Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Celi, ale panna pannie nierówna. Toc to przeciez J. jest facetem... jakby to było gdyby nie mógł się wyżalać na cały zły świat ;) Dziewczyny, w piątek dostałam dziwnego maila od niejakiej venus42, z jej numerem gg i prośbą żebym się odezwała. Zapytałam ją skąd ona jest i odpisała, że z forum. Może któraś ją zna? Nie mam pojęcia jaką sprawę może mieć do mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek, podobasz sie jej:P:P:P:P:P Eeee, nie znacie się:P panny nie są najgorsze:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku ;) ja nie znam żadnej wenus czy nawet venus :D:D:D:D:D:D zapytaj laski o co jej chodzi - najwyżej ją spuścisz z szumem, a jak okaze sie fajna to moze koleżankami zostaniecie?? ;) net daje dużo możliwości :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooooo:P:P:P:P:P:P Dlaczego od razu zgłupiałam????? groszek, każda potwora znajdzie swego adoratora....Tobie jeszcze troszke tylko poczekać trzeba:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku, skad tyle skromności??? Przecież ładna dziewczyna z Ciebie.A venus zapytaj co jet grane, dlaczego szuka kontaktu. Widzisz, tak się min, zaczeła moja znajomosc z Garnierką i Rozerwaną. Garni coś napisała na forum(nie na On się rozwodzi), ja zaczepiłam ją na emaila i tak trafiłam do Was. Rozerwana z kolei napisała do mnie na forum, potem zgadałysmy się emailowo. Tylko trzeba uwazac by nie trafić na Vicki-kilbilla ;-) Buziaki, obiad dochodzi, idę czekać na moich panów, zaraz pewnie będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, myśl nasuneła sie mi po wczorajszym oglądaniu \"samotności w sieci\"....ale z mężem zgodnie stwierdziliśmy, że życie jest znacznie bardziej ciekawe i bogatsze niż beletrystyka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, nie denerwuj mnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Teraz nie mam żadnego, bo mamie robią zderzaki, a zastępczym sama jeździ, bo dziś ma zwariowany dzień...... Kurcze, tempo zaskoczyło wszystkich....zgłosiła do ubezpieczyciela, auto zostawiła w serwisie, a już zgłosił sie inspektor i już robią... ma byc na środę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek --> Groniec jest niesamowita, odkad pokochałam Metro to i ją -a ta piosenke to uwielbiam!Ona chyba tez za szczesliwa to nie jest...Dlatego ma mądre piosenki. widziec Cie nie widzialam ale po zarysach..to całkiem niezła jestes ;-) ) Ty juz lepiej nie chcij spiewac ,odpocznij sobie od kieratu ;-) a Twoje przyjdzie szybciej niz myslisz ;-) Macie moze w swej tv program ezo tv?Poniosło mnie w pt i mowie a niech starace te 2 zł na smsa z pytaniem-dostałam zwrotnego w liczbie 3-i choc ostatni brzmiał (....) czy mam to przybliżyc :-P to 2 pierwsze zwaliły mnie z nóg-samo sedno tego co czuje i co sie dzieje w moim życiu.Wiem wiem ze to głupie baby i ja głupia też ;-) ;-) w kazdym razie chcialam rzec-ze czasami dobrze ten ich komputer odpowiada ;-) Raz byłam u wrozki niewirtualnej -fakt z przeszłosci trafila ze wszystkim-ale z przyszłoscia to fakt ze rok 2007 miałbyc rokiem narodzenia mojego dziecka-ale sie troche zakotłowała w miesiacach kobitka. Pozdrawiam Was gorąco, Yenny wprawiasz mnie w kompleksy-no Pani Domu w wersji Lux.Ten Twoj to ma szczescia!!!Niech juz lotka zostawi biednym ;-) Pa!! Ide ogladac swoje cudo na usg!