rozumiem ;) chcesz szybki po bokach , a zamist drzwi zostawiasz dziurkę ?? ;) no tak mniej więcej w skórcie opisowym ?? tak ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio tylko pytanie dlaczego jedna ma być wyższa o 10 cm ?? - jakos nie łapię ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani ;) ty nie pękaj ze śmiechu tylko lepiej nam zacznij pomagać sie dogadać :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja mniej więcej wiem, co chce zrobić Groszek...tak przynajmniej myślę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Celi, tak :D Uff :D Bo na jednej ścianie mam wnękę o długości 85 cm, a na druga ściana na 190 długości więc zmieści się 90 i dzięki temu będzie ciut większy prysznic... ja drobiazgiem nie jestem, a 80x80 to maleństwo. Przy szybach brodzika nie będzie, a zrobiony będzie z płytek z odpływem w podłodze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek, zapytaj w Castoramie...oni tam zawsze wiedzą co nieco....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo właśnie nie wiedziałam czy w Castoramiejest coś takiego do dostania :P U szklarza pewnie tak... a z ciekawości zaraz zadzwonię i zapytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie macie salonów z łazienkami..... Pamos? Cortina? Cermag? Adacco???? Często oni też mają armaturę, kabiny, waanny....można poogladać i podpytać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku ;) nio już łąpię, ale mnie wyszło w wyobrażni ( o ile mnie za bardzo nie poniosła) że będziesz miała wejście narożne pod prysznic tak ?? Groszku, wynajmowałam kiedyś mieszkanie i małam prysznic własnie 80x80 , ściany z pleksi :P jejku każdy upadek mydła kończył sie tym że głowa wybijałam pleksę :D:D:D:D:D:D:D , a po wyjściu z pod prysznica miałam zbieranie wody z łazienki :D:D:D:D:D A ja trochę mniejsza jestem ;) Teraz mam własnie zamiast brodzika płytki i odpływ ;) - luzik ;) i świetny pomysł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek, Twoja koncepcja jest faaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaajna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku tylko żeby szklarz ci tych szyb nie przymocował na kit :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D a tak poważnie to warto zapytac i porównac ceny, oczywiscie jak sie szuka oszczędnosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, Ani wiem :P Ale ja skromna jestem co?? Już wiem... 90x190 szlifowana, hartowane szkło 5mm 500 zł, a mniejsza 420. Kosztu broszika odpada więc praktycznie zaoszczędzam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku ;) ty nie wywalaj języczka tylko stawiaj już flaszeczkę :D:D:D:D:D:D a jakie planujesz lustro ?? mnie marzy się takie wmurowane w płytki - wiesz nie takie zawieszone czy odstające i tez juz pytałam w sklepach itp :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×