Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Yenny :) Dziewczyny, czy któraś z was zna Warszawę? Na tyle by pomóc mi jak dojechać w jedno miejsce komunikacją miejską z Dworca Centralnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam do babki, która organizuje to szkolenie, z prośbą aby mi poradziła jakim autobusem lub tramwajem dojadę na miejsce i na którym przystanku powinnam wysiąść. Nie odpisała jeszcze, a pomyślałam, ze może któraś z was byłaby w stanie mi w tym pomóc. Jesli nie, to trudno. Ta pani, chyba wkońcu odpisze, a jak nie, to jakoś sobie poradzę. Ludzie tam na miejscu pewnie mnie pokierują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serduszko odpisałam ale mi się serwer buntuje, więc w końcu chyba nie poszła :( wyślę wszystko wieczorem wieczorem, wieczorem.. ;) Yenny - i do Ciebie wieczorem wszystko dziś będę robić wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mówię już czesć wszystkim, nie wiem czy dam radę dziś zagladac na kafe, zajeta swoimi obowiązkami Florence Nigtingale ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serduszko ;) zaraz odpisuję - ale chyba nie będziesz zadowolona z tego co ci naklikam :( A wawą się nie martw ;) jak wyjdziesz z dworca i staniesz na jakims przystanku to zapytaj jakąś starsza osobę(starsza tzn wiecej niż lat 20 ) - i ona ci powie - wbrew pozorom warszawiacy wiedzą jak i czym i gdzie dojechać :D nie to co w innych regionach ;) tylko nie daj się naciąc na taxi :( a moze da się tam metrem podjechać? ;) Ani GRATULUJĘ 🌼 buzia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani :P Ja też jadę do domu i pacnę się pod kocyk... Może wieczorem uda mi się odezwać. O ile nie rozpogodzi się na dobre, bo wtedy pójde na rower (bo nie wieje) ;) Może ułoży mi się co nieco w łepetynce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo Groszek, tylko wtedy jak nie będzie wiało... Bo nawet jeśli pomyśleć po prostu pójdziesz na spacer rezygnując już z roweru, który przez wiatr znów by pofrunął, to jak w jedno ucho dmuchnie, to drugim \"wydmuchnie\" te wszystkie myśli mądre ;) Emmo, mam wiadomość od Ciebie. Celi, od Ciebie też przeczytałam. Wszytskie piszecie to mniej więcej to samo. A Celi mnie jeszcze ochrzaniła :P Właściwie macie racje. Po co te nerwy, skoro w gruncie rzeczy nie jest tak poważnie. Skoro czasami zdarzają się problemy znacznie wyższej rangi. Ale musiałam wam opisać co czułam, bo nikomu innemu tego wyrzucić z siebie nie mogłam. I dzięki za wasze odniesienie się do mojego tasiemca. No wielkie babki z was! A na A. nie będę krzyczeć. Zresztą jak i tak rzadko na niego podnoszę głos. I nie będę typową zołzą, która ględzi wkółko o tym samym. Zachowam to na inną okazję, gdy nabroi pożądnie, choć mam nadzieję, że do tego nie dojdzie ani szybko, ani w ogóle. Jeszcze raz dzięki :) Celi, ja musze dojechać na ul. Rynek Starego Miasta ileś tam, do Instytutu Historii, Myślisz, że metro przejeżdza przez ten rejon? Tzn. pod tym rejonem...? Bo ja to pojęcia nie mam żadnego na ten temat... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, a czemu ja nic nie dostałam!!!!!!! :O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie @ zborówka . starałam sie kórtko, ale mi nie wyszło :( Ani - ty też masz ;) spradz ! ;) Buzia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serduszko ;) nie chciałam cię ochrzaniac, ale ja na to patrzę z perspektywy osoby zatrudniającej :( Jak J. wróci to go zapytam, bo ja wawę znam, ale jako pasażer samochodu :( i tylko raz jechałam metrem - ale dla zabawy :( - a autobusem nigdy :( na starówce i rynku bywałam też samochodem :( ale jak coś już będe wiedziała to naklikam ;) Buzia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upsssssssss sorrka za literówki :( a teraz jeszcze tylko zmywanie po obiedzie i moge w końcu się położyć - od rana nie maiłam na to nawet chwili - ciekawe co na to cherlaczek? ;) Pewnie znowu się zbuntuje i za karę jutro cały dzień przeleżę :( ehhhh Jakbym chciała miec znowu lat 18 i mieć na głowie tylko szkołe i ciuchy i chłopaków - ale wiecie takich na jeden wypad na kawę aby się popisac przed koleżankami nowym nabytkiem .......................... ehhhh co to za czasy były ................ hmmm :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł :D Yenny a Ty wiesz, że Florence Nigtingale była bi????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ka, poważnie???????? Ja też nie wiedziałam;) Ale w sumie wielu wybitnych ludzi posiada taką cechę;) Ka, miło Ciebie widzieć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ka :D Celi, odpisałam... prawie tak samo długo... Dziękuję dziewczyny za kolejne maile. Ani :) Ninke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serduszko, na spacer;) Groszek pewnie na rowerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani, z Tobą bardzo chętnie... hmmm... o której to mam połączenie do Wro?? ;) A. dalej wyje z bólu... :( więc ze spaceru nici :( A sama... hmmmm... już mi się dziś nie chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To z A., żeby mu się poprawiło:) Nie dąsajcie się na siebie. To takie głupie....... ;) A mój mąż myje, czyści, odkurza nasze autko:) Najśmieszniejsze jest teraz to, że jak wyjechał mój tata, to nam jak z nieba spadła ta opieka nad jego furą, więc wszystko idzie jak po maśle, czy jaki tam mamy idiom;)auto \"nowe\" jeszcze niezarejestrowane, więc musi stać przed domem, a wszystkie sprawy i tak można pozałatwiać. Tylko ile płace za benzynę:O:O:O:O:O:O:O:O Przepraszam za moją monotematyczność, ale cieszę się, że w końcu kupiliśmy. Nikt nas (odpukać) nie nabił w jajo, nikt nie naciął, nikt w końcu nie ubiegł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I obyś Ani z tym autem nie miała stłuczkowych problemów!!! I bądź sobie monotematyczna, masz prawo się cieszyć z nowego auta... nawet delikatnie używanego, ale nowego, jakby nie patrzeć :) Posłałam @ do Ciebie :) Mam nadzieję że A. się polepszy. Już przestudiowałam wszystko, co znalazłam o kamieniach na nerce, więc wyobrażam sobie przez co biedak przechodzi... Jak mogłabym obrażać się na tak obolałą fizycznie istote... To byłoby niehumanitarne ;) Wszystkie doradziłyście mi tak samo, że to pierdoła i nie ma sensu się o pierdołę dąsac, tylką tę pierdołę trzeba będzie kiedyś obgadać, żeby więcej nam nie popaprała relacji miłosnych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz ja;) Ja tym bardziej się cieszę, że w końcu jest, tym bardziej, że tamto \"pode mną\" padło. I to jeżdzenie roerem, autobusem, pożyczanie od mamy było okropnie frustrujące:O:O:O:O:O::O Serduszko, zwrotny@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey, dzisiaj to dzień zbiorówek mamy:) i ja Wam staram się odpisywać po kolei. Anouk.....nowe autko na pewno cieszy i w końcu jest i wszystko fajnie z autkiem to dobrze, ale Wy to wiedzieliście jak kupować. Seduszko .....Warszawę słabo znam ale na miejscu to na pewno ktoś Ci powie jak tam się dostać. Celi......eeeee ja to 18-stki mieć bym nie chciała. Za dużo było potem tych wszustkich egzaminów. Choć nie powiem ta adrenalinka z perspektywy czasu była fajna. Groszku.....rowerek i ja lubię bardzo. I tak od jakiegoś czasu mówię mojemu żeby mi koła napompował i nic. Ale jak on coś mówi to chce żebym od razu zrobiła. To może kanapki do pracy też mu powiem,że jutro, albo ,że zrobię a nie zrobię. I wtedy jego wielka obraza a ja to nie mogę być niezadowolona. Yenny.......Twojemu kochanemu to zdrówka życzę. Miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ka :-D Nie wiedziałam,ale dzieki za info. czytałam o F kiedyś, z racji zainteresowań mojego ksieciunia. I to była bardzo poprawna biografia, nic na ten temat - ani słowa ;-) Czyżby nasze władze si wmieszały i nie pozwalały na podawanie tak smakowitych szczegówlów???? :-D Celi, \"skrobłam\" conieco, preczytałam @ od Ani - dzieki i ... idę \"popielęgniarzyć\" Do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serduszko - mała ściąga jazdy po wawie - nr ci nie podam , bo cos w ciągu ostatnich kilku lat tam pozmieniali - ale jak zapytasz ludzi o te kierunki i ul. to ci pomogą ;) miłego zwiedzania wawy - aż ci troszkę zazdroszczę ;) Najprościej wsiąść w tramwaj jadący w kierunku Pragi . Wysiąść na przystanku Rondzie De Gaullee a (de gola) tj skrzyżowanie al. Jerozolimskich z Nowym światem . Przejsć na poprzeczną uliće tj Nowy świat i wsiąść w autobus jadacy w kierunku starówki i wyściąść pod kosciołem św Anny i zobaczysz Zygmunta na kolumnie. Mozesz też od ronda de gola iśc na piechotkę, ale to jest ok 3km. Buzia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zapomniałam dodać - że jak już ujrzysz Zygmunta - to zapytaj czy dobrze idziesz ;) i czy to daleko (bo ani ja , ani J nie mamy pojęcia gdzie mieści się ów instytut tzn jak długo będziesz maszerować )- tak na wszelki wypadek - jakbyś chciała napić się kawki i popodziwiac starówkę to lepiej wiedzieć jak daleko jeszcze musisz isć na piechotkę ;) Buzia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry dzien mamuska!! celinka:) a wiesz...ze jak raz grałam w sztucew teatrze to byłam..........Calineczką:) i tyle:) dzis jakos fajnie jest...mały spi...łooo\":D:D:D:D ale u nas ziiiiimno a my gramy w szereg gier tego typu- co wam nmizej podam i polecam:):D http://www.gamehouse.com/gamedetails/?game=mysteryvil&navpage=downloadgames polecam własnie zaczynamy- bo zimno jak cholerka i siedzimy w pokoju dzidziusia aby się nachuchalo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!!!:):):) Serduszko, Celi bardzo dobrze ci opisała najlepszy wariant dojazdu na Stare miasto z Centralnego. Wklejam ci linka to bedziesz mogła zobaczyc gdzie to jest: www.pilot.pl podajesz miejscowośc, nazwę ulicy a potem sobie przybliżasz i wszystko dikładnie widac. Z centralnego każdym jednym tramwajem w kierunku Pragi, wysiadasz przy rondzie de Gaulla, idziesz na Nowy świat, i btam każdy autobus, ktry jedzie na Krakowskie Przedmieście. Indokładnie przy kościele św. Annybtrzeba wysiąć i już masz przed sobą kolumnę Zygmunta. Idziesz w jej stronę, potem dalej prosto ją mijasz, dochodząc w ten sposób do Rynku. Instytut Historii znajduje się po lewej stronie Rynku, na rogu |X | | | | rynek | | | | | | | |____________ gdzie X to Instytut Moze ci trochę pomogłam mam nadzieję:) pozdrawaiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słonka koffane sorki za zwłokę-nizej wyjaśnie..poodpisywałam już na emile :) a dlaczego tak późno.. mój ojciec ma dziś imieniny :) niedawno wróciłam ale..P. nie został zaproszony, czulam się z tym fatalnie :( że traktują nas.. osobno, jakbyśmy nie byli taką rodzinką (?) tłumaczyłam to mojemu P., że oni byli bardziej wyrozumiali w stosunku do mojego ex, niż do człowieka, który jest dla mnie oparciem (sprawa kasy się wyprostowała - na jak długo, zobaczymy;) ) i zeby nie gniewał się tylko dał im czas zresztą dzis był dzień rozmów i mojego użalania sie nad losem biedulki..ale tak się czułam :( no..ale złożylam życzenia także od P. zresztą P. sam swierdził, że nie bedzie traktowany jako część rodziny dopóki załatwi \"tych\" spraw..czyżby zaczął pojmować? :) naturalnie rodzina nic nie wie o naszej sytuacji :( bo zawał murowany :( dziewczyny jestem Wam bardzo wdzięczna, że ślecie do mnie emile, że dzielice radośc ze mną , czasem smutkujecie :) ale dlatego właśnie czuje się jak jedna z Was..choć i rad nie udzielam adekwatnych do Waszych problemów..doceniam, naprawdę :) ps. !!!!!macie pozdrowienia od Pawełka :D twierdzi, ze skoro tyle piszę, to chyba o całym swoim życiu od momentu narodzin :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha serduszko :) wejdź na: www.zumi.pl tam masz nawet mapę satelitarną :) cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×