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo* witaj :) tez lubię te klimaty, wybrałam sie o ja nieszczęsna do takiej jednej...heh to mi powiedziała, że się rozstanę z moim księciuniem Ja, twardo stojąca na ziemi, beczałam jak dziecko przeciez sama do cholery kreuję swoje życie :) lecę do domku buźki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muzyczkę i ja bardzo lubię, ale zawyczaj słucham tego co aktualnie w radiu lub w TV puszczają. Ostatnio zasłuchuje się w Nelly Furtado. I niesamowicie mi sie podoba. Kapuśniaczku niestety nie lubię i wszelkiej kapusty gotowanej nie lubię. Za to suróweczki jak najbardziej mi smakują. Groszku.....venus niestety nie kojarzę ale maila możesz jej wysłać. Jo*....... daj znac jak tam maleństwo. A co do wróżek to sama nie wiem. To dobre niech się spełnia. A ja musze cos zjeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się dziś śmieję, bo odpaliłysmy na onecie tarota tygodniowego i chciałam wam tu wkleić ale nie chce się otworzyć :o To tak a propos wróżek i takich śmiesznych tematów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groniec super..leci u mnie już trzeci raz a ja sobie popłakuję..z rozczulenia, nie ze smutku Anouk, miałaś może na myśli \"Przed wschodem słońca\"? piękny film..jeden z moich ulubionych chyba..choć dawno nie widziałam, ale za to w liceum... to ja idę ten kapuśniak robić, bo mam kapustę kiszoną akurat nie ma to jak polska półka w sklepie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jakos miałam problemy z przebrnięciem przez Samotnosć w sieci :P obejrzałam, ale z J robiliśmy sobie przerwy na papierosa i z filmu zrobiliśmy sobie serial w kilku odcinkach po 25 min :D:D:D:D:D:D:D Ani ;) ale mam nadzieję, ze szybko coś sie znajdzie i w końcu będziesz miała czym sie rozbijać po ulicach :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmuś nie płakuniaj ;) wszystko się dobrze skończy ;) pzrecież my księżniczki jestesmy , a księżniczki w swych bajakach zawsze w kótryms momencie rozpoczynały życie .............. i żyłi długo i szczęsliwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mumi ;) ty już lepiej sobie nie wróż ;) bo jeszcze coś głupiego ci baba powie, a ty nam tutaj pożniej będziesz włsoy z głowy rwała :D:D:D:D:D:D:D:D A Yennka pewnie zajada sie teraz tym pysznym kapusniaczkiem - mniam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku ;) spotkasz tego jednego jedynego ;) a jak będzie z tą miłoscią to nie wiem ;) ale myślę, ze jak będziesz wierzyć to będzie i bezwarunkowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i słucham tej Groniec i płaczę.. jakaś płaksiwa jestem ostatnio piękna ta piosenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A płacz Emmuś, płacz. Łzy oczyszczają, jak to pisała mi Garnierka, kolejny płaczek. Grunt, że nie płaczesz ze smutku jakiegoś konkretnego tylko z rozczulenia nad piękną melodią, słowami i głosem :) Swoją drogą mi też troszke łez spłynęło po policzku, ale troszke tylko , bo wczoraj ich wylałam aż nadto... Pewnie chwilowy deficyt... Gdyby nie to to pewnie ryczałabym jak bóbr ;) Groszek kurna... rozczuliłaś nam topik... Jak tak jeszcze Garni się dołączy to będziemy miały późnowiosenną powódź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi się kroi następne zlecenie dziewczyny... Trzymajcie kciuki, bo jak dobrze pójdzie to za sześć dni po średnio sześć godzin pracy zarobię ok. 500 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek, to kiedy umawiamy się na następnego reddsika, co? Tamten cuda czyni ;) I może grono nam się poszerzy tym razem... No właśnie, a co z tą nową, tajemniczą koleżanką?? Jest już tutaj??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak mi coś intuicja podpowiada, że to ktoś z topiku drugie żony i matki... Zgadza się? No Celi uchyl rąbka tajemniacy? Bo właśnie ostatnio jedna z grona tych dziewczyn napisała na naszym starym domku, prosiła o poradę... o odpowiedź.... i zastanawiałam się, czy możeby jej tu nie nakierować.... Jeśli to nie ta, co skierowła ją do nas Celi, to może by tak ją tu sprowadzić, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a teraz ja prowadzę monolog. Wiecie, w celu poprawienia sobie humoru, wybrałam się dziś także poopalać na ogród... Myślałam sobie w tej ciszy i cieple, i dodatkowo złapałam kolorków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×